Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to ka_GE translation catalogue (6010 entries)

en:  (%s ago)
ka_GE:  (%s წინ)

en: "%s" shipping class cost
ka_GE: "%s" მიწოდების კლასის ღირებულება

en: "%s" tax rates
ka_GE: "%s" საგადასახადო განაკვეთი

en: "From" address
ka_GE: გამომგზავნის მისამართი

en: "From" name
ka_GE: გამომგზავნის სახელი

en: #%s is an invalid image ID.
ka_GE: #%s სურათის დაუშვებელი იდენტიფიკატორია.

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
ka_GE: დასრულებული განახლებები: %1$d. მონაცემთა ბაზის ვერსია: %2$s

en: %1$s #%2$s details
ka_GE: %1$s #%2$s დეტალები

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
ka_GE: %1$s - ხელმისაწვდომია WordPress-ის უფრო ახალი ვერსია (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
ka_GE: %1$s — ჩვენ გირჩევთ MySQL-ის არანაკლებ ვერსიას 5.6. იხილეთ: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
ka_GE: %1$s — ჩვენ გირჩევთ გამოიყენოთ მეხსიერება არანაკლებ 64 მბაიტი. იხ: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
ka_GE: %1$s — ჩვენ გირჩევთ გამოიყენოთ პრეფიქსი 20-ზე ნაკლები სიმბოლოთი. იხ.: %2$s

en: %1$s and %2$s
ka_GE: %1$s და %2$s

en: %1$s at %2$s
ka_GE: ბოლო წვდომა: %1$s — %2$s

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
ka_GE: %1$s ვერ დაყენდა (%2$s). <a href="%3$s">გთხოვთ დააყენოთ ის ხელით, აქ დაწკაპუნებით.</a>

en: %1$s ending in %2$s
ka_GE: %1$s (... %2$s)

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
ka_GE: ბარათი: %1$s, ბოლო 4 ციფრი: %2$s-ში (იწურება %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
ka_GE[0]: სულ %1$s — %2$s ნივთზე

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
ka_GE: პროდუქტი %1$s წაიშალა ტქვენი კალათიდან, ვინაიდან შეიცვალა. მის ხელმეორედ დასამატებლად, დააწკაპუენთ <a href="%2$s">აქ</a>.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
ka_GE: %1$s, მარაგი მცირეა. დარჩენილია %2$d ერთეული.

en: %1$s is not of type %2$s
ka_GE: %1$s არ არის შემდეგი ტიპის: %2$s

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
ka_GE: %1$s არაკორექტულია. გთხოვთ აირჩიეთ ერთ-ერთი ვარიანტი: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
ka_GE: %1$s არაკორექტულია. იხ. კორექტული Eircode კოდი <a target="_blank" href="%2$s">აქ</a>.

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
ka_GE[0]: %1$s: დაბრუნებულია %2$d, შეკვეთა (%3$d ნივთი)

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
ka_GE[0]: %1$s მიმოხილვა: %2$s

en: %1$s sales in %2$s
ka_GE: %1$s შეკვეთა, კატეგორია: %2$s

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
ka_GE: ნუ გამოიძახებთ %1$s, სანამ არ მოხდება %2$s ქმედება.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
ka_GE: %1$s — გაყიდვების ლიდერია ამ თვეში (გაყიდულია %2$d)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
ka_GE: რაოდენობა: %1$s, პროდუქტი: %2$s, შეკვეთა: #%3$s.

en: %1$s version %2$s is out of date. The core version is %3$s
ka_GE: %1$s შაბლონის ვერსია %2$s ვადაგასულია. ბირთვის ვერსია: %3$s

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
ka_GE: %1$s გამოძახებულია არაკორექტული მნიშვნელობით "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
ka_GE: %1$s დაყენებულია, მაგრამ არ არის აქტიური. <a href="%2$s">გთხოვთ გააქტიუროთ ის ხელით, აქ დაწკაპუნებით.</a>

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
ka_GE[0]: %d API გასაღები წაიშალა სამუდამოდ.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
ka_GE[0]: %d პაკეტი შესრულდა.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
ka_GE[0]: %d ნივთი თქვენი ბოლო შეკვეთიდან ამჟამად ხელმისაწვდომი არ არის და კალათაში ვერ დაამატებთ.

en: %d note | %d notes
ka_GE[0]: %d მინაწერი

en: %d orphaned variations deleted
ka_GE: %d ობოლი ნაირსახეობა წაიშალა

en: %d permissions deleted
ka_GE: %d წვდომა წაიშალა

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
ka_GE[0]: %d დაგეგმილი ქმედება დასრულდა.

en: %d transients rows cleared
ka_GE: %d ვადაგასული დროებითი მონაცემი გასუფთავდა

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
ka_GE[0]: %d ვებჰუკი სამუდამოდ წაიშლა.

en: %qty% variations
ka_GE: %qty% ნაირსახეობა

en: %s (Copy)
ka_GE: %s (კოპირება)

en: %s (No longer exists)
ka_GE: %s (აღარ არსებობს)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
ka_GE: (%s წინ)

en: %s actions
ka_GE: %s მოქმედება

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
ka_GE: %s წარმატებით გააქტიურდა. თქვენ მიიღებთ ამ პროდუქტის განახლებებს.

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
ka_GE[0]: %s და %d სხვა რეგიონი

en: %s average gross daily sales
ka_GE: %s საშუალოდ ყოველდღიური გაყიდვები

en: %s average gross monthly sales
ka_GE: %s საშუალოდ ყოველთვიური გაყიდვები

en: %s average net daily sales
ka_GE: %s საშუალოდ სუფთა დღიური გაყიდვა

en: %s average net monthly sales
ka_GE: %s საშუალოდ სუფთა ყოველთვიური გაყიდვა

en: %s charged for shipping
ka_GE: %s მიწოდების ღირებულება

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
ka_GE[0]: %s კუპონი გადატანილია სანაგვეში.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
ka_GE[0]: %s ვერ განახლდება, სხვა არედაქტირებს მას.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
ka_GE[0]: %s კუპონი სამუდამოდ წაიშალა.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
ka_GE[0]: %s კუპონი აღდგენილია სანაგვიდან.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
ka_GE[0]: %s კუპონი განახლდა.

en: %s coupons used in total
ka_GE: %s გამოყენებული კუპონი

en: %s customer review | %s customer reviews
ka_GE[0]: %s მომხმარებლის მიმოხილვა

en: %s data
ka_GE: %s მონაცემები

en: %s day | %s days
ka_GE[0]: %s დღე

en: %s discount
ka_GE: ფასდაკლება: %s

en: %s discounts in total
ka_GE: %s ფასდაკლება ჯამურად

en: %s does not exist.
ka_GE: %s არ არსებობს.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
ka_GE[0]: %s დარჩენილი ჩამოტვირთვა

en: %s failed. Contact your hosting provider.
ka_GE: %s ჩაიშალა. დაუკავშირიდთ ჰოსტინგის მხარდაჭერის სამსახურს.

en: %s fee
ka_GE: %s მოსაკრებელი

en: %s field
ka_GE: %s ველი

en: %s gross sales in this period
ka_GE: %s მთლიანი გაყიდვა ამ პერიოდში

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
ka_GE[0]: %s დაემატა თქვენ კალათაში.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
ka_GE: %s წაიშალა თქვენი კალათიდან, რადგან აღარ იყიდება. დამატებითი ინფორმაციისთვის დაგვიკავშირდით.

en: %s has taken over and is currently editing.
ka_GE: მომხმარებელმა %s გახსნა და ახლა ასწორებს ამ ჩანაწერს.

en: %s hour | %s hours
ka_GE[0]: %s საათი

en: %s in stock
ka_GE: %s საწყობშია

en: %s is a required field | %s are required fields
ka_GE[0]: %s სავალდებულო ველია

en: %s is a required field.
ka_GE: %s სავალდებულო ველია.

en: %s is available
ka_GE: %s ხელმისაწვდომია ჩამოსატვირთვად

en: %s is not a valid email address.
ka_GE: %s არ არის ელფოსტის სწორი მისამართი.

en: %s is not a valid phone number.
ka_GE: %s არ არის ტელეფონის სწორი ნომერი.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
ka_GE: %s საფოსტო კოდი / ZIP არასწორია.

en: %s is out of stock.
ka_GE: %s არ არის მარაგში.

en: %s item | %s items
ka_GE[0]: %s ნივთი

en: %s items
ka_GE: %s ნივთი

en: %s items purchased
ka_GE: %s შეძენილი ნივთი

en: %s minute | %s minutes
ka_GE[0]: %s წუთი

en: %s month | %s months
ka_GE[0]: %s თვე

en: %s net sales in this period
ka_GE: %s სუფთა გაყიდვა ამ პერიოდში

en: %s net sales this month
ka_GE: %s წმინდა გაყიდვები ამ თვეში

en: %s notes
ka_GE: %s მინაწერი

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
ka_GE[0]: %s შეკვეთა გადატანილია სანაგვეში.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
ka_GE[0]: %s ვერ განახლდება, სხვა არედაქტირებს მას.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
ka_GE[0]: %s შეკვეთა სამუდამოდ წაიშალა.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
ka_GE[0]: %s შეკვეთა აღდგენილია სანაგვიდან.

en: %s order updated. | %s orders updated.
ka_GE[0]: %s შეკვეთა განახლდა.

en: %s orders placed
ka_GE: %s განთავსებული შეკვეთა

en: %s out of 5
ka_GE: %s 5-დან

en: %s page
ka_GE: %s გვერდი

en: %s parameter is missing
ka_GE: %s პარამეტრი დაკარგულია

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
ka_GE[0]: %s წინა მიბმული შეკვეთა

en: %s product | %s products
ka_GE[0]: %s პროდუქტი

en: %s product imported | %s products imported
ka_GE[0]: %s პროდუქტი დაემატა

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
ka_GE[0]: %s გადატანილია სანაგვეში.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
ka_GE[0]: %s პროდუქტი ვერ განახლდება, სხვა არედაქტირებს მას.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
ka_GE[0]: %s პროდუქტი სამუდამოდ წაიშალა.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
ka_GE[0]: %s პროდუქტი აღდგენილია სანაგვიდან.

en: %s product updated | %s products updated
ka_GE[0]: %s პროდუქტი განახლდა

en: %s product updated. | %s products updated.
ka_GE[0]: %s პროდუქტი განახლდა.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
ka_GE[0]: %s პროდუქტი გამოტოვებულია

en: %s purchases for the selected items
ka_GE: %s შეძენა არჩეული ნივთების მიხედვით

en: %s quantity
ka_GE: რაოდენობა: %s

en: %s rates
ka_GE: %s განაკვეთები

en: %s removed.
ka_GE: %s ამოღებულია.

en: %s sales for the selected items
ka_GE: %s გაყიდვა არჩეული ნივთების მიხედვით

en: %s second | %s seconds
ka_GE[0]: %s წამი

en: %s signups in this period
ka_GE: %s რეგისტრაცია ამ პერიოდში

en: %s week | %s weeks
ka_GE[0]: %s კვირა

en: %s worth of coupons used
ka_GE: %s გამოყენებული კუპონების ღირებულება

en: %s would like to connect to your store
ka_GE: %s სურს დაკავშირება მაღაზიასთან

en: %s year | %s years
ka_GE[0]: %s წელი

en: &larr; Back to "%s" attributes
ka_GE: &larr; უკან "%s" ატრიბუტებისაკენ

en: &mdash; Select &mdash;
ka_GE: &mdash; არჩევა &mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
ka_GE: &nbsp;&ndash; გვერდი %s

en: (Deleted)
ka_GE: წაშლილია

en: (Public)
ka_GE: (საჯარო)

en: (can be backordered)
ka_GE: (შესაძლებელია წინასწარი შეკვეთა)

en: (estimated for %s)
ka_GE: (სავარაუდოდ %s)

en: (ex. VAT)
ka_GE: (დღგ-ს გარეშე)

en: (ex. tax)
ka_GE: (გადასახადის გარეშე)

en: (incl. VAT)
ka_GE: ((დღგ-ს ჩათვლით)

en: (incl. tax)
ka_GE: (გადასახადის ჩათვლით)

en: (includes %s)
ka_GE: (შეიცავს %s)

en: + Add account
ka_GE: + ანგარიშის დამატება

en: 1 variation added
ka_GE: 1 ნაირსახეობა დამატებულია

en: 2 character continent code.
ka_GE: კონტინენტის 2 სიმბოლოიანი კოდი.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
ka_GE[0]: <strong>%s შეკვეთა</strong> ელოდება დამუშავებას

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
ka_GE[0]: <strong>%s შეკვეთა </strong> მოლოდინის რეჟიმშია

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
ka_GE[0]: <strong>%s პროდუქტი</strong> იწურება

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
ka_GE[0]: <strong>%s პროდუქტი</strong> არ არის მარაგში

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
ka_GE: <strong>ყურადღება!</strong> შემდეგი გამოყენებული პლაგინების ვერსიები არ დატესტილა WooCommerce %s ვერსიასთან. გთხოვთ განაახლოთ ისინი გარანტირებული თავსებადობისათვის, WooCommerce-ის განახლებამდე, თუ არადა შესაძლოა წარმოიქმნას პრობლემები:

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
ka_GE: <strong>მოგესალმებით WooCommerce-ში</strong> &#8211; თითქმის მხად ხართ, რომ დაიწყოთ გაყიდვები :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
ka_GE: <strong>თქვენი თემა (%s) შეიცავს WooCommerce-ის რამდენიმე მოძველებულ შაბლონს.</strong> ეს ფაილები უნდა განახლდეს WooCommerce-ის მიმდინარე ვერსიასთან თავსებადობისათვის. გირჩევთ შეასრულოთ შემდეგი:

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
ka_GE: ქვეყნის 2 სიმბოლოიანი კოდი, მაგალითად, GE. დატოვეთ ცარიელი, ყველაზე მისასადაგებლად.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
ka_GE: შტატის 2 სიმბოლოიანი კოდი, მაგალითად, AL. დატოვეთ ცარიელი, ყველაზე მისასადაგებლად.

en: A Coruña
ka_GE: ლა-კორუნია

en: A cloud of your most used product tags.
ka_GE: პროდუქტების ხშირად გამოყენებული ჭდეების ღუბელი.

en: A font family with slug "%s" already exists.
ka_GE: შრიფტის ოჯახი ჭდით "%s" უკვე არსებობს.

en: A friendly name for the webhook.
ka_GE: ვებჰუკის მეგობრული სახელი.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
ka_GE: პასუხის წაკითხვადი რეზიუმე, რომელიც შეიცავს HTTP პასუხის კოდს, შეტყობინებას და სხეულს.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
ka_GE: ადამიანის მიერ აღქმადი აღწერა ინტერფეისის პარამეტრებში.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
ka_GE: ადამიანის მიერ აღქმადი აღწერა ინტერფეისის პარამეტრებში.

en: A human-readable description of the resource.
ka_GE: ადამიანის მიერ აღქმადი რესურსის აღწერა.

en: A link to a product category.
ka_GE: ბმული პროდუქტის კატეგორიაში.

en: A link to a product tag.
ka_GE: ბმული პროდუქტის ტეგზე.

en: A link to a product.
ka_GE: ბმული პროდუქტზე.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
ka_GE: ტაქსონომიის მნიშვნელობათა სია, რომლებიც შეიძლება გამოიყენოთ შეკვეთების/პროდუქტების სამართავად.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
ka_GE: ტაქსონომიის ელემენტების სია, რომლებიც გამოიყენება პროდუქტების ხილვადობისათვის.

en: A list of your store's products.
ka_GE: თქვენი მაღაზიის პროდუქტების ჩამონათვალი.

en: A list of your store's top-rated products.
ka_GE: თქვენი მაღაზიის ყველაზე რეიტინგული პროდუქტები.

en: A list or dropdown of product categories.
ka_GE: პროდქტების კატეგორიების ჩამოშლადი სია.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
ka_GE: მიმდინარე ტარიფი — არის შეკვეთის მიწოდების ზუსტი ღირებულება, რასაც გვთავაზობს უშუალოდ სატრანსპორტო კომპანია.

en: A minimum order amount
ka_GE: მინიმალური შეკვეთის თანხა

en: A minimum order amount AND a coupon
ka_GE: შეკვეთის მინიმალური თანხა და კუპონი

en: A minimum order amount OR a coupon
ka_GE: შეკვეთის მინიმალური თანხა, ან კუპონი

en: A note has been added to your order
ka_GE: თქვენ შეკვეთას დაემატა მინაწერი

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
ka_GE: პაროლის აღსადგენათ გამოგეგზავნათ წერილი. მის მოსვლას შესაძლოა რამდენიმე წუთი დასჭირდეს. გთხოვთ დაელოდოთ 10 წუთი მაინც, სანამ ხელახლა გამოითხოვთ ახალ ჩამოყრას.

en: A product attribute term with the provided ID could not be found
ka_GE: პროდუქტის ატრიბუტის მნიშვნელობა წარმოდგენილი იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A product attribute with the provided ID could not be found
ka_GE: პროდუქტის ატრიბუტი შემდეგი ინდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A product category with the provided ID could not be found
ka_GE: პროდუქტის კატეგორია შემდეგი ინდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A product shipping class with the provided ID could not be found
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასი წარმოდგენილი იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A product tag with the provided ID could not be found
ka_GE: პროდუქტის ჭდე წარმოდგენილი იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A product with this ID already exists.
ka_GE: პროდუქტი ამ იდენტიფიკატორით უკვე არსებობს.

en: A product with this SKU already exists.
ka_GE: პროდუქტი ამ არტიკულით უკვე არსებობს.

en: A search form for your store.
ka_GE: ძიების ფორმა თქვენი საიტისთვის.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
ka_GE: მიწოდების ზონა — გეოგრაფიული რეგიონია, სადაც ვრცელდება გადაზიდვის მეთოდებისა და განაკვეთების გარკვეული ნაკრები.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
ka_GE: მარტივი ანგარიშსწორების არხი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მიიღოთ გადახდა საბანკო მეთოდით.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
ka_GE: მარტივი ანგარიშსწორების არხი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მიიღოთ გადახდა ჩეკის საშუალებით.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
ka_GE: მარტივი ანგარიშსწორების არხი, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მიიღოთ ნაღდი ფული მიწოდებისას.

en: A tax rate with the provided ID could not be found
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთი წარმოდგენილი იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: A unique identifier for the setting.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი პარამეტრისათვის.

en: A unique identifier for the tool.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი ხელსაწყოსთვის.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი, რომლის საშუალებითაც შესაძლებელია პარამეტრების გაერთიანება.

en: A valid email address is required
ka_GE: აუცილებელია ელფოსტის სწორი მისამართი

en: A valid free shipping coupon
ka_GE: უფასო მიწოდების მოქმედი კუპონი

en: AND
ka_GE: და

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
ka_GE: API გასაღები წარმატებით დაგენერირდა. დააკოპირეთ გასაღები, ვინაიდან საიდუმლო გასარები დაიმალება, როგორც კი ამ გვერდიდან გახვალთ.

en: API Key updated successfully.
ka_GE: API Key წარმატებით განახლდა.

en: API Version
ka_GE: API ვერსია

en: API credentials
ka_GE: API-ს საანგარიშო მონაცემები

en: API docs
ka_GE: API დოკუმენტები

en: API enabled
ka_GE: API ჩართულია

en: API key
ka_GE: API გასაღები

en: API user is invalid
ka_GE: API მომხმარებელი არასწორია

en: ASC
ka_GE: აღმავალი

en: Aargau
ka_GE: აარგაუ

en: Abia
ka_GE: აბია

en: Abim
ka_GE: აბიმი

en: Abort
ka_GE: შეწყვეტა

en: About
ka_GE: ინფორმაცია

en: About WooCommerce
ka_GE: WooCommerce-ის შესახებ

en: Abra
ka_GE: აბრა

en: Abuja
ka_GE: აბუჯა

en: Accept COD if the order is virtual
ka_GE: ნაღდი ფულით გადახდის ჩართვა ვირტუალური პროდუტებისათვის

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
ka_GE: მიიღეთ სადებეტო და საკრედიტო ბარათები, რომლებიც მხარდაჭერილია 135+ ქვეყანაში, გადახდის სხვადასხვა მეთოდით, მაგალითად Alipay და გააფორმეთ ერთი შეხებით Apple Pay-ს საშუალებით. <a href="%s" target="_blank">გაიგეთ მეტი</a>.

en: Accept for virtual orders
ka_GE: ვირტუალური შეკვეთებისათვის მიღება

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
ka_GE: გადახდების მიღება PayPal-ის საშუალებით, ანგარიშის ბალანსის, ან საბანკო ბარათის გამოყენებით.

en: Access denied
ka_GE: წვდომა აკრძალულია

en: Access expires
ka_GE: წვდომა იწურება

en: Access granted
ka_GE: წვდომა ნებადართულია

en: Access restriction
ka_GE: წვდომის შეზღუდვა

en: Access to Purchased Downloads
ka_GE: წვდომა ჩამოტვირთვად შენაძენებზე

en: Account Type
ka_GE: ანგარიშის ტიპი

en: Account creation
ka_GE: ანგარიშის შექმნა

en: Account details
ka_GE: ანგარიშის დეტალები

en: Account details changed successfully.
ka_GE: ანგარიშის დეტალები წარმატებით შეიცვალა.

en: Account details:
ka_GE: ანგარიშის დეტალები:

en: Account endpoints
ka_GE: ანგარიშის საბოლოო წერტილები

en: Account erasure requests
ka_GE: ანგარიშის წაშლის მოთხოვნები

en: Account name
ka_GE: ანგარიშის დასახელება

en: Account number
ka_GE: ანგარიშის ნომერი

en: Account username
ka_GE: ანგარიშის მომხმარებლის სახელი

en: Accounts &amp; Privacy
ka_GE: ანგარიშები და კონფიდენციალურობა

en: Acre
ka_GE: აკო

en: Action
ka_GE: ქმედება

en: Action Group
ka_GE: მოქმედებათა ჯგუფი

en: Action Scheduler
ka_GE: ქმედების დამგეგმავი

en: Action Status
ka_GE: ქმედების სტატუსი

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
ka_GE: ქმედებას [%s] არასწორი არგუმენტები აქვს. მისი დეკოდირება JSON-იდან მასივში ვერ მოხდება.

en: Action event
ka_GE: მოქმედების ღონისძიება

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
ka_GE: ქმედება ჩაიშალა. გთხოვთ განაახლოთ გვერდი და ხელახლა სცადოთ.

en: Actions
ka_GE: ქმედებები

en: Activate
ka_GE: გააქტიურება

en: Active
ka_GE: აქტიური

en: Active Product Filters
ka_GE: აქტიური პროდუქტის ფილტრები

en: Active filters
ka_GE: აქტიური ფილტრები

en: Active plugins
ka_GE: აქტიური პლაგინები

en: Active plugins.
ka_GE: აქტიური პლაგინები.

en: Activity log for the action.
ka_GE: აქტივობის ჟურნალი მოქმედებისთვის.

en: Adamawa
ka_GE: ადამავი

en: Adana
ka_GE: ადანა

en: Add
ka_GE: დამატება

en: Add Custom Field
ka_GE: მორგებული ველის დამატება

en: Add File
ka_GE: ფაილის დამატება

en: Add New
ka_GE: ახლის დამატება

en: Add New Custom Field:
ka_GE: ახალი მორგებული ველის დამატება:

en: Add New Scheduled Action
ka_GE: დაგეგმილი ქმედების ჩასწორება დამატება

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
ka_GE: დაამატეთ მინაწერი თქვენთვის, ან დაამატეთ მომხმარებლის მინაწერი (მომხმარებელს ეცნობება ამის შესახებ).

en: Add a review
ka_GE: მიმოხილვის დამატება

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
ka_GE: შექმენით იმდენი ზონა, რამდენიც გესაჭიროებათ — მომხმარებელი დაინახავს მხოლოდ იმ მეთოდებს, რომლებიც მისადაგებულია მის მისამართზე.

en: Add attribute
ka_GE: მნიშვნელობის დამატება

en: Add coupon
ka_GE: კუპონის დამატება

en: Add fee
ka_GE: მოსაკრებელის დამატება

en: Add file
ka_GE: ფაილის დამატება

en: Add images to product gallery
ka_GE: სურათების დამატება პროდუქტის გალერეაში

en: Add item(s)
ka_GE: ნივთ(ებ)ის დამატება

en: Add key
ka_GE: გასაღების დამატება

en: Add new
ka_GE: ახლის დამატება

en: Add new %s
ka_GE: ახლის დამატება: %s

en: Add new attribute
ka_GE: ახალი მნიშვნელობის დამატება

en: Add new category
ka_GE: ახალი კატეგორიის დამატება

en: Add new coupon
ka_GE: ახალი კუპონის დამატება

en: Add new order
ka_GE: ახალი შეკვეთის დამატება

en: Add new product
ka_GE: ახალი პროდუქტის დამატება

en: Add new shipping class
ka_GE: ახალი მიწოდების კლასის დამატება

en: Add new tag
ka_GE: ახალი ჭდეს დამატება

en: Add note
ka_GE: მინაწერის დამატება

en: Add or remove tags
ka_GE: ჭდეს დამატება, ან ამოღება

en: Add order
ka_GE: შეკვეთის დამატება

en: Add payment method
ka_GE: გადახდის მეთოდის დამატება

en: Add product gallery images
ka_GE: პროდუქტის გალერეის სურათების დამატება

en: Add product(s)
ka_GE: პროდუქტ(ებ)ის დამატება

en: Add products
ka_GE: პროდუქტების დამატება

en: Add shipping
ka_GE: მიწოდების მეთოდის დამატება

en: Add shipping class
ka_GE: მიწოდების კლასის დამატება

en: Add shipping method
ka_GE: მიწოდების მეთოდის დამატება

en: Add shipping methods &amp; zones
ka_GE: მიწოდების მეთოდისა და ზონის დამატება

en: Add shipping zone
ka_GE: მიწოდების ზონის დამატება

en: Add tax
ka_GE: გადასახადის დამატება

en: Add to cart
ka_GE: კალათაში დამატება

en: Add to cart behaviour
ka_GE: კალათში დამატება ქმედება

en: Add to gallery
ka_GE: გალერეაში დამატება

en: Add to menu
ka_GE: მენიუში დამატება

en: Add webhook
ka_GE: ვებჰუკის დამატება

en: Add&nbsp;meta
ka_GE: მეტას&nbsp;დამატება

en: Added line items: %s
ka_GE: ნივთების დამატება: %s

en: Additional help text shown to the user about the setting.
ka_GE: დამატებითი ტექსტი მომხმარებლისათვის მორგების აღწერით.

en: Additional information
ka_GE: დამატებითი ინფორმაცია

en: Additional rates
ka_GE: დამატებითი განაკვეთები

en: Additional tax classes
ka_GE: დამატებითი საგადასახადო კლასები

en: Address | Addresses
ka_GE[0]: მისამართი

en: Address changed successfully.
ka_GE: მისამართი წარმატებით შეიცვალა.

en: Address line 1
ka_GE: გადახდის მისამართი 1

en: Address line 1.
ka_GE: მისამართი 1.

en: Address line 2
ka_GE: გადახდის მისამართი 2

en: Address line 2.
ka_GE: მისამართი 2.

en: Address override
ka_GE: გადასხვაფერებული მისამართი

en: Address:
ka_GE: მისამართი:

en: Addresses
ka_GE: მისამართები

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
ka_GE: შეკვეთიდან პირადი ინფორმაციის სრულიად წაშლის შესაძებლობის დამატება. გაითვალისწინეთ, წაშლილი ინფორმაციის აღდგენა შეუძლებელი იქნება.

en: Adjumani
ka_GE: აჯუმანი

en: Adjusted stock: %s
ka_GE: შესწორებული მარაგი: %s

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
ka_GE: კატეგორიები

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
ka_GE: კუპონები

[ctx: Admin menu name]
en: Home
ka_GE: მთავარი

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
ka_GE: შეკვეთები

[ctx: Admin menu name]
en: Products
ka_GE: პროდუქტები

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
ka_GE: დაგეგმილი ქმედებები

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
ka_GE: მიწოდების კლასები

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
ka_GE: ჭდეები

en: Advanced
ka_GE: დამატებითი

en: Advanced options
ka_GE: დამატებითი პარამეტრები

en: Afghan afghani
ka_GE: ავღანური ავღანი

en: Afghanistan
ka_GE: ავღანეთი

en: Africa
ka_GE: აფრიკა

en: After pre-tax discounts.
ka_GE: საგადასახადო შეღავათების გაანგარიშების შემდგომ.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ka_GE: ცვლილებების მისადაგების შემდეგ სურათის ახალი ზომები შეიძლება არ გამოჩნდეს, სანამ ხელახლა არ <a href="%s" target="_blank">შექმნით მინიატურებს</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
ka_GE: ცვლილებების გამოქვეყნების შემდეგ შესაძლოა საჭირო გახდეს სურათების ახალი ზომების დაგენერირება. ამის გაკეთება შესაძლებელია <a href="%1$s" target="_blank">WooCommerce-ის ხელსაწყოტა განყოფილებაში</a>, ან პლაგინის საშუალებით, როგორიცაა მაგალითად <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
ka_GE: ცვლილებების გამოქვეყნების შემდეგ სურათების ახალი ზომები ავტომატურად დაგენერირდება.

en: Afyon
ka_GE: აფიონი

en: Agago
ka_GE: აგაგო

en: Agrigento
ka_GE: აგრიგენტო

en: Aguascalientes
ka_GE: აგუასკალიენტესი

en: Agusan del Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ დელ აგუსანი

en: Agusan del Sur
ka_GE: სამხრეთ დელ აგუსანი

en: Ahafo
ka_GE: აჰაფო

en: Ahuachapán
ka_GE: აჰუაჩაპანი

en: Aichi
ka_GE: აიჩი

en: Akita
ka_GE: აკიტა

en: Aklan
ka_GE: აკლანი

en: Aksaray
ka_GE: აქსარაი

en: Akwa Ibom
ka_GE: აკვა-იბომი

en: Al Haouz
ka_GE: ალ ჰაუზი

en: Al Hoceïma
ka_GE: ალ ჰოცეიმა

en: Alabama
ka_GE: ალაბამა

en: Alagoas
ka_GE: ალაგოასი

en: Alajuela
ka_GE: ალახუელი

en: Alaska
ka_GE: ალასკა

en: Alba
ka_GE: ალბა

en: Albacete
ka_GE: ალბაცეტე

en: Albania
ka_GE: ალბანეთი

en: Albanian lek
ka_GE: ალბანური ლეკი

en: Albay
ka_GE: ალბეი

en: Alberta
ka_GE: ალბერტა

en: Alborz (البرز)
ka_GE: ელბურსი

en: Alebtong
ka_GE: ალებტონგი

en: Alert
ka_GE: განგაში

en: Alessandria
ka_GE: ალესანდრია

en: Alexandria
ka_GE: ალესანდრია

en: Algeria
ka_GE: ალჟირი

en: Algerian dinar
ka_GE: ალჟირული დინარი

en: Algiers
ka_GE: ალჟირი

en: Alibori
ka_GE: ალიბორი

en: Alicante
ka_GE: ალიკანტე

en: All
ka_GE: ყველა

en: All %s
ka_GE: ყველა: %s

en: All Products
ka_GE: ყველა პროდუქტი

en: All allowed countries
ka_GE: ყველა ნებადართული ქვეყანა

en: All categories
ka_GE: ყველა კატეგორია

en: All coupons
ka_GE: ყველა კუპონი

en: All dates
ka_GE: ყველა თარიღი

en: All done!
ka_GE: მზადაა!

en: All levels
ka_GE: ყველა დონე

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
ka_GE: WooCommerce-ის ყველა არარსებული გვერდი წარმატებით დაყენდა

en: All products
ka_GE: ყველა პროდუქტი

en: All shipping classes
ka_GE: ყველა მიწოდების კლასი

en: All sources
ka_GE: ყველა წყარო

en: All tags
ka_GE: ყველა ჭდე

en: Allow
ka_GE: ნების დართვა

en: Allow backorders?
ka_GE: დაერთოს ნება წინასწარ შეკვეთებზე?

en: Allow customer reviews?
ka_GE: დაერთოს ნება კლიენტების გამოხმაურებებს?

en: Allow customers to create an account during checkout
ka_GE: ნება დაერთოს მომხმარებელს შექმნას ანგარიში შეკვეთის გაფორმებისას

en: Allow customers to create an account on the "My account" page
ka_GE: ნება დაერთოს მომხმარებელს შექმნას ანგარიში გვერდზე „ჩემი ანგარიში“

en: Allow customers to log into an existing account during checkout
ka_GE: ნება დაერთოს მომხმარებელს შევიდეს არსებულ ანგარიშში შეკვეთის გაფორმებისას

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
ka_GE: მომხმარებლის უფლება შეკვეთა დამოუკიდებლად წაიღოს. ნაგულისხმევად, თვითგატანისას საბაზო გადასახადები დაითვლება მომხმარებლის მისამართის დამოუკიდებლად.

en: Allow customers to place orders without an account
ka_GE: ნება დაერთოს მომხმარებელს განათავსოს შეკვეთა ანგარიშის შექმნის გარეშე

en: Allow free shipping
ka_GE: უფასო მიწოდების ნების დართვა

en: Allow one item to be bought in a single order.
ka_GE: მხოლოდ ერთუ ნივთის შეძენის უფლება ერთ ჯერზე.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
ka_GE: შეკვეთიდან პირადი ინფორმაციის სრული წაშლის ნების დართვა

en: Allow reviews.
ka_GE: გამოხმაურების ჩართვა.

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
ka_GE: WooCommerce-ის გამოყენების დაფიქსირების ნების დართვა

en: Allow, but notify customer
ka_GE: ნების დართვა, მაგრამ მომხმარებლის გაფრთხილებით

en: Allowed ZIP/post codes
ka_GE: ნებადართული საფოსტო ინდექსები

en: Allowed emails
ka_GE: ნებადართული ელფოსტის ანგარიშები

en: Almería
ka_GE: ალმერია

en: Alta Verapaz
ka_GE: ალტა ვერაპასი

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
ka_GE: ან შეიტანეთ CSVფაილის მდებარეობა თქვენს სერვერზე:

en: Alto Paraguay
ka_GE: ალტო პარაგვაი

en: Alto Paraná
ka_GE: ალტო-პარანი

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
ka_GE: ყოველთვის აჩვენე რ-ბა მარაგში. მაგ: "მარაგშია 12"

en: Amambay
ka_GE: ამამბაი

en: Amapá
ka_GE: ამაპა

en: Amasya
ka_GE: ამასია

en: Amazonas
ka_GE: მაზონასი

en: American Samoa
ka_GE: ამერიკის სამოა

en: Amnat Charoen
ka_GE: ამნატჩარეონი

en: Amolatar
ka_GE: ამოლატარი

en: Amount already refunded
ka_GE: თანხა უკვე დაბრუნებულია

en: Amount of coupons.
ka_GE: კუპონების რაოდენობა.

en: Amount of customers.
ka_GE: მომხმარებელთა რაოდენობა.

en: Amount of orders.
ka_GE: შეკვეთების რაოდენობა.

en: Amount of products.
ka_GE: პროდუქტების რაოდენობა.

en: Amount of reviews that the product has.
ka_GE: პროდუქციის მიმოხილვების რაოდენობა

en: Amount of reviews that the product have.
ka_GE: პროდუქციაზე მიმოხილვების რაოდენობა.

en: Amount of reviews.
ka_GE: შეფასებების რაოდენობა.

en: Amount of sales.
ka_GE: გაყიდვების რაოდენობა.

en: Amudat
ka_GE: ამუდატი

en: Amuria
ka_GE: ამურია

en: Amuru
ka_GE: ამურუ

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
ka_GE: ანგარიში მომხმარებლის ასეთი სახელით უკვე არსებობს. გთხოვთ აირჩიოთ სხვა სახელი.

en: An additional, optional address line for your business location.
ka_GE: მისამართის დამატებითი სტრიქონი თქვენი მაღაზიისათვის.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
ka_GE: რესურსის ციფრულ-ანბანური იდენტიფიკატორი უნიკალურია ტიპისათვის.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
ka_GE: რესურსის ციფრულ-ანბანური იდენტიფიკატორი.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
ka_GE: ელექტრონული კომერციის ხელსაწყო, რომელიც გეხმარებათ გაყიდოთ, რაც მოგესურვებათ. ლამაზია.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
ka_GE: %s-ის გააქტოიურებისას მოხდა შეცდომა. გთხოვთ სცადოთ მოგვიანებით.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
ka_GE: გაფართოების %1$s გამორთვისას მოხდა შეცდომა. გთხოვთ გადადით <a href="%2$s">პლაგინების სექციაში</a> გაფართოების ხელით გამორთვისათვის.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
ka_GE: გამოწერის %s გამორთვისას მოხდა შეცდომა. გთხოვთ სცადოთ მოგვიანებით.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
ka_GE: მოთხოვნისას მოხდა შეცდომა და ვერ მოხერხდა მომხმარებლის მონაცემების გაგზავნა

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
ka_GE: მოხდა შეცდომა დაბრუნების შექმნისას, ანგარიშსწორების არხის API-ის გამოყენებით.

en: An identifier for the group this setting belongs to.
ka_GE: ჯგუფის იდენტიფიკატორი, რომელსაც მიეკუთვნება ეს პარამეტრი.

en: An invalid setting value was passed.
ka_GE: არასწორი პარამეტრი გადაეცა.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
ka_GE: პროდუქტები, რომლებიც აღარ არის ხელმისაწვდომი, წაიშალა თქვენი კალათიდან.

en: An order has been created for you on %1$s. Your invoice is below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
ka_GE: შეკვეთა შეიქმნა: %1$s. თქვენი ზედნადები მოცემულია ქვემოთ, გადახდის ბმულით: %2$s

en: An order note with the provided ID could not be found
ka_GE: მინაწერი მითითებული იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა

en: An order refund with the provided ID could not be found.
ka_GE: დაბრუნება მითითებული იდენტიფიკატორით ვერ მოიძებნა.

en: Analytics
ka_GE: ანალიტიკა

en: Anambra
ka_GE: ანამბრი

en: Ancash
ka_GE: ანკაში

en: Ancona
ka_GE: ანკონა

en: Andaman and Nicobar Islands
ka_GE: ანდამანის და ნიკობარის კუნძულები

en: Andhra Pradesh
ka_GE: ანდჰრა-პრადეში

en: Andorra
ka_GE: ანდორა

en: Anenii Noi
ka_GE: ანენი-ნოი

en: Ang Thong
ka_GE: ანგთონგი

en: Angola
ka_GE: ანგოლა

en: Angolan kwanza
ka_GE: ანგოლური კვანზა

en: Anguilla
ka_GE: ანგილია

en: Anhui / 安徽
ka_GE: ანჰუი / 安徽

en: Ankara
ka_GE: ანკარა

en: Annaba
ka_GE: ანაბა

en: Antalya
ka_GE: ანთალია

en: Antarctica
ka_GE: ანტარქტიკა

en: Antigua and Barbuda
ka_GE: ანტიგუა და ბარბუდა

en: Antioquia
ka_GE: ანტიოქია

en: Antique
ka_GE: ანტიკი

en: Antofagasta
ka_GE: ანტოფაგასტა

en: Any %s
ka_GE: ნებისმიერი %s

en: Any %s&hellip;
ka_GE: ნებისმიერი ატრიბუტი %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
ka_GE: ნებისმიერი &quot;%1$s&quot; მეთოდი

en: Any category
ka_GE: ნებისმიერი კატეგორია

en: Anzoátegui
ka_GE: ანსოატეგი

en: Aomori
ka_GE: აომორი

en: Aosta
ka_GE: აოსტა

en: Apartment, suite, unit, etc.
ka_GE: სახლი, ბინა, სართული და ა.შ.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
ka_GE: სახლი, ვილა, ბინა, ერთეული და ა.შ. (სურვილისამებრ)

en: Apayao
ka_GE: აფაოო

en: Appenzell Ausserrhoden
ka_GE: აპენცელ-აუსერჰოდენი

en: Appenzell Innerrhoden
ka_GE: აპენცელ-ინერჰოდენი

en: Application authentication request
ka_GE: აპლიკაციის ავთენტიფიკაციის მოთხოვნა

en: Apply
ka_GE: მისადაგება

en: Apply coupon
ka_GE: კუპონის გამოყენება

en: Apply to all qualifying items in cart
ka_GE: კალათში არსებულ შესაბამის ნივთებზე მისადაგება

en: Approve
ka_GE: დადასტურება

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
ka_GE: ძიება

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
ka_GE: არასწორი URL-მისამართი

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
ka_GE: დირექტორიის URL-მისამართი

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
ka_GE: ყველას გამორთვა

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
ka_GE: ყველას ჩართვა

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
ka_GE: ჩართული

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
ka_GE: დაიწყეთ წესების აღსრულება

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
ka_GE: შეაჩერეთ წესების აღსრულება

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
ka_GE: მოწოდებული ID არასწორი იყო.

[ctx: Approved product download directories]
en: URL
ka_GE: URL-მისამართი

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: ყველა: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: გამორთული <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: ჩართული <span class="count">(%s)</span>

en: Apure
ka_GE: აპურე

en: Apurímac
ka_GE: აპურიმაკი

en: Araba/Álava
ka_GE: არაბა/Álava

en: Arad
ka_GE: არადი

en: Aragua
ka_GE: არაგუა

en: Arauca
ka_GE: არაუკა

en: Archive template
ka_GE: არქივის შაბლონი

en: Ardabil (اردبیل)
ka_GE: არდებილი

en: Ardahan
ka_GE: არტაანი

en: Are WordPress cron jobs enabled?
ka_GE: ჩართულია WordPress-ის დავალებათა დამგეგმავი?

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ მონაცემთა ბაზის ყველა ჟურნალის გასუფთავება?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ყველა ნაირსახეობის წაშლა? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამ ატრიბუტის წაშლა?

en: Are you sure you want to delete this log?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ ჟურნალის წაშლა?

en: Are you sure you want to delete this template file?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ შაბლონის ფაილის წაშლა?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამ ზონის წაშლა? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ სისტემიდან გასვლა? <a href="%s">დადასტურება და გასვლა</a>

en: Are you sure you want to remove the selected items?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ ნივთების წაშლა?

en: Are you sure you want to remove this variation?
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამოიღოთ ეს ნაირსახეობა?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ ჩამოტვირთვაზე წვდომის გაუქმება?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
ka_GE: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ ამ მინაწერის წაშლა? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამ დაბრუნების წაშლა? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამ საგადასახადო სვეტის წაშლა? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ამ თანხის დაბრუნების დაწყება? ამ ქმედების გაუქმება შეუძლებელია.

en: Arequipa
ka_GE: არეკიპა

en: Arezzo
ka_GE: არეცო

en: Argentina
ka_GE: არგენტინა

en: Argentine peso
ka_GE: არგენტინური პესო

en: Argeș
ka_GE: არგეშ

en: Arguments
ka_GE: არგუმენტები

en: Arica y Parinacota
ka_GE: არიკა და პარინაკოტა

en: Arizona
ka_GE: არიზონა

en: Arkansas
ka_GE: არკანზასი

en: Armed Forces (AA)
ka_GE: აშშ შეიარაღებული ძალები (ამერიკა)

en: Armed Forces (AE)
ka_GE: აშშ შეიარაღებული ძალები (ევროპა)

en: Armed Forces (AP)
ka_GE: აშშ შეიარაღებული ძალები (ოკეანია)

en: Armenia
ka_GE: სომხეთი

en: Armenian dram
ka_GE: სომხური დრამი

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
ka_GE: პარამეტრების მასივი („გასაღები-მნიშვნელობა“ წყვილი) არჩევის მეთოდით მონაცემების შესატანად, მრავალჯერადი არჩევისათვის და გადამრთველების საშუალებით.

en: Array of the response headers from the receiving server.
ka_GE: პასუხის სათაურების მასივი მიმღები სერვერიდან.

en: Artigas
ka_GE: არტიგასი

en: Artvin
ka_GE: ართვინი

en: Arua
ka_GE: არუა

en: Aruba
ka_GE: არუბა

en: Aruban florin
ka_GE: არუბას ფლორინი

en: Arunachal Pradesh
ka_GE: არუნაჩალ-პრადეში

en: Arusha
ka_GE: არუშა

en: As a reminder, here are your order details:
ka_GE: შეგახსენებთ თქვენი შეკვეთის დეტალებს:

en: As a single total
ka_GE: როგორც ერთიანი შედეგი

en: Ascoli Piceno
ka_GE: ასკოლი-პიჩენო

en: Ashanti
ka_GE: აშანტი

en: Asia
ka_GE: აზია

en: Assam
ka_GE: ასამი

en: Asti
ka_GE: ასტი

en: Asturias
ka_GE: ასტურია

en: Asunción
ka_GE: ასუნსიონი

en: Aswan
ka_GE: ასუანი

en: Asyut
ka_GE: ასიუტი

en: Atacama
ka_GE: ატაკამა

en: Atakora
ka_GE: ატაკორა

en: Atlantique
ka_GE: ატლანტიკა

en: Atlántico
ka_GE: ატლანტიკო

en: Atlántico Norte
ka_GE: ატლანტიკო ნორტე

en: Atlántico Sur
ka_GE: ატლანტიკო სური

en: Atlántida
ka_GE: ატლანტიდა

en: Attapeu
ka_GE: ატაპეუ

en: Attempting to reduce used memory...
ka_GE: გამოყენებული მეხსიერების შემცირების მცდელობა...

en: Attica
ka_GE: აფრიკა

en: Attribute
ka_GE: ატრიბუტი

en: Attribute %d default
ka_GE: ატრიბუტის სახელი %d

en: Attribute %d global
ka_GE: გლობალური ატრიბუტი %d

en: Attribute %d name
ka_GE: ატრიბუტის %d სახელი

en: Attribute %d value(s)
ka_GE: ატრიბუტის მნიშვნელობ(ები)ა %d

en: Attribute %d visible
ka_GE: ატრიბუტის ხილვადობა %d

en: Attribute ID.
ka_GE: ატრიბუტის იდენტიფიკატორი.

en: Attribute does not exist.
ka_GE: ატრიბუტი არ არსებობს.

en: Attribute name
ka_GE: ატრიბუტის სახელი

en: Attribute name.
ka_GE: ატრიბუტის სახელი.

en: Attribute position.
ka_GE: ატრიბუტი მდებარეობა.

en: Attribute slug.
ka_GE: ატრიბუტის ჭდე.

en: Attribute taxonomy name.
ka_GE: ატრიბუტის ტაქსონომიის სახელი.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
ka_GE: ატრიბუტი შეიძლება დაენიშნოს პროდუქტს და ნაირსახეობას.<br/><br/><b>ყურადღება</b>: ატრიბუტის წაშლისას, ის იშლება ყველა პროდუქტიდან და ნაირსახეობიდან. ატრიბუტის ხელახალი შექმნა არ გამოიწვევს მის გამოჩენას პროდუქტებში.

en: Attribute terms.
ka_GE: ატრიბუტების ტერმინები.

en: Attribute type.
ka_GE: ატრიბუტის ტიპი.

en: Attribute updated successfully
ka_GE: ატრიბუტი წარმატებით განახლდა

en: Attribute value(s)
ka_GE: ატრიბუტის მნიშვნელობ(ები)ა

en: Attribute visibility
ka_GE: ატრიბუტის ხილვადობა

en: Attributes
ka_GE: ატრიბუტები

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
ka_GE: ატრიბუტი საშუალებას გვაძლევს განვსაზღვროთ დამატებითი მონაცემები პროდუქტის შესახებ, როგორიცაა ფერი და ზომა. ამ ატრიბუტების გამოყენება შესაძებელია მაღაზიის გევრდითა ზოლში გამოტანა „ayered nav“ ვიჯეტის საშუალებით.

en: Attributes totals.
ka_GE: სულ ატრიბუტები.

en: Auckland
ka_GE: ოკლენდი

en: Aurora
ka_GE: არორა

en: Australia
ka_GE: ავსტრალია

en: Australian Capital Territory
ka_GE: ავსტრალიის დედაქალაქის ტერიტორია

en: Australian dollar
ka_GE: ავსტრალიური დოლარი

en: Austria
ka_GE: ავსტრია

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
ka_GE: ავტორიზაციის კეში და გამოწერები განახლებულია.

en: Author
ka_GE: ავტორი

en: Author URL
ka_GE: ავტორის URL

en: Author: %s
ka_GE: ავტორი: %s

en: Authorize
ka_GE: ავტორიზაცია

en: Auto renews on:
ka_GE: ავტო-განახლება ჩართულია:

en: Automated Taxes
ka_GE: ავტომატური გადასახადები

en: Availability
ka_GE: ხელმისაწვდომობა

en: Available downloads
ka_GE: ხელმისაწვდომი ჩამოტვირთვები

en: Available on backorder
ka_GE: ხელმისაწვდომია წინასწარი შეკვეთისათვის

en: Available placeholders: %s
ka_GE: ხელმისაწვდომი შემავსებლები: %s

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
ka_GE: ობიექტის მიმომხილველის ავატარის, რომლის ზომაა %d პიქსელი, URL.

en: Avatar URL.
ka_GE: ავატარის URL.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
ka_GE: ობიექტის მიმომხილველის ავატარის URL.

en: Avellino
ka_GE: აველინო

en: Average
ka_GE: საშუალო

en: Average gross sales amount
ka_GE: მაღაზიის საშუალო ბრუნვა

en: Average net daily sales.
ka_GE: საშუალო წმინდა ყოველდღიური გაყიდვები.

en: Average net sales amount
ka_GE: საშუალო სუფთა გაყიდვების მოცულობა

en: Average rating
ka_GE: საშუალო რეიტინგით

en: Awaiting BACS payment
ka_GE: უნაღდო მეთოდით გადახდის მოლოდინში

en: Awaiting product image
ka_GE: პროდუქტის სურათის მოლოდინში

en: Ayacucho
ka_GE: აიაკუჩო

en: Ayutthaya
ka_GE: აიუთაია

en: Azad Kashmir
ka_GE: აზად-ქაშმირი

en: Azerbaijan
ka_GE: აზერბაიჯანი

en: Azerbaijani manat
ka_GE: აზერბაიჯანული მანათი

en: Azua
ka_GE: ასუა

en: Azuay
ka_GE: ასუაი

en: Aïn Defla
ka_GE: აინ-დეფლი

en: Aïn Témouchent
ka_GE: აინ-ტემუშენტი

en: Ağrı
ka_GE: აღრი

en: BSB
ka_GE: BSB კოდი

en: Back
ka_GE: უკან

en: Back to Attributes
ka_GE: დაბრუნება ატრიბუტებზე

en: Background color
ka_GE: ფონის ფერი

en: Backordered
ka_GE: წინასწარი შეკვეთა

en: Backorders allowed?
ka_GE: დასაშვებია წინასწარი შეკვეთები?

en: Backorders?
ka_GE: წინასწარი შეკვეთები?

en: Bacău
ka_GE: ბაჩაუ

en: Badajoz
ka_GE: ბადახოსი

en: Baden-Württemberg
ka_GE: ბადენ-ვურტემბერგი

en: Bagerhat
ka_GE: ბაგრატი

en: Bagmati
ka_GE: ბაგმატი

en: Bahamas
ka_GE: ბაჰამი

en: Bahamian dollar
ka_GE: ბაჰამური დოლარი

en: Bahia
ka_GE: ბაია

en: Bahrain
ka_GE: ბაჰრეინი

en: Bahraini dinar
ka_GE: ბაჰრეინული დინარი

en: Baja California
ka_GE: ქვემო კალიფორნია

en: Baja California Sur
ka_GE: ქვემო კალიფორნია

en: Baja Verapaz
ka_GE: ბახა ვერაპასი

en: Baker Island
ka_GE: ბეიკერი (კუნძული)

en: Baleares
ka_GE: ბალეარის კუნძულები

en: Bali
ka_GE: ბალი

en: Balochistan
ka_GE: ბელუჯისტანი

en: Balıkesir
ka_GE: ბალიქესირი

en: Bandarban
ka_GE: ბანდარბანი

en: Bangka Belitung
ka_GE: ბანკა-ბელიტუნგი

en: Bangkok
ka_GE: ბანგკოკი

en: Bangladesh
ka_GE: ბანგლადეში

en: Bangladeshi taka
ka_GE: ბანგლადეშური ტაკა

en: Bank
ka_GE: ბანკი

en: Bank code
ka_GE: საბანკო კოდი

en: Bank name
ka_GE: ბანკის დასახელება

en: Bank transfer (BACS) payments
ka_GE: საბანკო მეთოდით (BACS) გადარიცხვა

en: Bank transit number
ka_GE: ბანკის სატრანზიტო ნომერი

en: Banten
ka_GE: ბანტენი

en: Baoruco
ka_GE: ბაორუკო

en: Barahona
ka_GE: ბარაონა

en: Baranya
ka_GE: ბარანია

en: Barbadian dollar
ka_GE: ბარბადოსის დოლარი

en: Barbados
ka_GE: ბარბადოსი

en: Barcelona
ka_GE: ბარსელონა

en: Barguna
ka_GE: ბარგუნა

en: Bari
ka_GE: ბარი

en: Barinas
ka_GE: ბარინასი

en: Baringo
ka_GE: ბარინგო

en: Barishal
ka_GE: ბარიშალი

en: Barletta-Andria-Trani
ka_GE: ბარლეტა-ანდრია-ტრანი

en: Bartın
ka_GE: ბართინი

en: Basarabeasca
ka_GE: ბასარაბეასკა

en: Base color
ka_GE: ძირითადი ფერი

en: Basel-Landschaft
ka_GE: ბაზელ-ლანდი

en: Basel-Stadt
ka_GE: ბაზელი

en: Basilan
ka_GE: ბასილიანი

en: Bataan
ka_GE: ბადაანი

en: Batanes
ka_GE: ბატანეები

en: Batangas
ka_GE: ბატანგასი

en: Batman
ka_GE: ბათმანი

en: Batna
ka_GE: ბატნა

en: Bauchi
ka_GE: ბაუჩი

en: Bavaria
ka_GE: ბავარია

en: Bay Islands
ka_GE: ყურის კუნძულები

en: Bay of Plenty
ka_GE: ბეი-ოვ-პლენტი

en: Bayburt
ka_GE: ბაიბურთი

en: Bayelsa
ka_GE: ბაიელსი

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: იყავით პირველი შემფასებელი: &bdquo;%s&ldquo;

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
ka_GE: დახმარების მიღებამდე, ჩვენ გირჩევთ სისტემის მდგომარეობის შემოწმებას, შესაბამის გვერდზე, კონფიგურაციის პრობლემის იდენტიფიცირებისთვის.

en: Before discount
ka_GE: ფასდაკლებამდე

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
ka_GE: ფაილის ატვირთამდე უნდა გაასწოროთ შემდეგი შეცდომა:

en: Beheira
ka_GE: ბეჰეირა

en: Belarus
ka_GE: ბელორუსია

en: Belarusian ruble
ka_GE: ბელორუსული რუბლი

en: Belarusian ruble (old)
ka_GE: ბელორუსული რუბლი (ძველი)

en: Belau
ka_GE: ბელაუ

en: Belgium
ka_GE: ბელგია

en: Belize
ka_GE: ბელიზი

en: Belize dollar
ka_GE: ბელიზის დოლარი

en: Belluno
ka_GE: ბელუნო

en: Ben Slimane
ka_GE: ბენ სლიმანი

en: Benevento
ka_GE: ბენევენტო

en: Bengkulu
ka_GE: ბენგკულუ

en: Bengo
ka_GE: ბენგო

en: Benguela
ka_GE: ბენგელა

en: Benguet
ka_GE: ბენჟეტი

en: Beni
ka_GE: ბენი

en: Beni Suef
ka_GE: ბანი სუაფი

en: Benin
ka_GE: ბენინი

en: Benue
ka_GE: ბენუე

en: Berat
ka_GE: ბერატი

en: Bergamo
ka_GE: ბერგამო

en: Berkane
ka_GE: ბერკანი

en: Berlin
ka_GE: ბერლინი

en: Bermuda
ka_GE: ბერმუდი

en: Bermudian dollar
ka_GE: ბერმუდის დოლარი

en: Bern
ka_GE: ბერნი

en: Berrechid
ka_GE: ბერეჩიდი

en: Better security
ka_GE: უკეთესი დაცვა

en: Bheri
ka_GE: ბერი

en: Bhola
ka_GE: ბოლა

en: Bhutan
ka_GE: ბუტანი

en: Bhutanese ngultrum
ka_GE: ბჰუტანური ნგულტრუმი

en: Biella
ka_GE: ბიელა

en: Bihar
ka_GE: ბიჰარი

en: Bihor
ka_GE: ბიჰორი

en: Bilecik
ka_GE: ბილეჯიქი

en: Biliran
ka_GE: ბილირანი

en: Billing
ka_GE: გადახდა

en: Billing &amp; Shipping
ka_GE: ანგარიშსწორება და მიწოდება

en: Billing Address
ka_GE: გადახდის მისამართი

en: Billing Address 1
ka_GE: გადახდის მისამართი 1

en: Billing Address 2
ka_GE: გადახდის მისამართი 2

en: Billing City
ka_GE: გადახდის ქალაქი

en: Billing Company
ka_GE: გადამხდელი კომპანია

en: Billing First Name
ka_GE: გადამხდელის სახელი

en: Billing Last Name
ka_GE: გადამხდელის გვარი

en: Billing Postal/Zip Code
ka_GE: გადახდის საფოსტო კოდი/ინდექსი

en: Billing State
ka_GE: გადახდის შტატი

en: Billing address
ka_GE: გადახდის მისამართი

en: Billing address.
ka_GE: გადახდის მისამართი.

en: Billing details
ka_GE: გადახდის დეტალები

en: Billing email
ka_GE: გადახდის ელფოსტა

en: Bingöl
ka_GE: ბინგოლი

en: Biobío
ka_GE: ბიობიო

en: Biscay
ka_GE: ბისკაი

en: Biskra
ka_GE: ბისკრა

en: Bistrița-Năsăud
ka_GE: ბისტრიტა-ნასაუდი

en: Bitcoin
ka_GE: ბიტკოინი

en: Bitlis
ka_GE: ბითლისი

en: Bié
ka_GE: ბიე

en: Blagoevgrad
ka_GE: ბლაგოევგრადი

en: Blida
ka_GE: ბლიდა

en: Blog id of the record on the multisite.
ka_GE: ჩანაწერის ბლოგის იდენტიფიკატორი მულტისაიტზე.

en: Boaco
ka_GE: ბოაკო

en: Bocas del Toro
ka_GE: ბოკას-დელ-ტორო

en: Body background color
ka_GE: საიტის ფონის ფერი

en: Body text color
ka_GE: საიტის ტექსტის ფერი

en: Bogura
ka_GE: ბოგურა

en: Bohol
ka_GE: ბოჰოლი

en: Bokeo
ka_GE: ბოკეო

en: Bolikhamsai
ka_GE: ბოლიხამსაი

en: Bolivia
ka_GE: ბოლივია

en: Bolivian boliviano
ka_GE: ბოლივიური ბოლივიანო

en: Bologna
ka_GE: ბოლონია

en: Bolu
ka_GE: ბოლუ

en: Bolzano
ka_GE: ბოლცანო

en: Bolívar
ka_GE: ბოლივარი

en: Bomet
ka_GE: ბომეტი

en: Bomi
ka_GE: ბომი

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
ka_GE: ბონეირი, სინტ ესტატუსი და საბა

en: Bong
ka_GE: ბონგი

en: Bono
ka_GE: ბონო

en: Bono East
ka_GE: ბონო ისტ

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
ka_GE: დამატებითი მიზეზი, რის გამოც შეიყვარებთ Jetpack-ს

en: Bookings
ka_GE: ჯავშნები

en: Boquerón
ka_GE: ბოკერონი

en: Bordj Bou Arréridj
ka_GE: ბორჯ-ბუ-არერიჯი

en: Borgou
ka_GE: ბორგუ

en: Borno
ka_GE: ბორნო

en: Borsod-Abaúj-Zemplén
ka_GE: ბორშოდ-აბაუი-ზემგლენი

en: Bosnia and Herzegovina
ka_GE: ბოსნია და ჰერცოგოვინა

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
ka_GE: ბოსნია და ჰერცეგოვინის კონვერტირებადი მარკა

en: Both
ka_GE: ორივე

en: Botoșani
ka_GE: ბოტოშანი

en: Botswana
ka_GE: ბოცვანა

en: Botswana pula
ka_GE: ბოტსვანური პულა

en: Bouira
ka_GE: ბუირა

en: Boujdour
ka_GE: ბუჟდური

en: Boulemane
ka_GE: ბულემანი

en: Boumerdès
ka_GE: ბურმედესი

en: Bouvet Island
ka_GE: ბუვე (კუნძული)

en: Boyacá
ka_GE: ბოიაკა

en: Brahmanbaria
ka_GE: ბრაჰმანარია

en: Branch code
ka_GE: ფილიალის კოდი

en: Branch sort
ka_GE: ფილიალის კოდი

en: Brandenburg
ka_GE: ბრანდენბურგი

en: Brazil
ka_GE: ბრაზილია

en: Brazilian real
ka_GE: ბრაზილიური რეალი

en: Brașov
ka_GE: ბრაშოვი

en: Bremen
ka_GE: ბრემენი

en: Brescia
ka_GE: ბრეშა

en: Briceni
ka_GE: ბრიჩენი

en: Brindisi
ka_GE: ბრინდისი

en: British Columbia
ka_GE: ბრიტანეთის კოლუმბია

en: British Indian Ocean Territory
ka_GE: ბრიტანეთის ინდოეთის ოკეანის ტერიტორია

en: Brong-Ahafo
ka_GE: ბრონგ-აჰაფო

en: Browse
ka_GE: მოძიება

en: Browse Extensions
ka_GE: დანამატების დათვალიერება

en: Browse products
ka_GE: ყველა პროდუქციის ნახვა

en: Browse the Marketplace
ka_GE: Marketplace-ში ნახვა

en: Browser User Agent
ka_GE: ბრაუზერის სამომხმარებლო აგენტი

en: Brunei
ka_GE: ბრუნეი

en: Brunei dollar
ka_GE: ბრუნეის დოლარი

en: Brăila
ka_GE: ბრეილა

en: București
ka_GE: ბუკურესტი

en: Budaka
ka_GE: ბუდაკა

en: Budapest
ka_GE: ბუდაპეშტი

en: Bududa
ka_GE: ბუდუდა

en: Bueng Kan
ka_GE: ბუენგკანი

en: Buenos Aires
ka_GE: ბუენოს-აირესი

en: Bugiri
ka_GE: ბუგირი

en: Bugweri
ka_GE: ბუღვერი

en: Buhweju
ka_GE: ბუჰვეჯუ

en: Buikwe
ka_GE: ბუიკვე

en: Built by WooCommerce
ka_GE: შექმნილია WooCommerce-ის მიერ

en: Bukedea
ka_GE: ბუკედეა

en: Bukidnon
ka_GE: ბუკიდნა

en: Bukomansimbi
ka_GE: ბუკომანსიმბი

en: Bukwa
ka_GE: ბუკვა

en: Bulacan
ka_GE: ბულაკანი

en: Bulambuli
ka_GE: ბულამბული

en: Bulgaria
ka_GE: ბულგარეთი

en: Bulgarian lev
ka_GE: ბულგარული ლევი

en: Buliisa
ka_GE: ბულიისა

en: Bundibugyo
ka_GE: ბუნდიბუგიო

en: Bungoma
ka_GE: ბუნგომა

en: Bunyangabu
ka_GE: ბუნიანგაბუ

en: Burdur
ka_GE: ბურდური

en: Burgas
ka_GE: ბურგასი

en: Burgos
ka_GE: ბურგოსი

en: Buri Ram
ka_GE: ბურირამი

en: Burkina Faso
ka_GE: ბურკინა ფასო

en: Burmese kyat
ka_GE: ბირმული კიატი

en: Bursa
ka_GE: ბურსა

en: Burundi
ka_GE: ბურუნდი

en: Burundian franc
ka_GE: ბურუნდის ფრანკი

en: Bushehr (بوشهر)
ka_GE: ბუშირი

en: Bushenyi
ka_GE: ბუშენი

en: Busia
ka_GE: ბუსია

en: Butaleja
ka_GE: ბუტალეჯა

en: Butambala
ka_GE: ბუტამბალა

en: Butebo
ka_GE: ბუტებო

en: Button text
ka_GE: ღილაკის ტექსტი

en: Buvuma
ka_GE: ბუვუმა

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ყიდვა: &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy now
ka_GE: იყიდეთ ახლა

en: Buyende
ka_GE: ბუიენდე

en: Buzău
ka_GE: ბუზეუ

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
ka_GE: თქვენი მაღაზიის მიერთებით, თქვენ ეთანხმებით <a href="%1$s" target="_blank">სერვისის წესებს</a> და <a href="%2$s" target="_blank">დეტალების გაზიარებას</a> WordPress.com-თან

en: Bács-Kiskun
ka_GE: ბაჩ-კიშკუნი

en: Béchar
ka_GE: ბეშარი

en: Béjaïa
ka_GE: ბეჯაია

en: Békés
ka_GE: ბეკეში

en: Béni-Mellal
ka_GE: ბენი-მელალი

en: Bălți
ka_GE: ბალტი

en: CFP franc
ka_GE: წყნაროკეანური ფრანკი

en: CSV Delimiter
ka_GE: CSV ფაილის ჩანაწერების გამყოფი

en: Caaguazú
ka_GE: კააგუასუ

en: Caazapá
ka_GE: კაასაპა

en: Cabañas
ka_GE: კაბანიასი

en: Cabinda
ka_GE: კაბინდა

en: Cabo Delgado
ka_GE: კაბო დელგადო

en: Cagayan
ka_GE: კაგაიანი

en: Cagliari
ka_GE: კალიარი

en: Cahul
ka_GE: კაჰული

en: Cairo
ka_GE: ქაირო

en: Cajamarca
ka_GE: კახამარკა

en: Calculate coupon discounts sequentially
ka_GE: ფასდაკლების კუპონების გაანგარიშება თანმიმდევრულად

en: Calculate shipping
ka_GE: მიწოდების ღირებულების დაანგარიშება

en: Calculate tax based on
ka_GE: გადასახადების გაანგარიშება

en: Calculation type
ka_GE: გაანგარიშების ტიპი

en: Calculations
ka_GE: გაანგარიშებები

en: Caldas
ka_GE: კალდასი

en: California
ka_GE: კალიფორნია

en: Caltanissetta
ka_GE: კალტანისეტა

en: Camarines Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ კამარინი

en: Camarines Sur
ka_GE: სამხრეთ კამარინი

en: Cambodia
ka_GE: კამბოჯა

en: Cambodian riel
ka_GE: კამბოჯური რიალი

en: Cameroon
ka_GE: კამერული

en: Camiguin
ka_GE: კამგიუინი

en: Campaign
ka_GE: კამპანია

en: Campeche
ka_GE: კამპეჩე

en: Campobasso
ka_GE: კამპობასო

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
ka_GE: ვერ მოხერხდა რესურსის მშობელის დაყენება, ტაქსონომია არ არის იერარქიული.

en: Canada
ka_GE: კანადა

en: Canadian dollar
ka_GE: კანადური დოლარი

en: Cancel
ka_GE: გაუქმება

en: Cancel schedule
ka_GE: გრაფიკის გაუქმება

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
ka_GE: ქმედების გაუქმება ახლა, რათა აღარ შესრულდეს მომავალში

en: Cancel thumbnail regeneration
ka_GE: მინიატურების რეგენერაციის გაუქმება

en: Canceled
ka_GE: გაუქმებული

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: გაუქმებული <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
ka_GE: გაუქმებული შეკვეთა

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
ka_GE: წერილები შეკვეთის გაუქმების შესახებ ეგზავნება მიმღებ(ებ)ს შეკვეტაზე სტატუსის „გაუქმებულია“ მინიჭების შემდგომ (თუ აქამდე ისინი დალოდების რეჟიმში იყვნენ).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
ka_GE: გაუქმებული შეკვეთები გადახდილი არ არის. მათი გაუქმება მაღაზიის მფლობელს, ან მომხმარებელს შეუძლია. დათქმული ვადის შემდეგ ისინი წაიშლება.

en: Cancelled product image regeneration job.
ka_GE: პროდუქტის მინატურის ხელახალი გენერაცია გაუქმებულია.

en: Canelones
ka_GE: კანელონესი

en: Canindeyú
ka_GE: კანინდეიუ

en: Cannot create existing %s.
ka_GE: %s, შექმნა შეუძლებელია.

en: Cannot create existing product review.
ka_GE: ვერ ხერხდება მიმოხილვის შექმნა არსებული პროდუქტისათვის.

en: Cannot create existing resource.
ka_GE: არსებული რესურსის შექმნა შეუძლებელია.

en: Cannot create line item, try again.
ka_GE: ვერ მოხერხდა მიწოდების მეთოდის განახლება, კიდევ სცადეთ.

en: Cannot create order note, please try again.
ka_GE: ვერ მოხერხდა შეკვეთის მინაწერის შექმნა, გთხოვთ სცადოთ ხელახლა.

en: Cannot create order refund, please try again.
ka_GE: ვერ მოხერხდა შეკვეთის დაბრუნების შექმნა. გთხოვთ სცადოთ ხელახლა.

en: Cannot create order: %s
ka_GE: შეკვეთის შექმნის შეცდომა: %s

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
ka_GE: შეუძლებელია ატრიბუტების დაყენება არასწორი მშობელი პროდუქტის გამო.

en: Cannot update coupon, try again.
ka_GE: კუპონის განახლება შეუძლებელია, კიდევ სცადეთ.

en: Cannot update fee, try again.
ka_GE: მოსაკრებელის განახლება შეუძლებელია, კიდევ სცადეთ.

en: Cannot update shipping method, try again.
ka_GE: ვერ მოხერხდა მიწოდების მეთოდის განახლება.

en: Cantabria
ka_GE: კანტაბრია

en: Cantemir
ka_GE: კანტემირი

en: Canterbury
ka_GE: კენტერბერი

en: Canton
ka_GE: კანტონი

en: Capabilities
ka_GE: შესაძლებლობები

en: Cape Verde
ka_GE: კაპე ვერდე

en: Cape Verdean escudo
ka_GE: კაბო ვერდეს ესკუდო

en: Capiz
ka_GE: კაპიზი

en: Capture
ka_GE: მიღება

en: Caquetá
ka_GE: კაკეტა

en: Carabobo
ka_GE: კარაბობო

en: Carazo
ka_GE: კარასო

en: Caraș-Severin
ka_GE: კარას-სევერინი

en: Carchi
ka_GE: კარჩი

en: Card code
ka_GE: ბარათის კოდი

en: Card number
ka_GE: ბარათის ნომერი

en: Carlow
ka_GE: კარლოუ

en: Cart
ka_GE: კალათა

en: Cart Page
ka_GE: კალათის გვერდი

en: Cart page
ka_GE: კალათის გვერდი

en: Cart totals
ka_GE: შეკვეთების ჯამი

en: Cart updated.
ka_GE: კალათა განახლდა.

en: Cartago
ka_GE: კარტაგო

en: Casablanca
ka_GE: კასაბლანკა

en: Casanare
ka_GE: კანასარე

en: Caserta
ka_GE: კასერტა

en: Cash on delivery
ka_GE: გადახდა ნაღდი ფულით შეკვეთის მიღებისას

en: Castellón
ka_GE: კასტელიონი

en: Catalog
ka_GE: კატალოგი

en: Catalog &amp; search
ka_GE: კატალოგი და ძიება

en: Catalog visibility.
ka_GE: კატალოგის ხილვადობა.

en: Catalog visibility:
ka_GE: კატალოგის ხილვადობა:

en: Catamarca
ka_GE: კატამარკა

en: Catanduanes
ka_GE: კატაანუანსი

en: Catania
ka_GE: კატანია

en: Catanzaro
ka_GE: კატანძარო

en: Categories
ka_GE: კატეგორიები

en: Categories deleted.
ka_GE: კატეგორიები წაიშალა.

en: Categories totals.
ka_GE: სულ კატეგორია.

en: Category | Categories
ka_GE[0]: კატეგორია

en: Category ID.
ka_GE: კატეგორიის იდენტიფიკატორი.

en: Category added.
ka_GE: კატეგორია დამატებულია.

en: Category archive display type.
ka_GE: კატეგორიის არქივის ჩვენების ტიპი.

en: Category deleted.
ka_GE: კატეგორია წაიშალა.

en: Category display
ka_GE: კატეგორიის ჩვენება

en: Category name.
ka_GE: კატეგორიის სახელი.

en: Category not added.
ka_GE: კატეგორია არ არის დამატებული.

en: Category not updated.
ka_GE: კატეგორია ვერ განახლდა.

en: Category order
ka_GE: კატეგორიების მიმდევრობა

en: Category slug.
ka_GE: კატეგორიის იარლიყი.

en: Category updated.
ka_GE: კატეგორია განახლდა.

en: Category: | Categories:
ka_GE[0]: კატეგორია:

en: Cauca
ka_GE: კაუკა

en: Cavan
ka_GE: კავანი

en: Cavite
ka_GE: კავიტე

en: Cayman Islands
ka_GE: კაიმანის კუნძულები

en: Cayman Islands dollar
ka_GE: კაიმანის კუნძულების დოლარი

en: Cañar
ka_GE: კანიარი

en: Cebu
ka_GE: სებუ

en: Centimeters
ka_GE: სანტიმეტრი

en: Central
ka_GE: სენტრალი

en: Central African CFA franc
ka_GE: აფრიკული ფრანკი

en: Central African Republic
ka_GE: ცენტრალური აფრიკის რესპუბლიკა

en: Central Greece
ka_GE: ცენტრალური საბერძნეთი

en: Central Macedonia
ka_GE: ცენტრალური მაკედონია

en: Ceuta
ka_GE: სეუტა

en: Chachoengsao
ka_GE: ჩაჩოენსგაო

en: Chaco
ka_GE: ჩაკო

en: Chad
ka_GE: ჩადი

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
ka_GE: ჩახარ-მახალი და ბახთიარი

en: Chai Nat
ka_GE: ჩაინატი

en: Chaiyaphum
ka_GE: ჩაიაპუნი

en: Chalatenango
ka_GE: ჩალატენანგო

en: Champasak
ka_GE: ჩამპასაკი

en: Chandigarh
ka_GE: ჩანდიგარჰი

en: Chandpur
ka_GE: ჩანდპური

en: Change address
ka_GE: მისამართის შეცვლა

en: Change order status to completed
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის შეცვლა: დასრულებული

en: Change order status to on-hold
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის შეცვლა: განხილვის პროცესში

en: Change order status to processing
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის შეცვლა: მიმდინარე

en: Change status to completed
ka_GE: სტატუსის შეცვლა: დასრულებული

en: Change status to on-hold
ka_GE: სტატუსის შეცვლა: განხილვის პროცესში

en: Change status to processing
ka_GE: სტატუსის შეცვლა: მიმდინარე

en: Change status:
ka_GE: სტატუსის შეცვლა:

en: Change to:
ka_GE: შეცვლა:

en: Chanthaburi
ka_GE: ჩანთაბური

en: Chattogram
ka_GE: ჩიტაგონგი

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment
ka_GE: გადახდის დადასტურების მოლოდინში

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
ka_GE: გადახდა ჩეკით

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
ka_GE: მონიშნეთ ეს თოლია, თუ კუპონის გამოყენება არ შეიძლება სხვა კუპონებთან ერთად.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
ka_GE: მონიშნეთ ეს თოლია, თუ კუპონი უზრუნველყოფს უფასო მიწოდებას. თქვენი მიწოდების ზონაში ჩართული უნდა იყოს <a href="%s" target="_blank">უფასო მიწოდების მეთოდი</a> უფასო მიწოდების კუპონის არსებობის შემთხვევაში (იხ. პარამეტრი „მოითხოვს უფასო მიწოდებას“).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
ka_GE: მონიშნეთ ეს თოლია, თუ კუპონის გამოყენება არ შეიძლება ფასდაკლებულ პროდუქტებზე. კუპონი კონკრეტულ პროდუქტზე გამოიყენება იმ შემთხვევაში, როდესაც პროდუქტი ფასდაკლებული არ არის. კუპონი ერთ შენაძენზე გამოიყენება იმ შემთხვევაში, როდესაც კალათაში პროდუქტი ფასდაკლებული არ არის.

en: Checkout
ka_GE: შეძენა

en: Checkout Page
ka_GE: გადახდის გვერდი

en: Checkout endpoints
ka_GE: შეკვეთის გაფორმების საბოლოო წერტილები

en: Checkout page
ka_GE: შეკვეთის გაფორმების გვერდი

en: Checkout privacy policy
ka_GE: კონფიდენციალურობის პოლიტიკა შეკვეთის გაფორმებისას

en: Cherkashchyna
ka_GE: ჩერკაშჩინა

en: Chernihivshchyna
ka_GE: ჩერნიჰივშჩინა

en: Chernivtsi Oblast
ka_GE: ჩერნივცის ოლქი

en: Chhattisgarh
ka_GE: ჩატისგარჰი

en: Chiang Mai
ka_GE: ჩიანგმაი

en: Chiang Rai
ka_GE: ჩიანგრაი

en: Chiapas
ka_GE: ჩიაპასი

en: Chiba
ka_GE: ჩიბა

en: Chichaoua
ka_GE: ჩიჩაუა

en: Chieti
ka_GE: კიეტი

en: Chihuahua
ka_GE: ჩიხუახუა

en: Child theme
ka_GE: შვილობილი თემა

en: Chile
ka_GE: ჩილე

en: Chilean peso
ka_GE: ჩილეს პესო

en: Chimaltenango
ka_GE: ჩიმალტენანგო

en: Chimborazo
ka_GE: ჩიმბორასო

en: China
ka_GE: ჩინეთი

en: Chinandega
ka_GE: ჩინანდეგა

en: Chinese yuan
ka_GE: ჩინური იუანი

en: Chiquimula
ka_GE: ჩიკიმულა

en: Chiriquí
ka_GE: ჩირიკი

en: Chișinău
ka_GE: კიშინიოვი

en: Choluteca
ka_GE: ჩოლუტეკა

en: Chonburi
ka_GE: ჩონბური

en: Chontales
ka_GE: ჩონტალესი

en: Choose a CSV file from your computer:
ka_GE: აირჩიეთ CSV ფაილი თქვენს კომპიუტერში:

en: Choose a category to view stats
ka_GE: სტატისტიკის სანახავად აირჩიეთ კატეგორია

en: Choose a currency&hellip;
ka_GE: ვალუტის არჩევა&hellip;

en: Choose a file from your computer:
ka_GE: აირჩიეთ ფაილი თქვენი კომპიუტერიდან:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
ka_GE: აირჩიეთ ამ საგადსასახდო განაკვეთის პრიორიტეტი. გამოიყენება მხოლოდ 1 შესაბამისი განაკვეთი ყოველი პრიორიტეტისათვის. სხვადსხვა საგადასახადო განაკვეთების განსაზღვრისათვის ერთ ზონაში, უნდა მიუთითოთ სხვადსხვა პრიორიტეტი ყოველი განაკვეთისათვის.

en: Choose a product to view stats
ka_GE: სტატისტიკის სანახავად აირჩიეთ პროდუქტი

en: Choose a state&hellip;
ka_GE: აირჩიეთ შტატი&hellip;

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
ka_GE: აირჩიეთ საგადასახადო კლასი ამ პროდუქტისათვის. საგადასახადო კლასი გამოიყენება სხვადსხვა საგადასახადო განაკვეთისთვის, პროდუქტების სხვადსხვა ტიპებისათვის.

en: Choose an action...
ka_GE: მოქმედების არჩევა…

en: Choose an image
ka_GE: სურათის არჩევა

en: Choose an option
ka_GE: პარამეტრის არჩევა

en: Choose coupons&hellip;
ka_GE: კუპონების არჩევა&hellip;

en: Choose file
ka_GE: ფაილის არჩევა

en: Choose from the most used tags
ka_GE: ხშირად გამოყენებული ჭდეებიდან არჩევა

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
ka_GE: მიუთითეთ, რამდენი ხანი უნდა იყოს შენახული პირადი მონაცემები, რომელთა დამუშავება უკვე აღარ არის საჭირო. იმისათვის, რომ მონაცემები შენარჩუნდეს განუსაზღვრელი ვადით, დატოვეთ შემდეგი ველები ცარიელი.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
ka_GE: აირჩიეთ საჭირო გადახდა. გადაიხადეთ ეგრევე, მოგვიანებით, ან ნაწილ-ნაწილ. არ არის საჭირო საბანკო ბარათი, პაროლი, არც სანერვიულოა რაიმე. <a href="%s" target="_blank">გაიგეთ მეტი Klarna-ს შესახებ</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
ka_GE: აირჩიეთ გადაზიდვის მეთოდი, რომელის დამატებაც გსურთ. გადაზიდვის მხოლოდ ის მეთოდიებია ჩამოთვლილი, რომლებიც მხარს უჭერენ გადაზიდვის ზონებს.

en: Choose what to display on product category pages.
ka_GE: აირჩიეთ, რა გამოჩნდება პროდუქტების კატეგორიების გვერდებზე.

en: Choose what to display on the main shop page.
ka_GE: აირჩიეთ, რა გამოჩნდება მაღაზიის მთავარ გვერდზე.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
ka_GE: აირჩიეთ, არის ეს განაკვეთი რთული, თუ არა. რთული საგადასახადო განაკვეთი გამოიყენება სხვა განაკვეთებზე უფრო ადრე.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
ka_GE: აირჩიეთ, მიეკუთვნება ეს საგადასახადო განაკვეთი მიწოდებას, თუ არა.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
ka_GE: აირჩიეთ, გსურთ თანხების დაუყოვნებლივ მიღება, თუ ყოველი გადახდის დადასტურება ცალ-ცალკე.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
ka_GE: აირჩიეთ ქვეყნები, რომელებშიც აპირებთ პროდუქტის მიწოდებას, ან აირჩიეთ მიწოდება იმ რეგიონებისათვის, რომელშიც აპირებთ აწარმოოთ გაყიდვები.

en: Choose which format of email to send.
ka_GE: აირჩიეთ გასაგზავნი წერილის ფორმატი.

en: Chosen attributes (for variations).
ka_GE: არჩეული ატრიბუტები (ვარიაციებისთვის).

en: Christmas Island
ka_GE: შობის კუნძული

en: Chtouka Aït Baha
ka_GE: ჩტუკა აიტ ბაჰა

en: Chuadanga
ka_GE: ჩუადანგა

en: Chubut
ka_GE: ჩუბუტი

en: Chumphon
ka_GE: ჩუმპონი

en: Chuquisaca
ka_GE: ჩუკისაკი

en: Cibao Nordeste
ka_GE: ციბაო ნორდესტე

en: Cibao Noroeste
ka_GE: ციბაო ნოროესტე

en: Cibao Norte
ka_GE: ციბაო ნორტე

en: Cibao Sur
ka_GE: ციბაო სურ

en: Cimișlia
ka_GE: ციმილია

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
ka_GE: ქალაქები ამ წესისათვის. წერტილ-მძიმე (;) გამოყოფს რამოდენიმე მნიშვნელობას. დატოვეთ ცარიელი, ყველაზე ქალაქზე მისასადაგებლად.

en: City
ka_GE: ქალაქი

en: City name.
ka_GE: ქალაქი.

en: City:
ka_GE: ქალაქი:

en: Ciudad Autónoma de Buenos Aires
ka_GE: ბუენოს აირესის სიუდად ავტონომა

en: Ciudad Real
ka_GE: სიუდად-რეალი

en: Claim ID
ka_GE: განაცხადის იდენტიფიკატორი

en: Clare
ka_GE: კლერი

en: Clarendon
ka_GE: კლარენდონი

en: Classes
ka_GE: კლასები

en: Classic
ka_GE: კლასიკური

en: Clean up download permissions
ka_GE: ჩამოტვირთვის ვადაგასული ნებართვების წაშლა

en: Clear
ka_GE: გასუფთავება

en: Clear customer sessions
ka_GE: მომხმარებლის სესიების გასუფთავება

en: Clear transients
ka_GE: დროებითი მონაცემების ჩამოყრა

en: Click here to enter your code
ka_GE: დააწკაპუნეთ აქ თქვენი კოდის შესატანად

en: Click here to login
ka_GE: შესასვლელად დააწკაპუნეთ აქ

en: Click here to reset your password
ka_GE: პაროლის აღსადგენად დააჭირეთ აქ

en: Click to toggle
ka_GE: დაწკაპეთ გადასართველად

en: Cloning is forbidden.
ka_GE: კლონირება აკრძალულია.

en: Close
ka_GE: დახურვა

en: Close (Esc)
ka_GE: დახურვა (Esc)

en: Close modal panel
ka_GE: მოდალური სარკმელის დახურვა

en: Cluj
ka_GE: კლუჟი

en: Coahuila
ka_GE: კოაუილა

en: Coast
ka_GE: სანაპირო ტანზანია

en: Cochabamba
ka_GE: კოჩაბამბა

en: Coclé
ka_GE: კოკლე

en: Cocos (Keeling) Islands
ka_GE: კოკოსის კუნძულები

en: Code
ka_GE: კოდი

en: Cojedes
ka_GE: კოხედესი

en: Colima
ka_GE: კოლიმი

en: Collect payments from customers offline.
ka_GE: გადახდების მიღება მომხმარებლებისაგან ოფლაინში.

en: Collines
ka_GE: კოლაინსი

en: Colombia
ka_GE: კოლუმბია

en: Colombian peso
ka_GE: კოლუმბიური პესო

en: Colonia
ka_GE: კოლონია

en: Colorado
ka_GE: კოლორადო

en: Column mapping
ka_GE: სვეტების დაკავშირება

en: Column name
ka_GE: სვეტის სახელი

en: Columns
ka_GE: სვეტები

en: Colón
ka_GE: კოლონი

en: Comayagua
ka_GE: კომაიაგუა

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
ka_GE: როგორ, რა, არის, ის, რა, არის, ის, არის, რა, არის, რა, ვინ, ერთად, ერთად

en: Community forum
ka_GE: საზოგადოების ფორუმი

en: Como
ka_GE: კომო

en: Comorian franc
ka_GE: კომორის კუნძულების ფრანკი

en: Comoros
ka_GE: კომორის კუნძულები

en: Company
ka_GE: კომპანია

en: Company name
ka_GE: კომპანიის სახელი

en: Company name.
ka_GE: კომპანიის სახელი.

en: Complete
ka_GE: დასრულებულია

en: Completed
ka_GE: დასრულებული

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: დასრულებული <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
ka_GE: დასრულებული შეკვეთა

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
ka_GE: მოქმედების დამუშავება დასრულდა %s ჰუკით: %s

en: Completed product image regeneration job.
ka_GE: პროდუქტების სურათების ხელახალი გენერაციის დავალება დასრულებულია.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
ka_GE: კანონმდებლობის მოთხოვნების შესრულება (მაგალითად, გადასახადების გაანაგარიშება)

en: Compostela Valley
ka_GE: კომპოსტელის ველი

en: Compound
ka_GE: რთული

en: Concepción
ka_GE: კონსეპსიონი

en: Configure terms
ka_GE: მნიშვნელობების კონფიგურაცია

en: Confirm navigation
ka_GE: ნავიგაციის დადასტურება

en: Confirm new password
ka_GE: ახალი პაროლის დადასტურება

en: Congo (Brazzaville)
ka_GE: კონგო(ბრაზავილი)

en: Congo (Kinshasa)
ka_GE: კონგო(კინშასა)

en: Congolese franc
ka_GE: კონგოს ფრანკი

en: Connect
ka_GE: დაკავშირება

en: Connect your store to Jetpack
ka_GE: დაუკავშირეთ თქვენი მაღაზია Jetpack-ს

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
ka_GE: დააკავშირეთ მაღაზია Jetpack-თან, დამატებითი ფუქნციების მისაღებად

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
ka_GE: მიუერთეთ თქვენი მაღაზია, WooCommerce Services-ის გასააქტიურებლად

en: Connected to WooCommerce.com
ka_GE: დაკავშირებულია WooCommerce.com-თან

en: Connecticut
ka_GE: კონექტიკუტი

en: Constantine
ka_GE: კონსტანტინა

en: Constanța
ka_GE: კონსტანცა

en: Consumer Secret is invalid.
ka_GE: მომხმარებლის საიდუმლო კოდი არასწორია.

en: Consumer key
ka_GE: სამომხმარებლო გასაღები

en: Consumer key ending in
ka_GE: სამომხმარებლო გასაღების მოქმედების ვადა

en: Consumer key is invalid.
ka_GE: მომხმარებლის გასაღები არასწორია.

en: Consumer key is missing.
ka_GE: სამომხმარებლო გასაღები არ არის მითითებული.

en: Consumer secret
ka_GE: მომხმარებლის საიდუმლო კოდი

en: Consumer secret is invalid.
ka_GE: მომხმარებლის საიდუმლო კოდი არასწორია.

en: Consumer secret is missing.
ka_GE: მომხმარებლის საიდუმლო კოდი დაკარგულია.

en: Content type
ka_GE: შიგთავსის ტიპი

en: Content…
ka_GE: შიგთავსი…

en: Continue
ka_GE: გაგრძელება

en: Continue shopping
ka_GE: ყიდვის გაგრძელება

en: Continue with Jetpack
ka_GE: Jetpack-ით გაგრძელება

en: Continue with WooCommerce Services
ka_GE: WooCommerce Services-ებთან მუშაობის გაგრძელება

en: Controls the stock status of the product.
ka_GE: აკონტროლებს სასაწყობო ნაშთებს.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ka_GE: აკონტროლებს, მოინიშნება, თუ არა პროდუქტი, როგორც „მარაგში“, ან „არ არის მარაგში“ ინტერფეისში.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
ka_GE: აკონტროლებს, იქნება თუ არა ნაირსახეობა მონიშნული ფრონტენდში, როგორ „საწყობშია“, ანდა „არ არის სატყობში“.

en: Cook Islands
ka_GE: კუკის კუნძულები

en: Copied!
ka_GE: დაკოპირდა!

en: Copperbelt
ka_GE: კოპერბელთი

en: Copy
ka_GE: კოპირება

en: Copy billing address
ka_GE: გადახდის მისამართის კოპირება

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ka_GE: დაკოპირდეს გადახდის ინფორმაცია მიწოდების ინფორმაციაში? ეს მოხსნის ნებისმიერ მიმდინარე მიწოდების ინფორმაციას.

en: Copy file to theme
ka_GE: ფაილის კოპირება თემაში

en: Copy for support
ka_GE: ინფორმაციის კოპირება მხარდაჭერისათვის

en: Copy from billing address
ka_GE: გადახდის მისამართის კოპირება

en: Copy link
ka_GE: ბმულის კოპირება

en: Copy to a new draft
ka_GE: კოპირება ახალ მონახაზში

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
ka_GE: კოპირება გაცვლის ბუფერში ჩაიშალა. კოპირებისთვის გამოიყენეთ Ctrl/Cmd+C.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
ka_GE: შეცდომა გაცვლის ბუფერში კოპირებისას. უნდა დააწკაპუნოთ მაუსის მარჯვენა ღილაკით აქ და დააკოპიროთ.

en: Copán
ka_GE: კოპანი

en: Coquimbo
ka_GE: კოკიმბო

en: Cordillera
ka_GE: კორდილიერა

en: Cork
ka_GE: კორკი

en: Corrientes
ka_GE: კორიენტესი

en: Cortés
ka_GE: კორტესი

en: Cosenza
ka_GE: კოზენცი

en: Cost
ka_GE: ღირებულება

en: Costa Rica
ka_GE: კოსტა რიკა

en: Costa Rican col&oacute;n
ka_GE: კოსტარიკული კოლონი

en: Cotabato
ka_GE: სოტაბატო

en: Cotopaxi
ka_GE: კოტოპახი

en: Could not delete the attribute
ka_GE: ვერ მოხერდა ატრიბუტის წაშლა

en: Could not delete the category
ka_GE: ვერ მოხერდა კატეგორიის წაშლა

en: Could not delete the shipping class
ka_GE: ვერ მოხერდა საგადასახადო კლასის წაშლა

en: Could not delete the tag
ka_GE: ვერ მოხერდა ჭდეს წაშლა

en: Could not delete the tax class
ka_GE: ვერ მოხერდა საგადასახადო კლასის წაშლა

en: Could not delete the tax rate
ka_GE: ვერ მოხერდა საგადასახადო განაკვეთის წაშლა

en: Could not edit the attribute
ka_GE: ვერ მოხერდა ატრიბუტის ჩასწორება

en: Could not edit the category
ka_GE: ვერ მოხერდა კატეგორიის ჩასწორება

en: Could not edit the shipping class
ka_GE: ვერ მოხერდა საგადასახადო კლასის ჩასწორება

en: Could not edit the tag
ka_GE: ვერ მოხერდა ჭდეს ჩასწორება

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
ka_GE: ვერ მოხერხდა წვდომის მინიჭება — მომხმარებელს უკვე აქვს უფლება ამ ფაილზე, ან გადახდის ელფოსტა არ არის მითითებული. დარწმუნდით, რომ გადახდის ელფოსტა მითითებულია და შეკვეთა შენახულია.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
ka_GE: ვერ მოხერხდა ქმედების ცვლილება: “%s” (იდენტიფიკატორი: %d). შეცდომა: %s

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
ka_GE: ფაილი „%1$s“ ვერ დარეგისტრირდა ბლოკის შაბლონად (არასწორი ჭდე „%2$s“)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
ka_GE: ფაილის "%s" დარეგისტრირება ვერ მოხერხდა ბლოკის შაბლონად (ველი "Slug" აკლია)

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
ka_GE: ფაილი „%s“ ვერ დარეგისტრირდა ბლოკის შაბლონად (ველი „სათაური“ აკლია)

en: Could not update the attribute.
ka_GE: ატრიბუტის ჩასწორება შეუძლებელია.

en: Could not write to template file.
ka_GE: ვერ მოხერხდა შაბლონის ფაილში ჩაწერა.

en: Count
ka_GE: რაოდენობა

en: Country / State
ka_GE: ქვეყანა / შტატი

en: Country ISO 3166 code.
ka_GE: ქვეყანის ISO 3166 კოდი.

en: Country code
ka_GE: ქვეყნის კოდი

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
ka_GE: ქვეყნის კოდი ISO 3166-1 alpha-2 ფორმატში.

en: Country&nbsp;code
ka_GE: ქვეყნის&nbsp;კოდი

en: County
ka_GE: რეგიონი

en: Coupon | Coupons
ka_GE[0]: კუპონი

en: Coupon "%s" does not exist!
ka_GE: კუპონი "%s" არ არსებობს!

en: Coupon amount
ka_GE: კუპონის ოდენობა

en: Coupon code
ka_GE: კუპონის კოდი

en: Coupon code already applied!
ka_GE: კუპონის კოდი უკვე გამოყენებულია!

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
ka_GE: კუპონის კოდი უკვე არსებობს — მომხმარებელი გამოიყენებს უახლეს კუპონს ამ კოდით.

en: Coupon code applied successfully.
ka_GE: კუპონის კოდი წარმატებით მიესადაგა.

en: Coupon code is required.
ka_GE: კუპონის კოდი აუცილებელია.

en: Coupon code removed successfully.
ka_GE: კუპონის კოდი წარმატებით წაიშლა.

en: Coupon code.
ka_GE: კუპონის კოდი.

en: Coupon created
ka_GE: კუპონი შეიქმნა

en: Coupon data
ka_GE: კუპონის მონაცემები

en: Coupon deleted
ka_GE: კუპონი წაიშალა

en: Coupon description.
ka_GE: კუპონის აღწერა.

en: Coupon discount total must be a positive amount.
ka_GE: კუპონის ფასდაკლება უნდა იყოს დადებითი თანხა.

en: Coupon does not exist!
ka_GE: კუპონი არ არსებობს!

en: Coupon draft updated.
ka_GE: კუპონის მონახაზი განახლდა.

en: Coupon expiry date
ka_GE: კუპონის ვადის ამოწურვის თარიღი

en: Coupon has been removed.
ka_GE: კუპონი ამოღებულია.

en: Coupon is not valid.
ka_GE: კუპონი უვარგისია.

en: Coupon restored
ka_GE: კუპონი აღდგენილია

en: Coupon saved.
ka_GE: კუპონი შენახულია.

en: Coupon scheduled for: %s.
ka_GE: კუპონი მოქმედია: %s.

en: Coupon submitted.
ka_GE: კუპონი შეტანილია.

en: Coupon type
ka_GE: კუპონის ტიპი

en: Coupon type name.
ka_GE: კუპონის ტიპის სახელი.

en: Coupon updated
ka_GE: კუპონი განახლდა

en: Coupon updated.
ka_GE: კუპონი განახლებულია.

en: Coupon usage limit has been reached.
ka_GE: კუპონის გამოყენების ლიმიტი მიღწეულია.

en: Coupon(s)
ka_GE: კუპონ(ებ)ი

en: Coupon:
ka_GE: კუპონი:

en: Coupon: %s
ka_GE: კუპონი: %s

en: Coupons
ka_GE: კუპონები

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
ka_GE: კუპონი შესანიშნავი საშუალებაა ფასდაკლების აქციისათვის, ან მომხმარებლების დაჯილდოებისათვის. ისინი აქ გამოჩნდება.

en: Coupons by date
ka_GE: კუპონები თარიღის მიხედვით

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
ka_GE: კუპონების დამატება შესაძლებელი იქნება კალათიისა და გადახდის გვერდებიდან.

en: Coupons line data.
ka_GE: კუპონების მონაცემები.

en: Coupons list
ka_GE: კუპონების სია

en: Coupons navigation
ka_GE: ნავიგაცია კუპონებში

en: Coupons totals.
ka_GE: სულ კუპონი.

en: Covasna
ka_GE: კოვასნი

en: Cox's Bazar
ka_GE: კაქსის ბაზერი

en: Create
ka_GE: შექმნა

en: Create Product
ka_GE: პროდუქტის შექმნა

en: Create a new webhook
ka_GE: ახალი ვებჰუკის შექმნა

en: Create a product
ka_GE: პროდუქტის შექმნა

en: Create account password
ka_GE: ანგარიშის პაროლის შექმნა

en: Create an API key
ka_GE: API გასაღების შექმნა

en: Create an account?
ka_GE: შექმნით ანგარიშს?

en: Create coupons
ka_GE: კუპონების შექმნა

en: Create customers
ka_GE: მომხმარებლების შექმნა

en: Create default WooCommerce pages
ka_GE: WooCommerce-ის გვერდების ნაგულისხმევად შექმნა

en: Create orders
ka_GE: შეკვეთების შექმნა

en: Create pages
ka_GE: გვერდების შექმნა

en: Create products
ka_GE: პროდუქტების შექმნა

en: Create some products
ka_GE: პროდუქტების შექმნა

en: Create webhooks
ka_GE: ვებჰუკების შექმნა

en: Create your first coupon
ka_GE: შექმენით პირველი კუპონი

en: Created
ka_GE: შექმნილია

en: Created at
ka_GE: შექმნილია

en: Creating product review failed.
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვის შექმნა ვერ მოხერხდა.

en: Credit card
ka_GE: საკრედიტო ბარათი

en: Cremona
ka_GE: კრემონა

en: Critical
ka_GE: კრიტიკული

en: Criuleni
ka_GE: კრიულენი

en: Croatia
ka_GE: ხორვატია

en: Croatian kuna
ka_GE: ხორვატიული კუნა

en: Cross River
ka_GE: კროს-რივერი

en: Cross-sells
ka_GE: თანმდევი პროდუქტები

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
ka_GE: თანმდევი პროდუქტები არის ისეთი პროდუქტები, რომლებსაც სთავაზობთ კალათში, მიმდინარე პროდუქტის გათვალისწინებით.

en: Crotone
ka_GE: კროტონე

en: Cuba
ka_GE: კუბა

en: Cuban convertible peso
ka_GE: კუბური კონვერტირებადი პესო

en: Cuban peso
ka_GE: კუბური პესო

en: Cuenca
ka_GE: კუენკა

en: Cumilla
ka_GE: კომილა

en: Cunene
ka_GE: კუნენე

en: Cuneo
ka_GE: კუნეო

en: Cura&ccedil;ao
ka_GE: კიურასაო

en: Currency
ka_GE: ვალუტა

en: Currency options
ka_GE: ვალუტის პარამეტრები

en: Currency position
ka_GE: ვალუტის სიმბოლოს მდებარეობა

en: Currency position.
ka_GE: ვალუტის სიმბოლოს მდებარეობა.

en: Currency symbol position for this country.
ka_GE: ვალუტის სიმბოლოს პოზიცია ამ ქვეყნისათვის.

en: Currency symbol.
ka_GE: ვალუტის სიმბოლო.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
ka_GE: ვალუტა, რომელშიც შეიქმნა შეკვეთა, ISO ფორმატში.

en: Currency.
ka_GE: ვალუტა.

en: Current
ka_GE: მიმდინარე

en: Current page
ka_GE: მიმდინარე გვერდი

en: Current page of the collection.
ka_GE: კოლექციის მიმდინარე გვერდი.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
ka_GE: მიმდინარე პაროლი (თუ არ გსურთ შეცვლა, დატოვეთ ცარიელი)

en: Current product price.
ka_GE: პროდუქტის მიმდინარე ფასი.

en: Current variation price.
ka_GE: ნაირსახეობის მიმდინარე ფასი.

en: Cusco
ka_GE: კუსკო

en: Custom
ka_GE: მორგებული

en: Custom Fields
ka_GE: მორგებული ველები

en: Custom Link
ka_GE: მორგებული ბმული

en: Custom base
ka_GE: მორგებული ბაზა

en: Custom field deleted.
ka_GE: მორგებული ველი წაიშალა.

en: Custom field updated.
ka_GE: მორგებული ველი განახლდა.

en: Custom fields
ka_GE: მორგებული ველები

en: Custom ordering
ka_GE: თავისუფალი დახარისხება

en: Custom ordering position.
ka_GE: პოზიციების მორგებული დახარისხება.

en: Custom:
ka_GE: მორგებული:

en: Customer
ka_GE: მომხმარებელი

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
ka_GE: წერილი ანგარიშის შექმნაზე ეგზავნება მომხმარებელს ანგარიშის შექმნისას შეკვეთის გვერდზე, ან ანგარიშის გვერდებიდან.

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
ka_GE: პაროლის ჩამოყრის შეტყობინება ეგზავნება მომხმარებელს, როდესაც ის ჩამოყრის პაროლს.

en: Customer Data
ka_GE: მომხმარებლის მონაცემები

en: Customer ID is invalid.
ka_GE: მომხმარებლის იდენტიფიკატორი არასწორია.

en: Customer ID.
ka_GE: მომხმარებლის იდენტიფიკატორი.

en: Customer IP: %s
ka_GE: დამკვეთის IP: %s

en: Customer billing address
ka_GE: მომხმარებლის გადახდის მისამართი

en: Customer created
ka_GE: მომხმარებელი შეიქმნა

en: Customer deleted
ka_GE: მომხმარებელი წაიშალა

en: Customer details
ka_GE: მომხმარებლის დეტალები

en: Customer download link
ka_GE: მომხმარებლის გადმოსაწერი ბმული

en: Customer download log
ka_GE: მომხმარებლის გადმოწერების ჟურნალი

en: Customer download permissions have been retained.
ka_GE: მომხმარებლისათვის ჩამოტვირთთვის უფლება შენახულია.

en: Customer downloads
ka_GE: მომხმარებლის ჩამოტვირთვები

en: Customer first name.
ka_GE: მომხმარებლის სახელი.

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
ka_GE: მომხმარებლის ინფორმაცია, რომელსაც განეკუთვნება თქვენი სახელი, ელფოსტის მისამართი, საგადახდო მონაცემები და ინფორმაცია შეკვეთის მიწოდების შესახებ.

en: Customer last name.
ka_GE: მომხმარებლის გვარი.

en: Customer list
ka_GE: მომხმარებელთა სია

en: Customer login name.
ka_GE: მომხმარებლის სახელი.

en: Customer note
ka_GE: მომხმარებლის მინაწერი

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
ka_GE: წერილი მინაწერით ეგზავნება მომხმარებელს, როდესაც ამატებთ მინაწერს შეკვეთაზე.

en: Customer notes about the order
ka_GE: მყიდველის მინაწერი შეკვეთის შესახებ

en: Customer orders
ka_GE: მომხმარებლის შეკვეთა

en: Customer password.
ka_GE: მომხმარებლის პაროლი.

en: Customer payment page &rarr;
ka_GE: მომხმარებლის გადახდის გვერდი &rarr;

en: Customer provided note
ka_GE: მომხმარებლის დატოვებული მინაწერი

en: Customer provided note:
ka_GE: მომხმარებელმა დატოვა მინაწერი:

en: Customer role.
ka_GE: მომხმარებელი როლი.

en: Customer sales
ka_GE: მომხმარებლების გაყიდვები

en: Customer shipping address
ka_GE: მომხმარებლის მიწოდების მისამართი

en: Customer type name.
ka_GE: მომხმარებლის სახელის ტიპი.

en: Customer updated
ka_GE: მომხმარებელი განახლდა

en: Customer's IP address.
ka_GE: მომხმარებლის IP.

en: Customer:
ka_GE: მომხმარებელი:

en: Customers
ka_GE: მომხმარებლები

en: Customers do not support trashing.
ka_GE: მომხმარებელი მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას.

en: Customers totals.
ka_GE: სულ მომხმარებელი.

en: Customers vs. guests
ka_GE: მომხმარებლები / სტუმრები

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
ka_GE: მომხმარებლები ვერ შეძლებენ ფიზიკური პროდუქტების შეძენას მაღაზიაში მანამ, სანამ არ იქნება ხელმისაწვდომი მიწოდების ერთ-ერთი სახე.

en: Cyprus
ka_GE: კვიპროსი

en: Czech Republic
ka_GE: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Czech koruna
ka_GE: ჩეხური კორუნი

en: Cáceres
ka_GE: კასერესი

en: Córdoba
ka_GE: კოდოვა

en: DESC
ka_GE: დაღმავალი

en: DKI Jakarta
ka_GE: ჯაკარტა

en: Dadra and Nagar Haveli
ka_GE: დადრა და ნაგარ-ჰაველი

en: Daerah Istimewa Aceh
ka_GE: აჩეჰი

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
ka_GE: ჯოკიაკარტის სპეციალური რეგიონი

en: Daman and Diu
ka_GE: დამანი და დიუ

en: Danish krone
ka_GE: დანიური კრონა

en: Dar es Salaam
ka_GE: დარ-ეს-სალამი

en: Dashboard
ka_GE: კონსოლი

en: Data resource ID.
ka_GE: მონაცემთა რესურსის იდენტიფიკატორი.

en: Data resource description.
ka_GE: მონაცემთა რესურსის აღწერა.

en: Database
ka_GE: მონაცემთა ბაზა

en: Database Data Size
ka_GE: მონაცემთა ბაზის მონაცემთა ზომა

en: Database Index Size
ka_GE: მონაცემთა ბაზის ინდექსის ზომა

en: Database prefix
ka_GE: მონაცემთა ბაზის პრეფიქსი

en: Database prefix.
ka_GE: მონაცემთა ბაზის პრეფიქსი.

en: Database tables.
ka_GE: მონაცემთა ბაზის ცხრილები.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
ka_GE: მონაცემთა ბაზის ფონური განახლება შეტანილია განრიგში.

en: Database.
ka_GE: მონაცემთა ბაზა.

en: Date
ka_GE: თარიღი

en: Date created
ka_GE: Შექმნის თარიღი

en: Date created:
ka_GE: Შექმნის თარიღი:

en: Date modified
ka_GE: ცვლილების თარიღი

en: Date sale price ends
ka_GE: ფასდაკლების დასრულების თარიღი

en: Date sale price starts
ka_GE: ფასდაკლების დაწყების თარიღი

en: Date:
ka_GE: თარიღი:

en: Davao Occidental
ka_GE: დასავლეთ დავაო

en: Davao Oriental
ka_GE: აღმოსავლეთ დავაო

en: Davao del Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ დავაო

en: Davao del Sur
ka_GE: სამხრეთ დავაო

en: Day(s)
ka_GE: დღე

en: Debug
ka_GE: გამართვა

en: Debug log
ka_GE: გამართვის ჟურნალი

en: Debug mode
ka_GE: გამართვის რეჟიმი

en: Decimal separator
ka_GE: ათწილადის გამყოფი

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
ka_GE: ათწილადის გამყოფი ამ ქვეყანაში ნაჩვენები ფასებისათვის.

en: Decimal separator.
ka_GE: ათწილადის გამყოფი.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
ka_GE: არსებული ფასის შემცირება (ფიქსირებული თანხით, ან %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
ka_GE: არსებული ფასის შემცირება (ფიქსირებული თანხა, ან %):

en: Decrease existing stock by:
ka_GE: პროდუქტების მარაგის შემცირება:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
ka_GE: სტანდარტული ფასის შემცირება (ფიქსირებული თანხა, ან პროცენტი)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
ka_GE: ფასდაკლების ფასის შემცირება (ფიქსირებული თანხა, ან პროცენტი)

en: Default
ka_GE: ნაგულისხმევი

en: Default Form Values
ka_GE: ფორმის ნაგულისხმევი მნიშვნელობები

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
ka_GE: ვალუტის 3 სიმბოლოიანი ISO4127 კოდი ამ ქვეყნისათვის.

en: Default attribute
ka_GE: ნაგულისხმევი ატრიბუტი

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
ka_GE: სხვადასხვა

en: Default customer location
ka_GE: მომხმარებლის ძირითადი მდებარეობა

en: Default product category cannot be deleted.
ka_GE: ნაგულისხმევი პროდუქტების კატეგორიის წაშლა დაუშვებელია.

en: Default product sorting
ka_GE: პროდუქტების ნაგულისხმევი დახარისხება

en: Default sort order
ka_GE: სტანდარტული დახარისხება

en: Default sort order.
ka_GE: სტანდარტული დახარისხება.

en: Default sorting
ka_GE: ნაგულისხმევი დახარისხება

en: Default sorting (custom ordering + name)
ka_GE: ნაგულისხმევი დახარისხება (მორგებული დალაგება + სახელი)

en: Default timezone is %s - it should be UTC
ka_GE: დროის ნაგულისხმევი სარტყელი %s — უნდა იყოს UTC

en: Default timezone is UTC
ka_GE: ნაგულისხმევი დროის სარტყელი არის UTC

en: Default timezone.
ka_GE: ნაგულისხმები დროის სარტყელი.

en: Default to customer billing address
ka_GE: ნაგულისხმევად მომხმარებლის გადახდის მისამართზე

en: Default to customer shipping address
ka_GE: ნაგულისხმევად მომხმარებლის მიწოდების მისამართზე

en: Default value for the setting.
ka_GE: პარამეტრის ნაგულისხმევი მნიშვნელობა.

en: Defaults variation attributes.
ka_GE: ნაირსახეობის ნაგულისხმევი ატრიბუტები.

en: Define if the attribute can be used as variation.
ka_GE: განისაზღვროს, შეიძლება, თუ არა ატრიბუტების ნაირსახეობად გამოყენება.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
ka_GE: განისაზღვროს, გამოჩნდება თუ არა ატრიბუტი ჩანარზე „დამატებითი ინფორმაცია“ შეკვეთის გვერდზე.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
ka_GE: მოინიშნოს შეკვეტა, როგორ გადახდილი. დაყენებული იქნება დამუშავების შესაბამისი სტატუსი და შემცირდება სასაწყობო ნაშთი.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
ka_GE: ნაირსახეობის პროდუქტის გვერდზე გამოჩენის განსაზღვრა.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
ka_GE: განსაზღვრეთ ტექსტი, რომელიც გამოჩნდება თქვენს პროდუქტზე ფასის შემდგომ. მაგალითად, ეს შეიძლება იყოს „დღგ-ს გარეშე“. თქვენ შეგიძლიათ ფასი შეცვალოთ ცვლადებით {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
ka_GE: განსაზღვრეთ ყველა პროდუქტი იბეგრება, თუ მხოლოდ მისი მიწოდების ღირებულება.

en: Delaware
ka_GE: დელავერი

en: Delete
ka_GE: წაშლა

en: Delete "%s" permanently
ka_GE: "%s" წაშლა სამუდამოდ

en: Delete Permanently
ka_GE: სამუდამოდ წაშლა

en: Delete WooCommerce tax rates
ka_GE: WooCommerce-ის ყველა საგადასახადო განაკვეთის წაშლა

en: Delete all variations
ka_GE: ყველა ნაირსახეობის წაშლა

en: Delete image
ka_GE: სურათის წაშლა

en: Delete item
ka_GE: ნივთის წაშლა

en: Delete log
ka_GE: ჟურნალის წაშლა

en: Delete note
ka_GE: მინაწერის წაშლა

en: Delete orphaned variations
ka_GE: ყველა ნაირსახეობის წაშლა

en: Delete payment method
ka_GE: გადახდის მეთოდის წაშლა

en: Delete permanently
ka_GE: სამუდამოდ წაშლა

en: Delete tax rates
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთების წაშლა

en: Delete template file
ka_GE: შაბლონის ფაილის წაშლა

en: Deleted
ka_GE: წაშლილი

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
ka_GE: წაშლილი %1$s და შეცვლილი რაოდენობა (%2$s)

en: Deleted %s
ka_GE: წაშლილი: %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
ka_GE: ყველა აქტიური სესია და %d შენახული კალათები წაშლილია.

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
ka_GE: ამ კატეგორიის წაშლა არ გამოიწვევს ამ კატეგორიის ჩანაწერების წაშლას. ამის სანაცვლოდ ჩანაწერები წაშლილი კატეგორიიდან გადავა %s კატეგორიაში.

en: Delhi
ka_GE: დელი

en: Delimiter
ka_GE: გამყოფი

en: Delivery URL
ka_GE: მიწოდების URL

en: Delivery fee
ka_GE: მიწოდების საფასური

en: Delta
ka_GE: დელტა

en: Denizli
ka_GE: დენიზლი

en: Denmark
ka_GE: დანია

en: Deny
ka_GE: უარყოფა

en: Description
ka_GE: აღწერა

en: Description (optional)
ka_GE: აღწერა (სურვილისამებრ)

en: Description is missing.
ka_GE: აღწერა არ არის მითითებული.

en: Desktop
ka_GE: სამაგიდე კომპიუტერი

en: Determines how this attribute's values are displayed.
ka_GE: განსაზღვრავს ამ ატრიბუტის მნიშვნელობის ჩვენებას.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
ka_GE: განსაზღვრავს კატალოგის დაფარულ და ხილულ პროდუქტებს.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
ka_GE: განსაზღვრავს მნიშვნელობების დახარისხების თანმიმდევრობას, პროდუქტების გვერდზე ინტერფეისში. მორგებული თანმიმდევრობის გამოყენებისას, შესაძლებელია მნიშვნელობების გადათრევა ამ ატრიბუტში.

en: Determines the type of discount that will be applied.
ka_GE: განსაზღვრავს ფასდაკლების ტიპს, რომელიც გამოყენებული იქნება.

en: Dhaka
ka_GE: დაკკა

en: Dhaulagiri
ka_GE: დჰაულაგირი

en: Did the tool run successfully?
ka_GE: წარმატებით გაეშვა ხელსაწყო?

en: Dimensions
ka_GE: ზომები

en: Dimensions (%s)
ka_GE: ზომები (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
ka_GE: ზომები (სიგრძე&times;სიგანე&times;სიმაღლე) (%s)

en: Dimensions unit
ka_GE: გაბარიტების ერთეული

en: Dinagat Islands
ka_GE: დინარატის კუნძულები

en: Dinajpur
ka_GE: დინჯურა

en: Direct bank transfer
ka_GE: საბანკო გადარიცხვა

en: Direct payments to email address:
ka_GE: პირდაპირი გადახდები ელფოსტის მისამართზე:

en: Disable
ka_GE: გამორთვა

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
ka_GE: მიწოდების და მიწოდების გაანგარიშებების გამორთვა

en: Disabled
ka_GE: გამორთული

en: Disconnect
ka_GE: გათიშვა

en: Discount amount
ka_GE: Ფასდაკლების ოდენობა

en: Discount total tax.
ka_GE: სულ გადასახადები ფასდაკლებაზე.

en: Discount total.
ka_GE: სულ ფასდაკლება.

en: Discount type
ka_GE: ფასდაკლების ტიპი

en: Discount:
ka_GE: ფასდაკლება:

en: Dismiss
ka_GE: უარყოფა

en: Dismiss this notice.
ka_GE: ამ შეტყობინების დამალვა.

en: Dismiss this suggestion
ka_GE: შემოთავაზების უარყოფა

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
ka_GE: კლიენტების მიერ ბოლოს ნანახი პროდუქტების ჩვენება.

en: Display a list of active product filters.
ka_GE: პროდუქტების აქტიური ფილტრების ჩვენება.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
ka_GE: პროდუქტების ატრიბუტების მიხედვით დაფილტვრის ჩვენება.

en: Display a list of recent reviews from your store.
ka_GE: ბოლო გამოხმაურებების ჩვენება თქვენი მაღაზიიდან.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
ka_GE: დაფილტვრისათვის ვარსკვლავების ჩვენება თქვენი მაღაზიიდან.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
ka_GE: პროდუქტების ფასის მიხედვით დაფილტვრის ჩვენება.

en: Display name
ka_GE: ნაჩვენები სახელი

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
ka_GE: ნაჩვენები სახელი ვერ შეიცვლება ელფოსტის მისამართით, კონფიდენციალურობის პოლიტიკის მიზეზით.

en: Display prices during cart and checkout
ka_GE: ფასების კალათაში ჩვენება, შეკვეთის გაფორმებისას

en: Display prices in the shop
ka_GE: ფასების ჩვენება მაღაზიაში

en: Display suggestions within WooCommerce
ka_GE: შემოთავაზებების ჩვენება WooCommerce-ის შიგნით

en: Display tax totals
ka_GE: ჯამური გადასახადის ჩვენება

en: Display the customer shopping cart.
ka_GE: მომხმარებლის კალათის ჩვენება.

en: Display type
ka_GE: ჩვენების ტიპი

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
ka_GE: აჩვენებს, ჩართულია თუ არა WP Cron Jobs.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
ka_GE: აჩვენებს, ჩართულია WordPress-ის გამართვის რეჟიმი, თუ არა.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
ka_GE: აჩვენებს, იყენებს თუ არა WordPress ობიექტების გარე კეშირებას.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
ka_GE: აჩვენებს, არის თუ არა მხარდაჭერილი WooCommerce თემის მიერ.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
ka_GE: აჩვენებს, არის თუ არა მიმდინარე თემა შვილობილი.

en: District
ka_GE: ოლქი

en: District Of Columbia
ka_GE: კოლუმბიის ოლქი

en: Distrito Federal
ka_GE: ფედერალური ოლქი

en: Djibouti
ka_GE: ჯიბუტი

en: Djiboutian franc
ka_GE: ჯიბუტის ფრანკი

en: Do not allow
ka_GE: არ დართო ნება

en: Do not import
ka_GE: იმპორტი არ შეიძლება

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
ka_GE: ნამდვილად გსურთ ყველა ნაირსახეობის დაკავშირება? ეს ოპერაცია შექმნის ახალ ნაირსახეობას ატრიბუტების თითოეული შესაძლო კომბინაციისათვის (მაქსიმუმ %d ერთ ჯერზე).

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
ka_GE: გსურთ ცვლილებების დამახსოვრება? თქვენი ცვლილებები გაუქმდება, თუ აირჩევთ გაუქმებას.

en: Dobrich
ka_GE: დობრიჩი

en: Docs
ka_GE: დოკუმენტაცია

en: Dodoma
ka_GE: დოდომა

en: Does the theme declare WooCommerce support?
ka_GE: მხარს უჭერს თემა WooCommerce-ს?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
ka_GE: არის თემაში woocommerce.php ფაილი?

en: Does this theme have outdated templates?
ka_GE: ხომ არ დაძველდა თემის შაბლონები?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
ka_GE: გამოიყენება, თუ არა თქვენს საიტზე SSL სერტიფიკატი?

en: Does your site have REST API enabled?
ka_GE: ჩართულია, თუ არა REST API თქვენს საიტზე?

en: Dokolo
ka_GE: დოკოლო

en: Dolj
ka_GE: დოლჟი

en: Dominica
ka_GE: დომინიკა

en: Dominican Republic
ka_GE: დომინიკანის რესპუბლიკა

en: Dominican peso
ka_GE: დომინიკური პესო

en: Don't charge for shipping.
ka_GE: მიწოდება საფასურის გადახდის გარეშე.

en: Done!
ka_GE: მზადაა!

en: Donegal
ka_GE: დონეგალი

en: Download | Downloads
ka_GE[0]: გადმოწერა

en: Download %d
ka_GE: სულ ჩამოტვირთვა: %d

en: Download %d URL
ka_GE: გადმოსაწერი %d URL

en: Download %d name
ka_GE: ჩამოტვირთვის სახელი %d

en: Download &amp; install
ka_GE: ჩამოტვირთვა და დაყენება

en: Download ID
ka_GE: გადმოწერის იდენტიფიკატორი

en: Download ID (MD5).
ka_GE: გადმოსაწერი იდენტიფიკატორი (MD5).

en: Download ID.
ka_GE: გადმოწერის იდენტიფიკატორი.

en: Download URL
ka_GE: გადმოსაწერი ფაილის URL

en: Download count
ka_GE: გაანგარიშების ჩამოტვირთვა

en: Download expiry
ka_GE: ჩამოტვირთვა ვადაგასულია

en: Download expiry days
ka_GE: ჩამოტვირთვის ვადის გასვლის დღე

en: Download file URL.
ka_GE: გადმოსაწერი ფაილის URL.

en: Download limit
ka_GE: ჩამოტვირთვის ლიმიტი

en: Download name
ka_GE: ჩამოტვირთვის სახელი

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
ka_GE: ჩამოტვირთვის ტიპი, ეს აკონტროლებს სქემას ფრონტენდში.

en: Downloadable
ka_GE: ჩამოტვირთვადი

en: Downloadable file name.
ka_GE: გადმოსაწერი ფაილის სახელი.

en: Downloadable files
ka_GE: ჩამოტვირთვადი ფაილები

en: Downloadable product ID.
ka_GE: გადმოსაწერი პროდუქტის იდენტიფიკატორი.

en: Downloadable product permissions
ka_GE: ჩამოსატვირთი პროდუქტის წვდომის უფლებები

en: Downloadable products
ka_GE: ჩამოტვირთვადი პროდუქტები

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
ka_GE: ჩამოტვირთვადი პროდუქტის შესყიდვის შემდეგ შესაძლებელია ფაილზე წვდომა.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
ka_GE[0]: ჩამოტვირთვების რაოდენობა: %s

en: Downloads
ka_GE: ჩამოტვირთვები

en: Downloads remaining
ka_GE: დარჩენილია ჩამოტვირთვა

en: Downloads require login
ka_GE: გადმოსაწერად საჭიროა ავტორიზაციის გავლა

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: მონახაზები <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
ka_GE: აირჩიეთ და გადაათრიეთ მორგებული ზონები. ამ თანმიმდევრობით მოხდება მათი შეპირისპირება მომხმარებლის მისამართთან.

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
ka_GE: დააყენეთ ნაირსახეობა დაწკაპუნებით, ან გადათრევით

en: Drochia
ka_GE: დროკია

en: Dropdown
ka_GE: ჩამოსაშლელი მენიუ

en: Dropin Plugins
ka_GE: ჩანართების პლაგინები

en: Dropins & MU plugins.
ka_GE: ჩანართები და MU პლაგინები.

en: Dublin
ka_GE: დუბლინი

en: Duplicate
ka_GE: ასლი

en: Durango
ka_GE: დურანგო

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
ka_GE: აღმოსავლეთ აზერბაიჯანი

en: East Caribbean dollar
ka_GE: აღმოსავლეთ კარიბული დოლარი

en: Eastern
ka_GE: აღმოსავლური

en: Eastern Cape
ka_GE: აღმოსავლეთ კაპლანდი

en: Eastern Samar
ka_GE: აღმოსავლეთ სამარი

en: Ebonyi
ka_GE: ებონიი

en: Ecuador
ka_GE: ეკვადორი

en: Edirne
ka_GE: ედირნე

en: Edit
ka_GE: ჩასწორება

en: Edit %s
ka_GE: ჩასწორება: %s

en: Edit %s page
ka_GE: გვერდის %s ჩასწორება

en: Edit Order
ka_GE: შეკვეთის რედაქტირება

en: Edit Scheduled Action
ka_GE: დაგეგმილი ქმედების ჩასწორება

en: Edit account
ka_GE: ანგარიშის ჩასწორება

en: Edit attribute
ka_GE: ატრიბუტის ჩასწორება

en: Edit category
ka_GE: კატეგორიის ჩასწორება

en: Edit coupon
ka_GE: კუპონის ჩასწორება

en: Edit failed. Please try again.
ka_GE: ჩასწორება ვერ მოხერხდა. გთხოვთ სცადოთ ხელახლა.

en: Edit item
ka_GE: ნივთის ჩასწორება

en: Edit order
ka_GE: შეკვეთის ჩასწორება

en: Edit product
ka_GE: პროდუქტის ჩასწორება

en: Edit shipping class
ka_GE: მიწოდების კლასის ჩასწორება

en: Edit tag
ka_GE: ჭდეს ჩასოწრება

en: Edit this order
ka_GE: შეკვეთის ჩასწორება

en: Edo
ka_GE: ედო

en: Egypt
ka_GE: ეგვიპტე

en: Egyptian pound
ka_GE: ეგვიპტური გირვანქა

en: Ehime
ka_GE: ეჰიმე

en: Ekiti
ka_GE: ეკიტი

en: El Callao
ka_GE: კალიაო

en: El Salvador
ka_GE: ელ სალვადორი

en: Email
ka_GE: ელფოსტა

en: Email Address
ka_GE: ელფოსტა

en: Email address
ka_GE: ელფოსტის მისამართი

en: Email address is invalid.
ka_GE: ელფოსტის მისამართი არასწორია.

en: Email address to receive payments
ka_GE: ელფოსტის მისამართი გადახდების მისაღებად

en: Email address.
ka_GE: ელფოსტის მისამართი.

en: Email heading
ka_GE: ელფოსტის ქუდი

en: Email heading (paid)
ka_GE: წერილის ქუდი (გადახდილი)

en: Email notifications
ka_GE: ელფოსტის შეტყობინებები

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
ka_GE: WooCommerce-იდან გაგზავნილი წერილები მოცემულია ქვემოთ. დააწკაპუნეთ ელფოსტაზე, მის გასაგზავნად.

en: Email of the reviewer.
ka_GE: შემფასებლის ელფოსტა.

en: Email options
ka_GE: ელფოსტის პარამეტრები

en: Email sender options
ka_GE: ელფოსტის გამგზავნის პარამეტრები

en: Email template
ka_GE: ელფოსტის შაბლონი

en: Email type
ka_GE: ელფოსტის ტიპი

en: Email you used during checkout.
ka_GE: ელფოსტა, რომელიც გამოიყენება შეკვეთის გაფორმების პროცესში.

en: Email:
ka_GE: ელფოსტა:

en: Emails
ka_GE: ელფოსტა

en: Emergency
ka_GE: გადაუდებელი

en: Empty Spam
ka_GE: სპამის გასუფთავება

en: Empty Trash
ka_GE: სანაგვის გასუფთავება

en: Enable
ka_GE: ჩართვა

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
ka_GE: „address_override“-ის ჩართვა მისამართის შეცვლის თავიდან ასაცილებლად.

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
ka_GE: AJAX კალათში დამატების მეთოდი

en: Enable Archives?
ka_GE: არქივის ჩართვა?

en: Enable IPN email notifications
ka_GE: IPN ელფოსტის შეტყობინებების ჩართვა

en: Enable PayPal Standard
ka_GE: PayPal Standard-ის ჩართვა

en: Enable PayPal sandbox
ka_GE: PayPal საქვიშარის ჩართვა

en: Enable archives?
ka_GE: არქივის ჩართვა?

en: Enable auto-renew
ka_GE: ავტო-განახლების ჩართვა

en: Enable bank transfer
ka_GE: საბანკო გადარიცხვის ჩართვა

en: Enable cash on delivery
ka_GE: ნაღდი ანგარიშწორების ჩართვა

en: Enable check payments
ka_GE: ჩეკებით გადახდის ჩართვა

en: Enable coupons
ka_GE: კუპონების ჩართვა

en: Enable debug mode
ka_GE: გამართვის რეჟიმის ჩართვა

en: Enable for shipping methods
ka_GE: ჩართულია გადაზიდვის მეთოდებისათვის

en: Enable logging
ka_GE: ჟურნალის ჩანაწერების ჩართვა

en: Enable low stock notifications
ka_GE: მარაგის შემცირების შეტყობინების ჩართვა

en: Enable out of stock notifications
ka_GE: მარაგის ამოწურვის შეტყობინების ჩართვა

en: Enable product reviews
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვების ჩართვა

en: Enable reviews
ka_GE: მიმოხილვების ჩართვა

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
ka_GE: მიწოდების გამართვის რეჟიმის ჩართვა მიწოდების საჭირო ზონების საჩვენებლად და მიწოდების ტარიფის კეშის გვერდის ასავლელად.

en: Enable star rating on reviews
ka_GE: მიმოხილვაზე ვარსკვლავების რეიტინგის ჩართვა

en: Enable stock management
ka_GE: მარაგების მართვის ჩართვა

en: Enable store notice
ka_GE: მაღაზიის შეტყობინებათა ჩართვა

en: Enable tax rates and calculations
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთების და გათვლების ჩართვა

en: Enable taxes
ka_GE: გადასახადების ჩართვა

en: Enable the legacy REST API
ka_GE: მოძველებული REST API-ს ჩართვა

en: Enable the shipping calculator on the cart page
ka_GE: მიწოდების დაანგარიშების კალკულარტორის ჩართვა კალათში

en: Enable the use of coupon codes
ka_GE: კუპონების გამოყენების ჩართვა

en: Enable this email notification
ka_GE: ელფოსტის შეტყობინებების ჩართვა

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
ka_GE: ჩართეთ ეს, თუ გსურთ პროდუქტების სიის ნახვა ამ ატრიბუტით.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
ka_GE: ჩართეთ ეს პარამეტრი, თუ პროდუქტი არ მიეწოდება, ან არ არის გათვალისწინებული მიწოდების საფასური

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
ka_GE: ჩართეთ ეს პარამეტრი თუ წცდომა ჩამოტვირთვად ფაილზე ირთვება პროდუქტის შეძენისას

en: Enable this option to enable stock management at variation level
ka_GE: ჩართეთ ეს პარამეტრი მარაგების მართვის ჩასართველად, ნაირსახეობების დონეზე

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
ka_GE: ამ პარამეტრის ჩართვა, ჩამოტვირთვებთან წვდომის მისაღებად მაშინ, როდესაც შეკვეთა „მუშავდება“ და არა „დასრულებულია“.

en: Enable tracking
ka_GE: თვალთვალის ჩართვა

en: Enable/Disable
ka_GE: ჩართვა/გამორთვა

en: Enable/Disable attribute archives.
ka_GE: ატრიბუტების არქივის ჩართვა/გამორთვა.

en: Enabled
ka_GE: ჩართული

en: End date of sale price, as GMT.
ka_GE: გასაყიდი ფასების ბოლო თარიღი (GMT).

en: End date of sale price, in the site's timezone.
ka_GE: ფასდაკლების პერიოდის დასრულების თარიღი, მაღაზიის დროის სარტყელის მიხედვით.

en: End date of sale price.
ka_GE: ფასდაკლების დასრულების თარიღი.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „შეკვეთის გაფორმება > გადახდის მეთოდის დამატება“.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „შეკვეთის გაფორმება > შეკვეთა მიღებულია“.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „შეკვეთის გაფორმება > გადახდა“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „ჩემი ანგარიში > მისამართები“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი "ჩემი ანგარიში 	 ჩამოტვირთვების" გვერდი.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „ჩემი ანგარიში > ანგარიშის ჩასწორება“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „ჩემი ანგარიში > დაკარგული პაროლი“.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი "ჩემი ანგარიში 	 ბრძანებები" გვერდი.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
ka_GE: „ჩემი ანგარიში &rarr; გადახდის მეთოდები“ გვერდის საბოლოო წერტილი.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
ka_GE: საბოლოო წერტილი გვერდისათვის „ჩემი ანგარიში > შეკვეთის ნახვა“.

en: Endpoint for the delete payment method page.
ka_GE: გადახდის მეთოდის წაშლის გვერდის ენდპოინტი.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
ka_GE: გადახდის მეთოდის მორგების გვერდის ნაგულისხმევი საბოლოო წერტილი.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
ka_GE: სისტემიდან გამოსვლის საბოლოო წერტილი. შეგიძლიათ დაამატოთ ის მენიუში სამომხმარებლო ბმულით: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
ka_GE: საბოლოო წერტილები ემატება თქვენი გვერდის URL-ს, გარკვეული ქმედებების დასამუშავებლად, შეკვეთის გაფორმების პროცესში. ისინი უნიკალური უნდა იყოს.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
ka_GE: საობოლოო წერტილები ემატება გვერდის URL-ს გარკვეული ქმედებების დასამუშავებლად, ანგარიშების გვერდებზე. ისინი უნიკალური უნდა იყოს და დასაშვებია ცარიელი მნიშვნელობები, საბოლოო წერტილის გამოსართავად.

en: Enhance your products
ka_GE: გააუმჯობესეთ პროდუქტები

en: Enhance your store with these recommended free features.
ka_GE: გირჩევთ გააუმჯობესოთ თქვენი მაღაზია ამ ფუნქციების საშუალებით.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
ka_GE: Facebook-ის ყველა პროდუქტი ერთ გაფართოებაში: თვალყურის დევნების პიქსელი, კატალოგების სინქრონიზაცია, მესენჯერის ჩატი, მაღაზიის ფუნქცია და შენაძენები Instagram-ში (მალე იქნება ხელმისაწვდომი)!

en: Enna
ka_GE: ენა

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
ka_GE: დარწმუნდით, რომ შედეგების ნაკრები შეიცავს გამოხმაურებებს, რომლებიც დანიშნულია მომხმარებლის გარკვეულ იდენტიფიკატორებს.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
ka_GE: დარწმუნდით, რომ შემაჯამებელი ნაკრები გამორიცხავს კონკრეტულ იდენტიფიკატორებს.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
ka_GE: შეიტანეთ საფასური (გადასახადების გარეშე), ან ჯამი, მაგ. <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
ka_GE: შეიტანეთ კუპონის კოდი, ფასდაკლების მისაღებად. ფასდაკლებები მიესადაგება ჯამურ თანხებს ნივთების მიხედვით, გადასახადების გამოკლებამდე.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
ka_GE: შეიტანეთ მორგებული ბაზა. ბაზა უნდა იყოს დაყენებული, თუ არადა WordPress გამოიყენებს ნაგულისხმევს.

en: Enter a different address
ka_GE: მიუთითეთ განსხვავებული მისამართი

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
ka_GE: შეიტანეთ ფიქსირებული ოდენობა, ან პროცენტული მნიშვნელობა მოსაკრებელისათვის.

en: Enter a name for the new attribute term:
ka_GE: შეიტანეთ ატრიბუტის ახალი ტერმინის სახელი:

en: Enter a name for this tax rate.
ka_GE: შეიტანეთ სახელი ამ საგადასახადო განაკვეთისთვის.

en: Enter a new password below.
ka_GE: შეიყვანეთ ახალი პაროლი ქვემოთ.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
ka_GE: შეიტანეთ მნიშვნელობა, ნაირსახეობის დონეზე სასაწყობო ნაშთის დასადგენად. გამოიყენეთ ალამი «მარაგის მართვა?» ზემოთ, რათა ჩაირთოს, ან გამოირთოს მარაგების მართვა ნაირსახეობების დონეზე.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
ka_GE: შეიტანეთ საგადასახადო განაკვეთი (პროცენტებში) მძიმის შემდეგ ათწილადის 4 ნიშნით.

en: Enter a username or email address.
ka_GE: მომხმარებლის სახელის ან ელფოსტის მისამართის შეტანა.

en: Enter a value
ka_GE: მნიშვნელობის შეტანა

en: Enter a value (fixed or %)
ka_GE: მნიშვნელობის შეტანა (ფიქსირებული, ან %)

en: Enter an optional description for this variation.
ka_GE: შეიტანეთ არასავალდებულო აღწერა ამ ნაირსახეობისათვის.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
ka_GE: შეიტანეთ სასურველი მინაწერი მომხმარებელთან გასაგზავნად, შეძენის შემდეგ.

en: Enter attachment ID or URL to an image
ka_GE: შეიტანეთ სურათის იდენტიფიკატორი, ან URL

en: Enter new
ka_GE: ახლის შეტანა

en: Enter price (%s)
ka_GE: ფასის შეტანა (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
ka_GE: შეიტანეთ მიმღებები (გამოყავით მძიმით). ნაგულისხმევად %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
ka_GE: მიუთითეთ მიმღებები (გამოყავით მძიმით), რომლებსაც გაეგზავნებათ შეტყობინენები მარაგების შესახებ.

en: Enter sale price (%s)
ka_GE: გასაყიდი ფასის შეტანა (%s)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
ka_GE: შეიტანეთ რაიმე ტექსტი, ან ატრიბუტი, მნიშვნელობების ვერტიკალური (|) გაყოფით.

en: Enter the action that will trigger this webhook.
ka_GE: შეიტანეთ ქმედება, რომელიც გამოიძახებს ამ ვებჰუკს.

en: Enter the external URL to the product.
ka_GE: შეიტანეთ გარე URL პროდუქტისთვის.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
ka_GE: შეიტანეთ დღეთა რაოდენობა, რომლის გასვლის შემდგომ ჩამოსატვირთი ბმული შეწყვეტს მუშაობას, ან დატოვეთ ცარიელი.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
ka_GE: მიუთითეთ PayPal-ის API-ს მონაცემები თანხების უკან დასაბრუნებლად. გაიგეთ, როგორ მიიღოთ წვდომა <a href="%s">PayPal API-ს მონაცემებზე</a>.

en: Enter your address to view shipping options.
ka_GE: შეიტანეთ თქვენი მისამართი, მიწოდების პარამეტრების სანახავად.

en: Enugu
ka_GE: ენგუა

en: Environment.
ka_GE: გარემო.

en: Equatorial Guinea
ka_GE: ეკვატორული გვინეა

en: Eritrea
ka_GE: ერითრეა

en: Eritrean nakfa
ka_GE: ერითრეული ნაკფა

en: Error
ka_GE: შეცდომა

en: Error 404
ka_GE: შეცდომა 404

en: Error code
ka_GE: შეცდომის კოდი

en: Error during status transition.
ka_GE: შეცდომა სტატუსის გადაცემისას.

en: Error getting remote image %s.
ka_GE: სურათის %s დისტანციურად მიღების შეცდომა.

en: Error message
ka_GE: შეცდომის შეტყობინება

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
ka_GE: შეცდომის შეტყობინებები შეიძლება შეიცავდეს მნიშვნელოვან ინფორმაციას თქვენი მაღაზიის გარემოს შესახებ. ის უნდა იყოს დამალული სტუმრებისგან.

en: Error messages should not be shown to visitors.
ka_GE: შეცდომის შეტყობინებები არ გამოჩნდება სტუმრებისთვის.

en: Error processing action %1$s: %2$s
ka_GE: შეცდომა ქმედების დამუშავებისას %1$s: %2$s

en: Error processing checkout. Please try again.
ka_GE: შეცდომა შეკვეთის გაფორმებისას. გთხოვთ სცადოთ თავიდან.

en: Error processing refund. Please try again.
ka_GE: შეცდომა თანხის დაბრუნების დამუშავებისას. გაიმეორეთ ხელახლა.

en: Error saving action: %s
ka_GE: შეცდომა ქმედების შენახვისას: %s

en: Error:
ka_GE: შეცდომა:

en: Error: %s
ka_GE: შეცდომა: %s

en: Error: %s.
ka_GE: შეცდომა: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
ka_GE: შეცდომა: მიწოდების URL მიუწვდომელია: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
ka_GE: შეცდომა: მიწოდების URL-მ გამოგზავნა კოდი: %s

en: Error: non-existing attribute ID.
ka_GE: შეცდომა: ატრიბუტის არარსებული იდენტიფიკატორი.

en: Erzincan
ka_GE: ერზინჯანი

en: Erzurum
ka_GE: ერზურუმი

en: Estonia
ka_GE: ესტონეთი

en: Ethiopia
ka_GE: ეთიოპია

en: Ethiopian birr
ka_GE: ეთიოპიური ბირი

en: Euro
ka_GE: ევრო

en: Europe
ka_GE: ევროპა

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
ka_GE: ევროპული ზონა = ევროპის ნებისმიერი ქვეყანა = ერთიანი განაკვეთი

en: Every %d minutes
ka_GE: ყოველ %d წუთში

en: Every %s
ka_GE: ყოველ %s

en: Every minute
ka_GE: Ყოველ წუთს

en: Everywhere
ka_GE: ყველგან

en: Exclude categories
ka_GE: კატეგორიების გამორიცხვა

en: Exclude products
ka_GE: გამორიცხული პროდუქტები

en: Exclude sale items
ka_GE: გამორიცხული ფასდაკლებული ნივთები

en: Excluding selected countries
ka_GE: მონიშნული ქვეყნების გარდა

en: Excluding tax
ka_GE: გადასახადების გარეშე

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
ka_GE: პროდუქტები ერთნაირი არტიკულებით, ან იდენტიფიკატორებით განახლდება. არარსებული პროდუქტები გამოტოვებული იქნება.

en: Expand
ka_GE: გაშლა

en: Expired
ka_GE: ამოწურული

en: Expired :(
ka_GE: ვადაგასულია :(

en: Expired transients
ka_GE: ვადაგასული დროებითი მონაცემები

en: Expires
ka_GE: ვადა გასდის

en: Expires on:
ka_GE: იწურება:

en: Expiring Soon
ka_GE: მალე გაუვა ვადა

en: Expiring soon!
ka_GE: მალე გასდის ვადა!

en: Expiry (MM/YY)
ka_GE: მოქმედების ვადა (MM/YY)

en: Expiry date
ka_GE: ვადის გასვლის თარიღი

en: Export
ka_GE: ექსპორტი

en: Export CSV
ka_GE: CSV ფაილის ექსპორტი

en: Export Products
ka_GE: პროდუქტების ექსპორტი

en: Export all categories
ka_GE: ყველა კატეგორის ექსპორტი

en: Export all columns
ka_GE: ყველა სვეტის ექსპორტი

en: Export all products
ka_GE: ყველა პროდუქტის ექსპორტი

en: Export custom meta?
ka_GE: დაესპორტდეს მორგებული მეტა-მონაცემები?

en: Export products to a CSV file
ka_GE: პროდუქტების ექსპორტი CSV ფაილში

en: Extensions %s
ka_GE: დანამატები %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
ka_GE: გაფართოებები აუმჯობესებენ თქვენი პროდუქტების შესაძლებლობებს, რათა თქვენი მაღაზია სხვების ფონზე გამოირჩეოდეს.

en: External URL
ka_GE: გარე URL

en: External object cache
ka_GE: ობიექტების გარე ქეში

en: External product
ka_GE: გარე პროდუქტი

en: External products cannot be backordered.
ka_GE: გარე პროდუქტების წინასწარი დაჯავშნა შეუძლებელია.

en: External products cannot be stock managed.
ka_GE: გარე პროდუქტების მარაგების მართვა შეუძლებელია.

en: External/Affiliate product
ka_GE: გარე / საპარტნიორო პროდუქტი

en: Facebook for WooCommerce
ka_GE: Facebook WooCommerce-ისათვის

en: Facebook icon
ka_GE: Facebook-ის ხატულა

en: Failed
ka_GE: ჩაიშალა

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: წარუმატებელი <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
ka_GE: ჩაშლილი შეკვეთა

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
ka_GE: წერილი ჩაშლილი შეკვეთის შესახებ ეგზავნება მომხმარებლებს სიის მიხედვით, შეკვეთაზე გაუქმებული სტატუსის მინიჭების შემდგომ (თუ მანამდე ისინი დაყოვნების რეჟიმში იყვნენ).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ka_GE: ჩაშლილი შეკვეთები გადახდილი არ არის. მომხმარებელს შეუძლია უარი თქვას ჩაშილილ შეკვეთაზე. დათქმული ვადის შემდეგ ისინი წაიშლება.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
ka_GE[0]: %s პროდუქტის იმპორტი ჩაიშალა

en: Failed to update coupon
ka_GE: კუპონის განახლება ჩაიშალა

en: Falkland Islands
ka_GE: ფოლკლენდის კუნძულები

en: Falkland Islands pound
ka_GE: ფოლკლენდის კუნძულების გირვანქა

en: Faridpur
ka_GE: ფარიდი

en: Faroe Islands
ka_GE: ფარერის კუნძულები

en: Fars (فارس)
ka_GE: ფარსი

en: Featured
ka_GE: რჩეული

en: Featured product.
ka_GE: რეკომენდირებული პროდუქტი.

en: Featured products
ka_GE: გამორჩეული პროდუქტები

en: Features
ka_GE: ფუნქციები

en: Fee
ka_GE: მოსაკრებელი

en: Fee has already been added.
ka_GE: მოსაკრებელი უკვე დაემატა.

en: Fee lines data.
ka_GE: მოსაკრებელის მონაცემები.

en: Fee name
ka_GE: მოსაკრებელის სახელი

en: Fee name is required.
ka_GE: მოსაკრებელის სახელი აუცილებელია.

en: Fee name.
ka_GE: მოსაკრებელის სახელი.

en: Fee tax class is required when fee is taxable.
ka_GE: მოსაკრებელის საგადასახადო კლასის მითითება სავალდებულოა, თუ მოსაკრებელი იბეგრება გადასახადით.

en: Fee title is required
ka_GE: მოსაკრებლის სახელი სავადებულოა

en: Fee type
ka_GE: საფასურის ტიპი

en: Feel free to reconnect again using the button below.
ka_GE: შეგიძლიათ ხელახლა მიუერთდეთ, ქვემოთ მოცემული ღილაკის საშუალებით.

en: Fejér
ka_GE: ფეიერი

en: Feni
ka_GE: ფენი

en: Fermo
ka_GE: ფერმო

en: Ferrara
ka_GE: ფერარა

en: Fiji
ka_GE: ფიჯი

en: Fijian dollar
ka_GE: ფიჯის დოლარი

en: File
ka_GE: ფაილი

en: File %d
ka_GE: ფაილი %d

en: File ID
ka_GE: ფაილის იდენტიფკატორი

en: File ID.
ka_GE: ფაილის იდენტიფკატორი.

en: File URL
ka_GE: ფაილის URL

en: File URL.
ka_GE: ფაილის URL.

en: File details.
ka_GE: ფაილის დეტალები.

en: File download method
ka_GE: ფაილის გადმოწერის მეთოდი

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
ka_GE: ფაილი ცარიელია. გთხოვთ ჩატვირთოთ რაიმე რეალური. ეს შეცდომა ასევე შესაძლოა წარმოიშვას php.ini ფაილში ჩამოტვირთვების გათიშვისას, ანდა როდესაც post_max_size being ცვლადის მნიშვნელობა ნაკლებია, ვიდრე upload_max_filesize ცვლადის.

en: File name
ka_GE: ფაილის სახელი

en: File name.
ka_GE: ფაილის სახელი.

en: File not found
ka_GE: ფაილი ვერ მოიძებნა

en: File was not found.
ka_GE: ფაილი ვერ მოიძებნა.

en: Filter
ka_GE: გაფილტვრა

en: Filter Products by Attribute
ka_GE: ატრიბუტების მიხედვით დალაგება

en: Filter Products by Price
ka_GE: ფასის მიხედვით დალაგება

en: Filter Products by Rating
ka_GE: პროდუქტების რეიტინგით დახარისხება

en: Filter by
ka_GE: ფილტრი

en: Filter by IP address
ka_GE: გაფილტვრა IP მისამართით

en: Filter by category
ka_GE: გაფილტვრა კატეგორიის მიხედვით

en: Filter by coupon
ka_GE: ფილტრაცია კუპონით

en: Filter by file
ka_GE: გაფილტვრა ფაილით

en: Filter by level
ka_GE: დონის გაფილტვრა

en: Filter by order
ka_GE: გაფილტვრა შეკვეთით

en: Filter by price
ka_GE: გაფილტვრა ფასით

en: Filter by product
ka_GE: გაფილტვრა პროდუქტით

en: Filter by product type
ka_GE: გაფილტვრა ტიპის მიხედვით

en: Filter by rating
ka_GE: გაფილტრე რეიტინგის მიხედვით

en: Filter by registered customer
ka_GE: გაფილტვრა რეგისტრირებული მომხმარებლებით

en: Filter by source
ka_GE: წყაროს გაფილტვრა

en: Filter by stock status
ka_GE: გაფილტვრა პროდუქტის სტატუსით

en: Filter by user
ka_GE: გაფილტვრა მომხმარებლით

en: Filter coupons
ka_GE: კუპონების გაფილტვრა

en: Filter orders
ka_GE: შეკვეთების გაფილტვრა

en: Filter products
ka_GE: პროდუქტების გაფილტვრა

en: Finish setting up your store
ka_GE: დაასრულეთ მაღაზიის მორგება

en: Finland
ka_GE: ფინეთი

en: Firenze
ka_GE: ფლორენცია

en: First name
ka_GE: სახელი

en: First name.
ka_GE: სახელი.

en: First page
ka_GE: პირველი გვერდი

en: Fixed amount
ka_GE: ფიქსირებული თანხა

en: Fixed amount per product
ka_GE: ფიქსირებული ფასი ყოველ პროდუქტზე

en: Fixed cart discount
ka_GE: ფიქსირებული ფასდაკლება კალათზე

en: Fixed product discount
ka_GE: ფიქსირებული ფასდაკლება პროდუქტზე

en: Flat Rate
ka_GE: ერთიანი განაკვეთი

en: Flat rate
ka_GE: ერთიანი განაკვეთი

en: Flat rate (legacy)
ka_GE: ერთიანი განაკვეთი (მოძველებული)

en: Florida
ka_GE: ფლორიდა

en: Flush all logs
ka_GE: ყველა ჟურნალის გასუფთავება

en: Foggia
ka_GE: ფოჯა

en: Footer text
ka_GE: სარდაფის ტექსტი

en: For example:
ka_GE: მაგალითად:

en: For more information:
ka_GE: დამატებითი ინფორმაცია:

en: Force HTTP when leaving the checkout
ka_GE: HTTP-ის იძლებითი გამოყენება შეკვეთის გაფორმების შემდეგ

en: Force SSL
ka_GE: იძლებითი SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
ka_GE: იძულებითი SSL (HTTPS) შეკვეთის გაფორმების გვერდებზე (<a href="%s" target="_blank">საჭიროა SSL სერტიფიკატი</a>).

en: Force downloads
ka_GE: იძულებითი ჩამოტვირთვები

en: Force secure checkout
ka_GE: შეკვეთის გაფორმების იძულებითი დაცვა

en: Force shipping to the customer billing address
ka_GE: მომხმარებლის მისამართზე იძულებითი მიწოდება

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
ka_GE: იძულებითი ჩამოტვირთვების გამოყენება დამალავს URL-ს, მაგრამ ზოგიერთი სერვერი ცუდად იძლევა დიდი ზომის ფაილებს. თუ მხარდაჭერილია, %1$s / %2$s შეიძლება იყოს გამოყენებული ჩამოტვირთვის უზრუნველსაყოფად (სერვერი მოითხოვს %3$s).

en: Forlì-Cesena
ka_GE: ჩეზენა

en: Formosa
ka_GE: ტაივანი

en: Found %1$d updates (%2$s)
ka_GE: ნაპოვნია %1$d განახლება (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
ka_GE[0]: ნაპოვნია %d დაგეგმილი ამოცანა

en: Found a bug?
ka_GE: იპოვნეთ შეცდომა?

en: Found in your order confirmation email.
ka_GE: შესაძლებელია მოძებნა შეკვეთაში დადასტურებული ელფოსტის მისამართით.

en: France
ka_GE: საფრანგეთი

en: Free
ka_GE: უფასო

en: Free - Install now
ka_GE: უფასო — ინსტალაცია

en: Free Shipping
ka_GE: უფასო მიწოდება

en: Free State
ka_GE: ფრი-სტეიტი

en: Free shipping
ka_GE: უფასო მიწოდება

en: Free shipping (legacy)
ka_GE: უფასო მიწოდება (მოძველებული)

en: Free shipping coupon
ka_GE: უფასო მიწოდების კუპონი

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
ka_GE: უფასო მიწოდება — სპეციალური მთოდია, რომელიც შეიძლება გაეშვას კუპონით, ანდა შეკვეთის მინიმალური მოცულობით.

en: Free shipping requires...
ka_GE: უფასო გადაზიდვის მოთხოვნები…

en: Free!
ka_GE: უფასო!

en: French Guiana
ka_GE: ფრანგული გვინეა

en: French Polynesia
ka_GE: ფრანგული პოლინეზია

en: French Southern Territories
ka_GE: საფრანგეთის სამხრეთ ტერიტორიები

en: Fribourg
ka_GE: ფრიბური

en: Friendly name for identifying this key.
ka_GE: წაკითხვადი სახელი ამ გასაღების აღნიშვნისათვის.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
ka_GE: წაკითხვადი სახელი ამ ვებჰუკის იდენტიფიცირებისათვის. ნაგულისხმევად: ვებჰუკი შეიქმნა %s.

en: From %1$s to %2$s
ka_GE: საწყისი: %1$s, საბოლოო: %2$s

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
ka_GE: თქვენი ანგარიშიდან შეგიძლიათ იხილოთ <a href="%1$s">ბოლო შეკვეთები</a>, მართოთ თქვენი <a href="%2$s">მისამართები</a>, და <a href="%3$s">შეცვალოთ თქვენი პაროლი და ანგარიშის დეტალები</a>.

en: Frosinone
ka_GE: ფროზინონე

en: Fukui
ka_GE: ფუკუი

en: Fukuoka
ka_GE: ფუკუოკა

en: Fukushima
ka_GE: ფუკუშიმა

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
ka_GE: შეკვეთის სრული გაფორმება დაუყოვნებლივი გადახდისას, მოგვიანებით, ან ნაწილ-ნაწილ. არ არის საჭირო საბანკო ბარათი, პაროლი, არც სანერვიულოა რაიმე. <a href="%s" target="_blank">გაიგეთ მეტი Klarna-ს შესახებ</a>.

en: Full name of continent.
ka_GE: კონტინენტის სრული დასახელება.

en: Full name of country.
ka_GE: ქვეყნის სრული დასახელება.

en: Full name of currency.
ka_GE: ვალუტის სრული დასახელება.

en: Full name of state.
ka_GE: შტატის სრული დასახელება.

en: Full refund email heading
ka_GE: წერილის სათაური სრული დაბრუნებისას

en: Full refund subject
ka_GE: წერილის თემა მთლიანად დაბრუნების შესახებ

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
ka_GE: GZip (gzopen) გამოიყენება MaxMind-ის GEOIP მონაცემთა ბაზების გასახსნელად.

en: Gabon
ka_GE: გაბონი

en: Gabrovo
ka_GE: გაბროვო

en: Gaibandha
ka_GE: გაიბანდა

en: Galway
ka_GE: გოლუეი

en: Gambia
ka_GE: გამბია

en: Gambian dalasi
ka_GE: გამბიის დალასი

en: Gandaki
ka_GE: განდაკი

en: Gateway disabled
ka_GE: ანგარიშსწორების არხი გამორთულია

en: Gauteng
ka_GE: გაუტენგი

en: Gaziantep
ka_GE: გაზიანთეფი

en: Gazipur
ka_GE: გაზიპური

en: Gbarpolu
ka_GE: გვარფოლი

en: Geita
ka_GE: გეიტა

en: General
ka_GE: ძირითადი

en: General options
ka_GE: ძირითადი პარამეტრები

en: Generate API key
ka_GE: API გასაღების შექმნა

en: Generate CSV
ka_GE: CSV ფაილის შექმნა

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
ka_GE: დამატება/განახლება/მიღების ძირითადი მეთოდების გამოყენება არ არის საურველი შიდა მეტა-მონაცემებისათვის, მათ შორის "%s". გამოიყენეთ გეტერები და სეტერები.

en: Geneva
ka_GE: ჟენევა

en: Genova
ka_GE: გენუა

en: Geolocate
ka_GE: გეოლოკაცია

en: Geolocate (with page caching support)
ka_GE: გეოლოკაცია (გვერდის ჰეშირების მხარდაჭერით)

en: Geolocation enabled?
ka_GE: გეოლოკაცია ჩართულია?

en: Georgia
ka_GE: საქართველო

en: Georgian lari
ka_GE: ქართული ლარი

en: Germany
ka_GE: გერმანია

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
ka_GE: მიიღეთ შეტყობინება, თუ თქვენი მაღაზია გაითიშება, თუნდაც რამდენიმე წუთით.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
ka_GE: კალათის გამოძახების ფუნქცია ვერ იქნება wp_loaded ფუნქცუაზე უფრო ადრე გამოძახებული.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
ka_GE: მიიღეთ იმის გაგება, როგორ მუშაობს თქვენი მაღაზია, მათ შორის საერთო გაყიდვები, საუკეთესო პროდუქტები და სხვ.

en: Get started
ka_GE: დაიწყე

en: Get system report
ka_GE: სისტემის სტატუსის მიღება

en: Get the value of an individual field.
ka_GE: ცალეკული ველის მნიშვნელობის მიღება.

en: Get your API credentials from PayPal.
ka_GE: მიიღეთ API-ს მონაცემები PayPal-ისგან.

en: Ghana
ka_GE: განა

en: Ghana cedi
ka_GE: განას სედი

en: Ghazvin (قزوین)
ka_GE: ყაზვინი

en: Gibraltar
ka_GE: გიბრალტარის რესპუბლიკა

en: Gibraltar pound
ka_GE: გიბრალტარის გირვანქა

en: Gifu
ka_GE: გიფუ

en: Gilan (گیلان)
ka_GE: გილანი

en: Gilgit Baltistan
ka_GE: გილგიტ-ბალტისტანი

en: Gipuzkoa
ka_GE: გიპუსკოა

en: Giresun
ka_GE: გირესუნი

en: Girona
ka_GE: ჟირონა

en: Gisborne
ka_GE: გიზბორნი

en: GitHub project
ka_GE: Github-ის პროექტი

en: Giurgiu
ka_GE: ჯურჯუ

en: Glarus
ka_GE: გლარუსი

en: Glodeni
ka_GE: გლოდენი

en: Go
ka_GE: მისადაგება

en: Go back
ka_GE: უკან

en: Go to category
ka_GE: კატეგორიაში გადასვლა

en: Go to shop
ka_GE: მაღაზიაში გადასვლა

en: Go to the first page
ka_GE: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to the last page
ka_GE: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Go to the next page
ka_GE: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Go to the previous page
ka_GE: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Goa
ka_GE: გოა

en: Golestan (گلستان)
ka_GE: გულისტანი

en: Gomba
ka_GE: გომბა

en: Gombe
ka_GE: გომბე

en: Good
ka_GE: კარგი

en: Gopalganj
ka_GE: გოპალანჯში

en: Gorizia
ka_GE: გორიცია

en: Gorj
ka_GE: გორჟი

en: Gorontalo
ka_GE: გორონტალო

en: Grams
ka_GE: გრამი

en: Granada
ka_GE: გრენადა

en: Grand Bassa
ka_GE: გრანდ ბასა

en: Grand Cape Mount
ka_GE: გრანდ კეიპ მაუნთი

en: Grand Gedeh
ka_GE: გრანდ გედე

en: Grand Kru
ka_GE: გრანდ კრუ

en: Grand total.
ka_GE: საერთო ჯამი.

en: Grant access
ka_GE: წვდომის მინიჭება

en: Grant access to downloadable products after payment
ka_GE: ჩამოტვირთვებთან წვდომის მიღება გადახდის შემდეგ

en: Greece
ka_GE: საბერძნეთი

en: Greenland
ka_GE: გრელანდია

en: Grenada
ka_GE: გრენადა

en: Gross sales amount
ka_GE: მთლიანი გაყიდვების მოცულობა

en: Gross sales in the period.
ka_GE: მთლიანი გაყიდვები პერიოდში.

en: Grosseto
ka_GE: გროსეტო

en: Group
ka_GE: ჯგუფი

en: Group type.
ka_GE: ჯგუფის ტიპი.

en: Grouped product
ka_GE: დაჯგუფებული პროდუქტი

en: Grouped products
ka_GE: დაჯგუფებული პროდუქტები

en: Guadalajara
ka_GE: გვადალახარა

en: Guadeloupe
ka_GE: გვადალუპეს რესპუბლიკა

en: Guam
ka_GE: გუამი

en: Guanajuato
ka_GE: გუანახუატო

en: Guatemala
ka_GE: გვატემალა

en: Guatemalan quetzal
ka_GE: გვატემალის კეტცალი

en: Guernsey
ka_GE: გერნსი

en: Guernsey pound
ka_GE: გერნსის გირვანქა

en: Guerrero
ka_GE: გერერო

en: Guest
ka_GE: სტუმარი

en: Guest checkout
ka_GE: სტუმრის შეკვეთის გაფორმება

en: Guest orders
ka_GE: სტუმრების შეკვეთები

en: Guest sales
ka_GE: სტუმრების გაყიდვები

en: Guimaras
ka_GE: გიუმარა

en: Guinea
ka_GE: გვინია

en: Guinea-Bissau
ka_GE: გვინეა-ბისაუ

en: Guinean franc
ka_GE: გვინეის ფრანკი

en: Gujarat
ka_GE: გუჯარათი

en: Gulu
ka_GE: გულუ

en: Gunma
ka_GE: გუნმა

en: Guyana
ka_GE: გაიანა

en: Guyanese dollar
ka_GE: გაიანის დოლარი

en: Győr-Moson-Sopron
ka_GE: დიორ-მოშონ-შოპრონი

en: HPOS cleanup
ka_GE: HPOS გაწმენდა

en: HPOS could not be disabled.
ka_GE: HPOS-ის გამორთვა ვერ მოხერხდა.

en: HPOS could not be enabled.
ka_GE: HPOS-ის ჩართვა ვერ მოხერხდა.

en: HPOS disabled.
ka_GE: HPOS გამორთულია.

en: HPOS enabled.
ka_GE: HPOS ჩართულია.

en: HPOS enabled?: %s
ka_GE: HPOS ჩართულია?: %s

en: HPOS is already disabled.
ka_GE: HPOS უკვე გამორთულია.

en: HPOS is already enabled.
ka_GE: HPOS უკვე ჩართულია.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
ka_GE: HPOS-ის წინასწარი შემოწმება ვერ მოხერხდა, გთხოვთ, იხილოთ ზემოთ მოცემული შეცდომები

en: HTML description of the resource.
ka_GE: რესურსის HTML აღწერილობა.

en: HTML email template
ka_GE: HTML ელფოსტის შაბლონი

en: HTML template
ka_GE: HTML შაბლონი

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
ka_GE: HTML/შედგენილი წერილები იყენებენ DOMDocument-ს ჩადგმული CSS ტილების გენერირებისათვის.

en: Habiganj
ka_GE: ჰაბიგანიჯი

en: Haiti
ka_GE: ჰაიტი

en: Haitian gourde
ka_GE: ჰაიტის გურდი

en: Hajdú-Bihar
ka_GE: ჰაიდუ-ბიჰარი

en: Hakkari
ka_GE: ჰაქიარი

en: Hamadan (همدان)
ka_GE: ჰამადანი

en: Hamburg
ka_GE: ჰამბურგი

en: Hanover
ka_GE: ჰანოვერი

en: Hard crop?
ka_GE: ხისტი ჩამოჭრა?

en: Harghita
ka_GE: ჰარგიტი

en: Haryana
ka_GE: ჰარიანა

en: Haskovo
ka_GE: ჰასკოვო

en: Hatay
ka_GE: ჰათაი

en: Have a coupon?
ka_GE: გაქვთ ფასდაკლების კუპონი?

en: Have an existing store?
ka_GE: გაქვთ არსებული მაღაზია?

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
ka_GE: ნაღდი ფულით (ან სხვა მეთოდით) გადახდა მიწოდებისას.

en: Hawaii
ka_GE: ჰავაი

en: Header image
ka_GE: ქუდის სურათი

en: Heard Island and McDonald Islands
ka_GE: ჰერდის კუნძული და მაკდონალდის კუნძულები

en: Height
ka_GE: სიმაღლე

en: Height (%s)
ka_GE: სიმაღლე (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
ka_GE: გამარჯობა %1$s (არ ხართ %1$s? <a href="%2$s">გასვლა</a>)

en: Help &amp; Support
ka_GE: დახმარება და მხარდაჭერა

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
ka_GE: დაეხმარეთ WooCommerce-ს გახდეს უკეთესი — გაუზიარეთ მონაცემები გამოყენების შესახებ.

en: Here are the details of your order placed on %s:
ka_GE: იხილეთ %s-ზე განთავსებული თქვენი შეკვეთის დეტალები:

en: Hesse
ka_GE: ჰესე

en: Heves
ka_GE: ხევეში

en: Hi %s,
ka_GE: გამარჯობა %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
ka_GE: Გამარჯობა! ატვირთეთ CSV ფაილი, რომელიც შეიცავს საგადასახადო განაკვეთებს, თქვენს მაღაზიაში იმპორტისათვის. აირჩიეთ .csv ფაილი, შემდეგ დააწკაპუნეთ „ფაილის ატვირთვა და იმპორტი“.

en: Hidalgo
ka_GE: იდალგო

en: Hidden
ka_GE: დაფარული

en: Hide advanced options
ka_GE: დამატებითი პარამეტრების დამალვა

en: Hide empty categories
ka_GE: ცარიელი კატეგორიების დამალვა

en: Hide errors from visitors
ka_GE: შეცდომების დამალვა სტუმრებისაგან

en: Hide errors from visitors?
ka_GE: შეცდომების დამალვა სტუმრების მხრიდან?

en: Hide free products
ka_GE: უფასო პროდუქტების დამალვა

en: Hide if cart is empty
ka_GE: ცარიელი კალათის დამალვა

en: Hide out of stock items from the catalog
ka_GE: იმ პროდუქტების დამალვა, რომლებიც არ არის მარაგში

en: Hide shipping costs until an address is entered
ka_GE: მიწოდების ფასის დაფარვა, სანამ მისამართი არ არის შეტანილი

en: Hide template
ka_GE: შაბლონის დამალვა

en: Highlight required fields with an asterisk
ka_GE: სავალდებულო ველების ვარსკვლავით მონიშვნა

en: Himachal Pradesh
ka_GE: ჰიმაჩალ-პრადეში

en: Hiroshima
ka_GE: ჰიროსიმა

en: Hoima
ka_GE: ჰოიმა

en: Hokkaido
ka_GE: ჰოკაიდო

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
ka_GE: საწყობში დატოვება (გადაუხდელი შეკვეთებისათვის) x წუთით. როდესაც დროის ლიმიტი ამოიწურება, შეკვეთა გაუქმდება. დატოვეთ ცარიელი, გამორთვისათვის.

en: Hold stock (minutes)
ka_GE: მარაგის შენარჩუნება (წუთებში)

en: Home
ka_GE: საწყისი

en: Home URL.
ka_GE: მთავარი URL.

en: Homepage
ka_GE: მთავარი

en: Honduran lempira
ka_GE: ჰონდურასული ლემპირა

en: Honduras
ka_GE: ჰონდურასი

en: Hong Kong
ka_GE: ჰონკონგი

en: Hong Kong Island
ka_GE: ჰონკონგი

en: Hong Kong dollar
ka_GE: ჰონკონგური დოლარი

en: Hook
ka_GE: ჰუკი

en: Hormozgan (هرمزگان)
ka_GE: ჰორმაზაგანი

en: House number and street name
ka_GE: სახლის ნომერი და ქუჩის სახელი

en: How many products should be shown per row?
ka_GE: რამდენი პროდუქტი უნდა იყოს ნაჩვენები თითოეულ სტრიქონში?

en: How many rows of products should be shown per page?
ka_GE: პროდუქტების რამდენი სტრიქონი უნდა იყოს ნაჩვენები თითო გვერდზე?

en: How many times the coupon can be used in total.
ka_GE: კუპონის გამოყენების საერთო რაოდენობა.

en: How many times the coupon can be used per customer.
ka_GE: რამდენჯერ შეიძლება ამ კუპონის გამოყენება ერთი მომხმარებლის მიერ.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
ka_GE: რამდენჯერ შეიძლება ამ კუპონის გამოყენება, სანამ ის გაბათილდება.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
ka_GE: რამდენჯერ შეიძლება ამ კუპონის გამოყენება ცალკეული მომხმარებლის მიერ. ფიქსირდება მომხმარებლის იდენტიფიკატორით რეგისტრირებული მომხმარებლებისათვის და ელფოსტით არარეგისტრირებულთათვის.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
ka_GE: როგორ იქნება დახარისხებული პროდუქტები კატალოგში ნაგულისხმევად?

en: How the sender email appears in outgoing WooCommerce emails.
ka_GE: რა მისამართი არის მითითებული WooCommerce-ის გამავალი ელფოსტის შეტყობინებებში.

en: How the sender name appears in outgoing WooCommerce emails.
ka_GE: რა სახელი არის მითითებული WooCommerce-ის გამავალი ელფოსტის შეტყობინებებში.

en: How to calculate delivery charges
ka_GE: როგორ გამოვთვალოთ მიწოდების საფასური

en: How to update your database table prefix
ka_GE: როგორ განვაახლოთ მონაცემთა ბაზის პრეფიქსი

en: Howland Island
ka_GE: ჰოულენდი

en: Huambo
ka_GE: უამბო

en: Huancavelica
ka_GE: უანკაველიკა

en: Huelva
ka_GE: უელვა

en: Huesca
ka_GE: უესკა

en: Hunedoara
ka_GE: ჰუნედოარა

en: Hungarian forint
ka_GE: უნგრული ფორინტი

en: Hungary
ka_GE: უნგრეთი

en: Huíla
ka_GE: უილა

en: Hyogo
ka_GE: ჰიოგო

en: I have read and agree to the website %s
ka_GE: მე გავეცანი და ვეთანხმები საიტის წესებს, %s

en: I plan to sell both physical and digital products
ka_GE: მე ვგეგმავ გავყიდო როგორც ფიზიკური, აგრეთვე ციფრული პროდუქტები

en: I plan to sell digital products
ka_GE: მე ვგეგმავ გავყიდო ციფრული პროდუქტები

en: I plan to sell physical products
ka_GE: მე ვგეგმავ გავყიდო ფიზიკური პროდუქტები

en: I will also be selling products or services in person.
ka_GE: მე ასევე გავყიდი პროდუქტებს და მომსახურებას პირადად.

en: ID
ka_GE: იდენტიფიკატორი

en: ID %d
ka_GE: იდენტიფიკატორი: %d

en: ID is invalid.
ka_GE: იდენტიფიკატორი არასწორია.

en: ID of parent grouping.
ka_GE: მშობელი ჯგუფის იდენტიფიკატორი.

en: ID to reassign posts to.
ka_GE: იდენტიფიკატორი, რომელზეც გადაეცემა შეტყობინება.

en: ID: %d
ka_GE: იდენტიფიკატორი: %d

en: IDs for settings sub groups.
ka_GE: პარამეტრების ქვე-ჯგუფების იდენტიფიკატორები.

en: IFSC
ka_GE: IFSC კოდი

en: IP Address
ka_GE: IP მისამართი

en: IP address
ka_GE: IP მისამართი

en: IP address.
ka_GE: IP მისამართი.

en: IPN email notifications
ka_GE: IPN ელფოსტის შეტყობინებები

en: IPN payment completed
ka_GE: IPN-გადახდა შესრულდა

en: ISO code of the country.
ka_GE: ქვეყნის ISO კოდი.

en: ISO code or name of the state, province or district.
ka_GE: სახელმწიფოს, პროვინციის, ან რაიონის სახელის ISO კოდი.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
ka_GE: ქვეყნის 2 სიმბოლოიანი კოდი ISO3166-ის მიხედვით.

en: ISO4217 currency code.
ka_GE: ISO4217 ვალუტის კოდი.

en: Ialoveni
ka_GE: იალოვენი

en: Ibanda
ka_GE: იბანდა

en: Ibaraki
ka_GE: იბარაკი

en: Ica
ka_GE: იკა

en: Iceland
ka_GE: ისლანდია

en: Icelandic kr&oacute;na
ka_GE: ისლანდიური კრონი

en: Idaho
ka_GE: აიდაჰო

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
ka_GE: თუ ნაღდი ფულით გადახდა ნებადართულია მხოლოდ მიწოდების კონკრეტული სახეობებისათვის, მიუთითეთ ისინი აქ. დატოვეთ ველები ცარიელი, ყველა მეთოდისათვის.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
ka_GE: თუ ჩართულია, ეს ტექსტი გამოჩნდება მთლიანად საიტზე. მისი გამოყენება შესაძლებელია მომხმარებლისათვის ღონისძიებების და სპეციალური შეთავაზებების შესატყობინებლად!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
ka_GE: თუ ჩართულია მარაგების მართვა, ეს პარამეტრი უფლებას იძლევა წინასწარ შეკვეთებზე.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
ka_GE: ჩართული მარაგების მართვის რეჟიმში, შესაძლებელია წინასწარი შეკვეთების მიღება. თუ ჩართულია, პროდუქტების რაოდენობა მარაგში შესაძლოა 0-ზე ნაკლები იყოს.

en: If the payment was refunded via the API.
ka_GE: თუ გადახდილი თანხა დაბრუნდა API-ს საშუალებით.

en: If the product is downloadable.
ka_GE: თუ პროდუქტი გადმოწერადია.

en: If the product is virtual.
ka_GE: თუ პროდუქტი ვირტუალურია.

en: If the variation is downloadable.
ka_GE: თუ ნაირსახეობა ჩამოტვირთვადია.

en: If the variation is virtual.
ka_GE: თუ ნაირსახეობა ვირტუალურია.

en: If the variation is visible.
ka_GE: თუ ნაირსახეობა ხილვადია.

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
ka_GE: როდესაც ეს პარამეტრი ჭეშმარიტია და უფასო მიწოდებისათვის საჭიროა კუპონი, ეს კუპონი მომხმარებელს უფლებას მისცემს უფასო მიწოდებაზე.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
ka_GE: როდესაც ეს პარამეტრი ჭეშმარიტია, კუპონის გამოყენება მხოლოდ ცალკე არის შესაძლებელი. სხვა კუპონები წაიშლება კალათიდან.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
ka_GE: როდესაც ეს პარამეტრი ჭეშმარიტია, მინაწერი გამოჩნდება მომხმარებელთან და მას გაეგზავნება შეტყობინება. თუ ეს პარამეტრი არა არის ჭეშმარიტი, მინაწერს მხოლოდ ადმინისტრატორი დაინახავს.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
ka_GE: როდესაც ეს პარამეტრი ჭეშმარიტია, ეს კუპონი არ იქნება გამოყენებული იმ ნივთებზე, რომლებზეც არის ფასდაკლება.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
ka_GE: თუ ეს მართალია, ეს შენიშვნა მიეწერება მიმდინარე მომხმარებელს. თუ მცდარია, ეს შენიშვნა მიეწერება სისტემას.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
ka_GE: თუ გსურთ გააფორმოთ WooCommerce მშობელი თემით, რომელიც ვინმე სხვამ შექმნა, გირჩევთ გამოიყენოთ შვილობილი თემა. იხილეთ: <a href="%s" target="_blank">როგორ შევქმნათ შვილობილი თემა</a>

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
ka_GE: თუ დააკოპირეთ ფაილი-შაბლონი, რაიმეს შესაცვლელად, თქვენ დაგჭირდებათ შაბლონის ახალი ვერსიის დაკოპირება, ცვლილებების მისადაგებისათვის.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
ka_GE: თუ თქვენ შექმნით ანგარიშს, ჩვენ შევინახავთ თქვენს სახელს, ელფოსტის მისამართს და ტელეფონის ნომერს, სამომავლოდ ახალი შეკვეთის მონაცემების ავტომატურად შესავსებად.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
ka_GE: თუ განსაზღვავთ გვერდს „წესები“, მომხმარებელმა უნდა მიიღოს მისი პირობები შეკვეთის გადახდამდე.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
ka_GE: თუ ეს მოთხოვნა თქვენ არ გაგიგზავნიათ, ნუ მიაქცევთ მას ყურადღებას. თუ გსურთ გაგრძელება:

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
ka_GE: WooCommerce-ის ბირთვში უწესრიგობის აღმოჩენისას, შეგიძლიათ გააფორმოთ თიქეთი <a href="%1$s">Github issues</a> საშუალებით. აუცილებლად წაიკითხეთ <a href="%2$s">კონტრიბუტორების სახელმძღვანელო</a> სანამ გააგზავნით ანგარიშს. პრობლემის სწრაფად აღმოფხვრისათვის, აღწერეთ ის რაც შეიძლება დეტალურად და დაურთეთ <a href="%3$s">ანგარიში სისტემის მდგომარეობის შესახებ</a>.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
ka_GE: თუ თქვენ გაქვთ კუპონის (ფასდაკლების) კოდი, გთხოვთ ჩაწეროთ ქვემოთ.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
ka_GE: თუ ჩვენთან უკვე რეგისტრირებული ხართ, გთხოვთ შეიტანოთ მომხმარებლის სახელი და პაროლი. იმ შემთხვევაში თუ არ ხართ რეგისტრირებული, მიყევით შესავსებ ველებს და შეიტანეთ მოთხოვნილი ინფორმაცია.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
ka_GE: თუ მოგწონთ %1$s, შეფასეთ %2$s რეიტინგით. დიდი მადლობა წინასწარ!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
ka_GE: საჭიროების შემთხვევაში შესაძლებელია URL-მისამართების სტრუქტურის შეცვლა. მაგალითად, თუ მისამართში გამოიყენებთ <code>shop</code>, ბმული იქნება შემდეგი სახის <code>%sshop/sample-product/</code>. ეს პარამეტრი ეხება მხოლოდ URL-ებს და ზეგავლენას არ ახდენს სხვა მონაცემებზე, მაგალითად პროდუქტების კატეგორიებზე.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
ka_GE: თუ კვლავ გსურთ წვდომის მიღება დაყენების ოსტატზე, დააწკაპუნეთ ღიალაკზე ქვემოთ.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
ka_GE: თუ გსურთ მიიღოთ <span class="help_tip" data-tip="%1$s">მიმდინარე ტარიფები</span> კონკრეტული გადამზიდავი კომპანიისაგან (მაგ. UPS), შეგიძლიათ გამოიყენოთ WooCommerce-ის ხელმისაწვდომი გაფართოებები <a href="%2$s" target="_blank">აქ</a>.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
ka_GE: თუ PayPal-ის ძირითადი ელფოსტა განსხვავდება ზემოთ შეტანილისაგან, მაშინ შეიტანეთ ძირითადი მისამართი აქ. მოთხოვნების დასადასტურებლად გამოიყენეთ IPN.

en: Ifugao
ka_GE: თუგუა

en: Iganga
ka_GE: იგანგა

en: Ilaam (ایلام)
ka_GE: ილამი

en: Ilfov
ka_GE: ილფოვი

en: Illinois
ka_GE: ილინოისი

en: Ilocos Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ ილოკოსი

en: Ilocos Sur
ka_GE: სამხრეთ ილოკოსი

en: Iloilo
ka_GE: ილოილო

en: Image
ka_GE: სურათი

en: Image ID.
ka_GE: სურათის იდენტიფიკატორი.

en: Image URL.
ka_GE: სურათის URL.

en: Image alternative text.
ka_GE: სურათის ალტერნატიული ტექსტი.

en: Image data.
ka_GE: სურათის მონაცემები.

en: Image name.
ka_GE: სურათის სახელი.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
ka_GE: სურათის მდებარეობა. 0 ნიშნავს, რომ გამოიყენება რეკომენდებული სურათი.

en: Image size used for products in the catalog.
ka_GE: სურათის ზომა გამოყენებული პროდუქტებისთვის კატალოგში.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
ka_GE: ძირითადი სურათის ზომა პორდუქტების გვერდებზე. ეს სურათები არ მოიჭრება.

en: Image url
ka_GE: სურათის url

en: Images
ka_GE: სურათები

en: Images will be cropped into a square
ka_GE: სურათები ჩამოიჭრება კვადრატულად

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
ka_GE: სურათები მოიჭრება მითითებული პროპორციებით

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
ka_GE: სურათები ნაჩვენები იქნება საწყისი პროპორციებით

en: Imo
ka_GE: იმო

en: Imperia
ka_GE: იმპერია

en: Import
ka_GE: იმპორტი

en: Import / Export
ka_GE: შეტანა / გატანა

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
ka_GE: <strong>პროდუქტების</strong> იმპორტი csv ფაილის დახმარებით.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
ka_GE: <strong>საგადასახადო განაკვეთების</strong> იმპორტი მაღაზიაში, csv ფაილის გამოყენებით.

en: Import CSV
ka_GE: CSV ფაილის იმპორტი

en: Import Products
ka_GE: პროდუქტის იმპორტი

en: Import complete - imported %s tax rates.
ka_GE: იმპორტი დასრულდა — ჩაწერილია %s საგადასახადო განაკვეთი.

en: Import complete!
ka_GE: იმპორტი დასრულდა!

en: Import products
ka_GE: პროდუქტების იმპორტი

en: Import products from a CSV file
ka_GE: პროდუქტების იმპორტი CSV ფაილიდან

en: Import tax rates
ka_GE: გადასახადის განაკვეთების იმპორტი

en: Importing
ka_GE: იმპორტი

en: Improve our store offerings
ka_GE: ჩვენი მაღაზიის ასორტიმენტის გაუმჯობესება

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
ka_GE: იმისთვის, რომ გამოიყენოთ <strong>მონაცემთა ბაზის ქეშირება</strong> WooCommerce-ში, უნდა დაამატოთ %1$s პარამეტრში “მოთხოვნების სტრიქონების უგულებელყოფა” <a href="%2$s">W3 Total Cache-ის პარამეტრებში</a>.

en: In reply to %s.
ka_GE: პასუხად: %s.

en: In stock
ka_GE: მარაგში

en: In stock?
ka_GE: მარაგშია?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
ka_GE: ამ სექციაში თქვენ უნდა მიუთითოთ მესამე მხარეები, რომლებსაც თქვენ გადასცემთ ინფორმაციას და უნდა მიუთითოთ, თუ რატომ აკეთებთ ამას. ამ მიზნებს შესაძლოა განეკუთვნებოდეს, მაგალითად, მონაცემთა ანალიზი, მარკეტინგი, ანგარიშსწორების არხებით უზრუნველყოფა და მესამე მხარის ჩადგმები.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
ka_GE: ამ სექციაში თქვენ უნდა მიუთითოთ, რომელ გარე საგადახდო სისტემას იყენებთ თქვენს მაღაზიაში გადახდის მისაღებად და როგორ ახდენენ ეს სერვისები მომხმარებლების მონაცემების დამუშავებას. PayPal ჩვენ მოვიყვანეთ როგორც მაგალითი. თუ არ სარგებლობთ PayPal-ის მომსახურებით, ეს ტექსტი უნდა წაშალოთ.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: მიმდინარე <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
ka_GE: მიმდინარეობს

en: Inactive
ka_GE: არააქტიული

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
ka_GE: არააქტიური ანგარიშები ისეთი ანგარიშებია, რომელშიც მომხმარებელი არ შესულა, ან რომლითაც შეკვეთა არ განუხორციელებლია გარკვეული დროის განმავლობაში. ისინი წაიშლება. ყველა შეკვეთა გარაიქმნება სტუმრის შეკვეთად.

en: Inactive plugins
ka_GE: გამორთული პლაგინები

en: Inactive plugins.
ka_GE: გამორთული პლაგინები.

en: Inches
ka_GE: დუიმი

en: Including tax
ka_GE: გადასახადების ჩათვლით

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
ka_GE: არსებული ფასის გაზრდა (ფიქსირებული თანხით, ან %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
ka_GE: არსებული ფასის გაზრდა (ფიქსირებული თანხით ან %):

en: Increase existing stock by:
ka_GE: პროდუქტების ნაშთის გაზრდა:

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
ka_GE: სტანდარტული ფასის გაზრდა (ფიქსირებული თანხა, ან პროცენტი)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
ka_GE: ფასდაკლების ფასის გაზრდა (ფიქსირებული თანხა, ან პროცენტი)

en: Increasing memory allocated to PHP
ka_GE: PHP-ისათვის გამოყოფილი მეხსიერების გაზრდა

en: India
ka_GE: ინდოეთი

en: Indian rupee
ka_GE: ინდური რუპია

en: Indiana
ka_GE: ინდიანა

en: Indicates the order that will appear in queries.
ka_GE: მიუთითებს შეკვეთებზე, რომლებიც გამოჩნდება მოთხოვნებში.

en: Individual use only
ka_GE: მხოლოდ პირადი მოხმარებისათვის

en: Indonesia
ka_GE: ინდონეზია

en: Indonesian rupiah
ka_GE: ინდონეზიური რუპია

en: Info
ka_GE: ინფორმაცია

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
ka_GE: ინფორმაცია სერვერის შესახებ, სადაც განთავსებულია თქვენი საიტი.

en: Insert file URL
ka_GE: ფაილის URL-ს ჩასმა

en: Insert into product
ka_GE: პროდუქტში ჩასმა

en: Insert row
ka_GE: სტრიქონის დამატება

en: Installed
ka_GE: დაყენებული

en: Installed Extensions without a Subscription
ka_GE: დაყენებული გაფართოებები გამოწერის გარეშე

en: Instructions
ka_GE: ინსტრუქციები

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
ka_GE: ინსტრუქციები, რომლებიც დაემატება მადლობების გვერდზე და წერილში.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
ka_GE: ინსტრუქციები, რომლებიც დაემატება მადლობების გვერდზე.

en: Insufficient privileges to export products.
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტების ექსპორტის უფლება.

en: Insufficient privileges to import products.
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტების იმპორტის უფლება.

en: Integration
ka_GE: ინტეგრაცია

en: International flat rate (legacy)
ka_GE: ერთიანი საერთაშორისო განაკვეთი (მოძველებული)

en: Invalid %s
ka_GE: არასწორი: %s

en: Invalid %s ID
ka_GE: %s-ის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid ID.
ka_GE: არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid URL %s.
ka_GE: არასწორი URL: %s.

en: Invalid action ID. No status found.
ka_GE: ქმედების იდენტიფიკატორი არასწორია. სტატუსი ვერ მოიძებნა.

en: Invalid authentication method
ka_GE: ავთენტიფიკაციის არასწორი მთეოდი

en: Invalid billing email address
ka_GE: გადახდის არასწორი ელფოსტა

en: Invalid catalog visibility option.
ka_GE: კატალოგის ხედვის არასწორი პარამეტრი.

en: Invalid coupon
ka_GE: არასწორი კუპონი

en: Invalid coupon ID
ka_GE: კუპონის დაუშვებელი იდენტიფიკატორი

en: Invalid coupon code
ka_GE: კუპონის არასწორი კოდი

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
ka_GE: კუპონის არასწორი ტიპი — კუპონი უნდა იყოს აქედან ერთ-ერთი: %s

en: Invalid coupon.
ka_GE: უვარგისი კუპონი.

en: Invalid currency code
ka_GE: ვალუტის კოდი არასწორია

en: Invalid customer
ka_GE: დაუშვებელი მომხმარებელი

en: Invalid customer ID
ka_GE: დაუშვებელი მომხმარებლის იდენტიფიკატორი

en: Invalid customer email
ka_GE: დაუშვებელი მომხმარებლის ელფოსტა

en: Invalid customer query.
ka_GE: მომხმარებლის არასწორი მოთხოვნა.

en: Invalid customer.
ka_GE: არასწორი მომხმარებელი.

en: Invalid data store.
ka_GE: მონაცემების არასწორი საცავი.

en: Invalid discount amount
ka_GE: არასწორი Ფასდაკლების ოდენობა

en: Invalid discount type
ka_GE: ფასდაკლების არასწორი ტიპი

en: Invalid download link.
ka_GE: ჩამოტვირთვის არასწორი ბმული.

en: Invalid download log: no ID.
ka_GE: ჩამორტვირთვების არასწორი ჟურნალი: იდენტიფიკატორი ვერ მოიძებნა.

en: Invalid download log: not found.
ka_GE: ჩამორტვირთვების არასწორი ჟურნალი: ვერ მოიძებნა.

en: Invalid download.
ka_GE: არასწორი ჩამოტვირთვა.

en: Invalid email address
ka_GE: არასწორი ელფოსტა

en: Invalid email address restriction
ka_GE: ელფოსტის არასწორი შეზღუდვა

en: Invalid field
ka_GE: არასწორი ველი

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
ka_GE: ფაილის არასწორი ტიპი. მხარდაჭერილია CSV და TXT ფაილების იმპორტი.

en: Invalid image: %s
ka_GE: არასწორი სურათი: %s

en: Invalid items
ka_GE: არასწორი ნივთები

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
ka_GE: არასწორი მიმდინარე დრო — ეს დრო უკვე იყო გამოყენებული.

en: Invalid nonce verification
ka_GE: ვერიფიკაციის არასწორი კოდი

en: Invalid or duplicated SKU.
ka_GE: არასწორი, ან დუბლირებული არტიკული.

en: Invalid or missing payment token fields.
ka_GE: არასწორი, ან დაკარგული მარკერის ველები.

en: Invalid order
ka_GE: არასწორი შეკვეთა

en: Invalid order ID.
ka_GE: შეკვეთის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid order item.
ka_GE: შეკვეთის არასწორი ნივთი.

en: Invalid order note ID
ka_GE: შეკვეთის მინაწერის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid order refund ID.
ka_GE: შეკვეთის დაბრუნების არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid order.
ka_GE: არასწორი შეკვეთა.

en: Invalid parameter(s): %s
ka_GE: არასწორი პარამეტრ(ებ)ი: %s

en: Invalid parameter.
ka_GE: არასწორი პარამეტრი.

en: Invalid parent ID
ka_GE: მშობელი ჩანაწერის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid payment gateway.
ka_GE: არასწორი ანგარიშსწორების არხი.

en: Invalid payment method.
ka_GE: გადახდის არასწორი მეთოდი.

en: Invalid payment token.
ka_GE: გადახდის არასწორი მარკერი.

en: Invalid permission ID.
ka_GE: წვდომის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid post ID.
ka_GE: ჩანაწერის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid product
ka_GE: არასწორი პროდუქტი

en: Invalid product ID
ka_GE: პროდუქტის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid product ID %d.
ka_GE: პროდუქტის არასწორი იდენტიფიკატორი: %d.

en: Invalid product ID.
ka_GE: პროდუქტის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid product SKU
ka_GE: პროდუქტის არასწორი არტიკული

en: Invalid product attribute ID
ka_GE: პროდუქტის არასწორი ატრიბუტის იდენტიფიკატორი

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
ka_GE: order_by ტიპის პროდუქტის არასწორი ატრიბუტი — ატრიბუტი უნდა იყოს აქედან ერთ-ერთი %s

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
ka_GE: პროდუქტის არასწორი ატრიბუტის ტიპი — პროდუქტის ატრიბუტი უნდა იყოს აქედან ერთ-ერთი %s

en: Invalid product category ID
ka_GE: პროდუქტის არასწორი კატეგორიის იდენტიფიკატორი

en: Invalid product review ID.
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid product shipping class ID
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid product tag ID
ka_GE: პროდუქტის ჭდეს არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid product tax status.
ka_GE: პროდუქტის გადასახადების არასწორი სტატუსი.

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
ka_GE: პროდუქტის არასწორი ტიპი — პროდუქტის ტიპი უნდა იყოს აქედან ერთ-ერთი %s

en: Invalid product type.
ka_GE: არასწორი პროდუქტის ტიპი.

en: Invalid product.
ka_GE: არასწორი პროდუქტი.

en: Invalid rate
ka_GE: არასწორი ფასი

en: Invalid refund amount
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხის არასწორი მოცულობა

en: Invalid refund amount.
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხის არასწორი ოდენობა.

en: Invalid resource ID.
ka_GE: რესურსის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid resource id for reassignment.
ka_GE: შესაცვლელი იდენტიფიკატორი არასწორია.

en: Invalid resource id.
ka_GE: რესურსის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid review ID.
ka_GE: მიმოხილვის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid review content.
ka_GE: მიმოხილვის არასწორი შიგთავსი.

en: Invalid role
ka_GE: არასწორი როლი

en: Invalid schedule. Cannot save action.
ka_GE: არასწორი დაგეგმვა. შეუძლებელია ქმედების შენახვა.

en: Invalid scope %s
ka_GE: არასწორი მაშტაბი: %s

en: Invalid setting group.
ka_GE: არასწორი პარამეტრების ჯგუფი.

en: Invalid setting.
ka_GE: არასწორი პარამეტრი.

en: Invalid shipping method!
ka_GE: მიწოდების არასწორი მეთოდი!

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
ka_GE: არასწორი ხელმოწერა — ვერ მოხერხდა პარამეტრების დახარისხება.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
ka_GE: არასწორი ხელმოწერა — წარმოდგენილი ხელმოწერა არ დაემთხვა.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
ka_GE: არასწორი ხელმოწერა — ხელმოწერის არასწორი მეთოდი.

en: Invalid tax class
ka_GE: გადასახადების არასწორი კლასი

en: Invalid taxonomy: %s.
ka_GE: არასწორი ტაქსონომია: %s.

en: Invalid timestamp.
ka_GE: დროის არასწორი ნიშნული.

en: Invalid tool ID.
ka_GE: იდენტიფიკატორი არასწორია.

en: Invalid username or email.
ka_GE: მომხმარებლის არასწორი სახელი ან ელფოსტა.

en: Invalid value posted for %s
ka_GE: განთავსებულია არასწორი მნიშვნელობა: %s

en: Invalid variation ID
ka_GE: ნაირსახეობის არასწორი იდენტიფიკატორი

en: Invalid webhook ID.
ka_GE: ვებჰუკის არასწორი იდენტიფიკატორი.

en: Invalid webhook delivery ID.
ka_GE: ვებჰუკის მიწოდების იდენტიფიკატორი არასწორია.

en: Invalid webhook delivery.
ka_GE: ვებჰუკის არასწორი მიწოდება.

en: Invalid webhook.
ka_GE: არასწორი webhook.

en: Inventory
ka_GE: მარაგები

en: Invoice prefix
ka_GE: ანგარიშის პრეფიქსი

en: Iowa
ka_GE: აიოვა

en: Iran
ka_GE: ირანი

en: Iranian rial
ka_GE: ირანული რეალი

en: Iranian toman
ka_GE: ირანული თუმანი

en: Iraq
ka_GE: ერაყი

en: Iraqi dinar
ka_GE: ერაყული დინარი

en: Ireland
ka_GE: ირლანდია

en: Iringa
ka_GE: ირინგა

en: Is DomDocument class enabled?
ka_GE: DomDocument კლასი ჩართულია?

en: Is GZip enabled?
ka_GE: GZip ჩართულია?

en: Is SUHOSIN installed?
ka_GE: SUHOSIN დაყენებულია?

en: Is SoapClient class enabled?
ka_GE: SoapClient კლასი ჩართულია?

en: Is WordPress debug mode active?
ka_GE: ჩართულია WordPress-ის გამართვის რეჟიმი?

en: Is WordPress multisite?
ka_GE: WordPress მულტისაიტია?

en: Is a global attribute?
ka_GE: არის გლობალური ატრიბუტი?

en: Is featured?
ka_GE: არის რეკომენდებული?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
ka_GE: არის fsockopen/cURL ჩართული?

en: Is log directory writable?
ka_GE: ჟურნალის საქაღალდე ჩაწერადია?

en: Is mbstring enabled?
ka_GE: არის mbstring ჩართული?

en: Is the connection to your store secure?
ka_GE: არის, თუ არა კავშირი თქვენს მაღაზიასთან უსაფრთხო?

en: Is the customer a paying customer?
ka_GE: გადახდისუნარიანი მომხმარებელია?

en: Is this theme a child theme?
ka_GE: ეს თემა შვილობილი თემა?

en: Isabela
ka_GE: იზაბელა

en: Isernia
ka_GE: იზერნია

en: Isfahan (اصفهان)
ka_GE: ისპაანი

en: Ishikawa
ka_GE: იშიკავა

en: Isingiro
ka_GE: ისინგირო

en: Islamabad Capital Territory
ka_GE: ისლამაბადის ფედერალური ტერიტორია

en: Isle of Man
ka_GE: მენის კუნძული

en: Isparta
ka_GE: ისპარტა

en: Israel
ka_GE: ისრაელი

en: Israeli new shekel
ka_GE: ისრაელის ახალი შეკელი

en: Italy
ka_GE: იტალია

en: Item
ka_GE: ნივთი

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
ka_GE: ნივთის (#%1$s) მარაგი გაიზარდა. იყო: %2$s, გახდა — %3$s.

en: Item ID.
ka_GE: ნივთის იდენტიფიკატორი.

en: Item moved down
ka_GE: ელემენტი გადატანილია ქვემოთ

en: Item moved up
ka_GE: ელემენტი გადატანილია ზემოთ

en: Itemized
ka_GE: პოზიციების მიხედვით

en: Items
ka_GE: ნივთები

en: Items Purchased
ka_GE: შეძენილი ნივთები

en: Ivory Coast
ka_GE: კოტ-დ'ივუარი

en: Iwate
ka_GE: ივატე

en: JSONP support is disabled on this site
ka_GE: JSONP-ის მხარდაჭერა გამორთულია ამ საიტზე

en: Jalapa
ka_GE: ხალაპა

en: Jalisco
ka_GE: ხალისკო

en: Jamaica
ka_GE: იამაიკა

en: Jamaican dollar
ka_GE: იამაიკური დოლარი

en: Jamalpur
ka_GE: ჯამალპური

en: Jambi
ka_GE: ჯამბი

en: Jammu and Kashmir
ka_GE: ჯამუ და ქაშმირი

en: Janakpur
ka_GE: ჯანაკპური

en: Japan
ka_GE: იაპონია

en: Japanese yen
ka_GE: იაპონური იენი

en: Jarvis Island
ka_GE: ჯერვისი

en: Jashore
ka_GE: ჯაშორი

en: Jawa Barat
ka_GE: დასავლეთ იავა

en: Jawa Tengah
ka_GE: ცენტრალური იავა

en: Jawa Timur
ka_GE: აღმოსავლეთ იავა

en: Jaén
ka_GE: ხაენი

en: Jersey
ka_GE: ჯერსი

en: Jersey pound
ka_GE: ჯერზის გირვანქა

en: Jhalokati
ka_GE: ჯალაკოთი

en: Jharkhand
ka_GE: ჯარხანდი

en: Jhenaidah
ka_GE: იენედია

en: Jigawa
ka_GE: ჯიგავა

en: Jijel
ka_GE: ჯიჯელი

en: Jinja
ka_GE: ჯინჯია

en: Jinotega
ka_GE: ხინოტეგა

en: Johnston Atoll
ka_GE: ჯონსტონი

en: Johor
ka_GE: ჯოჰორი

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
ka_GE: დაიწყეთ Mailchimp-ის გამოყენება 16 მილიონ სხვა მომხმარებელთან ერთად. მოახდინეთ სიების სინქრონიზაცია და შეინახეთ მონაცემები, ელექტრონული წერილების გასაგზავნად და მიზნობრივი კამპანიების ჩასატარებლად.

en: Jordan
ka_GE: იორდანია

en: Jordanian dinar
ka_GE: იორდანიული დინარი

en: Joypurhat
ka_GE: ჯოიჰუჰრაჰატი

en: Jujuy
ka_GE: ხუხუი

en: Jura
ka_GE: იურა

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
ka_GE: გაცნობებთ, რომ თქვენი შეკვეთა მიღებულია და დამუშავების პროცესშია. შეკვეთის ნომერი — #%s:

en: Jutiapa
ka_GE: ხუტიაპა

en: Jász-Nagykun-Szolnok
ka_GE: იას-ნადკუნ-სოლნოკი

en: Kaduna
ka_GE: კადუნა

en: Kagawa
ka_GE: კაგავა

en: Kagera
ka_GE: კაგერა

en: Kagoshima
ka_GE: კაგოშიმა

en: Kalasin
ka_GE: კალასინი

en: Kalimantan Barat
ka_GE: დასავლეთ კალიმანტანი

en: Kalimantan Selatan
ka_GE: სამხრეთ კალიმანტანი

en: Kalimantan Tengah
ka_GE: ცენტრალური კალიმანტანი

en: Kalimantan Timur
ka_GE: აღმოსავლეთ კალიმანტანი

en: Kalimantan Utara
ka_GE: ჩრდილოეთ კალიმანტანი

en: Kalinga
ka_GE: კალინგა

en: Kamphaeng Phet
ka_GE: კამპაენგფეტი

en: Kanagawa
ka_GE: კანაგავა

en: Kanchanaburi
ka_GE: კანჩანაბური

en: Kano
ka_GE: კაანო

en: Kansas
ka_GE: კანზასი

en: Karaman
ka_GE: კარამანი

en: Kardzhali
ka_GE: კირჯალი

en: Karnali
ka_GE: კარნალი

en: Karnataka
ka_GE: კარნატაკა

en: Kars
ka_GE: ყარსი

en: Kasanda
ka_GE: კასანდა

en: Kasese
ka_GE: კასესე

en: Kastamonu
ka_GE: კასთამონუ

en: Katakwi
ka_GE: კატაკვი

en: Katavi
ka_GE: კატავი

en: Katsina
ka_GE: კატსინა

en: Kayseri
ka_GE: კაისერი

en: Kayunga
ka_GE: კაიუნგა

en: Kazakhstan
ka_GE: ყაზახეთი

en: Kazakhstani tenge
ka_GE: ყაზახური ტენგე

en: Kebbi
ka_GE: კები

en: Kedah
ka_GE: კედაჰი

en: Kelantan
ka_GE: კელანტანი

en: Kentucky
ka_GE: კენტუკი

en: Kenya
ka_GE: კენია

en: Kenyan shilling
ka_GE: კენიური შილინგი

en: Kepulauan Riau
ka_GE: რიაუს კუნძულები

en: Kerala
ka_GE: კერალა

en: Kerman (کرمان)
ka_GE: ქერმანი

en: Kermanshah (کرمانشاه)
ka_GE: ქირმანშაჰი

en: Kerry
ka_GE: კერი

en: Key
ka_GE: გასაღები

en: Key details
ka_GE: გასაღების დეტალები

en: Khagrachhari
ka_GE: ხაგრაჭარი

en: Khenchela
ka_GE: ხენშელა

en: Khon Kaen
ka_GE: ხონკაენი

en: Khulna
ka_GE: ხულნა

en: Khuzestan (خوزستان)
ka_GE: ხუზისტანი

en: Khyber Pakhtunkhwa
ka_GE: ხაიბერ-პახტუნხვა

en: Kibaale
ka_GE: კიბალე

en: Kiboga
ka_GE: კიბოგა

en: Kibuku
ka_GE: კიბუკუ

en: Kigoma
ka_GE: კიგომა

en: Kikuube
ka_GE: კიკუუბე

en: Kildare
ka_GE: კილდერი

en: Kilimanjaro
ka_GE: კილიმანჯარო

en: Kilis
ka_GE: ქილისი

en: Kilkenny
ka_GE: კილკენი

en: Kilograms
ka_GE: კილოგრამი

en: Kingman Reef
ka_GE: კინგმენის რიფი

en: Kiribati
ka_GE: კირიბატი

en: Kiruhura
ka_GE: კირუჰურა

en: Kiryandongo
ka_GE: კირიანდონგო

en: Kishoreganj
ka_GE: კიშორეგანაჯი

en: Kisoro
ka_GE: კისორო

en: Kitgum
ka_GE: კიტგუმი

en: Klarna Checkout for WooCommerce
ka_GE: Klarna Checkout WooCommerce-ისათვის

en: Klarna Payments for WooCommerce
ka_GE: Klarna Payments WooCommerce-ისათვის

en: Koboko
ka_GE: კობოკო

en: Kocaeli
ka_GE: ქოჯაელი

en: Kochi
ka_GE: კოჩი

en: Kogi
ka_GE: კოგი

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
ka_GE: ოხგილუე და ბოიერაჰმედი

en: Kole
ka_GE: კოლე

en: Komárom-Esztergom
ka_GE: კომარომ-ესტერგომი

en: Konya
ka_GE: კონია

en: Koshi
ka_GE: კოში

en: Kotido
ka_GE: კოტიდო

en: Kowloon
ka_GE: კოულუნი

en: Krabi
ka_GE: კრაბი

en: Kuala Lumpur
ka_GE: კუალა-ლუმპური

en: Kuando Kubango
ka_GE: კუანდო-კუბანგო

en: Kumamoto
ka_GE: კუმამოტო

en: Kurdistan / کردستان)
ka_GE: ქურთისტანი

en: Kurigram
ka_GE: ყურგირამი

en: Kushtia
ka_GE: კუშტია

en: Kuwait
ka_GE: ქუვეითი

en: Kuwaiti dinar
ka_GE: ქუვეითური დინარი

en: KwaZulu-Natal
ka_GE: კვაზულუ-ნატალი

en: Kwanza-Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ კვანზა

en: Kwanza-Sul
ka_GE: სამხრეთი კვანზა

en: Kwara
ka_GE: კვარი

en: Kyoto
ka_GE: კიოტო

en: Kyrgyzstan
ka_GE: ყირგიზეთი

en: Kyrgyzstani som
ka_GE: ყირგიზული სომი

en: Kyustendil
ka_GE: კიუსტენდილი

en: L'Aquila
ka_GE: ლაქვილა

en: L/W/H
ka_GE: (სიგრძე×სიგანე×სიმაღლე)

en: La Libertad
ka_GE: ლა-ლიბერტადი

en: La Pampa
ka_GE: ლა-პამპა

en: La Paz
ka_GE: ლა-პასი

en: La Rioja
ka_GE: ლა-რიოხა

en: La Spezia
ka_GE: სპეცია

en: La Union
ka_GE: ლა უნიონი

en: Labuan
ka_GE: ლაბუანი

en: Lagos
ka_GE: ლაგოსი

en: Laguna
ka_GE: ლაგუნა

en: Lakshadeep
ka_GE: ლაქშადვიპი

en: Lakshmipur
ka_GE: ლაქშმპური

en: Lalmonirhat
ka_GE: ლამონერირა

en: Lambayeque
ka_GE: ლამბაიეკე

en: Lampang
ka_GE: ლამპანგი

en: Lamphun
ka_GE: ლამპუნი

en: Lampung
ka_GE: ლამპუნგი

en: Lanao del Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ ლანაო

en: Lanao del Sur
ka_GE: სამხრეთ ლანაო

en: Language
ka_GE: ენა

en: Lao kip
ka_GE: ლაოსური კიპი

en: Laois
ka_GE: ლიში

en: Laos
ka_GE: ლაოსი

en: Las Palmas
ka_GE: ლას-პალმასი

en: Last 7 days
ka_GE: ბოლო 7 დღე

en: Last access
ka_GE: ბოლო წვდომა

en: Last month
ka_GE: ბოლო თვე

en: Last name
ka_GE: გვარი

en: Last name.
ka_GE: გვარი.

en: Last order
ka_GE: ბოლო შეკვეთა

en: Last order ID.
ka_GE: ბოლო შეკვეთის იდენტიფიკატორი.

en: Last order data.
ka_GE: ბოლო შეკვეთის მონაცემები.

en: Last page
ka_GE: ბოლო გვერდი

en: Last warning, are you sure?
ka_GE: ბოლო გაფრთხილება, დარწმუნებული ხართ?

en: Latest version of theme.
ka_GE: თემის უახლესი ვერსია.

en: Latina
ka_GE: ლატინა

en: Latvia
ka_GE: ლატვია

en: Learn More
ka_GE: გაიგეთ მეტი

en: Learn how to update
ka_GE: ისწავლეთ როგორ განაახლოთ

en: Learn more
ka_GE: გაიგეთ მეტი

en: Learn more about coupons
ka_GE: გაიგეთ მეტი კუპონების შესახებ

en: Learn more about orders
ka_GE: გაიგეთ მეტი შეკვეთების შესახებ

en: Learn more about shipping zones
ka_GE: გაიგეთ მეტი მიწოდების ზონებზე

en: Learn more about templates
ka_GE: გაიგეთ მეტი შაბლონების შესახებ

en: Learn more about updates
ka_GE: გაიგეთ მეტი განახლებების შესახებ

en: Leave a Reply to %s
ka_GE: პასუხის გაგზავნა: %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
ka_GE: დატოვეთ ცარიელი შეუზღუდავი ხელახალი ჩამოტვირთვებისთვის.

en: Lebanese pound
ka_GE: ლიბანური გირვანქა

en: Lebanon
ka_GE: ლიბანი

en: Lecce
ka_GE: ლეჩე

en: Lecco
ka_GE: ლეკო

en: Left
ka_GE: მარცხნივ

en: Left with space
ka_GE: მარცხნივ გამყოფით

en: Legacy API v3 (deprecated)
ka_GE: მოძველებული API v3 (უარყოფილია)

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
ka_GE: მიწოდების ადრეული მეთოდები (ფიქსირებული განაკვეთი, საერთაშორისო ფიქსირებული განაკვეთი, თვითგატანა და უფასო მიწოდება) მოძველდა, მაგრამ ჯერ მოქმედებენ ჩვეულ რეჟიმში. <b><em>ისინი წაიშლება WooCommerce-ის შემდგომ ვერსიებში</em></b>. ჩვენ გირჩევთ გამორთოთ ეს მეთოდები და დააყენოთ ახალი განაკვეთები მიწოდების ზონების მეშვეობით, რაც შეიძლება მალე.

en: Leitrim
ka_GE: ლიტრიმი

en: Length
ka_GE: სიგრძე

en: Length (%s)
ka_GE: სიგრძე (%s)

en: Length x width x height in decimal form
ka_GE: სიგრძე x სიგანე x სიმაღლე ათობით ფორმაში

en: Leova
ka_GE: ლეოვა

en: Lesotho
ka_GE: ლესოტო

en: Lesotho loti
ka_GE: ლესოთოს ლოტი

en: Let's go!
ka_GE: დაწყება!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
ka_GE: უფლებას გაძლევთ დააყენოთ ფიქსირებული განაკვეთი მიწოდებაზე.

en: Level
ka_GE: დონე

en: Leyte
ka_GE: ლეიტე

en: Liberia
ka_GE: ლიბერია

en: Liberian dollar
ka_GE: ლიბერიული დოლარი

en: Libya
ka_GE: ლიბია

en: Libyan dinar
ka_GE: ლიბიის დინარი

en: Liechtenstein
ka_GE: ლიხტენშტეინი

en: Lifetime Subscription
ka_GE: გამოწერა სიცოცხლის ბოლომდე

en: Lima
ka_GE: ლიმა

en: Limerick
ka_GE: ლიმერიკი

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
ka_GE: პასუხის შეზღუდვა რესურსებზე, რომლებიც გამოქვეყნდა მოცემული თარიღის შემდგომ, ფორმატში, რომელით თავსებადია ISO8601-სთან.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
ka_GE: პასუხის შეზღუდვა რესურსებზე, რომლებიც გამოქვეყნდა მოცემულ თარიღამდე, ფორმატში, რომელით თავსებადია ISO8601-სთან.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
ka_GE: გამოხმაურებების დაფილტვრა ISO8601 თავსებადი თარიღით.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
ka_GE: პასუხის შეზღუდვა კონკრეტული ველებით. ნაგულისხმევად — ყველა ველი.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
ka_GE: ნივთების დაფილტვრა, რომელიც გამორიცხავს ზოგიერთისათვის მშობელი იდენტიფიკატორის მინიჭებას.

en: Limit result set to featured products.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა რეკომენდებულის მიხედვით.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
ka_GE: შეკვეთების ფილტრაცია გარკვეული მომხმარებლის მიხედვით.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
ka_GE: შეკვეთების ფილტრაცია გარკვეული პროდუქტის შემცველობის მიხედვით.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
ka_GE: შეკვეთების ფილტრაცია გარკვეული სტატუსის მიხედვით.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
ka_GE: გარკვეული სტატუსის მქონდე შეკვეთების დაფილტვრა.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული კატეგორიის მიხედვით.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული მიწოდების კლასის მიხედვით.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული სტატუსით მიხედვით.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული ჭდეს იდენტიფიკატორის მიხედვით.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული ტიპის მიხედვით.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა მაქსიმალური ფასით.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა მინიმალური ფასით.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა ნაშთის არსებობით, ან არა.

en: Limit result set to products on sale.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა ფასდაკლებით.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, არტიკულის მიხედვით.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული ატრიბუტის მიხედვით (საჭიროა დანიშნული ატრიბუტი).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული ატრიბუტის მიხედვით.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა გარკვეული ატრიბუტით. გამოიყენეთ ატრიბუტის ტაქსონომიის, ან ჭდეს სახელი.

en: Limit result set to products with a specific slug.
ka_GE: პროდუქციის ფილტრაცია, გარკვეული იარლიყის მიხედვით.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტვრა გადასახადების კლასით.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
ka_GE: პროდუქტების შეზღუდვა არტიკულის მიხედვით. მძიმეს გამოყენება გამყოფად.

en: Limit result set to products with specified stock status.
ka_GE: პროდუქტების დაფილტრვა, რომლებსაც გარკვეული სტატუსი აქვთ საწყობში.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული პროდუქტით.

en: Limit result set to resources with a specific code.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული კოდის შემცველობით.

en: Limit result set to resources with a specific email.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული ელფოსტით.

en: Limit result set to resources with a specific role.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული როლით.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული ჭდით.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
ka_GE: გამოხმაურებების დაფილტვრა გარკვეული სტატუსით.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
ka_GE: გამოხმაურებების დაფილტვრა პროდუქტის გარკვეული იდენტიფიკატორით.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
ka_GE: გამოხმაურებების დაფილტვრა მომხმარებლის გარკვეული იდენტიფიკატორით.

en: Limit result set to specific IDs.
ka_GE: კონკრეტული იდენტიფიკატორისათვის მონაცემთა შემაჯამებელი ნაკრების შეზღუდვა.

en: Limit result set to specific ids.
ka_GE: რესურსების დაფილტვრა, გარკვეული იდენტიფიკატორით.

en: Limit result set to that from a specific author email.
ka_GE: შერჩევის დაფილტვრა გარკვეული ელფოსტის ავტორით.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
ka_GE: ნივთების დაფილტვრა, ზოგიერთისათვის მშობელი იდენტიფიკატორის მინიჭებით.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
ka_GE: ვებჰუკების ფილტრაცია გარკვეული სტატუსით.

en: Limit result to customers or internal notes.
ka_GE: შედეგების გაფილტვრა მომხმარებლების, ან შიდა მინაწერების მიხედვით.

en: Limit results to those matching a string.
ka_GE: იმ შედეგების შეზღუდვა, რომლებიც თანხვედრილია სტრიქონისა.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
ka_GE: გარკვეული საფოსტო ინდექსებით შეზღუდვა

en: Limit usage to X items
ka_GE: გამოყენების ზღვრული ოდენობა X ნივთზე

en: Limpopo
ka_GE: ლიმპოპო

en: Lindi
ka_GE: ლინდი

en: Line item meta data.
ka_GE: მდებარეობის მეტა-მონაცემები.

en: Line items data.
ka_GE: მდებარეობის მონაცემები.

en: Line subtotal (before discounts).
ka_GE: ჯამის სტრიქონი (ფასდაკლებამდე).

en: Line subtotal tax (before discounts).
ka_GE: გადასახადების ჯამის სტრიქონი (ფასდაკლებამდე).

en: Line taxes.
ka_GE: გადასახადები.

en: Line total (after discounts).
ka_GE: მთლიანად ჯამი (ფასდაკლების შემდგომ).

en: Line total tax (after discounts).
ka_GE: ჯამური გადასახადების მდებარეობა (ფასდაკლების შემდგომ).

en: Link previous orders
ka_GE: წინა შეკვეთების მიბმა

en: Linked Products
ka_GE: დაკავშირებული პროდუქტები

en: List
ka_GE: სია

en: List 1 postcode per line
ka_GE: საფოსტო ინდექსები, თითო ინდექსი თითო სტრიქონზე

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
ka_GE: ნებადართული გადახდის ელფოსტის ანგარიშების სია, მომხმარებლის ელფოსტის მისამართთან შესადარებლად, შეკვეთის შესრულებისას. გამოყავით მისამართები მძიმით. ასევე შესაძლებელია ტრაფარეტის (*) გამოყენება მისამართების შესადარებლად. მაგალითად, ანგარიში „*@gmail.com“ შეესაბამება gmail-ის ყველა მისამართს.

en: List of attributes.
ka_GE: ატრიბუტების სია.

en: List of available term names of the attribute.
ka_GE: ატრიბუტის სახელების ხელმისაწვდომი სია.

en: List of billing address data.
ka_GE: გადახდის მისამართის მონაცემთა სია.

en: List of categories.
ka_GE: კატეგორიების სია.

en: List of category IDs the coupon applies to.
ka_GE: კატეგორიის იდენტიფიკატორების სია, რომელთათვისაც დაშვებულია ეს კუპონი.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
ka_GE: კატეგორიის იდენტიფიკატორების სია, რომელთათვისაც დაუშვებელია ეს კუპონი.

en: List of countries on this continent.
ka_GE: ამ კონტინენტზე არსებული ქვეყნების სია.

en: List of created resources.
ka_GE: შექმნილი რესურსების სია.

en: List of cross-sell products IDs.
ka_GE: მსგავსი პროდუქტების იდენტიფიკატორების სია.

en: List of delete resources.
ka_GE: წაშლილი რესურსების სია.

en: List of downloadable files.
ka_GE: ჩამოსატვირთი ფაილების სია.

en: List of email addresses that can use this coupon.
ka_GE: მომხმარებელთა ელფოსტის ანგარიშების სია, რომლებსაც შეუძლიათ ამ კუპონის გამოყენება.

en: List of grouped products ID.
ka_GE: დაჯგუფებული პროდუქციის იდენტიფიკატორი.

en: List of images.
ka_GE: სურათების სია.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
ka_GE: პოდუქტის იდენტიფიკატორების სია, რომელთათვისაც დაშვებულია ეს კუპონი.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
ka_GE: პოდუქტის იდენტიფიკატორების სია, რომელთათვისაც დაუშვებელია ეს კუპონი.

en: List of refunds.
ka_GE: დაბრუნებების სია.

en: List of related products IDs.
ka_GE: მსგავსი პროდუქტების იდენტიფიკატორების სია.

en: List of sales reports.
ka_GE: გაყიდვების ანგარიშგებების ნახვა.

en: List of shipping address data.
ka_GE: მიწოდების მისამართის მონაცემთა სია.

en: List of states in this country.
ka_GE: ამ ქვეყანაში შტატების სია.

en: List of supported continents, countries, and states.
ka_GE: მხარდაჭერილი კონტინენტების, ქვეყნებისა და შტატების სია.

en: List of supported currencies.
ka_GE: მხარდაჭერილი ვალუტების სია.

en: List of supported states in a given country.
ka_GE: მხარდაჭერილი შტატების სია მოცემულ ქვეყანაში.

en: List of tags.
ka_GE: ჭდეების სია.

en: List of top sellers products.
ka_GE: გაყიდვების ლიდერი პროდუქტების სია.

en: List of up-sell products IDs.
ka_GE: გასაყიდი პროდუქტების იდენტიფიკატორების სია.

en: List of updated resources.
ka_GE: განახლებული რესურსების სია.

en: List of upsell products IDs.
ka_GE: მსგავსი პროდუქტების იდენტიფიკატორების სია.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
ka_GE: მომხმარებელთა იდენტიფიკატორების სია (ანდა სტუმრების ელფოსტის მისამართები), რომლებმაც გამოიყენეს კუპონი.

en: List of variations IDs.
ka_GE: ნაირსახეობების იდენტიფიკატორიების სია.

en: List of variations.
ka_GE: ნაირსახეობების სია.

en: Lithuania
ka_GE: ლიტვა

en: Live API password
ka_GE: რეალური API-ს პაროლი

en: Live API signature
ka_GE: რეალური API-ს ხელმოწერა

en: Live API username
ka_GE: რეალური API-ს სახელი

en: Livorno
ka_GE: ლივორნო

en: Lleida
ka_GE: ლიეიდა

en: Load billing address
ka_GE: გადახდის მისამართის ჩატვირთვა

en: Load shipping address
ka_GE: მიწოდების მისამართის ჩატვირთვა

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
ka_GE: ჩაიტვირთოს მომხმარებლის გადახდის ინფორმაცია? ეს მოხსნის ნებისმიერ მიმდინარე გადახდის ინფორმაციას.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
ka_GE: ჩაიტვირთოს მომხმარებლის მიწოდების ინფორმაცია? ეს მოხსნის ნებისმიერ მიმდინარე მიწოდების ინფორმაციას.

en: Loading network orders
ka_GE: ქსელური შეკვეთების ჩამოტვირთვა

en: Loading&hellip;
ka_GE: იტვირთება&hellip;

en: Local delivery
ka_GE: ადგილობრივი მიწოდება

en: Local delivery (legacy)
ka_GE: ადგილობრივი მიწოდება (Legacy)

en: Local pickup
ka_GE: თვითგატანა

en: Local pickup (legacy)
ka_GE: თვითგატანა (მოძველებული)

en: Local zone = California ZIP 90210 = Local pickup
ka_GE: ადგილობრივი ზონა = კალიფორნია, ინდექსი 90210 = თვითგატანა

en: Location
ka_GE: მდებარეობა

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
ka_GE: მდებარეობა, IP მისამართი და ბრაუზერის ტიპი: ჩვენ ვიყენებთ ამ ინფორმაციას გადასახადების გაანგარიშებისათვის და მიწოდების ღირებულებისათვის

en: Locations not covered by your other zones
ka_GE: მდებარეობა თქვენი სხვა ზონების მიღმა

en: Lodi
ka_GE: ლოდი

en: Loei
ka_GE: ლოეი

en: Lofa
ka_GE: ლოფა

en: Log
ka_GE: ჟურნალი

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside %s Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
ka_GE: PayPal-ის ღონისძიებების შექმნა, როგორებიცაა IPN მოთხოვნები, %s: ამ დროს ჟურნალში შესაძლოა შევიდეს კონფიდენციალური ინფორმაცია. გირჩევთ ამ ფუნქციის გამოყენებას გამართვის რეჟიმში და დასრულების შემდგომ ჟურნალების ფაილების წაშლას.

en: Log directory writable
ka_GE: ჟურნალის დირექტორია ჩაწერადია

en: Log directory.
ka_GE: ჟურნალის საქაღალდე.

en: Log in
ka_GE: შესვლა

en: Log in to Download Files
ka_GE: შედით სისტემაში ფაილის ჩამოსატვირთვად

en: Log out
ka_GE: გამოსვლა

en: Logged in as %s
ka_GE: გამარჯობა, %s

en: Login
ka_GE: შესვლა

en: Logout
ka_GE: გამოსვლა

en: Logs
ka_GE: ჟურნალები

en: Longford
ka_GE: ლონგფორდი

en: Looking for a WooCommerce theme?
ka_GE: ეძებთ თემას WooCommerce-ის მხარდაჭერით?

en: Looking for the WooCommerce Helper?
ka_GE: ეძებთ WooCommerce Helper-ს?

en: Lookup tables are regenerating
ka_GE: ძებნის ცხრილის ხელახალი შექმნა

en: Lopburi
ka_GE: ლოპბური

en: Loreto
ka_GE: ლორეტო

en: Lost password
ka_GE: პაროლის აღდგენა

en: Lost your password?
ka_GE: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
ka_GE: დაგავიწყდათ პაროლი? მიუთითეთ თქვენი სახელი, ან ელფოსტა. თქვენ მიიღებთ პაროლის აღდგენის ბმულს ელფოსტის მისამართზე.

en: Louisiana
ka_GE: ლუიზიანა

en: Louth
ka_GE: ლაუტი

en: Lovech
ka_GE: ლოვეჩი

en: Low in stock
ka_GE: პროდუქტის მარაგი მცირეა

en: Low stock amount
ka_GE: საწყობის მინიმალური ბარიერი

en: Low stock threshold
ka_GE: მარაგის მინიმალური ზღვარი

en: Luanda
ka_GE: ლუანდა

en: Luapula
ka_GE: ლუაპულა

en: Lucca
ka_GE: ლუკა

en: Lugo
ka_GE: ლუგო

en: Lumbini
ka_GE: ლუმბინი

en: Lunda-Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ ლუნდა

en: Lunda-Sul
ka_GE: სამხრეთ ლუნდა

en: Luristan (لرستان)
ka_GE: ლურისტანი

en: Lusaka
ka_GE: ლუსაკა

en: Luxembourg
ka_GE: ლუქსემბურგი

en: Luzern
ka_GE: ლუცერნი

en: LxWxH in decimal form
ka_GE: LxWxH ათობით სისტემაში

en: M j, Y @ G:i
ka_GE: d.m.Y в H:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
ka_GE: კალათაში ნივთების MD5-ჰეში იმის დასადასტურებლად, რომ შეკვეთები არ გაუქმდა.

en: Macanese pataca
ka_GE: მაკაოს პატაკა

en: Macao
ka_GE: მაკაო

en: Macedonian denar
ka_GE: მაკედონური დენარი

en: Macerata
ka_GE: მაჩერატი

en: Madagascar
ka_GE: მადაგასკარი

en: Madaripur
ka_GE: მადარიპური

en: Madhya Pradesh
ka_GE: მადჰია-პრადეში

en: Madre de Dios
ka_GE: მადრე-დე-დიოსი

en: Madrid
ka_GE: მადრიდი

en: Mae Hong Son
ka_GE: მეჰონგსონი

en: Maguindanao
ka_GE: მაგუანდანაო

en: Magura
ka_GE: მაგურა

en: Maha Sarakham
ka_GE: მაჰასარახამი

en: Mahakali
ka_GE: მაჰაკალი

en: Maharashtra
ka_GE: მაჰარაშტრა

en: Mailchimp for WooCommerce
ka_GE: Mailchimp WooCommerce-ისათვის

en: Mailchimp icon
ka_GE: Mailchimp-ის ხატულა

en: Main image width
ka_GE: ძირითადი სურათის სიგანე

en: Maine
ka_GE: მენი

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
ka_GE: გახადეთ &#8220;%s&#8221; ნაგულისხმევი კატეგორია

en: Make a duplicate from this product
ka_GE: დუბლიკატის შექმნა ამ პროდუქტიდან

en: Make default
ka_GE: ნაგულისხმევად გამოყენება

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
ka_GE: აუცილებლად დაამატეთ ალამი --user იმ ანგარიშით, რომელსაც აქვს ამ ქმედების განხორციელების უფლება.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
ka_GE: თანხა გადმორიცხეთ ჩვენს საბანკო ანგარიშზე. გთხოვთ გადარიცხვის დროს მოუთითოთ შეკვეთის ნომერი. თქვენი შეკვეთა არ გაიგზავნება მანამ, სანამ არ მოხდება თანხის ასახვა ჩვენს ანგარიშზე.

en: Malacca (Melaka)
ka_GE: მალაკა (მელაკა)

en: Malagasy ariary
ka_GE: მადაგასკარის არიარი

en: Malanje
ka_GE: მალანჟე

en: Malatya
ka_GE: მალატია

en: Malawi
ka_GE: მალავი

en: Malawian kwacha
ka_GE: მალავის კვაჩა

en: Malaysia
ka_GE: მალაიზია

en: Malaysian ringgit
ka_GE: მალაზიური რინგიტი

en: Maldives
ka_GE: მალდივები

en: Maldivian rufiyaa
ka_GE: მალდივური რუფია

en: Mali
ka_GE: მალი

en: Malta
ka_GE: მალტა

en: Maluku
ka_GE: მალუკუ

en: Maluku Utara
ka_GE: ჩრდილოეთ მალუკუ

en: Manage
ka_GE: მართვა

en: Manage stock
ka_GE: მარაგების მართვა

en: Manage stock?
ka_GE: მარაგის მართვა?

en: Manage suggestions
ka_GE: შეთავაზებების მართვა

en: Manage the "%s" payment method
ka_GE: "%s" ანგარიშსწორების არხის მართვა

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
ka_GE: მართეთ გამოწერები, მიიღეთ მნიშვნელოვანი შეტყობინებები პორდუქტების შესახებ, WooCommerce-იდან გაუსვლელად

en: Manawatu-Wanganui
ka_GE: მანავატუ-უანგანუი

en: Manchester
ka_GE: მანჩესტერი

en: Manikganj
ka_GE: მანიკანჯი

en: Manipur
ka_GE: მანიპური

en: Manisa
ka_GE: მანისა

en: Manitoba
ka_GE: მანიტობა

en: Mantova
ka_GE: მანტუა

en: Manual
ka_GE: ხელით

en: Manually sent
ka_GE: ხელით გაგზავნილი

en: Manx pound
ka_GE: კუნძულ მენის გირვანქა

en: Manyara
ka_GE: მანიარა

en: Map CSV fields to products
ka_GE: CSVფაილის ველების პროდუქტთან დასაკავშირებლად

en: Map to field
ka_GE: ველზე მინიჭება

en: Mara
ka_GE: მარა

en: Mardin
ka_GE: მარდინი

en: Margibi
ka_GE: მარგიბი

en: Marinduque
ka_GE: მარინდუკი

en: Markazi (مرکزی)
ka_GE: მარკაზი

en: Marketplace suggestions
ka_GE: Marketplace-ის შეთავაზებები

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
ka_GE: მეტი ვარიანტი

en: Marlborough
ka_GE: მარლბორო

en: Marshall Islands
ka_GE: მარშალის კუნძულები

en: Martinique
ka_GE: მარტინიკა

en: Maryland
ka_GE: მერილენდი

en: Masaka
ka_GE: მასაკა

en: Masbate
ka_GE: მასბეითი

en: Masindi
ka_GE: მასინდი

en: Massa-Carrara
ka_GE: მასისა და კარარა

en: Massachusetts
ka_GE: მასაჩუსეტსი

en: Matera
ka_GE: მატერა

en: Mato Grosso
ka_GE: მატუ-გროსუ

en: Mato Grosso do Sul
ka_GE: მატუ-გროსუ-დუ-სული

en: Mauritania
ka_GE: მავრიტანია

en: Mauritanian ouguiya
ka_GE: მავრიტანიული უგია

en: Mauritian rupee
ka_GE: მავრიკის რუპია

en: Mauritius
ka_GE: მავრიკი

en: Max %s
ka_GE: მაქს %s

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
ka_GE: კალათაში ნივთების მაქსიმალური ოდენობა, რომელთათვისაც დაშვებულია ეს კუპონი.

en: Max price
ka_GE: მაქსიმალური ფასი

en: Max upload size
ka_GE: ატვირთვის მაქსიმალური ზომა

en: Max upload size.
ka_GE: ატვირთვის მაქსიმალური ზომა.

en: MaxMind GeoIP database.
ka_GE: MaxMind GeoIP მონაცემთა ბაზა.

en: Maximum depth
ka_GE: მაქსიმალური სიღრმე

en: Maximum number of items to be returned in result set.
ka_GE: ნივთების მაქსიმალური ოდენობა, რომლებიც შედეგების ნაკრებით ბრუნდება.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
ka_GE: შეკვეთის მაქსიმალური ოდენობა, ამ კუპონის გამყონებისათვის.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
ka_GE[0]: სრულდება პარალელური პაკეტების მაქსიმალური ოდენობა (%s რიგშია). სანამ მიმდინარე პაკეტები არ დამუშავდება, ქმედებები არ განხორციელდება.

en: Maximum size: %s
ka_GE: მაქსიმალური ზომა: %s

en: Maximum spend
ka_GE: მაქსიმალური ხარჯი

en: Mayo
ka_GE: მეიო

en: Mayotte
ka_GE: მაოტტა

en: Mayuge
ka_GE: მაიუგე

en: Mazandaran (مازندران)
ka_GE: მაზანდარანი

en: Mbale
ka_GE: მბალე

en: Mbarara
ka_GE: მბარარა

en: Mbeya
ka_GE: მბეია

en: Measurements
ka_GE: გაბარიტები

en: Meath
ka_GE: მითი

en: Mechi
ka_GE: მეჩი

en: Medium
ka_GE: საშუალო

en: Meghalaya
ka_GE: მეგჰალაია

en: Meherpur
ka_GE: მეჰერპურში

en: Melilla
ka_GE: მელილია

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
ka_GE: ჩვენი გუნდის წევრებს აქვთ წვდომა ინფორმაციაზე, რომელსაც თქვენ გვაწვდით. მაღაზიის ადმინისტრატორს და მენეჯერს აქვთ წვდომა შემდეგ მონაცემებზე:

en: Mendoza
ka_GE: მენდოსა

en: Menu order
ka_GE: თანმიმდევრობა

en: Menu order, used to custom sort products.
ka_GE: მენიუს თანმიმდევრობა, რომელიც იყენებს პორდუქტების მორგებულ დახარისხებას.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
ka_GE: მენიუს თანმიმდევრობა, რომელიც იყენებს რესურსების მორგებულ დახარისხებას.

en: Message
ka_GE: გზავნილი

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
ka_GE: თქვენი შერჩევის შესატყვისი პროდუქტი ვერ მოიძებნა.

en: Messina
ka_GE: მესინა

en: Meta
ka_GE: მეტა

en: Meta ID.
ka_GE: მეტამონაცემების იდენტიფიკატორი.

en: Meta data.
ka_GE: მეტა მონაცემები.

en: Meta key.
ka_GE: მეტა გასაღები.

en: Meta label.
ka_GE: მეტა იარლიყი.

en: Meta value.
ka_GE: მეტა-მნიშვნელობა.

en: Meta: %s
ka_GE: მეტა: %s

en: Meters
ka_GE: მეტრი

en: Method
ka_GE: მეთოდი

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
ka_GE: მეთოდი ‘%s’ გამოყენებული არ არის. სავალდებულია ქვე-კლასში გარდაქმნა.

en: Method ID.
ka_GE: მეთოდის იდენტიფიკატორი.

en: Method availability
ka_GE: ხელმისაწვდომობის მეთოდი

en: Method title
ka_GE: მეთოდი სათაური

en: Metro Manila
ka_GE: მანილას დედაქალაქის რეგიონი

en: Mexican peso
ka_GE: მექსიკური პესო

en: Mexico
ka_GE: მექსიკა

en: Michigan
ka_GE: მიჩიგანი

en: Micronesia
ka_GE: მიკრონეზია

en: Mie
ka_GE: მიე

en: Milano
ka_GE: მილანი

en: Millimeters
ka_GE: მილიმეტრი

en: Min %s
ka_GE: მინ %s

en: Min price
ka_GE: მინიმალური ფასი

en: Minas Gerais
ka_GE: მინას-ჟერაისი

en: Minimum order amount
ka_GE: შეკვეთის მინიმალური თანხა

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
ka_GE: შეკვეთის მინიმალური ოდენობა, ამ კუპონის გამყონებისათვის.

en: Minimum spend
ka_GE: მინიმალური ხარჯი

en: Minnesota
ka_GE: მინესოტა

en: Misamis Occidental
ka_GE: დასავლეთ მისამი

en: Misamis Oriental
ka_GE: აღმოსავლეთ მისამი

en: Misiones
ka_GE: მისიონესი

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
ka_GE[0]: არ არის OAuth პარამეტრი %s

en: Missing parameter %s
ka_GE: მიუწვდომელი პარამეტრი: %s

en: Mississippi
ka_GE: მისისიპი

en: Missouri
ka_GE: მისური

en: Mitooma
ka_GE: მიტომა

en: Mityana
ka_GE: მიტანა

en: Miyagi
ka_GE: მიაგი

en: Miyazaki
ka_GE: მიაზაკი

en: Mizoram
ka_GE: მიზორამი

en: Mobile
ka_GE: მობილურობა

en: Modena
ka_GE: მოდენა

en: Moldova
ka_GE: მოლდავეთი

en: Moldovan leu
ka_GE: მოლდოვური ლეი

en: Monaco
ka_GE: მონაკო

en: Monaghan
ka_GE: მონაჰანი

en: Money spent
ka_GE: დახარჯული თანხა

en: Mongolia
ka_GE: მონღოლეთი

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
ka_GE: მონღოლური ტუგრიკი

en: Montana
ka_GE: მონტანა

en: Montenegro
ka_GE: მონტენეგრო

en: Month(s)
ka_GE: თვე

en: Monthly
ka_GE: ყოველთვიურად

en: Montserrado
ka_GE: მონსერადრო

en: Montserrat
ka_GE: მონსერატი

en: Monza e della Brianza
ka_GE: მონცა და ბრიანცა

en: Moquegua
ka_GE: მოკეგუა

en: Morelos
ka_GE: მორელოსი

en: Moroccan dirham
ka_GE: მაროკოს დირჰემი

en: Morocco
ka_GE: მაროკო

en: Morogoro
ka_GE: მოროგორო

en: Moroto
ka_GE: მოროტო

en: Most discount
ka_GE: ყველაზე დიდი ფასდაკლება

en: Most popular
ka_GE: ყველაზე პოპულალური ფასდაკლება

en: Most stocked
ka_GE: ყველაზე მეტი მარაგში

en: Moulvibazar
ka_GE: მულვიბაბარი

en: Mountain Province
ka_GE: მთის პროვინცია

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
ka_GE: &#8220;%s&#8221; სანაგვეში გადატანა

en: Move down
ka_GE: გადაადგილება ქვემოთ

en: Move the "%s" payment method down
ka_GE: გადახდის "%s" გადაადგილება ქვემოთ

en: Move the "%s" payment method up
ka_GE: გადახდის “%s” გადაადგილება ზემოთ

en: Move to Trash
ka_GE: სანაგვეში გადატანა

en: Move up
ka_GE: გადაადგილება ზემოთ

en: Moxico
ka_GE: მოშიკო

en: Moyo
ka_GE: მოიო

en: Mozambican metical
ka_GE: მოზამბიკური მეტიკალი

en: Mozambique
ka_GE: მოზამბიკი

en: Mpigi
ka_GE: მპიგი

en: Mpumalanga
ka_GE: მპუმალანგა

en: Mtwara
ka_GE: მტვარი

en: Mubende
ka_GE: მუბენდე

en: Muchinga
ka_GE: მუჩინგა

en: Mukdahan
ka_GE: მუკდაჰანი

en: Mukono
ka_GE: მუკონო

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
ka_GE: მრავალბიტიანი სტრიქონი (mbstring) გამოიყენება სიმბოლოთა კოდირების კონვერტაციისათვის (როგორც ელფოსტისათვის), ან სიმბოლოთა გადასაყვანად ქვედა რეგისტრში.

en: Multibyte string
ka_GE: მრავალბაიტიანი სტრიქონი

en: Multipart
ka_GE: შედგენილი

en: Municipalidad Metropolitana de Lima
ka_GE: ლიმის დედაქალაქის მუნიციპალიტეტი

en: Municipality
ka_GE: მუნიციპალიტეტი

en: Municipality / District
ka_GE: ქალაქი / რაიონი

en: Munshiganj
ka_GE: მიუნხენჯინი

en: Murcia
ka_GE: მურსია

en: Must Use Plugins
ka_GE: ყველაზე გამოყენებადი პლაგინები

en: Mwanza
ka_GE: მვანზა

en: My Account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

en: My Account Page
ka_GE: ჩემი ანგარიშის გვერდი

en: My Subscriptions
ka_GE: ჩემი გამოწერები

en: My account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

en: My account page
ka_GE: პირადი კაბინეტის გვერდი

en: MySQL version
ka_GE: MySQL-ის ვერსია

en: MySQL version string.
ka_GE: MySQL-ის ვერსიის სტრიქონი.

en: MySQL version.
ka_GE: MySQL-ის ვერსია.

en: Myanmar
ka_GE: მიანმარი

en: Mymensingh
ka_GE: მემენსინგი

en: N/A
ka_GE: არ არის

en: Nabilatuk
ka_GE: ნაბილატუკი

en: Nagaland
ka_GE: ნაგალენდი

en: Nagano
ka_GE: ნაგანო

en: Nagasaki
ka_GE: ნაგასაკი

en: Nakapiripirit
ka_GE: ნაკაპირიპირითი

en: Nakaseke
ka_GE: ნაკასეკე

en: Nakhon Nayok
ka_GE: ნახონნაიოკი

en: Nakhon Pathom
ka_GE: ნახონპატომი

en: Nakhon Phanom
ka_GE: ნახონპანომი

en: Nakhon Ratchasima
ka_GE: ნახონრაჩასიმა

en: Nakhon Sawan
ka_GE: ნახონსავანი

en: Nakhon Si Thammarat
ka_GE: ნახონშითამარატი

en: Name
ka_GE: სახელი

en: Name (Last, First)
ka_GE: სახელი (გვარი, სახელი)

en: Name (numeric)
ka_GE: სახელი (რიცხვობითი)

en: Name (required)
ka_GE: სახელი (სავალდებულო)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
ka_GE: ატრიბუტის სახელი (ნაჩვენები იქნება ინტერფეისში)

en: Name for the resource.
ka_GE: რესურსის სახელი.

en: Name of the customer for the order
ka_GE: მიმდინარე შეკვეთის მფლობელის სახელი

en: Name of the reviewer.
ka_GE: შემფასებლის სახელი.

en: Namibe
ka_GE: ნამიბე

en: Namibia
ka_GE: ნამიბია

en: Namibian dollar
ka_GE: ნამიბიური დოლარი

en: Nan
ka_GE: ნანი

en: Naogaon
ka_GE: ნაოგაონი

en: Napoli
ka_GE: ნეაპოლი

en: Nara
ka_GE: ნარა

en: Narail
ka_GE: ნარაილი

en: Narathiwat
ka_GE: ნარათივატი

en: Narayanganj
ka_GE: ნარიანანჯანი

en: Narayani
ka_GE: ნარაანი

en: Narsingdi
ka_GE: ნარსინდი

en: Nasarawa
ka_GE: ნასარავი

en: Natore
ka_GE: ნატორი

en: Nauru
ka_GE: ნაურუ

en: Navarra
ka_GE: ნავარა

en: Navassa Island
ka_GE: ნავასა (კუნძული)

en: Navigation
ka_GE: ნავიგაცია

en: Nawabganj
ka_GE: ნავბანჯინი

en: Nayarit
ka_GE: ნაიარიტი

en: Nebraska
ka_GE: ნებრასკა

en: Need a fresh look? Try Storefront child themes
ka_GE: გჭირდებათ ახალი იერი? სცადეთ Storefront-ის შვილობილი თემები

en: Need a theme? Try Storefront
ka_GE: გვჭირდებათ თემა? სცადეთ Storefront

en: Negeri Sembilan
ka_GE: ნეგერი სუმბლანი

en: Negros Occidental
ka_GE: შავი ზღვის აღმოსავლეთი

en: Negros Oriental
ka_GE: აღმოსავლეთ ნეგროსი

en: Nelson
ka_GE: ნელსონი

en: Nepal
ka_GE: ნეპალი

en: Nepalese rupee
ka_GE: ნეპალური რუპია

en: Net profit
ka_GE: სუფთა შემოსავალი

en: Net sales amount
ka_GE: სუფთა გაყიდვების მოცულობა

en: Net sales in the period.
ka_GE: წმინდა გაყიდვები პერიოდში.

en: Netherlands
ka_GE: ჰოლანდია

en: Netherlands Antillean guilder
ka_GE: ნიდერლანდების ანტილის გულდენი

en: Netrakona
ka_GE: ნეტრაკონა

en: Network enabled
ka_GE: ქსელი ჩართულია

en: Nevada
ka_GE: ნევადა

en: Never
ka_GE: არასოდეს

en: Never show quantity remaining in stock
ka_GE: არასდროს აჩვენო რაოდენობა მარაგში

en: New %s
ka_GE: ახალი %s

en: New Brunswick
ka_GE: ნიუ-ბრანსუიკი

en: New Caledonia
ka_GE: ახლი კალედონია

en: New Hampshire
ka_GE: ნიუ-ჰემფშირი

en: New Jersey
ka_GE: ნიუ-ჯერსი

en: New Mexico
ka_GE: ნიუ-მექსიკო

en: New Order: #{order_number}
ka_GE: ახალი შეკვეთა: #{order_number}

en: New Scheduled Action
ka_GE: ახალი დაგეგმილი ქმედება

en: New South Wales
ka_GE: ახალი სამხრეთ უელსი

en: New Taiwan dollar
ka_GE: ახალი ტაივანური დოლარი

en: New Territories
ka_GE: ახალი ტერიტორიები

en: New York
ka_GE: Ნიუ იორკი

en: New Zealand
ka_GE: ახლი ზელანდია

en: New Zealand dollar
ka_GE: ახალზელანდიური დოლარი

en: New account
ka_GE: ახალი ანგარიში

en: New category name
ka_GE: ახალი კატეგორიის დასახელება

en: New coupon
ka_GE: ახალი კუპონი

en: New custom field name
ka_GE: ახალი მორგებული ველის სახელი

en: New order
ka_GE: ახალი შეკვეთა

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
ka_GE: წერილი შეკვეთის დეტალებით ეგზავნება მომხმარებელს ახალი შეკვეთის მიღების მომენტში.

en: New password
ka_GE: ახალი პაროლი

en: New password (leave blank to leave unchanged)
ka_GE: ახალი პაროლი (თუ არ გსურთ შეცვლა, დატოვეთ ცარიელი)

en: New passwords do not match.
ka_GE: ახალი პაროლები არ ემთხვევა.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
ka_GE: გადახდის ახალი მეთოდების დამატება შესაძლებელია მხოლოდ შეკვეთის გაფორმებისას. თუ გჭირდებათ დახმარება, დაგვიკავშირდით.

en: New product
ka_GE: ახალი პროდუქტი

en: New shipping class Name
ka_GE: მიწოდების კლასის ახალი სახელი

en: New tag name
ka_GE: ახალი ჭდეს სახელი

en: New user email address.
ka_GE: ახალი მომხმარებლის ელფოსტა.

en: New user password.
ka_GE: ახალი მომხმარებლის პაროლი.

en: New user username.
ka_GE: ახალი მომხმარებლის სახელი.

en: New:
ka_GE: ახალი:

en: Newest Scheduled Date
ka_GE: ყველაზე ახალი დანიშნული თარიღი

en: Newfoundland and Labrador
ka_GE: ნიუფაუნდლენდი და ლაბრადორი

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: Next (arrow right)
ka_GE: შემდეგი (ისარი მარჯვნივ)

en: Next page
ka_GE: შემდეგი გვერდი

en: Next step
ka_GE: შემდეგი ბიჯი

en: Nicaragua
ka_GE: ნიკარაგუა

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
ka_GE: ნიკარაგუის კორდობა

en: Nidwalden
ka_GE: ნიდვალდენი

en: Niger
ka_GE: ნიგერია

en: Nigeria
ka_GE: ნიგერია

en: Nigerian naira
ka_GE: ნიგერიული ნაირა

en: Niigata
ka_GE: ნიიგატა

en: Nilphamari
ka_GE: ნილფამარი

en: Nimba
ka_GE: ნიმბა

en: Nisporeni
ka_GE: ნისპორენი

en: Niue
ka_GE: ნიუე

en: Njombe
ka_GE: ნჯომბე

en: No
ka_GE: არა

en: No %1$s data specified to create %1$s
ka_GE: არ არის %1$s მონაცემები, რათა შეიქმნას %1$s

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
ka_GE: არ არის %1$s მონაცემები, რათა შეიქმნას/ჩასწორდეს %1$s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
ka_GE: არ არის %1$s მონაცემები, რათა ჩასწორდეს %1$s

en: No %1$s found with the ID equal to %2$s
ka_GE: ვერ მოიძებნა %1$s შესაბამისი იდენტიფიკატორით %2$s

en: No &quot;%s&quot; found
ka_GE: &quot;%s&quot; ვერ მოიძებნა

en: No actions found
ka_GE: ქმედებები ვერ მოიძებნა

en: No actions found in trash
ka_GE: ქმედებები ვერ მოიძებნა სანაგვეში

en: No attributes currently exist.
ka_GE: ატრიბუტები ამჟამად არაა შექმნილი.

en: No billing address set.
ka_GE: გადახდის მისამართი არ არის მითითებული.

en: No categories
ka_GE: კატეგორიების გარეშე

en: No categories found
ka_GE: კატეგორიები ვერ მოიძებნა

en: No coupons found
ka_GE: კუპონები არ მოიძებნა

en: No coupons found in range
ka_GE: დიაპაზონში კუპონი ვერ მოიძებნა

en: No coupons found in trash
ka_GE: სანაგვეში კუპონები არ მოიძებნა

en: No customer downloads found.
ka_GE: კლიენტის ჩამოტვირთვა არ არის ნაპოვნი.

en: No customer selected
ka_GE: კლიენტი არ არის არჩეული

en: No customers found.
ka_GE: მომხმარებლები ვერ მოიძებნა.

en: No default %s&hellip;
ka_GE: ნაგულისხმევად არ არის %s&hellip;

en: No downloads available yet.
ka_GE: ხელმისაწვდომი ჩამოტვირთვები ჯერ არ არის.

en: No file defined
ka_GE: ფაილი არ არის განსაზღვრული

en: No keys found.
ka_GE: გასაღები ვერ მოიძებნა.

en: No location by default
ka_GE: ნაგულისხმევი მდებარეობა არ არის

en: No low in stock products found.
ka_GE: მცირე მარაგის პროდუქტი ვერ მოიძებნა.

en: No matching product exists to update.
ka_GE: არ არის შესაფერისი პროდუქტები განახლებისათვის.

en: No matching tax rates found.
ka_GE: ვერ მოიძებნა შესაბამისი საგადასახადო განაკვეთები.

en: No maximum
ka_GE: მაქსიმალური არ არის

en: No minimum
ka_GE: მინიმალური არ არის

en: No order has been made yet.
ka_GE: შეკვეთა ჯერ არ გაკეთებულა.

en: No orders found
ka_GE: შეკვეთები ვერ მოიძებნა

en: No orders found in trash
ka_GE: სანაგვეში შეკვეთები ვერ მოიძებნა

en: No out of stock products found.
ka_GE: ამოწურული მარაგის პროდუქტი ვერ მოიძებნა.

en: No page set
ka_GE: გვერდი არ არის მითითებული

en: No product categories exist.
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიები არ არსებობს.

en: No product to duplicate has been supplied!
ka_GE: დუბლირებისათვის პროდუქტი არ იყო არჩეული!

en: No products found
ka_GE: პროდუქტი ვერ მოიძებნა

en: No products found in range
ka_GE: ამ დიაპაზონში პროდუქტი ვერ მოიძებნა

en: No products found in trash
ka_GE: სანაგვეში პროდუქტი ვერ მოიძებნა

en: No products found.
ka_GE: პროდუქტები ვერ მოიძებნა.

en: No products in the cart.
ka_GE: თქვენ კალათში პროდუქტები არ არის.

en: No products were found matching your selection.
ka_GE: თქვენი შერჩევის შესატყვისი პროდუქტი ვერ მოიძებნა.

en: No restrictions
ka_GE: Შეზღუდვების გარეშე

en: No route was found matching the URL and request method
ka_GE: URL-ს შესაბამისი სვლაგეზი და მოთხოვნის მეთოდი ვერ მოიძებნა

en: No row(s) selected
ka_GE: სტრიქონ(ებ)ი არ არის არჩეული

en: No saved methods found.
ka_GE: ვერ მოიძებნა შენახული მეთოდები.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
ka_GE: სქემის სათაური %s-სთვის ვერ მოიძებნა, REST ბრძანების რეგისტრაციის გამოტოვება.

en: No setting groups have been registered.
ka_GE: პარამეტრების ჯგუფები არ არის რეგისტრირებული.

en: No shipping address set.
ka_GE: მიწოდების მისამართი არ მითითებული.

en: No shipping class
ka_GE: მიწოდების კლასის გარეშე

en: No shipping class cost
ka_GE: არ არის მიწოდების კლასის ღირებულება

en: No shipping classes have been created.
ka_GE: მიწოდების კლასები შექმნილი არ არის.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
ka_GE: მიწოდების მეთოდი არ არის არჩეული. გთხოვთ გადაამოწმეთ მისამართი, ან დახმარებისათვის მიმართეთ საიტის ადმინისტრატორს.

en: No shipping methods offered to this zone.
ka_GE: არ არის მიწოდების მეთოდები ამ ზონისთვის.

en: No shipping options were found for %s.
ka_GE: მიწოდების პარამეტრები ვერ მოიძებნა: %s.

en: No tags found
ka_GE: ჭდე ვერ მოიძებნა

en: No taxes found in this period
ka_GE: ამ პერიოდში გადასახადები ვერ მოიძებნა

en: No theme is defined for this template.
ka_GE: ამ შაბლონისთვის თემა არ არის განსაზღვრული.

en: No updates required. Database version is %s
ka_GE: განახლება საჭირო არ არის. მონაცემთა ბაზის ვერსია %s

en: No used coupons found
ka_GE: გამოყენებული კუპონი ვერ მოიძებნა

en: No webhooks found.
ka_GE: ვებჰუკები ვერ მოიძებნა.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
ka_GE: არა, მე მივუთითებ ფასს გადასახადების გარეშე

en: Noakhali
ka_GE: ნოახალი

en: Non-paying customer
ka_GE: გადახდის უუნარო კლინეტი

en: Non-repeating
ka_GE: გამეორების გარეშე

en: None
ka_GE: არცერთი

en: Nong Bua Lam Phu
ka_GE: ნონგბუალამფუ

en: Nong Khai
ka_GE: ნონგხაი

en: Nonthaburi
ka_GE: ნონთაბური

en: Norfolk Island
ka_GE: ნორფოლკის კუნძული

en: North Aegean
ka_GE: ჩრდილოეთი ეგეოსი

en: North America
ka_GE: ჩრდილოეთი ამერიკა

en: North Carolina
ka_GE: ჩრდილოეთ კაროლინა

en: North Dakota
ka_GE: ჩრდილოეთ დაკოტა

en: North East
ka_GE: ჩრდილო-აღმოსავლეთი

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
ka_GE: ჩრდილოეთ ხორასანი

en: North Korea
ka_GE: ჩრდილოეთ კორეა

en: North Korean won
ka_GE: ჩრდილოკორეული ვონი

en: North Macedonia
ka_GE: ჩრდილოეთი მაკედონია

en: North Rhine-Westphalia
ka_GE: ჩრდილო რინე-ვესთფალია

en: North Sinai
ka_GE: ჩრდილოეთი

en: North West
ka_GE: ჩრდილო-დასავლეთი (სარ)

en: North-Western
ka_GE:  ჩრდილო-დასავლეთის

en: Northern
ka_GE: ჩრდილოეთის

en: Northern Cape
ka_GE: ჩრდილოეთი კაპლანდი

en: Northern Mariana Islands
ka_GE: ჩრდილოეთ მარიანას კუნძულები

en: Northern Samar
ka_GE: ჩრდილოეთ სამარი

en: Northern Territory
ka_GE: ჩრდილოეთი ტერიტორიები

en: Northland
ka_GE: ნორზლენდი

en: Northwest Territories
ka_GE: ჩრდილო-დასავლეთ ტერიტორიები

en: Norway
ka_GE: ნორვეგია

en: Norwegian krone
ka_GE: ნორვეგიული კრონი

en: Not able to attach "%s".
ka_GE: ვერ ხერხდება "%s" მიმაგრება.

en: Not declared
ka_GE: არ გამოცხადდა

en: Not right now
ka_GE: Ახლა არა

en: Not that bad
ka_GE: არაუშავს

en: Note
ka_GE: მინიშნება

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
ka_GE: მინაწერი დაემატა {site_title} შეკვეთას, თარიღი: {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
ka_GE: მინაწერი დატოვებულია მომხმარებლის მიერ შეკვეთის გაფორმებისას.

en: Note to customer
ka_GE: მინაწერი მომხმარებელს

en: Note type
ka_GE: მინაწერის ტიპი

en: Note:
ka_GE: მინაწერი:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
ka_GE: შენიშვნა: ნივთების შეძენაზე ნებართვა ავტომატურად გაიცემა, როდესაც შეკვეთის სტატუსი შეიცველება და გახდება დამუშავება/დასრულებულია.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
ka_GE: შენიშვნა: WP CRON გამოირთო თქვენს ვერსიაში, რამაც შესაძლოა ხელი შეუშალოს ამ განახლების დასრულებას.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
ka_GE[0]: შენიშვნა: თქვენ ახლა გაქვთ <a href="%1$s">%2$d ფასიანი გაფართოება</a>, რომლებიც უნდა განახლდეს, სანამ განაახლებთ WooCommerce-ს.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
ka_GE: შენიშვნა: დაბრუნების მიზეზი გამოჩნდება მომხმარებელთან.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
ka_GE: შენიშვნა: შესაძლოა, მოგიწიოთ ქუქი-ფაილების პოლიტიკის აღწერა და მის შესახებ ბმულის დამატება აქ.

en: Notes
ka_GE: შენიშვნები

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
ka_GE: მინაწერები თქვენი შეკვეთის შესახებ, მაგ. სპეციალური შენიშვნები მიწოდებისათვის.

en: Notice
ka_GE: შენიშვნა

en: Notification recipient(s)
ka_GE: შეტყობინების მიმღებ(ებ)ი

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
ka_GE: სამწუხაროდ გაცნობებთ, რომ შეკვეთა #%1$s, გაფორმებული მომხმარებელზე %2$s, გაუქმებულია:

en: Notifications
ka_GE: შეტყობინენები

en: Nova Scotia
ka_GE: ახალი შოტლანდია

en: Novara
ka_GE: ნოვარა

en: Now!
ka_GE: ახლავე!

en: Nueva Ecija
ka_GE: ახალი ეჯია

en: Nueva Vizcaya
ka_GE: ახალი ვიზკაია

en: Number of coupons used
ka_GE: გამოყენებული კუპონების რაოდენობა

en: Number of days until access to downloadable files expires.
ka_GE: ცამოტვირთვად ფაილზე წვდომის დასრულებამდე დარჩენილი დღეების რაოდენობა.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
ka_GE: ათწილადის თანრიგი ამ ქვეყანაში ნაჩვენები ფასებისათვის.

en: Number of decimal points to use in each resource.
ka_GE: ათწილადის თანრიგი ყოველ რესურსში.

en: Number of decimals
ka_GE: ათწილადის თანრიგი

en: Number of decimals.
ka_GE: ათწილადის თანრიგი.

en: Number of downloads remaining.
ka_GE: დაჩენილი ჩამოტვირთვების რაოდენობა.

en: Number of items sold
ka_GE: გაყიდული ნივთების რაოდენობა

en: Number of orders
ka_GE: შეკვეთების რაოდენობა

en: Number of products to show
ka_GE: ნაჩვენები პროდუქტების რაოდენობა

en: Number of published products for the resource.
ka_GE: გამოქვეყნებული პროდუქტების რაოდენობა რესურსისათვის.

en: Number of reviews to show
ka_GE: ნაჩვენები მიმოხილვების რაოდენობა

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
ka_GE: პოზიციების რაოდენობა ატრიბუტების კლასიფიკატორში.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
ka_GE: რამდენჯერ შეიძლება ფაილის ჩამოტვირთვა შეძენის შემდგომ.

en: Number of times the coupon has been used already.
ka_GE: რამდენჯერ იყო კუპონი უკვე გამოყენებული.

en: Nunavut
ka_GE: ნუნავუტი

en: Nuoro
ka_GE: ნუორო

en: Nusa Tenggara Barat
ka_GE: დასავლეთის მცირე ზონდის კუნძულები

en: Nusa Tenggara Timur
ka_GE: აღმოსავლეთის მცირე ზონდის კუნძულები

en: Nógrád
ka_GE: ნოგრადი

en: OK
ka_GE: კარგი

en: OR
ka_GE: ან

en: OR enter path to file:
ka_GE: ან მიუთითეთ ფაილის მდებარეობა:

en: Oaxaca
ka_GE: ოახაკა

en: Obwalden
ka_GE: ობვალდენი

en: Occidental Mindoro
ka_GE: დასავლეთი მინდორო

en: Oceania
ka_GE: ოკეანია

en: Offaly
ka_GE: ოფალი

en: Official extensions
ka_GE: ოფიციალური დანამატები

en: Official themes
ka_GE: ოფიციალური თემა

en: Offline Payments
ka_GE: უნაღდო ანგარიშსწორება

en: Offset the result set by a specific number of items.
ka_GE: შემაჯამებელი ნაკრების წანაცვლება გარკვეული პოზიციით.

en: Ogun
ka_GE: ოგუნი

en: Ohio
ka_GE: ოჰაიო

en: Oita
ka_GE: ოიტა

en: Okayama
ka_GE: ოკაიამა

en: Okinawa
ka_GE: ოკინავა

en: Oklahoma
ka_GE: ოკლაჰომა

en: Oldest Scheduled Date
ka_GE: ყველაზე ადრინდელი დანიშნული თარიღი

en: Olt
ka_GE: ოლტი

en: Oman
ka_GE: ომანი

en: Omani rial
ka_GE: ომანის რიალი

en: On backorder
ka_GE: შეკვეთით

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: მოლოდინში <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
ka_GE: განხილვის პროცესში

en: On-sale products
ka_GE: ფასდაკლებული პროდუქტები

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
ka_GE: ერთხელ გათიშული, ეს მოძველებული მეთოდი აღარ იქნება ხელმისაწვდომი.

en: Ondo
ka_GE: ონდო

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
ka_GE: ერთი თითო ხაზზე: პარამეტრის სახელი | დამატებითი ღირებულება [+ - პროცენტი] | ფასის ტიპი (შეკვეთა, კლასი, ან ნივთი) მაგალითი: <code>სასწრაფო საფოსტო | 6.95 [+ 0.2%] | შეკვეთა</code> .

en: Only %s left in stock
ka_GE: მხოლოდ %s ცალია მარაგში

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
ka_GE: მხოლოდ ავტორიზირებულ მომხმარებელს, ვისაც აქვს ეს პროდუქტი შეძენილი, შეუძლია დატოვოს შეფასება.

en: Only show children of the current category
ka_GE: კატეგორიის მხოლოდ შვილობილი ელემენტების ჩვენება

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
ka_GE: აჩვენე დარჩენილი რ-ბა მხოლოდ მარაგების სიმცირისას. მაგ: "მარაგშია მხოლოდ 2"

en: Ontario
ka_GE: ონტარიო

en: Operator to compare product attribute terms.
ka_GE: პროდუქტების ატრიბუტების შედარების ოპერატორი.

en: Operator to compare product category terms.
ka_GE: პროდუქტების კატეგორიების შედარების ოპერატორი.

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
ka_GE: პარამეტრის სახელი | დამატებითი ღირებულება [+ - პროცენტი%] | ფასის ტიპი (შეკვეთა, კლასი, ან ნივთი)

en: Optional
ka_GE: სურვილისამებრ

en: Optional cost for local pickup.
ka_GE: ცალკე ფასი თვითგატანისათვის.

en: Optional note to send the customer after purchase.
ka_GE: სურვილისამებრ, მინაწერი კლიენტთან გასაგზავნად, შეძენის შემდგომ.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
ka_GE: სურვილისამებრ დაამატეთ რამდენიმე ტექსტი თქვენს მაღაზიის კონფიდენციალურობის პოლიტიკის შესახებ. ეს ტექსტი გამოჩნდება შეკვეთის გაფორმებისას.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
ka_GE: სურვილისამებრ დაამატეთ რამდენიმე ტექსტი თქვენს მაღაზიის კონფიდენციალურობის პოლიტიკის შესახებ. ეს ტექსტი გამოჩნდება ანგარიშის შექმნისას.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
ka_GE: სურვილისამებრ, დაამატეთ ტექსტი, რომელიც დაადასტურებს მომხმარებლის გადაწყვეტილებას, დაეთანხმოს წესებს.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
ka_GE: სურვილისამებრ, განსაზღვრავს რომელი საგადასახადო კლასი გამოიყენება მიწოდებისას. დატოვეთ ცარიელი ინდივიდუალური განაკვეთისათვის კალათში ნივთის მიხედვით.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
ka_GE: სურვილისამებრ შესაძლებელია ჩაირთოს „გადახდის მონაცემების გადაცემა“ (პროფილი » პროფილი და მორგება > გაყიდვების ჩემი ხელსაწყოები > საიტის პარამეტრები) და საიდენტიფიკაციო მარკერი ჩაისვას აქ. ეს საშუალებას მოგცემთ დაადასტუროთ გადახდები PayPal IPN-ის გარეშე.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
ka_GE: სურვილისამებრ, შეიყვანეთ 150x50px ზომის სურათის URL, რომელიც გამოჩნდება როგორც თქვენი ლოგო PayPal-ის გადახდის გვერდის ზედა მარცხენა კუთხეში.

en: Options
ka_GE: პარამეტრები

en: Or, enter tax rate ID:
ka_GE: ან, შეიტანეთ საგადასახადო განაკვეთის იდენტიფიკატორი:

en: Order | Orders
ka_GE[0]: შეკვეთა

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
ka_GE: შეკვეთა #%1$s მოინიშნა უკან დასაბრუნებლად — PayPal-ის მიზეზის კოდი: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
ka_GE: შეკვეთა #%1$s დაყოვნებულია გაუქმების გამო — PayPal-ის მიზეზის კოდი: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
ka_GE: შეკვეთა #%1$s გაუქმდა. გთხოვთ შეამოწმოთ გადახდის სტატუსი და განაახლოთ შეკვეთის სტატუსი აქ: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
ka_GE: შეკვეთა: #%1$s, თარიღი: %2$s, სტატუსი: %3$s.

en: Order #%s
ka_GE: შეკვეთა #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
ka_GE: შეკვეთა #%s PayPal IPN-ში მოინიშნა, როგორც გადახდილი, მაგრამ მანამდე ის გაუქმდა. ადმისნიტრატორის ჩარევა სავადებულოა.

en: Order &ndash; %s
ka_GE: შეკვეთა &ndash; %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
ka_GE: შეკვეთა გაუქმდა: #{order_number}

en: Order Date
ka_GE: შეკვეთის თარიღი

en: Order Failed: #{order_number}
ka_GE: შეკვეთა ჩაიშალა: #{order_number}

en: Order ID
ka_GE: შეკვეთის იდენტიფკატორი

en: Order ID is invalid
ka_GE: შეკვეთის იდენტიფიკატორი არასწორია

en: Order ID.
ka_GE: შეკვეთის იდენტიფკატორი.

en: Order Number
ka_GE: შეკვეთის ნომერი

en: Order Number.
ka_GE: შეკვეთის ნომერი.

en: Order Refunded: {order_number}
ka_GE: შეკვეთა დაბრუნებულია: {order_number}

en: Order Status
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი

en: Order Total
ka_GE: შეკვეთის მთლიანი ჯამი

en: Order again
ka_GE: ხელმეორედ შეკვეთა

en: Order by
ka_GE: დახარისხება

en: Order cancelled by customer.
ka_GE: შეკვეთა გააუქმა მომხმარებელმა.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
ka_GE: შეკვეთის დასრულების წერილი ეგზავნება მომხმარებელს შეკვეთის შესრულებულად მონიშვნის შემდგომ და როგორც წესი, შეიცავს ფაქტს მიწოდების წარმატებულად განხორციელების შესახებ.

en: Order created
ka_GE: შეკვეთა შეიქმნა

en: Order deleted
ka_GE: შეკვეთა წაიშალა

en: Order details
ka_GE: შეკვეთის დეტალები

en: Order details manually sent to customer.
ka_GE: შეკვეთის დეტალები კლიენტს გაეგზავნა ხელით.

en: Order draft updated.
ka_GE: შეკვეთის მონახაზი განახლდა.

en: Order fully refunded
ka_GE: შეკვეთა სრულად დაბრუნებულია

en: Order fully refunded.
ka_GE: შეკვეთა სრულად დაბრუნდა უკან.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
ka_GE: ინფორმაცია შეკვეთის შესახებ: შეძენილი პროდუქტის დასახელება, შეძენის დრო, მიწოდების მისამართი, აგრეთვე

en: Order is invalid
ka_GE: შეკვეთა არასწორია

en: Order item ID provided is not associated with order.
ka_GE: შეკვეთის ნივთის იდენტიფიკატორი არ არის კავშირიში შეკვეთასთან.

en: Order key.
ka_GE: შეკვეთის გასაღები.

en: Order note author.
ka_GE: შეკვეთაზე მინაწერის ავტორი.

en: Order note content.
ka_GE: შეკვეთის მინაწერის შიგთავსი.

en: Order note is required
ka_GE: მინაწერი შეკვეთაზე აუცილებელია

en: Order note.
ka_GE: მინაწერი შეკვეტაზე.

en: Order notes
ka_GE: შეკვეთის დეტალები

en: Order number.
ka_GE: შეკვეთის nomeri.

en: Order number:
ka_GE: შეკვეთის ნომერი:

en: Order on-hold
ka_GE: შეკვეთა განხილვის პროცესში

en: Order received
ka_GE: შეკვეთა მიღებულია

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
ka_GE: თანხების დაბრუნებისას შესაბამისი წერილი ეგზავნება მომხმარებელს.

en: Order restored
ka_GE: შეკვეთა აღდგენილია

en: Order saved.
ka_GE: შეკვეთა შენახულია.

en: Order scheduled for: %s.
ka_GE: შეკვეთა მოქმედებს: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
ka_GE: ატრიბუტების დახარისხება ზრდადობით, ან კლებადობით.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
ka_GE: გაუქმებული

[ctx: Order status]
en: Completed
ka_GE: დასრულებული

[ctx: Order status]
en: Draft
ka_GE: მონახაზი

[ctx: Order status]
en: Failed
ka_GE: ჩაიშალა

[ctx: Order status]
en: On hold
ka_GE: მოლოდინში

[ctx: Order status]
en: Pending payment
ka_GE: გადახდის მოლოდინში

[ctx: Order status]
en: Processing
ka_GE: მუშავდება

[ctx: Order status]
en: Refunded
ka_GE: დაბრუნებული

en: Order status changed by bulk edit:
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი შეიცვალა მასობრივი ჩასწორების მეშვებობით:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი %1$s შეიცვალა %2$s-ით.

en: Order status name.
ka_GE: შეკვეთის სტატუსის სახელი.

en: Order status set to %s.
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი დაყენებულია: %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი დაყენებულია დაბრუნებაზე. მომხმარებლისათვის თანხის დაბრუნებისათვის თქვენ უნდა დაუბრუნოთ ფული ანგარიშსწორების არხით.

en: Order status.
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი.

en: Order submitted.
ka_GE: შეკვეთა განთავსებულია.

en: Order total formatted for locale
ka_GE: სულ შეკვეთების ოდენობა ლოკალურ ფორმატში

en: Order totals.
ka_GE: შეკვეთის ჯამი.

en: Order updated
ka_GE: შეკვეთა განახლდა

en: Order updated and sent.
ka_GE: შეკვეთა განახლებულია და გაგზავნილია.

en: Order updated.
ka_GE: შეკვეთა განახლდა.

en: Order updates
ka_GE: შეკვეთა განახლებულია

en: Orders
ka_GE: შეკვეთები

en: Orders (page %d)
ka_GE: შეკვეთები (გვერდი %d)

en: Orders list
ka_GE: შეკვეთების სია

en: Orders navigation
ka_GE: ნავიგაცია შეკვეთებში

en: Orders totals.
ka_GE: სულ შეკვეთა.

en: Ordu
ka_GE: ორდუ

en: Oregon
ka_GE: ორეგონი

en: Orhei
ka_GE: ორჰეი

en: Oriental Mindoro
ka_GE: აღმოსავლეთ მინდორო

en: Oristano
ka_GE: ორისტანო

en: Orphaned variations
ka_GE: დაკარგული ვარიაციები

en: Oruro
ka_GE: ორურო

en: Osaka
ka_GE: ოსაკა

en: Osmaniye
ka_GE: ოსმანიე

en: Osun
ka_GE: ოსუნი

en: Otago
ka_GE: ოტაგო

en: Other
ka_GE: სხვა

en: Other locations
ka_GE: სხვა მდებარეობები

en: Ounces
ka_GE: უნციები

en: Our bank details
ka_GE: ჩვენი საბანკო დეტალები

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
ka_GE: ჩვენს გუნდს ესაჭიროებაწვდომა ამ ინფორმაციაზე, რათა შეასრულოს შეკვეთა, დააბრუუნოს თანხები და მხარდაჭერა გაგიწიოთ.

en: Ourense
ka_GE: ოურენსე

en: Out of stock
ka_GE: არ არის მარაგში

en: Out of stock threshold
ka_GE: „არ არის საწყობში“ — ზღვარი

en: Out of stock visibility
ka_GE: მარაგში არ არსებული პროდუქტების ხილვადობა

en: Outdated templates
ka_GE: ვადაგასული შაბლონები

en: Output just the id when the operation is successful.
ka_GE: მხოლოდ იდენტიფიკატორის გამოტანა ოპერაციის წარმატებით დასრულების შემდგომ.

en: Overrides
ka_GE: გადაწერები

en: Overview
ka_GE: მიმოხილვა

en: Owner of these keys.
ka_GE: ამ გასაღებების მფლობელი.

en: Oyo
ka_GE: ოიო

en: PDT payment completed
ka_GE: PDT-გადახდა გატარებულია

en: PHP max execution time.
ka_GE: PHP შესრულების მაქსიმალური დრო.

en: PHP max input vars
ka_GE: PHP-ში შემავალი პარამეტრების რაოდენობა

en: PHP max input vars.
ka_GE: PHP შეტანის ცვლადების მაქსიმალური ოდენობა.

en: PHP post max size
ka_GE: PHP მოთხოვნის მაქსიმალური ზომა

en: PHP post max size.
ka_GE: PHP-ის POST-ის მაქსიმალური ზომა.

en: PHP time limit
ka_GE: PHP-ის შესრულების დროის შეზღუდვა

en: PHP version
ka_GE: PHP-ის ვერსია

en: PHP version.
ka_GE: PHP-ის ვერსია.

en: Pabna
ka_GE: პაბნა

en: Padova
ka_GE: პადუა

en: Page %d
ka_GE: გვერდი: %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
ka_GE: გვერდის იდენტიფიკარტორი დაყენდა, მაგრამ გვერდი არ არსებობს

en: Page contents: [%s]
ka_GE: გვერდის შიგთავსი: [%s]

en: Page does not contain the %s shortcode.
ka_GE: გვერდი არ შეიცავს შორტკოდს.

en: Page not set
ka_GE: გვერდი არ არის დაყენებული

[ctx: Page setting]
en: Cart
ka_GE: კალათა

[ctx: Page setting]
en: Checkout
ka_GE: შეკვეთის გაფორმება

[ctx: Page setting]
en: My account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

[ctx: Page setting]
en: Shop base
ka_GE: ბმული მაღაზიაზე

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
ka_GE: წესები და პირობები

en: Page setup
ka_GE: გვერდის წყობა

[ctx: Page title]
en: Cart
ka_GE: კალათა

[ctx: Page title]
en: Checkout
ka_GE: შეკვეთის გაფორმება

[ctx: Page title]
en: My account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

[ctx: Page title]
en: Shop
ka_GE: მაღაზია

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
ka_GE: გვერდი უნდა იყოს <a href="%s" target="_blank">საჯარო</a>

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
ka_GE: სულ %1$s — %2$s ნივთზე

en: Pahang
ka_GE: პაჰანგი

en: Paid
ka_GE: გადახდილია

en: Paid on %1$s @ %2$s
ka_GE: გადახდილია %1$s @ %2$s

en: Pakistan
ka_GE: პაკისტანი

en: Pakistani rupee
ka_GE: პაკისტანური რუპია

en: Palawan
ka_GE: პალავანი

en: Palencia
ka_GE: პალენსია

en: Palermo
ka_GE: პალერმო

en: Palestinian Territory
ka_GE: პალესტინის ტერიტოტია

en: Pallisa
ka_GE: პალისა

en: Palmyra Atoll
ka_GE: პალმირა (ატოლი)

en: Pampanga
ka_GE: პამპანგა

en: Panama
ka_GE: პანამა

en: Panamanian balboa
ka_GE: პანამური ბალბოა

en: Panchagarh
ka_GE: პანჩაგარი

en: Pando
ka_GE: პანდო

en: Pangasinan
ka_GE: პანგასინიანი

en: Papua
ka_GE: პაპუა

en: Papua Barat
ka_GE: დასავლეთ პაპუა

en: Papua New Guinea
ka_GE: პაპუა ახალი გვინეა

en: Papua New Guinean kina
ka_GE: პაპუა-ახალგვინეური კინა

en: Paraguay
ka_GE: პარაგვაი

en: Paraguayan guaran&iacute;
ka_GE: პარაგვაული გუარანი

en: Parent
ka_GE: მშობელი

en: Parent %s
ka_GE: მშობელი %s

en: Parent %s:
ka_GE: მშობელი %s:

en: Parent SKU
ka_GE: მშობელი არტიკული

en: Parent category
ka_GE: მშობელი კატეგორია

en: Parent category:
ka_GE: მშობელი კატეგორია:

en: Parent coupon
ka_GE: მშობელი კუპონი

en: Parent order ID.
ka_GE: მშობელი შეკვეთის იდენტიფიკატორი.

en: Parent orders
ka_GE: მშობელი შეკვეთები

en: Parent product
ka_GE: მშობელი პროდუქტი

en: Parent product does not match current variation.
ka_GE: მშობელი პროდუქტი არ შეესაბამება მიმდინარე ნაირსახეობას.

en: Parent shipping class
ka_GE: მშობელი მიწოდების კლასი

en: Parent shipping class:
ka_GE: მიწოდების მშობელი კლასი:

en: Parent theme author URL
ka_GE: მშობელი თემის ავტორის URL

en: Parent theme author URL.
ka_GE: მშობელი თემის ავტორის URL.

en: Parent theme name
ka_GE: მშობელი თემის სახელი

en: Parent theme name.
ka_GE: მშობელი თემის დასახელება.

en: Parent theme version
ka_GE: მშობელი თემის ვერსია

en: Parent theme version.
ka_GE: მშობელი თემის ვერსია.

en: Parma
ka_GE: პარმა

en: Partial Refund: Order {order_number}
ka_GE: ნაწილობრივი დაბრუნება: შეკვეთა {order_number}

en: Partial refund email heading
ka_GE: წერილის სათაური ნაწილობრივი დაბრუნებისას

en: Partial refund subject
ka_GE: წერილის თემა ნაწილობრივი დაბრუნების შესახებ

en: Pasco
ka_GE: პასკო

en: Password
ka_GE: პაროლი

en: Password Reset Request
ka_GE: პაროლის ჩამოყრის მოთხოვნა

en: Password Reset Request for {site_title}
ka_GE: პაროლის ჩამოყრის მოთხოვნა {site_title}

en: Password change
ka_GE: პაროლის შეცვლა

en: Password reset email has been sent.
ka_GE: პაროლის ჩამოყრის წერილი გაგზავნილია.

en: Password reset is not allowed for this user
ka_GE: პაროლის ჩამოყრა ამ მომხმარებლისთვის აკრძალულია

en: Passwords do not match.
ka_GE: პაროლები არ ემთხვევა.

en: Paste the URL of an image you want to show in the email header. Upload images using the media uploader (Media > Add New).
ka_GE: სურათის URL, რომლის ხილვა გსურთ ელფოსტის ქუდში. ატვირთეთ სურათები, მედია-ამტვირთველის გამოყენებით (კონსოლი > მედიაფაილები).

en: Pathum Thani
ka_GE: პათუმთანი

en: Pattani
ka_GE: პატანი

en: Patuakhali
ka_GE: პატუახალი

en: Paused
ka_GE: შეჩერებული

en: Pavia
ka_GE: პავია

en: Pay
ka_GE: გადახდა

en: Pay for order
ka_GE: შეკვეთის გადახდა

en: Pay for this order
ka_GE: ამ შეკვეთის გადახდა

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
ka_GE: გადახდა PayPal-ის საშუალებით; თქვენ შეგიძლიათ გადაიხადოთ საბანკო ბარათით, თუ არ გაქვთ PayPal-ის ანგარიში.

en: Pay with cash upon delivery.
ka_GE: გადახდა ნაღდი ფულით შეკვეთის მიღებისას.

en: PayPal Standard
ka_GE: PayPal სტანდარტული

en: PayPal Standard does not support your store currency.
ka_GE: PayPal მხარს არ უჭერს თქვენი მაღაზიის ვალუტას.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
ka_GE: PayPal Standard-ს ამისამართებს მომხმარებლებს PayPal-ზე, საგადახდო რეკვიზიტების შესატანად.

en: PayPal acceptance mark
ka_GE: PayPal მიღების ნიშანი

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
ka_GE: PayPal საშუალებას გაძლევთ გამოგვიგზავნოთ ერთი მისამართი. თუ იყენებთ PayPal-ს მიწოდების ირალიყებისათვის, შესაძლოა უკეთესი იყოს მიწოდების მისამართის გაგზავნა და არა გადახდის მისამართის ნაცვლად. ამ ფუქნციის გამორთვის შედეგად PayPal-ის მიმწოდებლების დაცვის პროგრამამ შესაძლოა ვერ იმუშაოს.

en: PayPal email
ka_GE: PayPal-ის ელფოსტა

en: PayPal email address
ka_GE: PayPal-ის ელფოსტა

en: PayPal email address:
ka_GE: PayPal-ის ელფოსტა:

en: PayPal identity token
ka_GE: PayPal-ის იდენტიფიკაციის მარკერი

en: PayPal sandbox
ka_GE: PayPal საქვიშარი

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
ka_GE: PayPal საქვიშარი შეგიძლიათ გამოიყენოთ სატესტო გადახდისთვის. დარეგისტრირდით <a href="%s">დეველოპერის ანგარიშით</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
ka_GE: PayPal იყენებს კავშირის ამ მეთოდს ტრანზაქციების შესახებ ინფორმაციის გაგზავნისას.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
ka_GE: PayPal ამოწმებს მისამართებს, ამიტომ ამ პარამეტრმა შეიძლება გამოიწვიოს შეცდომა (გირჩევთ არ ჩართოთ ის).

en: Payer PayPal address
ka_GE: გადამხდელის PayPal-მისამართი

en: Payer first name
ka_GE: გადამხდელის სახელი

en: Payer last name
ka_GE: გადამხდელის გვარი

en: Paying customer
ka_GE: გადახდისუნარიანი კლიენტი

en: Payment
ka_GE: გადახდა

en: Payment %s via IPN.
ka_GE: %s გადახდა IPN-ით.

en: Payment Tokens
ka_GE: გადახდის მარკერები

en: Payment action
ka_GE: გადახდის ქმედება

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
ka_GE: გადახდა ავტორიზებულია. თანხების მისაღებად, შეცვალეთ გადახდის სტატუსი „მოლოდინში“-დან „დასრულებულია“-ზე.

en: Payment complete event failed.
ka_GE: ვერ მოხერდა თანხის გადახდა.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
ka_GE: გადახდის მიღება ვერ მოხერხდა — ავტორიზაციის იდენტიფიკატორი: %1$s, სტატუსი: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
ka_GE: გადახდა ვერ მოხერხდა: %s

en: Payment for cancelled order %s received
ka_GE: გაუქმებული შეკვეთის %s თანხა მიღებულია

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
ka_GE: შეკვეთის #%1$s გადახდა %2$s მომხმარებლის მიერ ჩაიშალა. შეკვეთა იყო შემდეგნაირი:

en: Payment for order %s refunded
ka_GE: %s შეკვეთის თანხა დაბრუნებულია

en: Payment for order %s reversed
ka_GE: შეკვეთის %s გადახდა გაუქმებულია

en: Payment gateway
ka_GE: ანგარიშსწორების არხი

en: Payment gateway ID.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის იდენტიფიკატორი.

en: Payment gateway description on checkout.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის აღწერა შეკვეთის გაფორმების დასრულებისას.

en: Payment gateway enabled status.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის სტატუსი.

en: Payment gateway method description.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის აღწერა.

en: Payment gateway method title.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის სათაური.

en: Payment gateway settings.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის პარამეტრები.

en: Payment gateway sort order.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის დახარისხება.

en: Payment gateway title on checkout.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის დასახელება შეკვეთის გაფორმების დასრულებისას.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხებს შეუძლიათ გამოიყენონ cURL დიტანციურ სერვერებთან დასაკავშირებლად, გადახდების ავტორიზაციის პროცესში. სხვა პლაგინებს აგრეთვე შეუძლიათ გამოიყენონ ის გარე სერვისებთან კავშირისათვის.

en: Payment method ID and title are required
ka_GE: გადახდის მეთოდის იდენტიფიკატორი და დასახელება სავალდებულოა

en: Payment method ID.
ka_GE: გადახდის მეთოდის იდენტიფიკატორი.

en: Payment method deleted.
ka_GE: გადახდის მეთოდი წაშლილია.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
ka_GE: გადახდის მეთოდის აღწერა, რომელსაც მომხმარებელი დაინახავს შეკვეთის გაფორმებისას.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
ka_GE: გადახდის მეთოდის აღწერა, რომელსაც მომხმარებელი იხილავს თქვენს ვებ-გვერდზე.

en: Payment method successfully added.
ka_GE: გადახდის მეთოდი წარმატებით დაემატა.

en: Payment method title.
ka_GE: გადახდის მეთოდის დასახელება.

en: Payment method:
ka_GE: გადახდის მეთოდი:

en: Payment methods
ka_GE: გადახდის მეთოდები

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
ka_GE: გადახდა %1$s მიღებულია — ავტორიზაციის იდენტიფიკატორი: %2$s, ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი: %3$s

en: Payment pending (%s).
ka_GE: გადახდის მოლოდინში (%s).

en: Payment to be made upon delivery.
ka_GE: გადახდა ნაღდი ფულით.

en: Payment via
ka_GE: გადახდა

en: Payment via %s
ka_GE: გადახდის მეთოდი: %s

en: Payments
ka_GE: გადახდები

en: Pazardzhik
ka_GE: პაზარჯიკი

en: Pemba North
ka_GE: ჩრდილოეთ პემბა

en: Pemba South
ka_GE: სამხრეთ პემბა

en: Penang (Pulau Pinang)
ka_GE: პენანგი (პულაუ პინგანგი)

en: Pending
ka_GE: მოლოდინში

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
ka_GE: მიმდინარე შეკვეთები გადახდილი არ არის. მომხმარებელს შეუძლია უარი თქვას მიმდინარე შეკვეთაზე. დათქმული ვადის შემდეგ ისინი წაიშლება.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: გადახდის მოლოდინში <span class="count">(%s)</span>

en: Pennsylvania
ka_GE: პენსილვანია

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
ka_GE: კლასის მიხედვით: მიწოდების ღირებულება დაითვლება თითოეული კლასის მიხედვით

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
ka_GE: შეკვეთის მიხედვით: მიწოდების ღირებულება დაითვლება მთელ შეკვეთაზე

en: Perak
ka_GE: პერაკი

en: Percentage discount
ka_GE: ფასდაკლების პროცენტი

en: Percentage of cart total
ka_GE: შეკვეთის ღირებულების პროცენტი

en: Perfect
ka_GE: შესანიშნავი

en: Period
ka_GE: პერიოდი

en: Perlis
ka_GE: პერლისი

en: Permanently deleted %s
ka_GE: მუდმივად წაიშალა %s

en: Permanently deleted customer
ka_GE: სამუდამოდ წაშლილი მომხმარებელი

en: Permanently deleted order note
ka_GE: მინაწერი სამუდამოდ წაშლილ შეკვეთაზე

en: Permission #%d not found.
ka_GE: ნებართვა #%d ვერ მოიძებნა.

en: Permission ID
ka_GE: ნებართვის იდენტიფკატორი

en: Permissions
ka_GE: უფლებები

en: Permissions is missing.
ka_GE: ნებართვები არ არის.

en: Pernambuco
ka_GE: პერნამბუკუ

en: Pernik
ka_GE: პერნიკი

en: Personal data removal
ka_GE: პირადი მონაცემების წაშლა

en: Personal data removed.
ka_GE: პირადი მონაცემები წაიშალა.

en: Personal data retention
ka_GE: პირადი მონაცემების შენახვა

en: Personal data within order %s has been retained.
ka_GE: პირადი ინფორმაცია შეკვეთაში %s შენახულია.

en: Peru
ka_GE: პერუ

en: Perugia
ka_GE: პერუჯა

en: Pesaro e Urbino
ka_GE: პეზარო და ურბინო

en: Pescara
ka_GE: პესკარა

en: Pest
ka_GE: პეშტი

en: Phang Nga
ka_GE: ფანგნგა

en: Phatthalung
ka_GE: ფათალუნგი

en: Phayao
ka_GE: ფაიაუ

en: Phetchabun
ka_GE: ფეჩაბუნი

en: Phetchaburi
ka_GE: ფეჩაბური

en: Phichit
ka_GE: ფიჩიტი

en: Philippine peso
ka_GE: ფილიპინური პესო

en: Philippines
ka_GE: ფილიპინები

en: Phitsanulok
ka_GE: ფიტსანულოკი

en: Phone
ka_GE: ტელეფონი

en: Phone Number
ka_GE: ტელეფონის ნომერი

en: Phone number.
ka_GE: ტელეფონის ნომერი.

en: Phrae
ka_GE: ფრე

en: Phuket
ka_GE: ფუკეტი

en: Piacenza
ka_GE: პიაჩენცა

en: Pickup location
ka_GE: ლოკაციის არჩევა

en: Pirojpur
ka_GE: პიროუპური

en: Pisa
ka_GE: პიზა

en: Pistoia
ka_GE: პისტოია

en: Pitcairn
ka_GE: პიტკერნი

en: Piura
ka_GE: პიურა

en: Place order
ka_GE: შეკვეთის განთავსება

en: Placeholder
ka_GE: შემავსებელი

en: Placeholder image
ka_GE: სურათი-შემავსებელი

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
ka_GE: შემავსებელი ტექსტი შეტანის ველში.

en: Plain text
ka_GE: უბრალო ტექსტი

en: Plain text template
ka_GE: მარტივი ტექსტის შაბლონი

en: Plateau
ka_GE: პლატო

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
ka_GE: გთხოვთ აირჩიოთ პროდუქტი, რომლის დამატება გსურთ კალათაში&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
ka_GE: გთხოვთ, აირჩიოთ პროდუქტის პარამეტრები&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
ka_GE: გთხოვთ აირჩიოთ პროდუქტების რაოდენობა, რომელთა დამატება გსურთ კალათაში&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
ka_GE: გთხოვთ დააკოპიროთ და ჩასვათ ეს ინფორმაცია ჩვენი მხარდაჭრის სამსახურისათვის:

en: Please enter a coupon code.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ კუპონის კოდი.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ ანგარიშის ნომრის პრეფიქსი. თუ იყენებთ PayPal-ს რამოდენიმე მაღაზიისათვის, ეს პრეფიქსი უნიკალური უნდა იყოს, ვინაიდან PayPal არ მოგცემთ საშუალებას შეუკვეთოთ ერთი და იგივე ანგარიშით.

en: Please enter a stronger password.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ უფრო ძლიერი პაროლი.

en: Please enter a valid Eircode.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ მოქმედი Eircode.

en: Please enter a valid account username.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ მომხმარებლის სწორი სახელი.

en: Please enter a valid email address
ka_GE: გთხოვთ მიუთითოთ სწორი ელფოსტის მისამართი

en: Please enter a valid number
ka_GE: შეიყვანეთ სწორი რიცხვი

en: Please enter a valid order ID
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ შეკვეთის სწორი იდენტიფიკატორი

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ სწორი საფოსტო კოდი / ინდექსი.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ რიცხვი ვალუტის ფორმატში (%s), ათასების გამყოფისა და ვალუტის სიმბოლოს გარეშე.

en: Please enter an account password.
ka_GE: გთხოვთ შეიყვანოთ ანგარიშის პაროლი.

en: Please enter an address to continue.
ka_GE: გასაგრძელებლად, გთხოვთ შეიტანოთ მისამართი.

en: Please enter in a value less than the regular price.
ka_GE: გთხოვთ, შეიტანოთ ჩვეულებრივ ფასზე უფრო დაბალი.

en: Please enter in country code with two capital letters.
ka_GE: გთხოვთ, შეიტანოთ ქვეყნის ორსიმბოლოიანი კოდი.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ PayPal-ის თქვენი ანგარიშის ელფოსტა; ეს საჭიროა გადახდის განსახორციელებლად.

en: Please enter your current password.
ka_GE: გთხოვთ, შეიტანოთ მიმდინარე პაროლი.

en: Please enter your password.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანეთ პაროლი.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
ka_GE: გთხოვთ შეიტანოთ დეტალები ზემოთ, გადახდის ხელმისაწვდომი მეთოდების სანახავად.

en: Please fill out all password fields.
ka_GE: გთხოვთ შეავსოთ პაროლის ყველა ველი.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
ka_GE: გთხოვთ შეხვიდეთ თქვენს ანგარიშში, გადახდის ფორმაზე გადასასვლელად.

en: Please provide a valid email address.
ka_GE: გთხოვთ მიუთითოთ სწორი ელფოსტის მისამართი.

en: Please rate the product.
ka_GE: გთხოვთ შეაფასოთ პროდუქტი.

en: Please re-enter your password.
ka_GE: პაროლის შეტანა ხელახლა.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
ka_GE: შეკვეთის გასაფორმებლად გთხოვთ გაეცნოთ და დაეთანხმოთ წესებსა და პირობებს.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
ka_GE: იხილეთ <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal კონფიდენციალურობის პოლიტიკა</a> დამატებითი ინფორმაციისათვის.

en: Please select a rating
ka_GE: გთხოვთ, აირჩიოთ რეიტინგი

en: Please select some items.
ka_GE: გთხოვთ აირჩიოთ ნივთები.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
ka_GE: კალათაში დამატებამდე გთხოვთ აირჩიოთ პროდუქტის პარამეტრები.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
ka_GE: გთხოვთ ჩეკი გამოაგზავნოთ მაღაზიის სახელზე და მიუთითეთ ისეთი რეკვიზიტები, როგორიცაა: საფოსტო ინდექსი, ქვეყანა, რეგიონი, ქალაქი, ქუჩა, დასახელება.

en: Please upload or provide the link to a valid CSV file.
ka_GE: გთხოვთ ჩატვირთოთ, ან მიუთითოთ სწორი ბმული CSV ფაილზე.

en: Please, provide an attribute name.
ka_GE: გთხოვთ მიუთითოთ ატრიბუტის სახელი.

en: Pleven
ka_GE: პლევენი

en: Plovdiv
ka_GE: პლოვდივი

en: Plugin
ka_GE: პლაგინი

en: Plus %d other note | Plus %d other notes
ka_GE[0]: პლიუს %d სხვა მინაწერი

en: Poland
ka_GE: პოლონეთი

en: Polish z&#x142;oty
ka_GE: პოლონური ზლოტი

en: Pondicherry (Puducherry)
ka_GE: პუდუჩერი

en: Pontevedra
ka_GE: პონტევედრა

en: Popular tags
ka_GE: პოპულარული ჭდეები

en: Popularity (sales)
ka_GE: პოპულარობით (გაყიდვები)

en: Pordenone
ka_GE: პორდენონე

en: Portugal
ka_GE: პორტუგალია

en: Position
ka_GE: პოზიცია

en: Post Type Counts
ka_GE: ჩანაწერების რაოდენობის ჩვენება

en: Postal code
ka_GE: საფოსტო ინდექსი

en: Postal code.
ka_GE: საფოსტო ინდექსი.

en: Postcode
ka_GE: საფოსტო კოდი

en: Postcode / ZIP
ka_GE: საფოსტო კოდი / ინდექსი

en: Postcode / ZIP.
ka_GE: საფოსტო კოდი / ინდექსი.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
ka_GE: ამ წესის საფოსტო ინდექსი. წერტილ-მძიმე (;) გამოყოფს რამოდენიმე მნიშვნელობას. დატოვეთ ცარიელი, ყველაზე ზონაზე მისასადაგებლად. ასევე შესაძებელია ტრაფარეტის სიმბოლოს (*) და საფოსტო კოდის ციფრული დიაპაზონების (მაგ. 12345…12350) გამოყენება.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
ka_GE: საფოსტო ინდექსები ტრაფარეტით (მაგ. CB23*), ან სრულიად ციფრული დიაპაზონები (მაგ. <code>90210...99000</code>) ასევე სრულიად მხარდაჭერილია. გთხოვთ იხილოთ მიწოდების ზონების <a href="%s" target="_blank">დოკუმენტაცია</a>) დამატებითი ინფორმაცია.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ჩანაწერი მონიშნულია &ldquo;%s&rdquo;

en: Potenza
ka_GE: პოტენცა

en: Potosí
ka_GE: პოტოსი

en: Pound sterling
ka_GE: გირვანქა სტერლინგი

en: Pounds
ka_GE: გირვანქა

en: Prachin Buri
ka_GE: პრაჩირბური

en: Prachuap Khiri Khan
ka_GE: პრაჩარხირიხანი

en: Prahova
ka_GE: პრაჰოვი

en: Prato
ka_GE: პრატო

en: Prefecture
ka_GE: პრეფექტურა

en: Premium support
ka_GE: პრემიუმ მხარდაჭერა

en: Presidente Hayes
ka_GE: პრესიდენტე-ჰეისი

en: Preview
ka_GE: გადახედვა

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Previous (arrow left)
ka_GE: წინა (ისარი მარცხნივ)

en: Previous page
ka_GE: წინა გვერდი

en: Price
ka_GE: ფასი

en: Price display suffix
ka_GE: ფასების სუფიქსი

en: Price formatted in HTML.
ka_GE: ფასი HTML ფორმატში.

en: Price:
ka_GE: ფასი:

en: Prices entered with tax
ka_GE: ფასები მოცემულია გადასახდთან ერთად

en: Pricing
ka_GE: ფასწარმოქმნა

en: Prince Edward Island
ka_GE: პრინცი ედუარდის კუნძული

en: Priority
ka_GE: პრიორიტეტი

en: Privacy policy
ka_GE: კონფიდენციალურობის პოლიტიკა

en: Private note
ka_GE: პირადი მინაწერი

en: Proceed to PayPal
ka_GE: გაგრძელება PayPal-ით

en: Proceed to checkout
ka_GE: შეკვეთის გაფორმება

en: Process payments and prevent fraud
ka_GE: გადახდების დამუშავება და ბრძოლა თაღლითობასთან

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
ka_GE: ქმედების შესრულება ახლა, ვითომ ის სრულდება მომავალში

en: Processing
ka_GE: მუშავდება

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: მუშავდება <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
ka_GE: შეკვეთა მუშავდება

en: Product | Products
ka_GE[0]: პროდუქტი

[ctx: Product Attribute]
en: Product %s
ka_GE: პროდუქტი %s

en: Product Catalog
ka_GE: პროდუქტების კატალოგი

en: Product Categories
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიები

en: Product Export
ka_GE: პროდუქტის ექსპორტი

en: Product ID or SKU is required
ka_GE: პროდუქტის იდენტიფიკატორი, ან არტიკული სავალდებულოა

en: Product ID or SKU is required.
ka_GE: პროდუქტის იდენტიფიკატორი, ან არტიკული სავალდებულოა.

en: Product ID provided does not match this line item
ka_GE: პროდუქტის იდენტიფიკატორი არ ემთხვევა ნივთის პოზიციას

en: Product ID.
ka_GE: პროდუქტის იდენტიფიკატორი.

en: Product IDs
ka_GE: პროდუქტის იდენტიფიკატორი

en: Product Images
ka_GE: პროდუქტის სურათები

en: Product Import
ka_GE: პროდუქტის იმპორტი

en: Product SKU.
ka_GE: პროდუქტის არტიკული.

en: Product Search
ka_GE: პროდუქტის ძებნა

en: Product Tag Cloud
ka_GE: პროდუქტის ჭდეების ღრუბელი

en: Product Title
ka_GE: პროდუქტის დასახელება

en: Product Type
ka_GE: პროდუქტის ტიპი

en: Product URL
ka_GE: პროდუქტის URL

en: Product URL.
ka_GE: პროდუქტის URL.

en: Product attribute base
ka_GE: პროდუქტის ატრიბუტების ბაზა

en: Product backorder
ka_GE: პროდუქტის წინასწარი შეკვეთა

en: Product categories
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიები

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
ka_GE: აქ შეგიძლიათ მართოთ მაღაზიის პროდუქტების კატეგორიები. ინტერფეისში კატეგორიების თანმიმდევრობის შესაცვლელად უბრალოდ გადაათრიეთ ისინი. დანარჩენი კატეგორიების სანახავად, დააჭირეთ „ეკრანი მორგება“ გვერდის დასაწყისში.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ka_GE: პროდუქტების კატეგორიები, რომლებთანაც გამოიყენებთ კუპონს, ან რომელთა დამატება კალათაში შეიძლება „კალათის ფიქსირებული ფასდაკლების“ გამოყენებისათვის.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ka_GE: პროდუქტების კატეგორიები, რომლებთანაც ვერ გამოიყენებთ კუპონს, ან რომელთა დამატება კალათაში არ შეიძლება „კალათის ფიქსირებული ფასდაკლების“ გამოყენებისათვის.

en: Product category base
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიების ბაზა

en: Product category parent is invalid
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიის მშობელი არასწორია

en: Product count
ka_GE: პროდუქტის რაოდენობა

en: Product created
ka_GE: ქმედება შეიქმნა

en: Product creation failed, could not find original product: %s
ka_GE: პროდუქტის შექმნის შეცდომა, ვერ მოიძებნა ორიგინალური პროდუქტი: %s

en: Product data
ka_GE: პროდუქტის მონაცემები

en: Product deleted
ka_GE: პროდუქტი წაიშალა

en: Product description
ka_GE: პროდუქტის აღწერა

en: Product description.
ka_GE: პროდუქტის აღწერა.

en: Product dimensions.
ka_GE: Პროდუქტის გაბარიტები.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
ka_GE: პროდუქტის ჩვენება, დახარისხება და ანგარიშგება შესაძლოა არაზუსტი იყოს, სანამ ეს არ დასრულდება. ამას რამდენიმე წუთი დასჭირდება და ეს შეტყობინება ამის შემდეგ გაქრება.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
ka_GE: დაუყოვნებლივ წაშლა

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
ka_GE: ჩასწორება

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ka_GE: პროდუქტის მონახაზი განახლდა. <a target="_blank" href="%s">წინასწარი დათვალიერება</a>

en: Product external URL. Only for external products.
ka_GE: პროდუქტის გარე URL. მხოლოდ გარე პროდუქტისთვის.

en: Product external button text. Only for external products.
ka_GE: პროდუქტის გარე ღილაკის ტექსტი. მხოლოდ გარე პროდუქტისთვის.

en: Product gallery
ka_GE: პროდუქციის გელერეა

en: Product height (%s).
ka_GE: პროდუქტის სიმაღლე (%s).

en: Product image
ka_GE: პროდუქტის სურათი

en: Product is invalid.
ka_GE: პროდუქტი არასწორია.

en: Product length (%s).
ka_GE: პროდუქტის სიგრძე (%s).

en: Product lookup tables
ka_GE: პროდუქტის ძებნის ცხრილები

en: Product low in stock
ka_GE: პროდუქტის მარაგი მცირეა

en: Product name
ka_GE: პროდუქტის სახელი

en: Product name.
ka_GE: პროდუქტის სახელი.

en: Product out of stock
ka_GE: პროდუქტი არ არის მარაგში

en: Product parent ID.
ka_GE: პროდუქტის მშობელი იდენტიფიკატორი.

en: Product permalinks
ka_GE: პროდუქტის მუდმივი ბმულები

en: Product price.
ka_GE: პროდუქტის ფასი.

en: Product promotion
ka_GE: პროდუქტის ხელშეწყობა

en: Product properties should not be accessed directly.
ka_GE: პროდუქტის თვისებები არ უნდა იყოს პირდაპირ ხელმისაწვდომი.

en: Product quantity is required.
ka_GE: პროდუქტის რაოდენობის მითითება სავალდებულოა.

en: Product quantity must be a positive float.
ka_GE: პროდუქტის რაოდენობა უნდა იყოს დადებითი რიცხვი.

en: Product ratings
ka_GE: პროდუქტის რეიტინგი

en: Product regular price.
ka_GE: პროდუქტის ჩვეულებრივი ფასი.

en: Product restored
ka_GE: პროდუქტი აღდგენილია

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
ka_GE: პროდუქტის განხილვის ველი აჭარბებს მაქსიმალურად დასაშვებ ზომას.

en: Product sale price.
ka_GE: პროდუქტის ფასდაკლების ფასი.

en: Product saved.
ka_GE: პროდუქტი შენახულია.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
ka_GE: პროდუქტი დაიგეგმა: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">წინასწარი დათვალიერება</a>

en: Product search
ka_GE: პროდუქტის ძებნა

en: Product shipping class parent is invalid
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასის მშობელი არასწორია

en: Product shipping classes
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასები

en: Product short description
ka_GE: პროდუქტის მოკლე აღწერა

en: Product short description.
ka_GE: პროდუქტის მოკლე აღწერილობა.

en: Product slug.
ka_GE: პროდუქტის იარლიყი.

en: Product status (post status).
ka_GE: პროდუქციის სტატუსი (ჩანაწერის სტატუსი).

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
ka_GE: პროდუქტი შეტანილია. <a target="_blank" href="%s">წინასწარი დათვალიერება</a>

en: Product tag base
ka_GE: პროდუქტების ჭდეების ბაზა

en: Product tags
ka_GE: პროდუქტის ჭდეები

en: Product title
ka_GE: პროდუქციის სათაური

en: Product transients cleared
ka_GE: დროებითი მონაცემები გასუფთავებულია

en: Product type name.
ka_GE: პროდუქტის სახელის ტიპი.

en: Product type.
ka_GE: პროდუქტის ტიპი.

en: Product updated
ka_GE: პროდუქტი განახლდა

en: Product updated.
ka_GE: პროდუქტი განახლდა.

en: Product variations
ka_GE: პროდუქტის ნაირსახეობები

en: Product weight (%s).
ka_GE: პროდუქტის წონა (%s).

en: Product width (%s).
ka_GE: პროდუქტის სიგანე (%s).

en: Products
ka_GE: პროდუქტები

en: Products list
ka_GE: პროდუქტების სია

en: Products navigation
ka_GE: ნავიგაცია პროდუქტებში

en: Products per row
ka_GE: პროდუქტების რაოდენობა მწკრივში

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: პროდუქტი მონიშნულია &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ka_GE: პროდუქტები, რომლებთანაც გამოიყენებთ კუპონს, ან რომელთა დამატება კალათაში შეიძლება „კალათის ფიქსირებული ფასდაკლების“ გამოყენებისათვის.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
ka_GE: პროდუქტები, რომლებთანაც ვერ გამოიყენებთ კუპონს, ან რომელთა დამატება კალათაში არ შეიძლება „კალათის ფიქსირებული ფასდაკლების“ გამოყენებისათვის.

en: Products totals.
ka_GE: სულ პროდუქტი.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
ka_GE: თქვენს მიერ ნანახი პროდუქტები:  ჩვენ ვინახავთ ამ მონაცემებს, რათა გაჩვენოთ პროდუქტები, რომლებითაც თქვენ ამასწინათ დაინტერესდით

en: Profile &rarr;
ka_GE: პროფილი &rarr;

en: Protect your store from unauthorized access.
ka_GE: დაიცავით მაღაზია არასანქიცრებული წვდომისაგან.

en: Provided order currency is invalid.
ka_GE: შეკვეთის ვალუტის კოდი არასწორია.

en: Province
ka_GE: პროვინცია

en: Published
ka_GE: გამოქვეყნებული

en: Puebla
ka_GE: პუებლა

en: Puerto Rico
ka_GE: პუერტო რიკო

en: Punjab
ka_GE: პენჯაბი

en: Puno
ka_GE: პუნო

en: Purchase
ka_GE: შეძენა

en: Purchase note
ka_GE: მინაწერი შეძენაზე

en: Purchased Downloads
ka_GE: ჩამოტვირთვადი შენაძენები

en: Putrajaya
ka_GE: პუტრაჯაია

en: QRCode
ka_GE: QR კოდი

en: Qatar
ka_GE: კატარი

en: Qatari riyal
ka_GE: კატარული რეალი

en: Qom (قم)
ka_GE: კომი

en: Qty
ka_GE: რ-ბა

en: Quantity
ka_GE: რაოდენობა

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
ka_GE: მარაგი

en: Quantity of orders made by the customer.
ka_GE: მომხმარებლის მიერ განთავსებული შეკვეთების რაოდენობა.

en: Quantity ordered.
ka_GE: შეკვეთილის რაოდენობა.

en: Quebec
ka_GE: კვებეკი

en: Queensland
ka_GE: ქვინსლენდი

en: Query type
ka_GE: მოთხოვნის ტიპი

en: Quezon
ka_GE: ქვეზონი

en: Quick Edit
ka_GE: სწრაფი ჩასწორება

en: Quintana Roo
ka_GE: კინტანა-როო

en: Quirino
ka_GE: ქვირინო

en: REST API enabled?
ka_GE: REST API ჩართულია?

en: REST API version used in the webhook deliveries.
ka_GE: REST API-ს ვერსია, რომელიც გამოიყენება ვებჰუკის შეტყობინებების მისაწოდებლად.

en: Ragusa
ka_GE: რაგუზა

en: Rajasthan
ka_GE: რაჯასტანი

en: Rajbari
ka_GE: რაბარი

en: Rajshahi
ka_GE: რაჯშაჰი

en: Rakai
ka_GE: რაკაი

en: Random
ka_GE: შემთხვევითი

en: Rangamati
ka_GE: რანგამათი

en: Rangpur
ka_GE: რანგპური

en: Ranong
ka_GE: რანონგი

en: Rapti
ka_GE: რატი

en: Ratchaburi
ka_GE: რატჩაბური

en: Rate
ka_GE: შეფასება

en: Rate %
ka_GE: განაკვეთი %

en: Rate code
ka_GE: განაკვეთის კოდი

en: Rate name
ka_GE: განაკვეთის სახელი

en: Rate&hellip;
ka_GE: შეფასება&hellip;

en: Rate&nbsp;%
ka_GE: განაკვეთი&nbsp;%

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
ka_GE[0]: რეიტინგი %1$s — 5-დან, დაფუძნებულია %2$s მომხმარებლის გამოკითხვაზე

en: Rated %s out of 5
ka_GE: შეფასება %s, 5-დან

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთების მორგება შესაძლებელია და გადასახადები გაანგარიშებული იქნება შეკვეთის გაფორმების პროცესში.

en: Rating
ka_GE: რეიტინგი

en: Ravenna
ka_GE: რავენა

en: Rayong
ka_GE: რაიონგი

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
ka_GE: ხორასან-რეზავი

en: Razgrad
ka_GE: რაზგრადი

en: Re-enter new password
ka_GE: შეიყვანეთ პაროლი ხელახლა

en: Read
ka_GE: წაკითხვა

en: Read all about it
ka_GE: წაკითხვა ამის შესახებ

en: Read more
ka_GE: ვრცლად

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: გაიგეთ მეტი: &ldquo;%s&rdquo;

en: Read/Write
ka_GE: წაკითხვა/ჩაწერა

en: Ready to start selling something awesome?
ka_GE: მზად ხართ გაყიდოთ რაიმე არაჩვეულებრივი?

en: Ready!
ka_GE: მზად არის!

en: Reason for failure
ka_GE: მარცხის მიზეზი

en: Reason for refund (optional):
ka_GE: დაბრუნების მიზეზი (სურვილისამებრ):

en: Reason for refund.
ka_GE: დაბრუნების მიზეზი.

en: Reasons you'll love Jetpack
ka_GE: მიზეზი, რის გამოც გიყვართ Jetpack

en: Recalculate
ka_GE: გადათვლა

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
ka_GE: გადაითვალოს მთლიანი ჯამი? შედეგად დაითვლება გადასახადები მომხმარებლის (ან მაღაზიის) მდებარეობის გათვალისწინებით და განახლდება ჯამური შედეგები.

en: Receiver email
ka_GE: მიმღების ელფოსტა

en: Recent Product Reviews
ka_GE: პროდუქციის ბოლო შეფასებები

en: Recent orders
ka_GE: ბოლო შეკვეთები

en: Recent reviews
ka_GE: ბოლო მიმოხილვები

en: Recently Viewed Products
ka_GE: ბოლოს ნანახი პროდუქტები

en: Recipient(s)
ka_GE: მიმღებ(ებ)ი

en: Recommended
ka_GE: რეკომენდირებულია

en: Recommended for All WooCommerce Stores
ka_GE: რეკომენდებულია WooCommerce-ის ყველა მაღაზიისათვის

en: Recount terms
ka_GE: მნიშვნელობების გადათვლა

en: Recurrence
ka_GE: გამეორება

en: Red Sea
ka_GE: წითელი ზღვა

en: Redirect only
ka_GE: მხოლოდ გადამისამართება

en: Redirect to the cart page after successful addition
ka_GE: კალათში გადამისამართება პროდუქტის დამატებისთანავე

en: Refresh stats
ka_GE: სტატისტიკის განახლება

en: Refreshed stats for %s
ka_GE: განახლებული სტატისტიკა: %s

en: Refund
ka_GE: დაბრუნება

en: Refund #%1$s - %2$s
ka_GE: დაბრუნება: #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
ka_GE: დაბრუნება, იდენტიფიკატორი: #%1$s თარიღი: %2$s მომხმარებელი: %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
ka_GE: დაბრუნებულია %1$s, ანგარიშსწორების არხი: %2$s

en: Refund %s manually
ka_GE: დაბრუნებულია %s ხელით

en: Refund &ndash; %s
ka_GE: დაბრუნება &ndash; %s

en: Refund ID.
ka_GE: დაბრუნების იდენტიფიკატორი.

en: Refund amount
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხის ოდენობა

en: Refund amount is required.
ka_GE: საჭიროა დასაბრუნებელი თანხის შეტანა.

en: Refund amount must be greater than zero.
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხა უნდა იყოს ნულზე მეტი.

en: Refund amount must be positive.
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხა უნდა იყოს დადებითი.

en: Refund amount.
ka_GE: დასაბრუნებელი თანხა.

en: Refund failed.
ka_GE: დაბრუნება ჩაიშალა.

en: Refund reason.
ka_GE: დაბრუნების მიზეზი.

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
ka_GE: ზემოთ მოცემული ნივთების უკან დაბრუნება. სრული თანხის ასახვა, რომელიც დასაბრუნებელია

en: Refund total.
ka_GE: სულ დაბრუნებელია.

en: Refunded
ka_GE: დაბრუნებული

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
ka_GE: დაბრუნებულია %1$s — დაბრუნების იდენტიფიკატორი: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: დაბრუნებული <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded order
ka_GE: დაბრუნებული შეკვეთა

en: Refunds
ka_GE: დაბრუნებები

en: Regenerate
ka_GE: რეგენერაცია

en: Regenerate download permissions
ka_GE: ჩამოტვირთვის ნებართვების აღდგენა

en: Regenerate shop thumbnails
ka_GE: მაღაზიის მინიატურების რეგენერაცია

en: Regenerating images for attachment ID: %s
ka_GE: სურათების ხელახალი გენერაცია დანართის იდენტიფიკატორისათვის: %s

en: Reggio Calabria
ka_GE: რეჯო-დი-კალაბრია

en: Reggio Emilia
ka_GE: რეჯო-ემილია

en: Region
ka_GE: რეგიონი

en: Region(s)
ka_GE: რეგიონ(ებ)ი

en: Register
ka_GE: რეგისტრაცია

en: Registration privacy policy
ka_GE: კონფიდენციალურობის პოლიტიკა რეგისტრაციისას

en: Regular price
ka_GE: ჩვეულებრივი ფასი

en: Regular price (%s)
ka_GE: ჩვეულებრივი ფასი (%s)

en: Related products
ka_GE: მსგავსი პროდუქტები

en: Relevance
ka_GE: შესაბამისი

en: Remember me
ka_GE: დამიმახსოვრე

en: Remote GET response.
ka_GE: დისტანციური GET-მოთხოვნა.

en: Remote GET successful?
ka_GE: დისტანციური GET-მოთხოვნა წარმატებულია?

en: Remote POST response.
ka_GE: დისტანციური POST-მოთხოვნა.

en: Remote POST successful?
ka_GE: დისტანციური POST-მოთხოვნა წარმატებულია?

en: Remote get
ka_GE: დისტანციური მოთხოვნა GET

en: Remote post
ka_GE: დისტანციური ჩანაწერი

en: Remove
ka_GE: წაშლა

en: Remove access to downloads on request
ka_GE: ჩამოტვირთვების მოთხოვნაზე წვდომის აკრძალვა

en: Remove filter
ka_GE: ფილტრის ამოღება

en: Remove image
ka_GE: სურათის წაშლა

en: Remove item
ka_GE: ელემენტის წაშლა

en: Remove personal data
ka_GE: პირადი მონაცემების წაშლა

en: Remove personal data from orders on request
ka_GE: პირადი მონაცემების წაშლა შეკვეთებიდან, მოთხოვნისამებრ

en: Remove product image
ka_GE: სურათის პროდუქტის წაშლა

en: Remove selected account(s)
ka_GE: მითითებული ანგარიშ(ებ)ის წაშლა

en: Remove selected row(s)
ka_GE: არჩეული სტრიქონ(ებ)ის წაშლა

en: Remove this image
ka_GE: ამ სურათის წაშლა

en: Remove this item meta?
ka_GE: წაიშალოს ამ ნითვის მეტამონაცემები?

en: Removed access to downloadable files.
ka_GE: ამოღებულია წვდომა ჩამოტვირთვად ფაილებზე.

en: Removed customer "%s"
ka_GE: წაშლილი მომხმარებელი: "%s"

en: Removed payment token "%d"
ka_GE: გადახდის მარკერის ამოღება: "%d"

en: Removed personal data from order %s.
ka_GE: პირადი ინფორმაცია შეკვეთიდან %s ამოღებულია.

en: Render response in a particular format.
ka_GE: პასუხის გარდაქმნა განსაზღვრულ ფორმატში.

en: Renew
ka_GE: განახლება

en: Reply
ka_GE: პასუხი

en: Report a bug
ka_GE: შეტყობინება შეცდომის შესახებ

en: Report period.
ka_GE: საანგარიშო პერიოდი.

en: Reports
ka_GE: ანგარიშგებები

en: Request body.
ka_GE: მოთხოვნის სხეული.

en: Request headers.
ka_GE: მოთხოვნის ქუდი.

en: Required
ka_GE: სავალდებულო

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
ka_GE: უნდა იყოს ჭეშმარიტება, ვინაიდან რესურსი მხარს არ უჭერს წაშლილებში გადატანას.

en: Resend new order notification
ka_GE: შეტყობინების ხელახალი გაგზავნა ახალი შეკვეთის შესახებ

en: Reset
ka_GE: ჩამოყრა

en: Reset capabilities
ka_GE: შესაძლებლობების ჩამოყრა

en: Reset password
ka_GE: პაროლის ჩამოყრა

en: Resource cannot be created.
ka_GE: რესურსის შექმნა შეუძლებელია.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
ka_GE: ვერ მოხერხდა რესურსის შექმნა. შეამოწმეთ, რომ შევსებული იყოს ველები „შეკვეთა“ და „სახელი“.

en: Resource does not exist.
ka_GE: რესურსი არ არსებობს.

en: Resource does not support trashing.
ka_GE: რესურსის წაშლა არ არის გათვალისწინებული.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
ka_GE: თქვენს მოთხოვნებზე პასუხი, მათ შორის თანხების უკან მოთხოვნაზე და პრეტენზიებზე

en: Rest of the world
ka_GE: დანარჩენი სამყარო

en: Restock refunded items
ka_GE: დაბრუნება მარაგში

en: Restore
ka_GE: აღდგენა

en: Restrictions
ka_GE: Შეზღუდვების გარეშე

en: Resume
ka_GE: გაგრძელება

en: Retain cancelled orders
ka_GE: გაუქმებული შეკვეთების შენახვა

en: Retain completed orders
ka_GE: შესრულებული შეკვეთების შენახვა

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
ka_GE: შესრულებული შეკვეთების შენახვა გარკვეული დროით, მანამ სანამ მოხდება მათში არსებული პირადი ინფორმაციის ამოღება.

en: Retain failed orders
ka_GE: ჩაშლილი შეკვეთების შენახვა

en: Retain inactive accounts
ka_GE: არააქტიური ანგარიშების შენახვა

en: Retain pending orders
ka_GE: დაუდასტურებელი შეკვეთების შენახვა

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
ka_GE: ფასდაკლებების დაბრუნება დასრულების გარკვეული თარიღისათვის. თარიღი უნდა იყოს %s ფორმატში.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
ka_GE: ფასდაკლებების დაბრუნება დაწყების გარკვეული თარიღისათვის. თარიღი უნდა იყოს %s ფორმატში.

en: Return to cart
ka_GE: კალათაში დაბრუნება

en: Return to emails
ka_GE: ელფოსტაში დაბრუნება

en: Return to payments
ka_GE: დაბრუნება გადახდებში

en: Return to shop
ka_GE: მაღაზიაში დაბრუნება

en: Returning customer?
ka_GE: გაქვთ ანგარიში?

en: Reunion
ka_GE: რეიუნიონი

en: Revenue
ka_GE: შემოსავალი

en: Reversal cancelled for order #%s
ka_GE: შეკვეთის #%s სტორნირება გაუქმებულია

en: Review
ka_GE: Მიმოხილვა

en: Review Settings
ka_GE: პარამეტრების მიმოხილვა

en: Review content.
ka_GE: მიმოხილვის შიგთავსი.

en: Review rating (0 to 5).
ka_GE: გამოხმაურების რეიტინგი (0-5).

en: Review type name.
ka_GE: გამოხმაურების ტიპის სახელი.

en: Reviewer email.
ka_GE: შემფასებლის ელფოსტა.

en: Reviewer name.
ka_GE: შემფასებლის სახელი.

en: Reviews
ka_GE: მიმოხილვა

en: Reviews (%d)
ka_GE: მიმოხილვა (%d)

en: Reviews average rating.
ka_GE: საშუალო შეფასება.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
ka_GE: მიმოხილვის დამატება შეუძლიათ მხოლოდ „დამოწმებულ მფლობელებს“

en: Reviews totals.
ka_GE: სულ შეფასება.

en: Revision restored.
ka_GE: რედაქცია აღდგენილია.

en: Revoke
ka_GE: გაუქმება

en: Revoke API key
ka_GE: API გასაღების გაუქმება

en: Revoke access
ka_GE: წვდომის გაუქმება

en: Revoke key
ka_GE: გასაღების გაუქმება

en: Rezina
ka_GE: რეზინა

en: Rhode Island
ka_GE: როდ-აილენდი

en: Riau
ka_GE: რიაუ

en: Rieti
ka_GE: რიეტი

en: Right
ka_GE: მარჯვნივ

en: Right with space
ka_GE: მარჯვნივ გამყოფით

en: Rimini
ka_GE: რიმინი

en: Rio Grande do Norte
ka_GE: რიუ-გრანდი-დუ-ნორტი

en: Rio Grande do Sul
ka_GE: რიუ-გრანდი-დუ-სული

en: Rio de Janeiro
ka_GE: რიო-დე-ჟანეირო

en: River Gee
ka_GE: რივერ-გი

en: Rivercess
ka_GE: რივერსესი

en: Rivers
ka_GE: რივერსი

en: Rizal
ka_GE: რიზალი

en: Rize
ka_GE: რიზე

en: Roi Et
ka_GE: რიოეტი

en: Roles successfully reset
ka_GE: როლები წარმატებით ჩამოიყარა

en: Roma
ka_GE: რომი

en: Romania
ka_GE: რუმინეთი

en: Romanian leu
ka_GE: რუმინული ლეი

en: Romblon
ka_GE: რომბონი

en: Roraima
ka_GE: რორაიმა

en: Roscommon
ka_GE: როსკომონი

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
ka_GE: გადასახადების დამრგვალება ჯამის დონეზე და არა ყოველი პოზიციისათვის

en: Rounding
ka_GE: დამრგვალება

en: Routing number
ka_GE: სვლაგეზის ნომერი

en: Rovigo
ka_GE: როვიგო

en: Rows per page
ka_GE: სტრიქონთა რაოდენობა გვერდზე

en: Rubanda
ka_GE: რუბანდა

en: Rubirizi
ka_GE: რუბირიზი

en: Rukiga
ka_GE: რუკინგა

en: Rukungiri
ka_GE: რუკუნგირი

en: Rukwa
ka_GE: რუკვი

en: Run
ka_GE: შესრულება

en: Run the Setup Wizard
ka_GE: დაყენების ოსტატის გაშვება

en: Run the importer
ka_GE: იმპორტის ხელსაწყოს გაშვება

en: Running %d action | Running %d actions
ka_GE[0]: %d ქმედება გაშვებულია

en: Ruse
ka_GE: რუსე

en: Russia
ka_GE: რუსეთი

en: Russian ruble
ka_GE: რუსული რუბლი

en: Ruvuma
ka_GE: რუვუმა

en: Rwanda
ka_GE: რუანდა

en: Rwandan franc
ka_GE: რუანდული ფრანკი

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
ka_GE: სან-ტომე და პრინსიპი

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
ka_GE: სან ტომე და პრინსიპის დობრა

en: SANDBOX ENABLED. You can use sandbox testing accounts only. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
ka_GE: ქვიშნარი ჩართულია. შეგიძლიათ გამოიყენოთ მხოლოდ ქვიშნარის ანგარიშები. დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ <a href="%s">PayPal-ის ქვიშანრის სახელმძღვანელოში</a>.

en: SKU
ka_GE: არტიკული

en: SKU %s
ka_GE: არტიკული: %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
ka_GE: არტიკული არის უნიკალური იდენტიფიკატორი ყოველი ცალკეული პროდუქტისათვის, ან მომსახურებისათვის, რომლის შეძენა შესაძლებელია.

en: SKU:
ka_GE: არტიკული:

en: SSL forced?
ka_GE: SSL-ის იძულებით გამოყენება?

en: SUHOSIN installed
ka_GE: SUHOSIN დაყენებულია

en: Sa Kaeo
ka_GE: საკაეო

en: Sabah
ka_GE: საბაჰი

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
ka_GE: საიმედო და უსაფრთხო გადახდები საკრედიტო ბარათების, ან PayPal-ის ნაგარიშით. <a href="%s" target="_blank">გაიგეთ მეტი</a>.

en: Saga
ka_GE: საგა

en: Sagarmatha
ka_GE: საგარმატხი

en: Saint Barth&eacute;lemy
ka_GE: სენ-ბართელმი

en: Saint Helena
ka_GE: წმინდა ჰელენეს კუნძული

en: Saint Helena pound
ka_GE: წმინდა ელენეს გირვანქა

en: Saint Kitts and Nevis
ka_GE: სენტ კიტსი და ნევისი

en: Saint Lucia
ka_GE: სენტ-ლუსია

en: Saint Martin (Dutch part)
ka_GE: სენ-მარტენი (ჰოლანდიური ნაწილი)

en: Saint Martin (French part)
ka_GE: სენ-მარტენი (ფრანგული ნაწილი)

en: Saint Pierre and Miquelon
ka_GE: წმინდა პიერი მიქელონი

en: Saint Vincent and the Grenadines
ka_GE: სენტ ვინსეტი და გრენადები

en: Saitama
ka_GE: საიტამა

en: Sakarya
ka_GE: საკარია

en: Sakon Nakhon
ka_GE: საკონნახონი

en: Salamanca
ka_GE: სალამანკა

en: Sale
ka_GE: ფასდაკლება

en: Sale end date
ka_GE: ფასდაკლების დასრულების თარიღი

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ka_GE: ფასდაკლების დასრულების თარიღი (მიუთითეთ წელი-თვე-დღე, ან დატოვეთ ცარიელი)

en: Sale price
ka_GE: ფასდაკლების ფასი

en: Sale price (%s)
ka_GE: ფასდაკლებით (%s)

en: Sale price dates
ka_GE: ფასდაკლების თარიღები

en: Sale start date
ka_GE: ფასდაკლების დაწყების თარიღი

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
ka_GE: ფასდაკლების დაწყების თარიღი (მიუთითეთ წელი-თვე-დღე, ან დატოვეთ ცარიელი)

en: Sale!
ka_GE: ფასდაკლება!

en: Salerno
ka_GE: სალერნო

en: Sales
ka_GE: გაყიდვები

en: Sales amount
ka_GE: Გაყიდვების მოცულობა

en: Sales by category
ka_GE: გაყიდვები კატეგორიის მიხედვით

en: Sales by date
ka_GE: გაყიდვები თარიღის მიხედვით

en: Sales by product
ka_GE: გაყიდვები პროდუქტის მიხედვით

en: Sales reports
ka_GE: გაყიდვების ანგარიშგებები

en: Salta
ka_GE: სალტა

en: Samar
ka_GE: სამარი

en: Same as parent
ka_GE: როგორც მშობელი

en: Samoa
ka_GE: სამოა

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
ka_GE: სამოას თალა

en: Sample:
ka_GE: მაგალითი:

en: Samsun
ka_GE: სამსუნი

en: Samut Prakan
ka_GE: სამუტპრაკანი

en: Samut Sakhon
ka_GE: სამუტსახონ

en: Samut Songkhram
ka_GE: სამუტსონგხრამი

en: San Juan
ka_GE: სან-ჰუანი

en: San Luis
ka_GE: სან-ლუისი

en: San Marino
ka_GE: სანმარინო

en: San Pedro
ka_GE: სან პედრო

en: Sandbox API password
ka_GE: საქვიშარის API-ს პაროლი

en: Sandbox API signature
ka_GE: საქვიშარის API-ს ხელმოწერა

en: Sandbox API username
ka_GE: საქვიშარის API-ს სახელი

en: Santa Catarina
ka_GE: სანტა-კატარინა

en: Santa Cruz
ka_GE: სანტა კრუზ

en: Santa Cruz de Tenerife
ka_GE: სანტა-კრუს-დე-ტენერიფე

en: Santa Fe
ka_GE: სანტა-ფე

en: Santiago del Estero
ka_GE: სანტიაგო-დელ-ესტერო

en: Saraburi
ka_GE: სარაბური

en: Sarangani
ka_GE: სარანგანი

en: Sarawak
ka_GE: სარავაკი

en: Saskatchewan
ka_GE: სასკაჩევანი

en: Sassari
ka_GE: სასარი

en: Satkhira
ka_GE: სათრირა

en: Satu Mare
ka_GE: სატუ-მარე

en: Satun
ka_GE: სატუნი

en: Saudi Arabia
ka_GE: საუდის არაბეთი

en: Saudi riyal
ka_GE: საუდის რიალი

en: Save
ka_GE: შენახვა

en: Save address
ka_GE: მისამართის შენახვა

en: Save attributes
ka_GE: ატრიბუტების შენახვა

en: Save changes
ka_GE: ცვლილებების შენახვა

en: Save changes before changing page?
ka_GE: ცვლილებების შენახვა გვერდის ცვლილებამდე?

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
ka_GE: დაზოგეთ დრო და შეამცირეთ შეცდომები — გამოიყენეთ გადასახადების გაანგარიშების და დარიცხვის ავტომატური ხელსაწყო შეკვეთის გაფორმებისას. WooCommerce Services-ისა და Jetpack-ის ბაზაზე.

en: Save to account
ka_GE: ანგარიშში შენახვა

en: Save webhook
ka_GE: ვებჰუკის შენახვა

en: Savona
ka_GE: სავონა

en: Schaffhausen
ka_GE: შაფჰაუზენი

en: Schedule
ka_GE: დაგეგმილი

en: Scheduled
ka_GE: დაგეგმილი

en: Scheduled Action
ka_GE: დაგეგმილი ქმედება

en: Scheduled Actions
ka_GE: დაგეგმილი ქმედებები

en: Scheduled Date
ka_GE: დაგეგმილი თარიღი

en: Scheduled actions are hooks triggered on a cetain date and time.
ka_GE: დაგეგმილი ქმედებები გაეშვება გარკვეულ დღესა და დროს.

en: Schleswig-Holstein
ka_GE: შლესვიგ-ჰოლსტაინი

en: Schwyz
ka_GE: შვიცი

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
ka_GE: ჩარჩოები, რომელთა ფარგლებში გაკეთდა მოთხოვნა, განსაზღვრავენ ველებს პასუხში.

en: Search
ka_GE: ძიება

en: Search %s
ka_GE: ძებნა: %s

en: Search Scheduled Actions
ka_GE: დაგეგმილი ქმედებების ძებნა

en: Search categories
ka_GE: კატეგორიების ძიება

en: Search coupons
ka_GE: კუპონების ძებნა

en: Search customers
ka_GE: მომხმარებელთა ძიება

en: Search for a downloadable product&hellip;
ka_GE: ჩამოტვირთვად პროდუქტებში ძებნა&hellip;

en: Search for a product&hellip;
ka_GE: პროდუქტებში ძებნა&hellip;

en: Search for a user&hellip;
ka_GE: მომხმარებლის ძებნა&hellip;

en: Search for:
ka_GE: ძებნა:

en: Search hook, args and claim ID
ka_GE: ძებნის ჰუკები, არგუმენტები და განაცხადის იდენტიფიკატორი

en: Search key
ka_GE: გასაღების ძიება

en: Search logs
ka_GE: ძებნა ჟურნალი

en: Search orders
ka_GE: შეკვეთები ძებნა

en: Search products
ka_GE: პროდუქტების ძიება

en: Search products&hellip;
ka_GE: პროდუქტის ძებნა&hellip;

en: Search results
ka_GE: ძებნის შედეგები

en: Search results for "%s"
ka_GE: ძებნის შედეგები %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ძებნის შედეგი &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
ka_GE: ძებნის შედეგი: %s

en: Search results only
ka_GE: მხოლოდ ძებნის შედეგები

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ძებნის შედეგი: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
ka_GE: მიწოდების კლასების ძებნა

en: Search tags
ka_GE: ჭდეს ძებნა

en: Search webhooks
ka_GE: ვებჰუკების ძებნა

en: Search&hellip;
ka_GE: ძიება&hellip;

en: Secret
ka_GE: საიდუმლო

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
ka_GE: საიდუმლო გასაღები, რომელიც გამოიყენება ჰეშის გენერაციისათვის მიწოდებული ვებჰუკისათვის და რომელიც წარმოდგენილია მოთხოვნის ქუდში. ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება მიმდინარე მომხმარებლის სახელის|იდენტიფიკატორის MD5-ჰეში, თუ სხვა რამ არ არის მითითებული.

en: Secure checkout
ka_GE: შეკვეთის უსაფრთხო გაფორმება

en: Secure connection (HTTPS)
ka_GE: დაშიფრული მიერთება (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
ka_GE: მიიღეთ უსაფრთხოდ საკრედიტო და სადებეტო ბარათები ერთიანი დაბალი განაკვეთით, მოულოდნელი საფასურის გარეშე (ხელმისაწვდომია მორგებადი განაკვეთები). გაყიდეთ ონლაინ და მაღაზიაში, თვალი ადევნეთ გაყიდვებს და სასაწყობო მარაგებს ერთ ადგილას. <a href="%s" target="_blank">გაიგეთ მეტი Square-ის შესახებ</a>.

en: Security
ka_GE: უსაფრთხოება

en: Security.
ka_GE: უსაფრთხოება.

en: Segovia
ka_GE: სეგოვია

en: Selangor
ka_GE: სოლოგორი

en: Select
ka_GE: არჩევა

en: Select %s
ka_GE: არჩევა: %s

en: Select Page
ka_GE: გვერდის არჩევა

en: Select a category
ka_GE: კატეგორიის არჩევა

en: Select a page&hellip;
ka_GE: გვერდის არჩევა&hellip;

en: Select all
ka_GE: ყველას მონიშვნა

en: Select an option&hellip;
ka_GE: პარამეტრის არჩევა&hellip;

en: Select categories&hellip;
ka_GE: კატეგორიის არჩევა&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
ka_GE: აირჩიეთ CSV ფაილის ველები მათი პროდუქტის ველებთან დასაკავშირებლად, ანდა მათი უგულებელყოფისათვის იმპორტის დროს.

en: Select none
ka_GE: მონიშვნის გარეშე

en: Select options
ka_GE: არჩევის პარამეტრები

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: პარამეტრების შერჩევა: &ldquo;%s&rdquo;

en: Select shipping methods
ka_GE: აირჩიეთ მიწოდების მეთოდები

en: Select some countries
ka_GE: აირჩიეთ ქვეყანები

en: Select the access type of these keys.
ka_GE: აირჩიეთ ამ გასაღებზე წვდომის ტიპი.

en: Select when the webhook will fire.
ka_GE: აირჩიეთ, როდის იქნება ამუშავებული ეს ვებჰუკი.

en: Selected attribute term name.
ka_GE: ატრიბუტის არჩეული მნიშვნელობის დასახელება.

en: Selected countries
ka_GE: შერჩეული ქვეყნები

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
ka_GE: შეკვეთის გაფორმების დასასრულებლად საჭიროა ქვეყნის მითითება. განვაგრძოთ?

en: Sell to all countries
ka_GE: გაყიდვა ყველა ქვეყანაში

en: Sell to all countries, except for&hellip;
ka_GE: გაყიდვა ყველგან გარდა&hellip;

en: Sell to specific countries
ka_GE: გაყიდვა მხოლოდ სპეციფიურ ქვეყნებში

en: Selling location(s)
ka_GE: სავაჭრო წერტილ(ებ)ი

en: Sembabule
ka_GE: სემბაბულე

en: Semnan (سمنان)
ka_GE: სემნანი

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
ka_GE: შეტყობინების გაგზავნა მყისიერი გადარიცხვების მიღებისას PayPal-იდან, დასაბრუნებელი თანხების, გადახდებისა და გაუქმებების მითითებით.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
ka_GE: PayPal-ში მიწოდების დეტალების გადაგზავნა, გადახდის რეკვიზიტების სანაცვლოდ.

en: Send you information about your account and order
ka_GE: თქვენთან თქვენი ანგარიშისა და შეკვეთის ინფორმაციის გადმოგზავნა

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
ka_GE: თქვენთან სარეკლამო შეტყობინენების გაგზავნა (თუ თანახმა იქნებით, რომ მიიღოთ)

en: Senegal
ka_GE: სინეგალი

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
ka_GE: გამოყავით კოდი მძიმეებით. დასაშვებია ტრაფარეტული სიმბოლოები, მაგ. <code>P*</code> შეესაბამება ინდექსს PE30. აგრეთვე დასაშვებია შაბლონი, მაგ. <code>NG1___</code> შეესაბამება NG1 1AA, მაგრამ არა NG10 1AA

en: Separate tags with commas
ka_GE: ჭდეების მძიმით გამოყოფა

en: Serbia
ka_GE: სერბეთი

en: Serbian dinar
ka_GE: სერბიული დინარი

en: Serere
ka_GE: სერერე

en: Sergipe
ka_GE: სერჟიპი

en: Server environment
ka_GE: სერვერული გარემო

en: Server info
ka_GE: სერვერის ინფორმაცია

en: Server info.
ka_GE: სერვერის ინფორმაცია.

en: Set Status - In stock
ka_GE: სტატუსის მინიჭება — მარაგშია

en: Set Status - On backorder
ka_GE: სტატუსის მორგება — შეუსრულებელი შეკვეთა

en: Set Status - Out of stock
ka_GE: სტატუსის მინიჭება — არ არის მარაგში

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
ka_GE: ფიქსირებული საფასურის დადგენა მიწოდების ხარჯების დასაფარად.

en: Set default payment method
ka_GE: ნაგულისხმევი გადახდის საშუალების დაყენება

en: Set product image
ka_GE: პროდუქტის სურათის დაყენება

en: Set regular prices
ka_GE: ჩვეულებრივი ფასის დაყენება

en: Set sale prices
ka_GE: ფასდაკლების ფასის დაყენება

en: Set scheduled sale dates
ka_GE: ფასდაკლების დაგეგმილი დროის შუალედი

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
ka_GE: ჩვეულებრივი ფასის დაყენება, რომელიც შემცირებულია (ფიქსირებული თანხა, ან %):

en: Set up PayPal for me using this email:
ka_GE: PayPal-ის დაყენება ჩემთვის, ამ ელფოსტის მისამართის გამოყენებით:

en: Set up Stripe for me using this email:
ka_GE: Stripe-ის დაყენება ჩემთვის, ამ ელფოსტის მისამართის გამოყენებით:

en: Set up the "%s" payment method
ka_GE: დააყენეთ “%s” ანგარიშსწორების არხი

en: Set up your account for our store
ka_GE: შექმენიტ ანგარიში ჩვენს მაღაზიაში

en: Set variation image
ka_GE: ნაირსახეობის სურათის დაყენება

en: Seti
ka_GE: სეტი

en: Setting value.
ka_GE: პარამეტრის მნიშვნელობა.

en: Settings
ka_GE: პარამეტრები

en: Settings group ID.
ka_GE: პარამეტრების ჯგუფის იდენტიფიკატორი.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
ka_GE: გადახდები

en: Settings.
ka_GE: პარამეტრები.

en: Setup shipping zones
ka_GE: მიწოდების ზონების აწყობა

en: Setup wizard
ka_GE: დაყენების ოსტატი

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
ka_GE: WooCommerce-ის ზოგიერთი გაფართოება აწარმოებს ჟურნალს, რაც ადვილებს გამართვას. აღნიშნული საქაღალდე ჩაწერადი უნდა იყოს, რათა ეს შესაძლებლობა ამუშავდეს.

en: Sevilla
ka_GE: სევილია

en: Seychelles
ka_GE: სეიშელის კუნძულები

en: Seychellois rupee
ka_GE: სეიშელური რუპია

en: Share
ka_GE: გაზიარება

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
ka_GE: გააზიარეთ ახალი პროდუქტები სოციალური მედიის საშუალებით, როგორც კი ისინი გამოჩნდება თქვენს მაღაზიაში.

en: Shared by %s
ka_GE: გააზიარა: %s

en: Shariatpur
ka_GE: შარიათი

en: Sheema
ka_GE: შეემა

en: Sherpur
ka_GE: შერფური

en: Shiga
ka_GE: შიგა

en: Shimane
ka_GE: შიმანე

en: Shinyanga
ka_GE: შინიანგა

en: Ship to
ka_GE: მიწოდების ადგილი

en: Ship to a different address?
ka_GE: მიწოდება განსხვავებულ მისამართზე?

en: Ship to all countries
ka_GE: მიწოდება ყველა ქვეყანაში

en: Ship to all countries you sell to
ka_GE: მიწოდება იმ ქვეყნებში, რომელშიც აწარმოებთ გაყიდვებს

en: Ship to specific countries
ka_GE: მიწოდება სპეციფიურ ქვეყნებში

en: Ship to specific countries only
ka_GE: მიწოდება მხოლოდ კონკრეტულ ქვეყნებში

en: ShipStation icon
ka_GE: ShipStation-ის ხატულა

en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

en: Shipping Address
ka_GE: მიწოდების მისამართი

en: Shipping Address 1
ka_GE: მიწოდების მისამართი 1

en: Shipping Address 2
ka_GE: მიწოდების მისამართი 2

en: Shipping City
ka_GE: მიწოდების ქალაქი

en: Shipping Company
ka_GE: მიმღები კომპანია

en: Shipping First Name
ka_GE: მიმღების სახელი

en: Shipping Last Name
ka_GE: მიმღების გვარი

en: Shipping Method
ka_GE: მიწოდების მეთოდი

en: Shipping Postal/Zip Code
ka_GE: მიწოდება საფოსტო / საფოსტო კოდი

en: Shipping State
ka_GE: მიწოდების შტატი

en: Shipping Zone
ka_GE: მიწოდების ზონა

en: Shipping address
ka_GE: მიწოდების მისამართი

en: Shipping address.
ka_GE: მიწოდების მისამართი.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
ka_GE: მიწოდების მისამართი: ჩვენ გთხოვთ მიუთითოთ მხოლოდ ეს მისამართი, რათა, კერძოდ შევაფასოთ მიწოდების ღირებულება შეკვეთის განთავსებამდე და მოგაწოდოთ შეკევეთილი პროდუქტები!

en: Shipping amount
ka_GE: მიწოდების მოცულობა

en: Shipping class
ka_GE: მიწოდების კლასი

en: Shipping class ID.
ka_GE: გადაზიდვის კლასის იდენტიფიკატორი.

en: Shipping class costs
ka_GE: მიწოდების კლასის ღირებულება

en: Shipping class name.
ka_GE: მიწოდების კლასის დასახელება.

en: Shipping class slug.
ka_GE: გადაზიდვის კლასის იარლიყი.

en: Shipping classes
ka_GE: მიწოდების კლასები

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
ka_GE: მიწოდების კლასები გამოიყენება მიწოდების გარკვეული მეთოდებით, მსგავსი პროდუქტების დაჯგუფების მიზნით.

en: Shipping costs updated.
ka_GE: მიწოდების ხარჯები განახლდა.

en: Shipping destination
ka_GE: მიწოდების ადგილი

en: Shipping details
ka_GE: მიწოდების დეტალები

en: Shipping instance ID.
ka_GE: მიწოდების ხერხის ეგზემპლარის იდენტიფიკატორი.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
ka_GE: მიწოდება ჩართულია, მაგრამ მიწოდების მეთოდები არ არის დამატებული მიწოდების ზონებზე.

en: Shipping is disabled.
ka_GE: მიწოდება გამორთულია.

en: Shipping lines data.
ka_GE: მიწოდების მონაცემები.

en: Shipping location(s)
ka_GE: მიწოდების მდებარეობ(ები)ა

en: Shipping method
ka_GE: მიწოდების მეთოდი

en: Shipping method ID is required.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის იდენტიფიკატორი სავალდებულოა.

en: Shipping method ID.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის იდენტიფიკატორი.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
ka_GE: ვერ დაემატა მიწოდების მეთოდი. გთხოვთ ხელახლა სცადოთ.

en: Shipping method customer facing title.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის სათაური კლიენტისათვის.

en: Shipping method description.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის აღწერა.

en: Shipping method enabled status.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის ჩართული სტატუსი.

en: Shipping method instance ID.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის ეგზემპლარის იდენტიფიკატორი.

en: Shipping method name.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის დასახელება.

en: Shipping method settings.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის პარამეტრები.

en: Shipping method sort order.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის დალაგების წესი.

en: Shipping method title.
ka_GE: მიწოდების მეთოდის სათაური.

en: Shipping method(s)
ka_GE: მიწოდების მეთოდ(ებ)ი

en: Shipping methods
ka_GE: მიწოდების მეთოდები

en: Shipping methods do not support trashing.
ka_GE: მიწოდების მეთოდები მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას.

en: Shipping name
ka_GE: მიწოდების დასახელება

en: Shipping only
ka_GE: მხოლოდ მიწოდება

en: Shipping options will be updated during checkout.
ka_GE: მიწოდების ვარიანტები განახლდება შეკვეთის გაფორმებისას.

en: Shipping tax amount
ka_GE: გადასახადები მიწოდებაზე

en: Shipping tax class
ka_GE: მიწოდების გადასახადის კლასი

en: Shipping tax class based on cart items
ka_GE: მიწოდების საგადასახადო კლასი ეფუძნება ნივთებს კალათაში

en: Shipping tax total.
ka_GE: სულ გადასახადები მიწოდებაზე.

en: Shipping to %s.
ka_GE: მიწოდება: %s.

en: Shipping total must be a positive amount.
ka_GE: მიწოდების ფასი დადებითი რიცხვი უნდა იყოს.

en: Shipping via %s
ka_GE: მიწოდების მეთოდი: %s

en: Shipping zone location code.
ka_GE: მიწოდების ზონაის ადგილმდებარეობის კოდი.

en: Shipping zone location type.
ka_GE: მიწოდების ზონის ადგილმდებარეობის ტიპი.

en: Shipping zone name.
ka_GE: მიწოდების ზონის სახელი.

en: Shipping zone order.
ka_GE: შეკვეთის მიწოდების ზონა.

en: Shipping zones
ka_GE: მიწოდების ზონები

en: Shipping zones do not support trashing.
ka_GE: მიწოდების ზონები მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას.

en: Shipping:
ka_GE: მიწოდება:

en: Shizuoka
ka_GE: შიზუოკა

en: Shkodër
ka_GE: შკოდერი

en: Shop
ka_GE: მაღაზია

en: Shop Page
ka_GE: მაღაზიის გვერდი

en: Shop and search results
ka_GE: პროდუქტებისა და ძებნის შედეგები

en: Shop base
ka_GE: მაღაზიის ბაზა

en: Shop base address
ka_GE: მაღაზიის მისამართი

en: Shop base with category
ka_GE: მაღაზიის ბაზის კატეგორიებით

en: Shop only
ka_GE: მხოლოდ პროდუქტები

en: Shop order
ka_GE: შეკვეთა მაღაზიაში

en: Shop page
ka_GE: მაღაზიის მთავარი გვერდი

en: Shop page display
ka_GE: მაღაზიის გვერდის ჩვენება

en: Shop pages
ka_GE: მაღაზიის გვერდები

en: Short description
ka_GE: მოკლე აღწერა

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
ka_GE: თუ გუსრთ გაიგოთ, როგორ მუშაობს WooCommerce, როგორ გამოიყენოთ და განავითაროთ, <a href="%s">გთხოვთ წაიკითოთ დოკუმენტაცია</a>. მასში მოყვანილია ყველა სახის რესურსი, მათ შორის კოდის ფრაგმენტები, მომხმარებლის სახელმძღვანელო და მრავალი სხვა.

en: Show
ka_GE: ჩვენება

en: Show "verified owner" label on customer reviews
ka_GE: ნიშანის „დამოწმებული მფლობელი“ ჩვენება მომხმარებლების გამოხმაურებებზე

en: Show Suggestions
ka_GE: შემოთავაზებების ჩვენება

en: Show advanced options
ka_GE: დამატებითი პარამეტრების ჩვენება

en: Show all types
ka_GE: ყველა ტიპის ჩვენება

en: Show as dropdown
ka_GE: ჩამოსაშლელი სიის სახით ჩვენება

en: Show categories
ka_GE: კატეგორიების ჩვენება

en: Show categories &amp; products
ka_GE: კატეგორიებისა და პროდუქტების ჩვენება

en: Show hidden products
ka_GE: ფარული პროდუქტების ჩვენება

en: Show hierarchy
ka_GE: იერარქიის ჩვენება

en: Show if is a compound tax rate.
ka_GE: ჩვენება, თუ ნაერთი საგადასახადო განაკვეთია.

en: Show more details
ka_GE: მეტი დეტალების დამატება

en: Show product counts
ka_GE: პროდუქტის რაოდენობის ჩვენება

en: Show products
ka_GE: პროდუქტების ჩვენება

en: Show subcategories
ka_GE: ქვეკატეგორიების ჩვენება

en: Show subcategories &amp; products
ka_GE: ქვეკატეგორიებისა და პროდუქტების ჩვენება

en: Showing reports for:
ka_GE: ანგარიშგებების ჩვენება:

en: Showing the single result
ka_GE: აჩვენებს %d შედეგს

en: Shows if backorders are allowed.
ka_GE: აჩვენებს, რომ წინასწარი შეკვეთები ნებადართულია.

en: Shows if the product can be bought.
ka_GE: აჩვენებს, რომ შესაძლებელია პროდუქტის ყიდვა.

en: Shows if the product is on backordered.
ka_GE: აჩვენებს, რომ პროდუქტი წინასწარ შეკვეთილია.

en: Shows if the product is on sale.
ka_GE: აჩვენებს, თუ პროდუქტი ფასდაკლებით იყიდება.

en: Shows if the product need to be shipped.
ka_GE: აჩვენებს, საჭიროა თუ არა მიწოდება.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
ka_GE: აჩვენებს, ნაყიდი აქვს თუ არა თუ არა გამოხმაურების ავტორს ეს პროდუქტი.

en: Shows if the variation can be bought.
ka_GE: მიუთითებს, რომ შესაძლებელია ნაირსახეობის ყიდვა.

en: Shows if the variation is on backordered.
ka_GE: აჩვენებს, რომ ნაირსახეობა წინასწარ არის შეკვეთილი.

en: Shows if the variation is on sale.
ka_GE: აჩვენებს, თუ ნაირსახეობა ფასდაკლებით იყიდება.

en: Shows where the order was created.
ka_GE: აჩვენებს, როდის შეიქმნა შეკვეთა.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
ka_GE: აჩვენებს, დაერიცხება თუ არა გადასახადი.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
ka_GE: აჩვენებს/განსაზღვრავს, მინაწერი განკუთვნილია შიდა მოხმარებისათვის, თუ მომხმარებლისთვის საჩვენებლად (მომხმარებელ;ი მიიღებს შეტყობინებას.)

en: Shumen
ka_GE: შუმენი

en: Sibiu
ka_GE: სიბიუ

en: Siena
ka_GE: სიენა

en: Sierra Leone
ka_GE: სიერა ლეონე

en: Sierra Leonean leone
ka_GE: სიერა-ლეონური ლეონე

en: Signups
ka_GE: რეგისტრაციები

en: Siirt
ka_GE: სიირთი

en: Sikkim
ka_GE: სიკიმი

en: Silistra
ka_GE: სილისტრი

en: Simiyu
ka_GE: სიმგია

en: Simple product
ka_GE: მარტივი პროდუქტი

en: Sinaloa
ka_GE: სინალოა

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
ka_GE: ვინაიდან თქვენი ბრაუზერი მხარს არ უჭერს JavaScript-ს, ან ის გამორთულია, გთხოვთ დარწმუნდეთ, რომ დააჭირეთ ღილაკზე %1$sგანახლება შედეგი%2$s შეკვეთის გაფორმებამდე. წინააღმდეგ შემთხვევაში შესაძლოა არასწორად გაითვალოს ღირებულება.

en: Sindh
ka_GE: სინდი

en: Sing Buri
ka_GE: სინგბური

en: Singapore
ka_GE: სინგაპური

en: Singapore dollar
ka_GE: სინგაპურული დოლარი

en: Singida
ka_GE: სინგიდი

en: Sinoe
ka_GE: სინოე

en: Sinop
ka_GE: სინოპი

en: Siquijor
ka_GE: სიქვიჟორი

en: Siracusa
ka_GE: სირაკუზა

en: Sirajganj
ka_GE: სირაჯანჯში

en: Sironko
ka_GE: სირონკო

en: Sisaket
ka_GE: სისაკეტი

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
ka_GE: სისტანი და ბელუჯისტანი

en: Site URL.
ka_GE: საიტის URL.

en: Site address (URL)
ka_GE: საიტის მისამართი (URL)

en: Sivas
ka_GE: სივასი

en: Skip setup
ka_GE: დაყენების გამოტოვება

en: Skip this step
ka_GE: ამ ბიჯის გამოტოვება

en: Sligo
ka_GE: სლაიგო

en: Sliven
ka_GE: სლივენი

en: Slovakia
ka_GE: სლოვაკეთი

en: Slovenia
ka_GE: სლოვენია

en: Slug
ka_GE: იარლიყი

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
ka_GE: იარლიყი "%s" უკვე გამოიყენება. გთხოვთ მიუთითოთ სხვა.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
ka_GE: იარლიყი "%s" არ არის ნებადართული, ვინაიდან დარეზერვებულია სისტემის მიერ. გთხოვთ მიუთითოთ სხვა.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
ka_GE: იარლიყი "%s" ძალიან გრძელია (28 სიმბოლოზე მეტი). გთხოვთ დაამოკლოთ.

en: Smolyan
ka_GE: სმოლიანი

en: Sofia
ka_GE: სოფია

en: Sokoto
ka_GE: სოკოტო

en: Sol
ka_GE: პერუს სოლი

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
ka_GE[0]: გაყიდულია %1$d ნივთი ბოლო %2$d დღის განმავლობაში

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
ka_GE: გაყიდულია %1$s ღირებულების პროდუქცია ბოლო %2$d დღის განმავლობაში

en: Sold individually
ka_GE: გაყიდვა ინდივიდუალურად

en: Sold individually?
ka_GE: გაიყიდა პირადად?

en: Solomon Islands
ka_GE: სოლომონის კუნძულები

en: Solomon Islands dollar
ka_GE: სოლომონის კუნძულების დოლარი

en: Solothurn
ka_GE: ზოლოთურნი

en: Somali shilling
ka_GE: სომალის შილინგი

en: Somalia
ka_GE: სომალი

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
ka_GE: ზოგიერთი ვებ-სერვისი, როგორიცაა მიწოდების სამსახური, იყენებს SOAP-ს ინფორმაციის მისაღებად დაშორებული სერვერებიდან. მაგალითად, FedEx-ის ტარიფების სანახავად დროის რეალურ რეჟიმში საჭიროა SOAP-ის დაყენება.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
ka_GE: ვიღაცამ მოითხოვა ახალი პაროლი შემდეგი ანგარიშისთვის %s:

en: Somogy
ka_GE: შომოდი

en: Sondrio
ka_GE: სონდრიო

en: Songkhla
ka_GE: სონგხლა

en: Sonora
ka_GE: სონორა

en: Soria
ka_GE: სორია

en: Soroca
ka_GE: სოროკა

en: Soroti
ka_GE: სოროტი

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
ka_GE: უკაცრავად, წარმოიშვა შეცდომა კუპონის ამოღებისას.

en: Sorry to see you go.
ka_GE: იმედია მალე დაბრუნდებით.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
ka_GE: ბოდიში! ვერ მოხერხდა Jetpack-თან დაკავშირება 😭. დარწმუნდით, რომ თქვენს საიტზე წვდომა შესაძლებელია ინტერნეტიდან და ის ამუშავებს შემომავალ და გამავალ მოთხოვნებს curl-ის გამოყენებით. ასევე შეგიძლიათ მიუერთდეთ Jetpack კვლავ და თუ კვლავ დაფიქსირდება პრობლემა, დაუკავშირდეთ მხარდაჭერის სამსახურს.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
ka_GE: ბოდიში! ჩვენ ვცადეთ, მაგრამ ვერ მოვახერხეთ Jetpack-თან დაკავშირება 😭. გთხოვთ გადადით პლაგინების ჩანართზე Jetpack-თან დასაკავშირებლად და დაასრულოთ მაღაზიის მორგება.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
ka_GE: ბოდიში! ვერ მოხერხდა Jetpack-თან დაკავშირება 😭. გთხოვთ გადადით პლაგინების ჩანართზე მის დასაყენებლად და დაასრულოთ მაღაზიის მორგება.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
ka_GE: უკაცრავად, "%s" არ არის მარაგში, ამიტომ შეკვეთა ვერ იქნება გადახდილი. ბოდიშს გიხდით.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
ka_GE: უკაცრავად, "%s" არ არის მარაგში. გთხოვთ შეიტანოთ ცვლილება თქვენს კალათში. ბოდიშს გიხდით შეფერხებისთვის.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
ka_GE: უკაცრავად, მაგრამ კუპონი “%s” უკვე გამოყენებულია და ვერ შეძლებთ მის გამოყენებას სხვა კუპონებთან ერთად.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ka_GE: უკაცრავად, არ გვაქვს გათვალიწინებული გადახდის მეთოდი, რომელიც ერგება თქვენს მდებარეობას. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ რჩევისათვის, ან სპეციალური პირობებისათვის.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
ka_GE: უკაცრავად, არ გვაქვს გათვალიწინებული გადახდის მეთოდი, რომელიც ერგება თქვენს რეგიონს. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ რჩევისათვის, ან სპეციალური პირობებისათვის.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
ka_GE: უკაცრავად, როგორც ჩანს კუპონი “%s” არასწორია — ის წაიშალა თქვენი შეკვეთიდან.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
ka_GE: უკაცრავად, არ არის პროდუქტი, რომელიც შეესაბამება თქვენს არჩევანს. გთხოვთ აირჩიოთ სხვა კომბინაცია.

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
ka_GE: უკაცრავად, შეკვეთა ვერ მოიძებნა. გთხოვთ დაგვიკავშირდით, თუ გაგიჩნდათ წვდომის სირთულე შეკვეთის მონაცემებზე.

en: Sorry, there has been an error.
ka_GE: უკაცრავად, მოხდა შეცდომა.

en: Sorry, this coupon is not applicable to selected products.
ka_GE: უკაცრავად, ეს კუპონი არ შეესაბამება შერჩეულ პროდუქციას.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
ka_GE: უკაცრავად, ეს კუპონი არ შეესაბამება შერჩეულ კატეგორიას: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
ka_GE: უკაცრავად, ეს კუპონი არ შეესაბამება შერჩეულ პროდუქტებს: %s.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
ka_GE: უკაცრავად, არ შეიძლება ამ კუპონის გამოყენება კალათში დამატებულ პროდუქტებთან.

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
ka_GE: უკაცრავად, არ შეიძლება ამ კუპონის გამოყენება ფასდაკლებულ პროდუქტებთან.

en: Sorry, this download has expired
ka_GE: უკაცრავად, ამ ჩამოტვირთვის ვადა ამოიწურა

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
ka_GE: უკაცრავად, შეკვეთა არასწორია, მისი გადახდა შეუძლებელია.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
ka_GE: უკაცრავად, ამ პროდუქტის შეძენა შეუძლებელია.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
ka_GE: უკაცრავად, პროდუქტი მიუწვდომელია. აირჩიეთ სხვა კომბინაცია.

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
ka_GE: უკაცრავად, ვერ მოხერხდა თქვენი მაღაზიის დაკავშირება Jetpack-თან

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
ka_GE: უკაცრავად, არ გვაქვს საკმარისი "%1$s" საწყობში, რათა შევასრულოთ თქვენი შეკვეთა (ხელმისაწვდომია %2$s). ბოდიშს გიხდით ნებისმიერი უხერხულობისათვის.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ რესურსის პაკეტური მანიპულირების უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ კომენტარის ტიპის ჩასწორების უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ რესურსების შექმნის უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
ka_GE: უკაცრავად, %s-ის წაშლა შეუძლებელია.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ რესურსის წაშლის უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ რესურსის ჩასწორების უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ საიტზე თემების დაყენების უფლება.

en: Sorry, you are not allowed to upload this file type.
ka_GE: უკაცრავად, თქვენ არ გაქვთ უფლება ატვირთოთ ეს ფაილის ტიპი.

en: Sorry, you cannot create new resource.
ka_GE: უკაცრავად, ახალი რესურსის შექმნა შეუძლებელია.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
ka_GE: უკაცრავად, ამ რესურსის წაშლა შეუძლებელია.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
ka_GE: უკაცრავად, ამ რესურსის ჩასწორება შეუძლებელია.

en: Sorry, you cannot list resources.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ რესურსების სიის ნახვის უფლება.

en: Sorry, you cannot update resource.
ka_GE: უკაცრავად, ამ რესურსის განახლება შეუძლებელია.

en: Sorry, you cannot view this resource.
ka_GE: უკაცრავად, არ გაქვთ ამ რესურსის ნახვის უფლება.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
ka_GE: უკაცრავად, თქვენ ამოწურეთ ამ ფაილის ჩამოტვირთვის ღზვრული ოდენობა

en: Sorry, your session has expired.
ka_GE: უკაცრავად, თქვენი სესია ამოიწურა.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
ka_GE: სამწუხაროდ, თქვენი სესიის დრო ამოიწურა. <a href="%s" class="wc-backward">მაღაზიაში დაბრუნება</a>

en: Sorsogon
ka_GE: სორგოგონი

en: Sort by average rating
ka_GE: რეიტინგით

en: Sort by latest
ka_GE: დახარისხება სიახლით

en: Sort by most recent
ka_GE: ბოლოს დამატებული

en: Sort by popularity
ka_GE: პოპულარობით

en: Sort by price (asc)
ka_GE: დალაგება ფასის მიხედვით (აღმავალი)

en: Sort by price (desc)
ka_GE: დალაგება ფასის მიხედვით (დაღმავალი)

en: Sort by price: high to low
ka_GE: ფასი: კლებადობით

en: Sort by price: low to high
ka_GE: ფასი: ზრდადობით

en: Sort by tax class.
ka_GE: დალაგება საგადასახადო კლასით.

en: Sort by:
ka_GE: დახარისხება:

en: Sort collection by object attribute.
ka_GE: კოლექციის დახარისხება ობიექტის ატრიბუტების მიხედვით.

en: Sort collection by resource attribute.
ka_GE: კოლექციის დახარისხება რესურსების ატრიბუტების მიხედვით.

en: Sorting
ka_GE: დახარისხება

[ctx: Sorting order]
en: Order
ka_GE: შეკვეთა

en: Source
ka_GE: წყარო

en: Source type
ka_GE: წყაროს ტიპი

en: Source: %s
ka_GE: წყარო: %s

en: South Africa
ka_GE: სამხრეთ აფრიკა

en: South African rand
ka_GE: სამხრეთაფრიკული რანდი

en: South America
ka_GE: სამხრეთ ამერიკა

en: South Australia
ka_GE: სამხრეთ ავსტრალია

en: South Carolina
ka_GE: სამხრეთ კაროლინა

en: South Cotabato
ka_GE: სამხრეთ კოტბატოტი

en: South Dakota
ka_GE: სამხრეთ დაკოტა

en: South Georgia/Sandwich Islands
ka_GE: სამხრეთი გეორგია/სენდვიჩის კუნძულები

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
ka_GE: სამხრეთ ხორასანი

en: South Korea
ka_GE: სამხრეთ კორეა

en: South Korean won
ka_GE: სამხრეთკორეული ვონი

en: South Sudan
ka_GE: სამხრეთ სუდანი

en: South Sudanese pound
ka_GE: სამხრეთსუდანური გირვანქა

en: Southern
ka_GE: სამხრეთის

en: Southern Leyte
ka_GE: სამხრეთ ლეიტე

en: Southland
ka_GE: საუთლენდი

en: Spain
ka_GE: ესპანეთი

en: Specific Countries
ka_GE: კონკრეტული ქვეყნები

en: Specific countries
ka_GE: სპეციფიური ქვეყნები

en: Specified file failed upload test.
ka_GE: შეცდომა მითითებული ფაილის ატვირთვისას.

en: Square
ka_GE: ფართობი

en: Sri Lanka
ka_GE: შრი-ლანკა

en: Sri Lankan rupee
ka_GE: შრი-ლანკური რუპია

en: St. Gallen
ka_GE: სანქტ-გალენი

en: Standard
ka_GE: სტანდარტული

en: Standard rate
ka_GE: სტანდარტული ტარიფი

en: Standard rates
ka_GE: სტანდარტული ტარიფი

en: Star ratings should be required, not optional
ka_GE: რეიტინგი ვარსკვლავებით სავალდებულოა, არა სურვილისამებრ

en: Stara Zagora
ka_GE: სტარა ზაგორა

en: Start Import
ka_GE: იმპორტის დაწყება

en: Start date of sale price, as GMT.
ka_GE: ამ ფასად გაყიდვების დაწყების თარიღი (GMT).

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
ka_GE: ფასდაკლების პერიოდის დაწყების თარიღი, მაღაზიის დროის სარტყელის მიხედვით.

en: Start date of sale price.
ka_GE: ფასდაკლების დაწყების თარიღი.

en: Started processing action %s
ka_GE: ქმედების დამუშავება დაწყებულია: %s

en: State
ka_GE: რეგიონი

en: State / County
ka_GE: მუნიციპალიტეტი / თემი

en: State / County or state code
ka_GE: სახელმწიფო / ქვეყნის ან სახელმწიფოს კოდი

en: State / Zone
ka_GE: შტატი / ზონა

en: State code
ka_GE: შტატის კოდი

en: State code.
ka_GE: რეგიონის კოდი.

en: Status
ka_GE: სტატუსი

en: Status of the review.
ka_GE: მიმოხილვის სტატუსი.

en: Status:
ka_GE: სტატუსი:

en: Step
ka_GE: ბიჯი

en: Stock
ka_GE: მარაგი

en: Stock Keeping Unit
ka_GE: არტიკული (SKU)

en: Stock display format
ka_GE: მარაგის ჩვენების ფორმატი

en: Stock levels increased:
ka_GE: მარაგების დონე გაიზარდა:

en: Stock levels reduced:
ka_GE: მარაგების დონე შემცირდა:

en: Stock management at product level.
ka_GE: მარაგების მართვა პროდუქტების დონეზე.

en: Stock management at variation level.
ka_GE: მარაგების მართვა ნაირსახეობების დონეზე.

en: Stock qty
ka_GE: მარაგების რ-ბა

en: Stock quantity
ka_GE: რაოდენობა მარაგში

en: Stock quantity.
ka_GE: რაოდენობა საწყობში.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
ka_GE: რაოდენობა მარაგში. თუ ცვლადი პოდუქტია, მაშინ ეს მნიშვნელობა გამოყენებული იქნება ყველა ვარიანტის მარაგების კონტროლისათვის, მანამდე, სანამ არ განსაზღვრავთ მარაგებს ვარიანტის დონეზე.

en: Stock status
ka_GE: მარაგების მდგომარეობა

en: Stock: %d
ka_GE: ნაშთი: %d

en: Store Address
ka_GE: მაღაზიის მისამართი

en: Store Notice
ka_GE: მაღაზიის შეტყობინება

en: Store monitoring
ka_GE: მაღაზიის მონიტორინგი

en: Store notice
ka_GE: მაღაზიის გაფრთხილება

en: Store setup
ka_GE: მაღაზიის მორგება

en: Store stats
ka_GE: მაღაზიის სტატისტიკა

en: Storefront Theme
ka_GE: თემა Storefront

en: Storefront icon
ka_GE: Storefront-ის ხატულა

en: Storefront is an intuitive, flexible and <strong>free</strong> WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
ka_GE: Storefront არის ინტუიციური, მოქნილი და <strong>უფასო</strong> WordPress თემა, რომელიც ღრმად ინტეგრირებულია WooCommerce-სთან და მრავალ პოპულარული გაფართოებასთან.

en: Street address
ka_GE: ქუჩის მისამართი

en: Stripe email address
ka_GE: Stripe-ის ელფოსტა

en: Stripe email address:
ka_GE: Stripe-ის ელფოსტა:

en: Subcategories
ka_GE: ქვეკატეგორიები

en: Subject
ka_GE: თემა

en: Subject (paid)
ka_GE: შეტყობინების თემა (ფასიანი)

en: Submit
ka_GE: გაგზავნა

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
ka_GE: გამოწერა %1$s წარმატებით გამოირთო. თქვენ აღარ მიიღებთ ამ პროდუქტის განახლებებს. <a href="%2$s">დააწკაპუნეთ აქ</a> თუ გსურთ შესაბამისი პლაგინის გამორთვაც.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
ka_GE: გამოწერა %s წარმატებით გამოირთო. თქვენ აღარ მიიღებთ ამ პროდუქტის განახლებებს.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
ka_GE: გამოწერის მოქმედების ვადა <strong>იწურება</strong>.

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
ka_GE: გამოწერა: არ არის ხელმისაწვდომი — უკვე გამოიყენება%1$d საიტზე %2$d ხელმისაწვდომიდან

en: Subscription: Unlimited
ka_GE: გამოწერა: შეუზღუდავი

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
ka_GE: გამოწერა: გამოიყენება %1$d საიტზე %2$d ხელმისაწვდომიდან

en: Subscriptions
ka_GE: გამოწერები

en: Subtotal
ka_GE: ჯამი

en: Subtotal:
ka_GE: ჯამი:

en: Suburb
ka_GE: გარეუბანი

en: Successfully canceled action: %s
ka_GE: წარმატებით გაუქმებული ქმედება: %s

en: Successfully executed action: %s
ka_GE: ქმედება წარმატებით შესრულდა: %s

en: Successfully processed change for action: %s
ka_GE: ქმედების ცვლილება წარმატებით დამუშავდა: %s

en: Suceava
ka_GE: სუჩავა

en: Sud Sardegna
ka_GE: სამხრეთ სარდინია

en: Sudan
ka_GE: სუდანი

en: Sudanese pound
ka_GE: სუდანური  გირვანქა

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
ka_GE: Suhosin დაცვის მძლავრი სისტემაა, PHP-ის ენაზე დაწერილი აპლიკაციებისათვის. ეს სისტემა შემუშავებულია სერვერების დასაცავად, ჯერ ერთი, პრობლემების ფართო სპექტრისაგან, მეორეც, უცნობი მოწყვლადობისგან როგორც აპლიკაციაში, აგრეთვე PHP-ის ბირთვში. თუ დაცვა ჩართულია თქვენს სერვერზე, Suhosin მოითხოვს დამატებითი პარამეტრების მორგებას შეტანილი მონაცემების გაზრდის მიზნით.

en: Sukhothai
ka_GE: სუხოტთაი

en: Sulawesi Barat
ka_GE: დასავლეთ სულავესი

en: Sulawesi Selatan
ka_GE: სამხრეთ სულავესი

en: Sulawesi Tengah
ka_GE: ცენტრალური სულავესი

en: Sulawesi Tenggara
ka_GE: სამხრეთ-აღმოსავლეთ სულავესი

en: Sulawesi Utara
ka_GE: ჩრდილოეთ სულავესი

en: Sultan Kudarat
ka_GE: სულთან კუდაარატი

en: Sulu
ka_GE: სულუ

en: Sum of all taxes.
ka_GE: ყველა გადასახადის ჯამი.

en: Sum of line item taxes only.
ka_GE: მხოლოდ ნივთის გადასახადების ჯამი.

en: Sumatera Barat
ka_GE: დასავლეთ სუმატრა

en: Sumatera Selatan
ka_GE: სამხრეთ სუმატრა

en: Sumatera Utara
ka_GE: ჩრდილოეთ სუმატრა

en: Summary
ka_GE: ანონსი

en: Sunamganj
ka_GE: ზანამჯანი

en: Suphan Buri
ka_GE: სუპანბური

en: Supported features for this payment gateway.
ka_GE: ანგარიშსწორების არხის მხარდაჭერილი ფუქნციები.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
ka_GE: მხარდაჭერილია შემდეგი შემავსებლები: <code>[qty]</code> = საქონლის რაოდენობა, <code>[cost]</code> = საქონლის ღირებულება, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = საპროცენტო განაკვეთი.

en: Surat Thani
ka_GE: სურატთანი

en: Surigao del Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ სურიგაო

en: Surigao del Sur
ka_GE: სამხრეთ სურიგაო

en: Surin
ka_GE: სურინი

en: Suriname
ka_GE: სურინამი

en: Surinamese dollar
ka_GE: სურინამული დოლარი

en: Svalbard and Jan Mayen
ka_GE: სვალბარდი და იან-მაიენი

en: Swazi lilangeni
ka_GE: სვაზილენდური ლილანგერი

en: Sweden
ka_GE: შვედეთი

en: Swedish krona
ka_GE: შვედური კრონა

en: Swiss franc
ka_GE: შვეიცარიული ფრანკი

en: Switzerland
ka_GE: შვეიცარია

en: Sylhet
ka_GE: სილჰეტი

en: Syria
ka_GE: სირია

en: Syrian pound
ka_GE: სირიული გირვანქა

en: System status
ka_GE: სისტემის სტატუსი

en: Szabolcs-Szatmár-Bereg
ka_GE: საბოლჩ-სატმარ-ბერეგი

en: Tabasco
ka_GE: ტაბასკო

en: Table does not exist
ka_GE: ცხრილი არ არსებობს

en: Tablet
ka_GE: ტაბლეტი

en: Tabora
ka_GE: ტაბორი

en: Tacna
ka_GE: ტაკნა

en: Tag
ka_GE: ჭდე

en: Tag ID
ka_GE: ჭდის ID

en: Tag ID.
ka_GE: ჭდეს იდენტიფიკატორი.

en: Tag added.
ka_GE: ჭდე დაემატა.

en: Tag deleted.
ka_GE: ჭდე წაიშალა.

en: Tag link
ka_GE: ჭდის ბმული

en: Tag name
ka_GE: ჭდის სახელი

en: Tag name.
ka_GE: ჭდეს სახელი.

en: Tag not added.
ka_GE: ჭდე ვერ დაემატა.

en: Tag not updated.
ka_GE: ჭდე ვერ განახლდა.

en: Tag slug
ka_GE: ჭდის იარლიყი

en: Tag slug.
ka_GE: ჭდეს იარლიყი.

en: Tag updated.
ka_GE: ჭდე განახლდა.

en: Tag: | Tags:
ka_GE[0]: ჭდე:

en: Tags
ka_GE: ჭდეები

en: Tags deleted.
ka_GE: ჭდეები წაიშალა.

en: Tags totals.
ka_GE: სულ ჭდე.

en: Taiwan
ka_GE: ტაივანი

en: Tajikistan
ka_GE: ტაჯიკეთი

en: Tajikistani somoni
ka_GE: ტაჯიკური სომონი

en: Tak
ka_GE: ტაკი

en: Take over
ka_GE: კონტროლის მოხვეჭა

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
ka_GE: გადახდების მიღება საბანკო გადარიცხვით. უფრო ცნობილი, როგორც პირდაპირი, საბანკო/ელექტრონული გადარიცხვა

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
ka_GE: გადახდების მიღება ჩეკების საშუალებით. ამ ავტონომიური ანგარიშსწორების არხის გამოყენება ასევე შესაძლებელია სატესტო შენაძენებისათვის.

en: Tamaulipas
ka_GE: ტამაულიპასი

en: Tamil Nadu
ka_GE: ტამილნადუ

en: Tanga
ka_GE: ტანგა

en: Tangail
ka_GE: ტონგილი

en: Tanzania
ka_GE: ტანზანია

en: Tanzanian shilling
ka_GE: ტანზანიური შილინგი

en: Taraba
ka_GE: ტარაბა

en: Taraclia
ka_GE: ტარაკლია

en: Taranaki
ka_GE: ტარანაკი

en: Taranto
ka_GE: ტარანტო

en: Targovishte
ka_GE: ტირგოვიშტე

en: Tarija
ka_GE: ტარიხა

en: Tarlac
ka_GE: ტარლაკი

en: Tarragona
ka_GE: ტარაგონა

en: Tasman
ka_GE: ტასმანი

en: Tasmania
ka_GE: ტასმანია

en: Tawi-Tawi
ka_GE: ტავი-ტავი

en: Tax
ka_GE: Გადასახადი

en: Tax amount
ka_GE: გადასახადის თანხა

en: Tax class
ka_GE: გადასახადის კლასი

en: Tax class already exists
ka_GE: საგადასახადო კლასი უკვე არსებობს

en: Tax class name.
ka_GE: გადასახადის კლასის სახელი.

en: Tax class of fee.
ka_GE: მოსაკრებლის საგადასახადო კლასი.

en: Tax class of product.
ka_GE: გადასახადის კლასი.

en: Tax class.
ka_GE: გადასახადის კლასი.

en: Tax lines data.
ka_GE: გადასახადის მონაცემები.

en: Tax name
ka_GE: გადასახადის სახელი

en: Tax options
ka_GE: საგადასახადო პარამეტრები

en: Tax priority.
ka_GE: გადასახადის პრიორიტეტი.

en: Tax rate ID.
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთის იდენტიფიკატორი.

en: Tax rate ID: %s
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთის იდენტიფიკატორი: %s

en: Tax rate code.
ka_GE: გადასახადის კოდი.

en: Tax rate label.
ka_GE: გადასახადის იარლიყი.

en: Tax rate name.
ka_GE: საგადასახადო განაკვეთის სახელი.

en: Tax rate.
ka_GE: Გადასახადის განაკვეთი.

en: Tax rates successfully deleted
ka_GE: გადასახადების განაკვეთები წარმატებით წაიშალა

en: Tax status
ka_GE: გადასახადის სტატუსი

[ctx: Tax status]
en: None
ka_GE: არცერთი

en: Tax status of fee.
ka_GE: მოსაკრებლის საგადასახადო სტატუსი.

en: Tax status.
ka_GE: გადასახადის სტატუსი.

en: Tax subtotal.
ka_GE: გადასახადების ჯამი.

en: Tax total (not including shipping taxes).
ka_GE: გადასახადების ჯამი (გადაზიდვის გადასახადების გარდა).

en: Tax total.
ka_GE: გადასახადების მთლიანი ჯამი.

en: Taxable
ka_GE: დასაბეგრი

en: Taxes
ka_GE: გადასახადები

en: Taxes by code
ka_GE: გადასახადები კოდის მიხედვით

en: Taxes by date
ka_GE: გადასახადები თარიღის მიხედვით

en: Taxes do not support trashing.
ka_GE: გადასახადები მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას.

en: Taxonomies: Product types
ka_GE: ტაქსონომია: პროდუქტის ტიპები

en: Taxonomies: Product visibility
ka_GE: ტაქსონომიები: პროდუქტის ხილვადობა

en: Taxonomy does not exist.
ka_GE: ტაქსონომია არ არსებობს.

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
ka_GE: პროდუქტის ტიპი

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
ka_GE: პროდუქტების/შეკვეთების სტატუსების ტაქსონოიმია.

en: Tehran (تهران)
ka_GE: თეირანი

en: Telangana
ka_GE: ტელანგანა

en: Teleorman
ka_GE: ტელეორმანი

en: Template file copied to theme.
ka_GE: შაბლონის ფაილი დაკოპირდა თემაში.

en: Template file deleted from theme.
ka_GE: შაბლონის ფაილი წაიშალა თემიდან.

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
ka_GE: პროდუქტების კატალოგი

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
ka_GE: პროდუქტები ატრიბუტის მიხედვით

en: Template overrides.
ka_GE: შაბლონის გადასხვაფერება.

en: Templates
ka_GE: შაბლონები

en: Tennessee
ka_GE: ტენესი

en: Teramo
ka_GE: ტერამო

en: Terengganu
ka_GE: ტერენგანუ

en: Term ID
ka_GE: მნიშვნელობის იდენტიფიკატორი

en: Term counts
ka_GE: მნიშვნელობათა მთვლელი

en: Term name.
ka_GE: მნიშვნელობის სახელი.

en: Terms
ka_GE: მნიშვნელობა

en: Terms and Conditions Page
ka_GE: წესებისა და პირობების გვერდი

en: Terms and conditions
ka_GE: წესები და პირობები

en: Terms in the product visibility taxonomy.
ka_GE: ელემენტები პროდუქტების ხილვადობის ტაქსონომიაში.

en: Terms successfully recounted
ka_GE: პირობები წარმატებით იქნა გადათვლილი

en: Terni
ka_GE: ტერნი

en: Teruel
ka_GE: ტერუელი

en: Tested up to WooCommerce version
ka_GE: გატესტილია WooCommerce-ის ვერსიასთან

en: Texas
ka_GE: ტექსასი

en: Text to appear below the main email content.
ka_GE: ტექსტი რომელიც გამოჩდება მეილის კონტენტის ქვემოთ

en: Thai baht
ka_GE: ტაილანდური ბატი

en: Thailand
ka_GE: ტაილანდი

en: Thakurgaon
ka_GE: თაკურგაონი

en: Thank you for selling with WooCommerce.
ka_GE: გმადლობთ, რომ WooCommerce-ით ყიდით.

en: Thank you for your order
ka_GE: გმადლობთ შეკვეთისთვის

en: Thank you. Your order has been received.
ka_GE: გმადლობთ. თქვენი შეკვეთა მიღებულია.

en: Thanks :)
ka_GE: გმადლობთ :)

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
ka_GE: გმადლობთ, რომ შექმენით ანგარიში საიტზე: %1$s. მომხმარებლის სახელი: %2$s. თქვენ შეგიძლიათ ეწვიოთ ანგარიშს შეკვეთების სანახავად, შეცვალოთ პაროლი და სხვა: %3$s

en: Thanks for reading.
ka_GE: გმადლობთ, რომ წაიკითხეთ.

en: Thanks for shopping with us
ka_GE: გმადლობთ, რომ ყიდულობთ ჩვენთან

en: Thanks for shopping with us.
ka_GE: გმადლობთ, რომ ყიდულობთ ჩვენთან.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
ka_GE: გმადლობთ, რომ იყენებთ Jetpack-ს! თქვენი მაღაზია თითქმის მზადაა: ისეთი სერვისების გასააქტოურებლად, როგორიცაა %s, უბრალოდ მიუერთეთ თქვენი მაღაზია.

en: Thanks!
ka_GE: გმადლობთ!

en: The "%s" payment method is currently disabled
ka_GE: ანგარიშსწორების არხი "%s" ამ მომენტში გამორთულია

en: The "%s" payment method is currently enabled
ka_GE: ანგარიშსწორების არხი “%s” ამ მომენტში ჩართულია

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
ka_GE: ზონის „მდებარეობა, რომლეიც არ არის დამატებული თქვენს სხვა ზონებში“ შეცვლა არ შეიძლება.

en: The %s cannot be deleted.
ka_GE: %s, წაშლა შეუძლებელია.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
ka_GE: კლასი %s შეიძლება გაეშვას მხოლოდ WP CLI-ს შიგნით.

en: The %s does not support trashing.
ka_GE: %s, წაშლა არ არის გათვალისწინებული.

en: The %s has already been deleted.
ka_GE: %s უკვე წაიშალა.

en: The %s is not a valid URL
ka_GE: %s არ არის სწორი URL

en: The API key provided does not have read permissions.
ka_GE: API გასაღებს არა აქვს წაკითხვის უფლება.

en: The API key provided does not have write permissions.
ka_GE: API გასაღებს არა აქვს ჩაწერის უფლება.

en: The CSV is invalid.
ka_GE: CSV ფაილი დაზიანებულია.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
ka_GE: Eway გაფართოება WooCommerce-ისთვის საშუალებას გაძლევთ განახორციელოთ საკრედიტო ბარათით გადახდები პირდაპირ თქვენს მაღაზიაში თქვენი მომხმარებლების მესამე მხარის საიტზე გადამისამართების გარეშე გადახდის განსახორციელებლად.

en: The HTTP response code from the receiving server.
ka_GE: HTTP საპასუხო კოდი მიმღები სერვერიდან.

en: The HTTP response message from the receiving server.
ka_GE: HTTP საპასუხო შეტყობინება მიმღები სერვერიდან.

en: The ID for the parent of the resource.
ka_GE: რესურსის მშობელის იდენტიფიკატორი.

en: The JSONP callback function is invalid
ka_GE: გამოძახებული JSONP ფუნქცია არაკორექტულია

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
ka_GE: PayFast გაფართოება WooCommerce-ისათვის საშუალებას გაძლევთ მიიღოთ გადახდები საკრედიტო ბარათებიდან და საბანკო გადარიცხვებით სამხრეთ აფრიკაში საუკეთესო ანგარიშსწორების არხის გამოყენებით. დაყენებითვის, ან ყოველთვიურად თანხის გადახდა არ მოგიწევთ.

en: The SKU already exists on another product.
ka_GE: პროდუქტი ამ არტიკულით უკვე არსებობს.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
ka_GE: თქვენი გვერდის %s URL (აგრეთვე გვერდის იდენტიფიკატორი).

en: The URL where the webhook payload is delivered.
ka_GE: URL, სადაც მიეწოდება ვებჰუკის დატვირთვა.

en: The URL where the webhook was delivered.
ka_GE: ვებჰუკის მიწოდების URL.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
ka_GE: პლაგინი WooCommerce Helper აღარ არის საჭირო. <a href="%s">ხელმოწერების სამართავად</a> გამოიყენეთ ჩანართი „გაფართოებები“.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
ka_GE: WooCommerce REST API საშუალებას გაძლევთ ნახოთ და შეცვალოთ მაღაზიის პარამეტრები გარე აპლიკაციების საშუალებით. წვდომა შესაძლებელია მხოლოდ ნამდვილი API გასაღებების საშუალებით.

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
ka_GE: ფასდაკლების ოდენობა. ყოველთვის რიცხვით ფორმატში, მაშინაც კი, როცა არის პროცენტი.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
ka_GE: დროის მოცულობა (წამებში), რომელსაც თქვენი საიტი დახარჯავს ცალკეულ ოპერაციაზე ვადის ამოწურვამდე (სერვერის მიუწვდომელობის თავიდან ასაცილებლად)

en: The attribute name.
ka_GE: ატრიბუტის სახელი.

en: The background color for WooCommerce email templates. Default %s.
ka_GE: WooCommerce-ის ელწერილების შაბლონების ფონის ფერი. ნაგულისხმევად %s.

en: The base color for WooCommerce email templates. Default %s.
ka_GE: WooCommerce-ის ელწერილების შაბლონების ძირითადი ფერი. ნაგულისხმევად %s.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
ka_GE: ამ ძირითადი გვერდის გამოყენება აგრეთვე შეიძლება <a href="%s">პროდუქტების ბმულებისათვის</a>.

en: The callback_url needs to be over SSL
ka_GE: Callback_url უნდა იყოს SSL-ის გავლით

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
ka_GE: კალათა უკვე შევსებულია პროდუქტებით წინა შეკვეთიდან.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
ka_GE: ცვლილებები, რომლებიც თქვენ განახორციელეთ, დაიკარგება, თუ გახვალთ ამ გვერდიდან.

en: The city in which your business is located.
ka_GE: ქალაქი, სადაც განთავსებულია თქვენი მაღაზია.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
ka_GE: განაცხადი დიკარგა. მიმდინარე პაკეტის იძულებითი შეწყვეტა.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
ka_GE: კლასი %1$s რომელიც, მოწოდებულია %2$s ფილტრის მიერ, შეუძლია %3$s-ის რეალიზაცია.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
ka_GE: კლასი, რომელიც მიერთებულია „woocommerce_queue_class“-ზე, ვერ ახორციელებს WC_Queue_Interface ინტერფეისს. ამის სანაცვლოდ, ნაგულისხმევად გამოყენებული იქნება %s კლასი.

en: The comment has already been trashed.
ka_GE: კომენტარი უკვე წაიშალა.

en: The content of the review.
ka_GE: მიმოხილვის შიგთავსი.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
ka_GE: ქვეყანა და რეგიონი, თუ არის, სადაც განთავსებულია თქვენი მაღაზია.

en: The coupon code already exists
ka_GE: კუპონის კოდი უკვე არსებობს

en: The coupon code cannot be empty.
ka_GE: კუპონის კოდი არ შეიძლება იყოს ცარიელი.

en: The current language used by WordPress. Default = English
ka_GE: WordPress-ის ინტერფეისის მიმდინარე ენა. ნაგულისხმევად = ინგლისური

en: The customer cannot be deleted
ka_GE: მომხმარებელი ვერ წაიშლება

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
ka_GE: მონაცემთა ბაზის განახლების პროცესი ფონურ რეჟიმში გარკვეულ დროს დაიკავებს, გთხოვთ დაიცადოთ. მომხმარებლებს შეუძლიათ განაახლონ ბაზა: %1$sWP CLI%2$s.

en: The date of the customer last order, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის ბოლო შეკვეთის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the coupon expires, as GMT.
ka_GE: კუპონის ვადის ამოწურვის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
ka_GE: კუპონის მოქმედების ვადის ამოწურვის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the coupon was created, as GMT.
ka_GE: კუპონის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
ka_GE: კუპონის შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
ka_GE: კუპონის ბოლო ცვლილების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: კუპონის ჩასწორების ბოლო თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the customer was created, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
ka_GE: მყიდველის შექმნის თარიღი მაღაზიის დროის სარტყელში.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის ბოლო ცვლილების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: მომხმარებლის ჩასწორების ბოლო თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the image was created, as GMT.
ka_GE: სურათის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the image was created, in the site's timezone.
ka_GE: სურათის შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the image was last modified, as GMT.
ka_GE: სურათის ბოლო ცვლილების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: სურათის ბოლო ჩასწორების თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the order note was created, as GMT.
ka_GE: შეკვეთის მინაწერის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის მინაწერის შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the order refund was created, as GMT.
ka_GE: შეკვეთის თანხის დაბრუნების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის დაბრუნების თარიღი შეიქმნა, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the order was completed, as GMT.
ka_GE: შეკვეთის შესრულების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის შესრულების თარიღი მაღაზიის დროის სარტყელში.

en: The date the order was created, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order was created, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის შექმნის თარიღი მაღაზიის დროის სარტყელში.

en: The date the order was last modified, as GMT.
ka_GE: შეკვეთის ბოლო ცვლილების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის ჩასწორების ბოლო თარიღი, საიტის დროის სარტყელის მიხედვით.

en: The date the order was paid, as GMT.
ka_GE: შეკვეთის გადახდის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
ka_GE: შეკვეთის გადახდის თარიღი მაღაზიის დროის სარტყელში.

en: The date the product was created, as GMT.
ka_GE: პროდუქტის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the product was created, in the site's timezone.
ka_GE: პროდუქტის შექმნის თარიღი, საიტზე დროის სარტყელში.

en: The date the product was last modified, as GMT.
ka_GE: პროდუქტის ბოლო ცვლილების თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: პროდუქტის ბოლოს განახლების თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the review was created, as GMT.
ka_GE: მიმოხილვის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the review was created, in the site's timezone.
ka_GE: გამოხმაურების შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
ka_GE: ნაირსახეობის შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელის მიხედვით.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: ნაირსახეობის ბოლო ცვლილების თარიღი, საიტის დროის სარტყელის მიხედვით.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
ka_GE: მიწოდების რეგისტრაციის თარიღის ვებჰუკი, (GMT ფორმატში).

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
ka_GE: ვებჰუკის მიწოდების თარიღი ჩაწერილია ჟურნალში, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the webhook was created, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის შექმნის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
ka_GE: ვებჰუკის შექმნის თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
ka_GE: მომხმარებლის ბოლო შეკვეთის თარიღი, (GMT ფორმატში).

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
ka_GE: ვებჰუკის ბოლო ცვლილების თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date when download access expires, as GMT.
ka_GE: ჩამოტვირთვის ბმულისმოქმედების ვადის ამოწურვა, (GMT ფორმატში).

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
ka_GE: ჩამოტვირთვაზე წვდომის ბოლო თარიღი, საიტის დროის სარტყელში.

en: The date you provided is invalid.
ka_GE: მითითებული თარიღი არასწორია.

en: The decimal separator of displayed prices.
ka_GE: ფასების ათწილადი გამყოფი.

en: The default timezone for your server.
ka_GE: დროის ნაგულისხმევი სარტყელი თქვენი სერვერისათვის.

en: The delivery duration, in seconds.
ka_GE: მიწოდების ხანგრძლივობა, წამებში.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
ka_GE: შეუძლებელია ჩამოტვირთვადი ფაილის %1$s გამოყენება, ვინაიდან მას არა აქვს ნებადართული ფაილის ტიპი: %2$s

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
ka_GE: eWAY გაფართოება WooCommerce-ისათვის საშუალებას გაძლევთ მიიღოთ გადახდები საკრედიტო ბარათებიდან პირდაპირ, მესამე მხარის საიტზე გადასვლის გარეშე.

en: The email address for the customer.
ka_GE: მომხმარებლის ელფოსტის მისამართი.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
ka_GE: გაფართოება %s წარმატებით გამოირთო.

en: The file does not exist, please try again.
ka_GE: ფაილი არ არსებობს, გთხოვთ სცადოთ ხელახლა.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
ka_GE: ფაილი ცარიელია, ან იყენებს UTF-8-გან განსხვავებულ კოდირებას, სცადეთ კიდევ ერთხელ.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
ka_GE: შემდეგი აქტიური პლაგინები, ჯერ-ჯერობით არ ამჟღავნებენ WooCommerce %s ვერსიასთან თავსებადობას. უნდა განაახლოთ ეს პლაგინები, სანამ განაგრძობთ:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
ka_GE: მითითებული მისამართი გამოყენებული იქნება გადახდის გვერდზე.

en: The following note has been added to your order:
ka_GE: თქვენს შეკვეთას დაემატა შემდეგი მინაწერი:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
ka_GE: შემდეგი პარამეტრები მოქმედებენ ფასების გამოსახვაზე ინტერფეისში.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
ka_GE: საიტზე დაყენდება და გააქტოურდება შემდეგი პლაგინები:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
ka_GE: შემდეგი ოსტატი დაგეხმარებათ სწრაფად მოარგოთ და გახსნათ თქვენი მაღაზია.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
ka_GE[0]: ჯგუფი "%s" არ არსებობს.

en: The handler for the route is invalid
ka_GE: სვლაგეზის არასწორი დამმუშავებელი

en: The homepage URL of your site.
ka_GE: თქვენი საიტის URL.

en: The id for the resource.
ka_GE: რესურსის იდენტიფიკატორი.

en: The installed version of the current active theme.
ka_GE: საიტის აქტიური თემის ვერსია.

en: The installed version of the parent theme.
ka_GE: ბმული მშობელი თემის ვერსიაზე.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
ka_GE: ფაილის მაქსიმალური ზომა, რომელიც შეიძლება იყოს ერთ ჩანაწერში.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
ka_GE: ფაილის უდიდესი ზომა, რომელიც შეიძლება აიტვირთოს თქვენს საიტზე.

en: The main body background color. Default %s.
ka_GE: ძირითადი ტექსტის ფონის ფერი. ნაგულისხმევად %s.

en: The main body text color. Default %s.
ka_GE: ძირითადი ტექსტი ფერი. ნაგულისხმევად %s.

en: The maximum allowed setting is %d
ka_GE: მაქსიმალურად დასაშვები პარამეტრი %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
ka_GE: მეხსიერების მაქსიმალური ოდენობა, რომლის გამოყენება შეუძლია თქვენს საიტს.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
ka_GE: ინდივიდუალური ნივთების მაქსიმალური ოდენობა, რომლებზეც ვრცელდება კუპონი ფასდაკლების გამოყენებისას. დატოვეთ ცარიელი, კალათაში არსებული ყველა ნივთზე მისასადაგებლად.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
ka_GE: ცვლადების მაქსიმალური ოდენობა, რომლებიც თქვენს სერვერს შეუძლია გამოიყენოს ერთი ფუნქციიდან, დატვირთვის თავიდან ასაცილებლად.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
ka_GE: ეს კუპონი მოქმედებს, თუ თანხის მოცულობა აჭარბებს %s.

en: The minimum allowed setting is %d
ka_GE: მინიმალურად დასაშვები პარამეტრი %d

en: The minimum spend for this coupon is %s.
ka_GE: ეს კუპონი მოქმედებს, თუ თანხის მოცულობა ნაკლებია, ვიდრე %s.

en: The name of the current active theme.
ka_GE: მიმდინარე აქტიური თემის სახელი.

en: The name of the parent theme.
ka_GE: ბმული მშობელი თემის დასახელებაზე.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
ka_GE: ათწილადის თანრიგი ნაჩვენები ფასებისათვის.

en: The object cannot be deleted.
ka_GE: ობიექტის წაშლა შეუძლებელია.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
ka_GE: ობიექტი მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას. ჯერ დააყენეთ ‘%s’, რომ წაიშალოს.

en: The object has already been trashed.
ka_GE: ობიექტი უკვე წაიშალა.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
ka_GE: პარამეტრები „აქტიურია“ (დატვირთვის მიწოდება), „შეჩერებულია“ (არ მიეწოდება), ან „გამორთულია“ (არ მიეწოდება მიწოდების პრობლემების გამო).

en: The order ID.
ka_GE: შეკვეთის იდენტიფკატორი.

en: The order note ID provided is not associated with the order
ka_GE: მინაწერის მითითებული იდენტიფიკატორი არ არის დაკავშირებული შეკვეთასთან

en: The order refund ID provided is not associated with the order.
ka_GE: დაბრუნების მითითებული იდენტიფიკატორი არ არის დაკავშირებული შეკვეთასთან.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
ka_GE: შეკვეთის ჯამური ღირებულება განახლდა. გთხოვთ დაადასტუროთ შეკვეთა ღილაკზე „შეკვეთის განთავსება“ დაწკაპუნებით.

en: The parent theme developers URL.
ka_GE: მშობელი თემის დეველოპერის URL.

en: The payment gateway for this order does not exist.
ka_GE: ამ შეკვეთის ანგარიშსწორების არხი არ არსებობს.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
ka_GE: ამ შეკვეთის ანგარიშსწორების არხი მხარს არ უჭერს თანხის ავტომატურ დაბრუნებას.

en: The position of the currency symbol.
ka_GE: ვალუტის სიმბოლოს პოზიცია.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
ka_GE: საფოსტო კოდი, თუ არსებობს, თქვენი მაღაზიისათვის.

en: The product review cannot be deleted.
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვის წაშლა შეუძლებელია.

en: The product review does not support trashing.
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვის წაშლა არ არის გათვალისწინებული.

en: The product variation is invalid
ka_GE: პროდუქტის ნაირსახეობა არასწორია

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
ka_GE: მოწოდებული დამმუშავებელი %1$s ვერ ასრულებს %2$s.

en: The resource cannot be deleted.
ka_GE: რესურსის წაშლა შეუძლებელია.

en: The response body from the receiving server.
ka_GE: მიმღები სერვერის პასუხის სხეული.

en: The root URL of your site.
ka_GE: თქვენი საიტის ძირითადი URL.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
ka_GE: საიდუმლო გასაღები გამოიყენება მოწოდებული ვებჰუკის ჰეშის დაგენერირებისათვის და წარმოდგენილია მოთხოვნის სათაურში.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
ka_GE: ამ სურათის ზომების მორგება გამორთულია, ვინაიდან მნიშვნელობა გადაწერილია ფილტრის მიერ.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
ka_GE: მონაცემები მარაგების შესახებ არ განახლებულა, ვინაიდან რაოდენობა შეიცვალა ჩასწორების შემდგომ. პროდუქტის %1$d რაოდენობა იყო %2$d.

en: The street address for your business location.
ka_GE: საფოსტო მისამართი თქვენი მაღაზიისათვის.

en: The text to appear in the footer of all WooCommerce emails.
ka_GE: ტექსტი, რომელიც გამოჩნდება WooCommerce-ის წერილების ქვედა კოლონტიტულში.

en: The theme developers URL.
ka_GE: თემის დეველოპერის URL.

en: The thousand separator of displayed prices.
ka_GE: ფასების ათასწილადი გამყოფი.

en: The unit lengths are defined in for this country.
ka_GE: ერთეულის სიგრძე განსაზღვრულია ამ ქვეყნისათვის.

en: The unit weights are defined in for this country.
ka_GE: მოცულობითი წონა განსაზღვრულია ამ ქვეყნისათვის.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
ka_GE: MySQL-ის ვერსია, რომელიც დაყენებულია თქვენი ჰოსტინგის სერვერზე.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
ka_GE: PHP-ის ვერსია, რომელიც დაყენებულია ჰოსტინგის სერვერზე.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
ka_GE: WooCommerce-ის ვერსია თქვენს საიტზე.

en: The version of WordPress installed on your site.
ka_GE: WordPress-ის ვერსია თქვენს საიტზე.

en: The version of cURL installed on your server.
ka_GE: cURL-ის ვერსია, რომელიც დაყენებულია თქვენს სერვერზე.

en: Theme
ka_GE: თემა

en: Theme author URL.
ka_GE: თემის ავტორის URL.

en: Theme name.
ka_GE: თემა სახელი.

en: Theme version.
ka_GE: თემის ვერსია.

en: Theme.
ka_GE: თემა.

en: There are currently no logs to view.
ka_GE: არ არის ჟურნალი სანახავად.

en: There are no currencies matching these parameters.
ka_GE: მოცემული პარამეტრებით არცერთი ვალუტა არ მოიძებნა.

en: There are no locations matching these parameters.
ka_GE: მოცემული პარამეტრებით არცერთი მდებარეობა არ მოიძებნა.

en: There are no notes yet.
ka_GE: მინაწერები ჯერ არ არის.

en: There are no product reviews yet.
ka_GE: ჯერ არცერთი შეფასება არ არის.

en: There are no reviews yet.
ka_GE: მიმოხილვები ჯერ არ არის.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
ka_GE: არ არის მიწოდების ხერხები. გთხოვთ დარწმუნდეთ, რომ კორექტული მისამართი გაქვთ შეტანილი, ან დაგვიკავშირიდთ დახმარების მისაღებად.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
ka_GE: თქვენს კალათასთან დაკავშირებით წარმოიშვა პრობლემები. გთხოვთ დაბრუნდით კალათის გევრდზე და მოაგვარეთ ეს პრობლემები, შეკვეთის გაფორმებამდე.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
ka_GE: ბევრი პარალელური პაკეტებია ერთდროულად, მაგრამ შესრულება იძულებით სრულდება.

en: There are too many concurrent batches.
ka_GE: ბევრი პარალელური პაკეტებია ერთდროულად.

en: There was a failure fetching this action
ka_GE: ვერ მოხერხდა ამ ქმედების მიღება

en: There was an error calling %s
ka_GE: გამოძახების შეცდომა: %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
ka_GE: დაფიქსირდა ამ ხელსაწყოს გამოძეხების შეცდომა. უკუგამოძახების ფუნქცია არ არსებობს.

en: There was an error running the action scheduler: %s
ka_GE: დამგეგმველის მუშაობისას მოხდა შეცდომა: %s

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
ka_GE: ეს ფასები შესაძლოა დაემატოს <a href="%s">პროდუქტის მიწოდების კლასის</a> მიხედვით.

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
ka_GE: ეს ფუნქციები საშუალებას გაძლევთ შეცვალოთ WooCommerce-ის შეკვეთის გაფორმების გვერდის სახე.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
ka_GE: ეს გვერდები საჭიროა იმისათვის, რომ WooCommerce-მა შეძლოს მომხმარებლების გადამისამართება შეკვეთის გაფორმებაზე.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
ka_GE: მიწოდების დამატებითი პარამეტრები (გადახდილი სტანდარტულ ტარიფზე).

en: This %s cannot be deleted
ka_GE: %s, წაშლა შეუძლებელია

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
ka_GE: ამ ქმედების გაუქმება შეუძებელია. დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ პირადი მონაცემების წაშლა შეკვეთებიდან?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
ka_GE: აქ შეგიძლიათ მოარგოთ, თუ როგორ გამოჩნდება სასაწყობო მარაგები გარე ინტერფეისში.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
ka_GE: აღწერა, რომელსაც ხედავს მომხმარებელი შეკვეთის გაფორმებისას.

en: This controls the position of the currency symbol.
ka_GE: აკონტროლებს ვალუტის სიმბოლოს მდებარეობას.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
ka_GE: სათაური, რომელსაც მომხმარებელი დაინახავს შეკვეთის გაფორმებისას.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ka_GE: ეს პარამეტრი განსაზღვრავს რომელ ვალუტაშია ჩამოთვლილი ფასები კატალოგში და რომელი ანგარიშსწრების არხები იქნება გამოყენებული.

en: This controls what unit you will define lengths in.
ka_GE: აქ განისაზღვრება ზომის ერთეული, რომლითაც იზომება სიგრძე.

en: This controls what unit you will define weights in.
ka_GE: აქ განისაზღვრება ზომის ერთეული, რომლითაც იზომება წონა.

en: This controls which shipping address is used by default.
ka_GE: აქ განისაზღვრება, მიწოდების რომელი მისამართი იქნება გამოყენებული ნაგულისხმევად.

en: This coupon has expired.
ka_GE: ეს კუპონი ვადაგასულია.

en: This email address is already registered.
ka_GE: ელფოსტის მისამართი უკვე რეგისტრირებულია.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
ka_GE: ამ ველში შესაძლებელია მაქსიმალური თანხის მითითება, რაც საჭიროა კუპონის გამოყენებისათვის.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
ka_GE: ამ ველში შესაძლებელია მინიმალური თანხის მითითება, რაც საჭიროა კუპონის გამოყენებისათვის.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
ka_GE: ეს მეთოდი არ უნდა იყოს გამოძახებული plugins_loaded-მდე.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
ka_GE: ეს ფუნქცია არ უნდა იყოს გამოძახებული woocommerce_init-ის გამოძახებამდე.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
ka_GE: ეს დემო-მაღაზია ტესტირების არის განკუთვნილი — შეკვეთები არ მიიღება.

en: This is a featured product
ka_GE: ეს არის რეკომენდებული პროდუქტი

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
ka_GE: ეს შეტყობინება შეიცავს შეკვეთის დეტალებს და ეგზავნება მომხმარებელს გადახდის შემდგომ.

en: This is not your download link.
ka_GE: ეს არ არის თქვენი ჩამოტვირთვის ბმული.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
ka_GE: ეს არის URL, ან ფაილის აბსოლუტური მდებარეობა, რომლითაც მომხმარებელს მიიღებს წვდომას. მისამართები კოდირებული უნდა იყოს.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
ka_GE: ეს არის WooCommerce მაღაზიის გვერდი. მაღაზიის გვერდი — სპეციალური არქივია პროდუქტების სიით. <a href="%s">დაწვრილებით ამის შესახებ გაიგეთ აქ</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
ka_GE: ეს არის დანართის იდენტიფიკატორი, ან სურათის URL, რომელიც გამოიყენება პროდუქტის კატალოგში. მას გამოიყენებს პროდუქტი, რომელსაც არა აქვს სურათი.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
ka_GE: ეს ნაგულისხმევი კატეგორიაა და მისი წაშლა არ შეიძლება. ის ავტომატურად მიენიჭება პროდუქტებს კატეგორიის გარეშე.

en: This is the name of the download shown to the customer.
ka_GE: ეს არის მომხმარებლისთვის ნაჩვენები გადმოწერილი სახელი.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
ka_GE: ეს არის „გადასახადის განაკვეთები“ ველის თანხა მიწოდების გადასახადზე თქვენს შეკვეთებში.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
ka_GE: ეს არის „გადასახადის განაკვეთები“ ველის თანხა თქვენს შეკვეთებში.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
ka_GE: ეს არის „სულ შეკვეთები“ ველის თანხა თქვენს შეკვეთებში.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
ka_GE: ეს არის „სულ მიწოდება“ ველის თანხა თქვენს შეკვეთებში.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
ka_GE: ეს არის შეკვეთის ჯამური ღირებულება მიწოდებისა და გადასახადების ხარჯების გარდა.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
ka_GE: ეს არის ყველა შეკვეთის ჯამური ღირებულების თანხა მიწოდებისა და გადასახადების ხარჯების ჩათვლით.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
ka_GE: ეს არის გადასახადის ჯამი განაკვეთისათვის (მიწოდების გადასახადი + გადასახადი პროდუქტზე).

en: This is where store orders are stored.
ka_GE: აქ ინახება შეკვეთები.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
ka_GE: აქ შეგიძლიათ დაამატოთ ახალი კუპონები, რომელიც მომხმარებელს შეუძლია გამოიყენოს მაღაზიაში.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
ka_GE: ეს არის ადგილი სადაც არის თქვენი მაღაზია. საგადასახადო განაკვეთი და მიწოდების საფასურის გაანგარიშება ამ მისამართს გამოიყენებენ.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
ka_GE: თქვენი გასაღები არასწორია, ან უკვე იყო გამოყენებული. გთხოვთ კვლავ ჩამოყარეთ პაროლი, თუ ეს აუცილებელია.

en: This lets you choose which products are part of this group.
ka_GE: ეს საშუალებას გაძლევთ აირჩიოთ რომელი პროდუქტია ამ ჯგუფში.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
ka_GE: ეს მეთოდი დაძველდა 2.6.0 ვერსიაში და ამოღებული იქნება შემდეგ ვერსიებში — ჩვენ გირჩევთ მის გათიშვას და სანაცვლოდ ახალი განაკვეთის მორგებას <a href="%s">მიწოდების ზონების</a> საშუალებით.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
ka_GE: ეს მეთოდი არ უნდა იყოს გამოძახებული plugins_loaded-მდე.

en: This month
ka_GE: მიმდინარე თვე

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
ka_GE: ეს პარამეტრი განსაზღვრავს მომხმარებლის ნაგულისხმევ ადგილმდებარეობას. MaxMind-ის GeoLite მონაცემთა ბაზა პერიოდულად ჩაიტვირთება თქვენს საქაღალდეში wp-content.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
ka_GE: ეს პარამეტრი განსაზღვრავს, რომელი მისამართი იქნება გამოყენებული გადასახადის დასაანგარიშებლად.

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
ka_GE: ეს პარამეტრი მნიშვნელოვანია, ვინაიდან განსაზღვრავს როგორი ფასები იქნება შეტანილი. ცვლილება არ შეეხება არსებულ პროდუქტებს.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
ka_GE: ეს ვარიანტი საშუალებას გაძლევთ შეზღუდოთ ქვეყნების რაოდენობა, სადაც აპირებთ გაყიდვას.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
ka_GE: ეს ვარიანტი წაშლის თქვენს ყველა საგადასახადო განაკვეთს, გამოიყენეთ ის სიფრთხილით. ეს ქმედება ვერ გაუქმდება.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ka_GE: ეს შეკვეთა ვერ იქნება გადახდილი. გთხოვთ მოგვმართოთ, თუ გესაჭიროებათ დახმარება.

en: This order is no longer editable.
ka_GE: ეს შეკვეთა არ ექვემდებარება ჩასწორებას.

en: This order note cannot be deleted
ka_GE: შეუძლებელია ამ შეკვეთის მინაწერის წაშლა

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
ka_GE: შეკვეთას აქვს არასწორი სტატუსი &ldquo;%s&rdquo;&mdash; და მისი გადახდა შეუძლებელია. გთხოვთ მოგვმართოთ დახმარებისათვის.

en: This payment method was successfully set as your default.
ka_GE: გადახდის ეს მეთოდი დაყენებულია ნაგულისხმევად.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
ka_GE: ეს პროდუქტი იყიდებოდა და შესაძლოა დაკავშირებული იყოს არსებულ შეკვეთებთან. დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ მისი წაშლა?

en: This product is currently out of stock and unavailable.
ka_GE: ეს პროდუქტი ამჟამად საწყობში არ არის, შეკვეთა შეუძლებელია.

en: This product is protected and cannot be purchased.
ka_GE: ეს პროდუქტი დაცულია და ხელმისაწვდომი არ არის.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
ka_GE: ამ ანგარიშგების ბმული ამოიწურა. %1$sდააწკაპუნეთ აქ გაფილტრული ანგარიშის სანახავად%2$s.

en: This resource cannot be created.
ka_GE: რესურსის შექმნა შეუძლებელია.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
ka_GE: ეს ნიმუში შეიცავს ძირითად ინფორმაციას იმის შესახებ, თუ რა სახის პერსონალურ მონაცემებს აგროვებს, ინახევს და გადასცემს მესამე პირებს მაღაზია, აგრეთვე იმის შესახებ, თუ ვის აქვს წვდომის უფლება ამ მონაცემებზე. ინფორმაცია თქვენი მაღაზიის შესახებ შესაძლოა განსხვავდებოდეს თქვენი პარამეტრების გათვალისწინებით. გირჩევთ რჩევა ჰკითხოთ იურისტებს იმის შესახებ, რა სახის ინფორმაციის გაცემა შეიძლება კონფიდენციალურობის პოლიტიკის მიხედვით.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
ka_GE: ამ სექციაში შესაძლებელია თქვენი ვებ-საიტის კონფიდენციალურობის პოლიტიკის ჩვენების მორგება. კონფიდენციალურობის შესახებ განაცხადი გამოჩნდება იმ შემთხვევაში, თუ კონფიდენციალურობის პოლიტიკის გვერდი მორგებული არ არის.

en: This section lets you customize the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>.
ka_GE: ეს სექცია საშუალებას გაძლევთ მოარგოთ WooCommerce-ის ელფოსტა. <a href="%s" target="_blank">დააწკაპუნეთ აქ ელფოსტის შაბლონის სანახავად</a>.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
ka_GE: ეს სექცია აჩვენებს ფაილებს, რომლებიც განსხვავდება WooCommerce-ის შაბლონისაგან.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
ka_GE: თქვენი მაღაზიის ძირითადი გვერდის დაყენება — აქ გამოჩნდება პროდუქტების არქივი.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
ka_GE: განსაზღვრავს ათწილადის გამყოფს ნაჩვენებ ფასებში.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
ka_GE: ათწილადის თანრიგი ნაჩვენებ ფასებში.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
ka_GE: განსაზღვრავს ათასწილადის გამყოფს ნაჩვენებ ფასებში.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
ka_GE: ეს პარამეტრი განსაზღვრავს, თუ მაღაზიის რომელ გვერდებზე გამოჩნდება პროდუქტები.

en: This setting does not apply to guest purchases.
ka_GE: ეს პარამეტრები არ გამოიყენება სტუმრების შენაძენებზე.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
ka_GE: მიწოდების ამ მეთოდს არ გააჩნია მორგებადი პარამეტრები.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
ka_GE: ამ განახლებას ვადა გაუვიდა. დაუკავშირდით მფლობელს <strong>განახლებისათვის</strong> განახლებებისა და მხარდაჭერის მისაღებად..

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
ka_GE: ამ განახლებას ვადა გაუვიდა. გთხოვთ <strong>განაახლოთ</strong> გამოწერა, განახლებებისა და მხარდაჭერის მისაღებად.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
ka_GE: ამ გამოწერის მოქმედების ვდა მალე დასრულდება. გთხოვთ <strong>განაახლოთ</strong> გამოწერა, განახლებებისა და მხარდაჭერის მისაღებად.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
ka_GE: ეს შაბლონი გადაკეტდა თქვენი თემის მიერ და მისი ნახვა შესაძლებელია აქ: %s.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
ka_GE: ნაჩვენები იქნება ღილაკზე, რომელიც დაკავშირებულია გარე პროდუქტთან.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
ka_GE: ეს ხელსაწყო საშუალებას მოგცემთ დააგენერიროთ (და ჩამოტვირთოთ) CSV ფაილი ყველა პროდუქტით.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
ka_GE: ეს ხელსაწყო საშუალებას გაძლევთ მოახდინოთ პროდუქტების მონაცემების იმპორტი (ან გაერთიანება) CSV ფაილიდან თქვენს მაღაზიაში.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
ka_GE: ეს ხელსაწყო გაასუფთავებს WordPress-ს ვადაგასული დროებითი მონაცემებისაგან.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
ka_GE: ეს ხელსაწყო გაასუფთავებს პროდუქტის/მაღაზიის ვადაგასული დროებით მონაცემებს.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
ka_GE: ეს ხელსაწყო წაშლის მონაცემთა ბაზიდან ყველა მონაცემს მომხმარებლის სეანსების შესახებ, მათ შორის მიმდინარე და შენახულ კალათებს.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
ka_GE: ეს ხელსაწყო წაშლის ყველა ნაირსახეობებას, რომლებსაც არ ყავთ მშობელი.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
ka_GE: ეს ხელსაწყო წაშლის ჩამოტვირთვის ნებართვას, რომელტათვისაც ამოიწურა მოქმედების ვადა და აღარ არის ხელმისაწვდომი ჩამოტვირთვები.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
ka_GE: ეს ხელსაწყო დააყენებს WooCommerce-ის გამოტოვებულ გვერდებს. ადრე დაყენებული და მისადაგებული გვერდები არ ჩანაცვლდება.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
ka_GE: ეს ხელსაწყო გადათვლის პროდუქტის მნიშვნელობას — სასარგებლოა პარამეტრების შეცვლისას, რომლის შედეგადაც პროდუქტი დაიმალება კატალოგში.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
ka_GE: ეს ხელსაწყო ხელახლა დააგენერირებს პროდუქტების ძებნის ცხრილების მონაცემებს. ამას გარკვეული დრო დასჭირდება.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
ka_GE: ეს ხელსაწყო ჩამოყრის ადმინისტრატორის, მომხმარებლის და shop_manager-ის როლებს. გამოიყენეთ ეს ფუნქცია, თუ მომხმარებლებს არ შუძლიათ წვდომის მიღება WooCommerce-ის მართვის გვერდებზე.

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
ka_GE: ეს ხელსაწყო განაახლებს WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზას ბოლო ვერსიამდე. გთხოვთ, უზრუნველყოთ სამარქაფო ასლის შენახვა პროცესის დაწყებამდე.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
ka_GE: სახელი ამ სახით იქნება ნაჩვენები ანგარიშის განყოფილებაში და მიმოხილვებში

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
ka_GE: "%1$s" მიიღებს %2$s დონის წვდომას, რაც მისცემს საშუალებას:

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
ka_GE: მოხდება სურათების ხელახალი გენერაცია თქვენი თემის/პარამეტრების გათვალისწინებით.

en: Thousand separator
ka_GE: ათასეულის გამყოფი

en: Thousand separator.
ka_GE: ათასეულის გამყოფი.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
ka_GE: ათასის გამყოფი ამ ქვეყანაში ნაჩვენები ფასებისათვის.

en: Thumbnail
ka_GE: მინიატურა

en: Thumbnail cropping
ka_GE: მინიატურის ჩამოჭრა

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
ka_GE: მინიატურების რეგენერაცია დაგეგმილია ფონურ რეჟიმში შესასრულებლად.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
ka_GE: მინიატურების ხელახალი გენერაცია ფონურ რეჟიმში მიმდინარეობს. სურატების რაოდენობიდან გამომდინარე, ამ ოპერაციას შესაძლოა გარკვეული დრო დასჭირდეს.

en: Thumbnail width
ka_GE: მინიატურის სიგანე

en: Thurgau
ka_GE: თურგაუ

en: Ticino
ka_GE: ტიჩინო

en: Tierra del Fuego
ka_GE: ცეცხლოვანი მიწა

en: Timestamp
ka_GE: დროის ნიშნული

en: Timor-Leste
ka_GE: ტიმორ-ლეშთი

en: Tipperary
ka_GE: ტიპერარი

en: Title
ka_GE: სათაური

en: Tlaxcala
ka_GE: ტლასკალი

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
ka_GE: აპლიკაციასთან %1$s დასაკავშირებლად უნდა შეხვიდეთ სისტემაში. შედით მაღაზიაში, ან <a href="%2$s">გააუქმეთ და დაბრუნდით აქ: %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
ka_GE: ამ შეკვეთის ჩასასწორებლად შეცვალეთ სტატუსი „მოლოდინში“

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
ka_GE: ამ განახლების ჩასართველად უნდა <strong>გაააქტიუროთ</strong> ეს გამოწერა.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
ka_GE: ამ განახლების ჩასართველად უნდა <strong>შეიძინოთ</strong> ახალი გამოწერა.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
ka_GE: პროდუქტების ნაირსახეობების მართვისათვის უნდა გამოიყენოთ /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; საბოლოო წერტილი.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
ka_GE: რეკომენდაციებზე უარის სათქმელად, არ მონიშნოთ ეს თოლია. თვალყურის დევნება თქვენს მაღაზიაში გამორთულია, მონაცემები არ შეგროვდება. წაიკითხეთ, თუ რა მონაცემები გროვდება მაღაზიაში, ამ მისამართზე: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
ka_GE: ამ წერილის შაბლონის უგულსაყოფად და ჩასასწორებლად, დააკოპირეთ %1$s თქვენი თემის საქაღალდეში: %2$s.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
ka_GE: განახლებებისა და მხარდაჭერის მისაღებად, თქვენ უნდა <strong>იყიდოთ</strong> ახალი ხელმოწერა, ან გააერთიანოთ ყველა გაფართოება ერთ ანგარიშში <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">გაზიარებული გამოყენებისათვის</a>, ან <a href="%2$s" title="Transferring Docs">გადაიტანოთ</a></strong> ეს გაფართოება ამ მიერთებულ ანგარიშში.

en: To set your password, visit the following address:
ka_GE: პაროლს აღსადგენად გადადით მითითებულ ბმულზე:

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
ka_GE: თქვენი შეკვეთის მიკვლევისათვის, გთხოვთ შეიტანოთ შეკვეთის ნომერი ქვედა ველში და დააჭიროთ ღილაკზე. თქვენ მას იპოვნით ქვითარში, რომელიც მიიღეთ ელფოსით.

en: Tocantins
ka_GE: ტოკანტინსი

en: Tochigi
ka_GE: ტოჩიგი

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
ka_GE: გადამრთველი &quot;ჩამოტვირთვადი&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
ka_GE: გადამრთველი &quot;ჩართული&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
ka_GE: გადამრთველი &quot;მარაგების მართვა&quot;

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
ka_GE: გადამრთველი &quot;ვირტუალური&quot;

en: Toggle featured
ka_GE: გადამრთველი „რეკომენდებული“

en: Toggle fullscreen
ka_GE: სრული ეკრანის გადართვა

en: Togo
ka_GE: ტოგო

en: Tokat
ka_GE: თოქათი

en: Tokelau
ka_GE: ტოკელაუ

en: Token
ka_GE: ტოკენი

en: Tokushima
ka_GE: ტოკუშიმა

en: Tokyo
ka_GE: ტოკიო

en: Toledo
ka_GE: ტოლედო

en: Tolna
ka_GE: ტოლნა

en: Tonga
ka_GE: ტონგა

en: Tongan pa&#x2bb;anga
ka_GE: ტონგას პაანგა

en: Tool description.
ka_GE: ხელსაწყოს აღწერა.

en: Tool does not exist.
ka_GE: ხელსაწყო არ არსებობს.

en: Tool name.
ka_GE: ხელსაწყოს დასახელება.

en: Tool ran.
ka_GE: ხელსაწყო აქტიურია.

en: Tool return message.
ka_GE: ხელსაწყოს უკუგამოძახება.

en: Tools
ka_GE: ხელსაწყოები

en: Top earners
ka_GE: ყველაზე მომგებიანი

en: Top freebies
ka_GE: ტოპ-უფასო

en: Top rated products
ka_GE: პროდუქტი მაღალი შეფასებით

en: Top sellers
ka_GE: საუკეთესო გაყიდვები

en: Topic
ka_GE: თემა

en: Torino
ka_GE: ტორინო

en: Tororo
ka_GE: ტორორო

en: Total
ka_GE: მთლიანი ჯამი

en: Total Database Size
ka_GE: სულ მონაცემთა ბაზის ზომა

en: Total amount spent.
ka_GE: დახარჯული თანხა.

en: Total available to refund
ka_GE: სულ დასაბრუნებელი

en: Total charged for shipping.
ka_GE: გადაზიდვის ღირებულება სულ.

en: Total charged for taxes.
ka_GE: სულ გადასახადები.

en: Total discount amount for the order.
ka_GE: შეკვეთის ფასდაკლების საერთო ღირებულება.

en: Total discount tax amount for the order.
ka_GE: შეკვეთის მიწოდების გადასახადის ფასდაკლების საერთო ჯამი.

en: Total number of purchases.
ka_GE: შესყიდვების საერთო რაოდენობა.

en: Total of coupons used.
ka_GE: სულ გამოყენებული კუპონები.

en: Total of items purchased.
ka_GE: შეძენილი ნივთები სულ.

en: Total of orders placed.
ka_GE: სულ მიღებული შეკვეთა.

en: Total of refunded orders.
ka_GE: სულ დაბრუნებული შეკვეთა.

en: Total sales
ka_GE: სულ გაყიდვები

en: Total sales minus shipping and tax.
ka_GE: სულ გაყიდვები მიწოდებისა და გადასახადების გარეშე.

en: Total shipping
ka_GE: სულ მიწოდებები

en: Total shipping amount for the order.
ka_GE: შეკვეთის მიწოდების საერთო ღირებულება.

en: Total shipping tax amount for the order.
ka_GE: შეკვეთის მიწოდების გადასახადის საერთო ჯამი.

en: Total tax
ka_GE: სულ გადასახადი

en: Total:
ka_GE: მთლიანი ჯამი:

en: Totals
ka_GE: მთლიანი ჯამი

en: Totals.
ka_GE: მთლიანი ჯამი.

en: Tottori
ka_GE: ტოტორი

en: Town / City
ka_GE: დასახლებული პუნქტი

en: Town / District
ka_GE: ქალაქი / სოფელი

en: Town / Village
ka_GE: ქალაქი / სოფელი

en: Toyama
ka_GE: ტოიამა

en: Trabzon
ka_GE: ტრაპიზონი

en: Track
ka_GE: თვალთვალი

en: Trang
ka_GE: ტრანგი

en: Transaction ID
ka_GE: ტრანსაქციის იდენტიფიკატორი

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
ka_GE: არსებული პროდუქტების გადატანა ახალ მაღაზიაში — უბრალოდ დააიმპორტეთ CSV-ფაილი.

en: Transnistrian ruble
ka_GE: დნესტრისპირული რუბლი

en: Trapani
ka_GE: ტრაპანი

en: Trash
ka_GE: სანაგვე

en: Trashed
ka_GE: სანაგვეში

en: Trat
ka_GE: ტრატი

en: Trento
ka_GE: ტრენტო

en: Treviso
ka_GE: ტრევიზო

en: Trieste
ka_GE: ტრიესტი

en: Trinidad and Tobago
ka_GE: ტრინიდადი და ტობაგო

en: Trinidad and Tobago dollar
ka_GE: ტრინიდადი და ტობაგოს დოლარი

en: Tripura
ka_GE: ტრიპურა

en: True the prices included tax during checkout.
ka_GE: აჩვენებს, შეიცავს თუ არა ფასი გადასახადს შეკვეთის გაფორმების მომენტში.

en: Try again
ka_GE: კიდევ სცადეთ

en: Tulcea
ka_GE: ტულჩი

en: Tumbes
ka_GE: ტუმბესი

en: Tunceli
ka_GE: თუნჯელი

en: Tunisia
ka_GE: ტუნისი

en: Tunisian dinar
ka_GE: ტუნისური დინარი

en: Turkey
ka_GE: თურქეთი

en: Turkish lira
ka_GE: თურქული ლირა

en: Turkmenistan
ka_GE: თურქმენეთი

en: Turkmenistan manat
ka_GE: თურქმენული მანათი

en: Turks and Caicos Islands
ka_GE: თერკისა და კაიკოსის კუნძულები

en: Tuvalu
ka_GE: ტუვალუ

en: Type
ka_GE: ტიპი

en: Type of attribute.
ka_GE: ატრიბუტის ტიპი.

en: Type of setting.
ka_GE: პარამეტრის ტიპი.

en: URL to edit the order
ka_GE: შეკვეთის ჩასწორების URL-მისამართი

en: URL where the webhook payload is delivered.
ka_GE: URL, სადაც გადაეცემა ვებჰუკის დატვირთვა.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
ka_GE: აშშ-ს შიდა ზონა = აშშ ყველა შტატი = მიწოდება ფიქისრებული განაკვეთით

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
ka_GE: ჯორჯია

en: UTC DateTime when the coupon expires.
ka_GE: UTC თარიღი და დრო, როდესაც კუპონს ვადა გაუვა.

en: Ubon Ratchathani
ka_GE: უბონრატჩხატჰანი

en: Ucayali
ka_GE: უკაიალი

en: Udine
ka_GE: უდინე

en: Udon Thani
ka_GE: უდონთჰანი

en: Uganda
ka_GE: უგანდა

en: Ugandan shilling
ka_GE: უგანდური შილინგი

en: Ukraine
ka_GE: უკრაინა

en: Ukrainian hryvnia
ka_GE: უკრაინული გრივნა

en: Unable to accept more than %s items for this request.
ka_GE: შეუძლებელია %s ნივთზე უფრო მეტის მიღება ამ მოთხოვნისათვის.

en: Unable to add payment method to your account.
ka_GE: შეუძლებელია გადახდის მეთოდის დამატება ანგარიშზე.

en: Unable to claim actions. Database error.
ka_GE: ვერ მოხერხდა ქმედების მოთხოვნა. მონაცემთა ბაზის შეცდომა.

en: Unable to create order.
ka_GE: შეკვეთის შექმნა შეუძლებელია.

en: Unable to insert download log entry in database.
ka_GE: შეუძლებელია ჟურნალის ჩანაწერის ჩასმა მონაცემთა ბაზაში.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
ka_GE: ვერ მოხერხდა %s ქმედების შეცდომის მონიშვნა. მონაცემთა ბაზის შეცდომა.

en: Unable to reduce stock for item %s.
ka_GE: ვერ მოხერდა მარაგის შემცირება ნივთისათვის: %s.

en: Unable to restore stock for item %s.
ka_GE: ვერ მოხერდა მარაგის აღდგენა ნივთისათვის: %s.

en: Unable to save action.
ka_GE: ქმედების შენახვა შეუძლებელია.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
ka_GE: ვერ მოხერხდა %s ქმედების განბლოკვა. მონაცემთა ბაზის შეცდომა.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
ka_GE: ვერ მოხერხდა %s ქმედების განაცხადის მონიშვნა. მონაცემთა ბაზის შეცდომა.

en: Unable to use image "%s".
ka_GE: სურათის "%s" გამოყენება შეუძლებელია.

en: Unapprove
ka_GE: დადასტურების მოხსნა

en: Uncropped
ka_GE: ჩამოჭრის გარეშე

en: Understanding the status report
ka_GE: სტატუსის ანგარიშგების გაგება

en: Undo
ka_GE: გაუქმება

en: Undo?
ka_GE: გაუქმება?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
ka_GE: სამწუხაროდ, <strong>ჩვენ არ ვაგზავნით აქ: %s</strong>. გთხოვთ მიუთითოთ მიწოდების სხვა მისამართი.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
ka_GE: სამწუხაროდ, თქვენი შეკვეთა ვერ შესრულდა, ვინაიდან გადახდების დამუშავების სისტემამ ვერ დაადასტურა თქვენი ტრანზაქცია. გთხოვთ ხელმეორედ სცადოთ გადახდა.

en: Ungheni
ka_GE: უნგენი

en: Unidentified action %s
ka_GE: უცნობი ქმედება %s

en: Unique ID for the instance.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი ეგზემპლარისათვის.

en: Unique ID for the resource.
ka_GE: რესურსის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique ID for the zone.
ka_GE: ზონის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
ka_GE: ტერმინების ატრიბუტის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the object.
ka_GE: ობიექტის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
ka_GE: პროდუქტის უნიკალური იდენტიფიკატორი, რომელსაც მიეკუთვნება მიმოხილვა.

en: Unique identifier for the product.
ka_GE: პროდუქტის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the resource.
ka_GE: რესურსის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the variable product.
ka_GE: ცვლადი პროდუქტის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the variation.
ka_GE: ნაირსახეობის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique identifier for the webhook.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი ვებჰუკისათვის.

en: Unique identifier.
ka_GE: უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: Unique slug for the resource.
ka_GE: რესურსის უნიკალური ჭდე.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
ka_GE: ატრიბუტის უნიკალური იარლიყი/ბმული; არ უნდა იყოს 28 სიმბოლოზე მეტი.

en: Unique transaction ID.
ka_GE: ტრანზაქციის უნიკალური იდენტიფიკატორი.

en: United Arab Emirates
ka_GE: არაბეთის გაერთიანებული საემიროები

en: United Arab Emirates dirham
ka_GE: არაბთა გაერთიანებული საამიროების დირჰამი

en: United Kingdom (UK)
ka_GE: დიდი ბრიტანეთი

en: United States (US)
ka_GE: შეერთებული შტატები (აშშ)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
ka_GE: აშშ-ის მიმდებარე მცირე კუნძულები

en: United States (US) dollar
ka_GE: ამერიკული დოლარი

en: Units in stock
ka_GE: ერთეული საწყობში

en: Unknown
ka_GE: უცნობი

en: Unknown error
ka_GE: უცნობი შეცდომა

en: Unknown request method.
ka_GE: მოთხოვნის უცნობი მეთოდი.

en: Unlimited
ka_GE: შეუზღუდავი

en: Unlimited usage
ka_GE: შეუზღუდავი გამოყენება

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
ka_GE: გადაუხდელი შეკვეთა გაუქმებულია — დრო ამოიწურა.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
ka_GE: ამ კლასის ეგზემპლარების დესერიალიზაცია აკრძალულია.

en: Unsupported request method
ka_GE: მოთხოვნის მხარდაუჭერელი მეთოდი

en: Update
ka_GE: განახლება

en: Update %s
ka_GE: განახლება: %s

en: Update Available
ka_GE: განახლება ხელმისაწვდომია

en: Update WooCommerce Database
ka_GE: WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Update cart
ka_GE: კალათის განახლება

en: Update category
ka_GE: კატეგორიის განახლება

en: Update database
ka_GE: მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Update existing products
ka_GE: არსებული პროდუქტების განახლება

en: Update now
ka_GE: განახლება ახლა

en: Update shipping class
ka_GE: მიწოდების კლასის განახლება

en: Update status event failed.
ka_GE: ვერ მოხერხდა სტატუსის განახლება.

en: Update tag
ka_GE: ჭდეს განახლება

en: Update totals
ka_GE: საერთო ჯამის განახლება

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
ka_GE: განაახლეთ თქვენი თემა ბოლო ვერსიამდე. თუ განახლება არ არსებობს, დაუკავშირიდთ ავტორს და ჰკითხეთ თემის თავსებადობის შესახებ WooCommerce-ის მიმდინარე ვერსიასთან.

en: Updated
ka_GE: განახლებული

en: Updated at
ka_GE: განახლებულია

en: Updating database
ka_GE: მონაცემთა ბაზის განახლება

en: Updating product review failed.
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვის განახლება ვერ მოხერხდა.

en: Updating review failed.
ka_GE: შეცდომა მიმოხილვის განახლებისას.

en: Updating review status failed.
ka_GE: მიმოხილვის სტატუსის განახლება ჩაიშალა.

en: Upgrade
ka_GE: განახლება

en: Upload CSV file
ka_GE: CSV ფაილის ატვირთვა

en: Upload a new file
ka_GE: ახალი ფაილის ატვირთვა

en: Upload an image
ka_GE: სურათის ატვირთვა

en: Upload file and import
ka_GE: ფაილის ატვირთვა და იმპორტი

en: Upload/Add image
ka_GE: სურათის ატვირთვა/დამატება

en: Uploaded to this product
ka_GE: პროდუქტში ატვირთვა

en: Upsells
ka_GE: რეკომენდებული პროდუქტი

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
ka_GE: აქ შეგიძლიათ მონიშნოთ პროდუქტები, რომელსაც რეკომენდაციას უწევთ, პროდუქტები, რომლებიც უფრო მომგებიანია, უკეთესი ხარისხისაა, ან უფრო ძვირი.

en: Uri
ka_GE: ური

en: Uruguay
ka_GE: ურუგვაი

en: Uruguayan peso
ka_GE: დომინიკური პესო

en: Usage / Limit
ka_GE: გამოყენება / ზღვარი

en: Usage Tracking
ka_GE: გამოყენების თვალყურისდევნება

en: Usage limit per coupon
ka_GE: გამოყენების ზღვრული ოდენობა ერთ კუპონზე

en: Usage limit per user
ka_GE: გამოყენების ზღვრული ოდენობა ერთ მომხმარებელზე

en: Usage limits
ka_GE: გამოყენების ზღვარი

en: Usage restriction
ka_GE: გამოყენების შეზღუდვა

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
ka_GE: გამოიყენეთ <code>[qty]</code> ნივთების რაოდენობის გამოსატანად, <br/><code>[cost]</code> ნივთის საერთო ღირებულებისათვის და <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> პროცენტული გადასახადებისათვის.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
ka_GE: WP Query არგუმენტების გამოყენება, გამოძახილის შეცვლისათვის; მოთხოვნების კერძო ვარიანტები მოითხოვენ შესაბამის ნებართვას.

en: Use a new payment method
ka_GE: გადახდის ახალი მეთოდის გამოყენება

en: Use as product image
ka_GE: პროდუქტის სურათად გამოყენება

en: Use image
ka_GE: სურათის გამოყენება

en: Use previous column mapping preferences?
ka_GE: წინა სვეტის შედარების პარამეტრების გამოყენება?

en: Used for variations
ka_GE: გამოიყენება ნაირსახეობებისათვის

en: Used-up download permissions
ka_GE: ჩამოტვირთვის ვადაგასული ნებართვები

en: User
ka_GE: მომხმარებელი

en: User ID of user who created the refund.
ka_GE: მომხმარებლის იდენტიფიკატორი, რომელმაც დააბრუნა პროდუქტი.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
ka_GE: მომხმარებლის იდენტიფიკატორი, რომელმცაც შექმნა შეკვეთა. 0 სტუმრებისათვის.

en: User agent of the customer.
ka_GE: მომხმარებლის User-agent.

en: User email
ka_GE: მომხმარებლის ელფოსტა

en: User is missing.
ka_GE: მომხმარებელი არ არის მითითებული.

[ctx: User role]
en: Customer
ka_GE: მომხმარებელი

[ctx: User role]
en: Shop manager
ka_GE: მაღაზიის მმართველი

en: Username
ka_GE: მომხმარებლის სახელი

en: Username is required.
ka_GE: მომხმარებლის სახელი სავალდებულოა.

en: Username isn't editable.
ka_GE: მომხმარებლის სახელი ვერ შეიცვლება.

en: Username or email
ka_GE: სახელი, ან ელფოსტა

en: Username or email address
ka_GE: სახელი, ან ელფოსტის მისამართი

en: Username: %s
ka_GE: მომხმარებლის სახელი: %s

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
ka_GE: მომხმარებელმა უნდა დახარჯოს ეს თანხა, რათა მიიღოს უფასო მიწოდება (თუ ის ჩართულია).

en: Utah
ka_GE: იუტა

en: Uthai Thani
ka_GE: უტჰაითჰანი

en: Utilities
ka_GE: ხელსაწყოები

en: Uttar Pradesh
ka_GE: უტარ-პრადეში

en: Uttaradit
ka_GE: უტარადიტი

en: Uttarakhand
ka_GE: უტარაკჰანდი

en: Uzbekistan
ka_GE: უზბეკეთი

en: Uzbekistani som
ka_GE: უზბეკური სომი

en: Uíge
ka_GE: უიჟე

en: VAT
ka_GE: დღგ

en: Valais
ka_GE: ვალე

en: Valencia
ka_GE: ვალენსია

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
ka_GE: დადასტურების შეცდომა: PayPal IPN-ის პასუხი ელფოსტის სხვა მისამართიდანაა (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
ka_GE: შეცდომა შემოწმებისას: PayPal-ის თანხები არ ემთხვევა (რაოდენობა %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
ka_GE: დადასტურების შეცდომა: PayPal-ის თანხები არ ემთხვევა (ბრუტო %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
ka_GE: დადასტურების შეცდომა: PayPal-ის ვალუტები არ მეთხვევა (კოდი %s).

en: Valladolid
ka_GE: ვალიადოლიდი

en: Value
ka_GE: მნიშვნელობა

en: Value (required)
ka_GE: მნიშვნელობა (სავალდებულო)

en: Value of the coupon.
ka_GE: კუპონის ღირებულება.

en: Value(s)
ka_GE: მნიშვნელობა

en: Van
ka_GE: ვანი

en: Vanuatu
ka_GE: ვანუატუ

en: Vanuatu vatu
ka_GE: ვანუატური ვატუ

en: Varese
ka_GE: ვარეზე

en: Variable product
ka_GE: ცვლადი პროდუქტი

en: Variation #%1$s of %2$s
ka_GE: ნაირსახეობა #%1$s — %2$s-დან

en: Variation ID, if applicable.
ka_GE: ნაირსახეობის იდენტიფიკატორი, თუ ეს შესაძლებელია.

en: Variation ID.
ka_GE: ნაირსახეობის იდენტიფიკატორი.

en: Variation ID:
ka_GE: ნაირსახეობის იდენტიფიკატორი:

en: Variation URL.
ka_GE: ნაირსახეობის URL.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
ka_GE: ნაირსახეობის იმპორტი ვერ შერულდება, არ არის მშობელი იდენტიფიკატორი, ან მშობელი.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
ka_GE: ნაირსახეობის იმპორტი ვერ მოხდება: მშობელი პროდუქტი არ შეიძლება იყოს პროდუქტის ნაირსახეობა

en: Variation description.
ka_GE: ნაირსახეობის აღწერა.

en: Variation dimensions.
ka_GE: ნაირსახეობის ზომები.

en: Variation height (%s).
ka_GE: ნაირსახეობის სიმაღლე (%s).

en: Variation image data.
ka_GE: ნაირსახეობის სურათის მონაცემები.

en: Variation length (%s).
ka_GE: ნაირსახეობის სიგრძე (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
ka_GE: წესრიგი ნაირსახეობის მენიუში (განსაზღვრავს მდებარეობას ნაირსახეობების სიაში)

en: Variation price (required)
ka_GE: ნაირსახეობის ფასი (სავალდებულო)

en: Variation regular price.
ka_GE: ნაირსახეობის ჩვეულებრივი ფასი.

en: Variation sale price.
ka_GE: ნაირსახეობის ფადაკლების ფასი.

en: Variation status.
ka_GE: ნაირსახეობის მდგომარეობა.

en: Variation weight (%s).
ka_GE: ნაირსახეობის წონა (%s)

en: Variation width (%s).
ka_GE: ნაირსახეობის სიგანე (%s).

en: Variations
ka_GE: ნაირსახეობები

en: Varna
ka_GE: ვარნა

en: Vas
ka_GE: ვაში

en: Vaslui
ka_GE: ვასლუი

en: Vatican
ka_GE: ვატიკანი

en: Vaud
ka_GE: ვო

en: Veliko Tarnovo
ka_GE: ველიკო-ტირნოვო

en: Venezia
ka_GE: ვენეცია

en: Venezuela
ka_GE: ვენესუელა

en: Venezuelan bol&iacute;var
ka_GE: ვენესუელური ბოლივარი

en: Veracruz
ka_GE: ვერაკრუსი

en: Verbano-Cusio-Ossola
ka_GE: ვერბანო-კუზო-ოსოლი

en: Vercelli
ka_GE: ვერჩელი

en: Verify
ka_GE: შემოწმება

en: Vermont
ka_GE: ვერმონტი

en: Verona
ka_GE: ვერონა

en: Version
ka_GE: ვერსია

en: Version %s is <strong>available</strong>.
ka_GE: ვერსია %s <strong>ხელმისაწვდომია</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
ka_GE: ვერსია %s <strong>ხელმისაწვდომია</strong>. ამ განახლების ჩასართველად უნდა <strong>შეიძინოთ</strong> ახალი გამოწერა.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
ka_GE: WooCommerce-ის რომელ ვერსიაში განახლდა ბოლოჯერ შეკვეთა.

en: Version:
ka_GE: ვერსია:

en: Very poor
ka_GE: ძალიან ცუდი

en: Veszprém
ka_GE: ვესპრემი

en: Vibo Valentia
ka_GE: ვიბო-ვალენტია

en: Vicenza
ka_GE: ვიჩენცა

en: Victoria
ka_GE: ვიქტორია

en: Vidin
ka_GE: ვიდინი

en: Vietnam
ka_GE: ვიეტნამი

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
ka_GE: ვიეტნამური დონგი

en: View
ka_GE: ნახვა

en: View &amp; Customize
ka_GE: ნახვა და მორგება

en: View Action
ka_GE: ქმედების ნახვა

en: View WooCommerce API docs
ka_GE: WooCommerce API დოკუმენტების ნახვა

en: View WooCommerce documentation
ka_GE: WooCommerce დოკუმენტების ნახვა

en: View WooCommerce settings
ka_GE: WooCommerce პარამეტრების ნახვა

en: View affected templates
ka_GE: იმ შაბლონების ნახვა, რომლებზეც იმოქმედებს ეს ქმედება

en: View all
ka_GE: ყველას ჩვენება

en: View and manage coupons
ka_GE: კუპონების ნახვა და მართვა

en: View and manage customers
ka_GE: მომხმარებლების ნახვა და მართვა

en: View and manage orders and sales reports
ka_GE: შეკვეთების და გაყიდვების ნახვა და მართვა

en: View and manage products
ka_GE: პროდუქტის ნახვა და მართვა

en: View cart
ka_GE: კალათის ნახვა

en: View coupon
ka_GE: კუპონის ნახვა

en: View coupons
ka_GE: კუპონების ნახვა

en: View customers
ka_GE: მომხმარებლების ნახვა

en: View details
ka_GE: დეტალების ნახვა

en: View import log
ka_GE: იმპორტის ჟურნალის ნახვა

en: View more Storefront child themes
ka_GE: Storefront-ის დამატებითი შვილობილი თემების ნახვა

en: View order
ka_GE: შეკვეთის ნახვა

en: View order: %s
ka_GE: შეკვეთის ნახვა: %s

en: View orders
ka_GE: შეკვეთების ნახვა

en: View orders and sales reports
ka_GE: შეკვეთების და გაყიდვების ნახვა

en: View other orders &rarr;
ka_GE: სხვა შეკვეთების ნახვა &rarr;

en: View product
ka_GE: პროდუქტის ნახვა

en: View products
ka_GE: პროდუქტების ნახვა

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
ka_GE: პროდუქტების ნახვა &ldquo;%s&rdquo; ჯგუფში

en: View progress &rarr;
ka_GE: შესრულების მიმდინარეობა &rarr;

en: View report
ka_GE: ანგარიშგების ნახვა

en: View tax rates
ka_GE: გადასახადის განაკვეთების ნახვა

en: View template
ka_GE: შაბლონის ნახვა

en: View/Edit
ka_GE: ნახვა/ჩასწორება

en: Views
ka_GE: ხედები

en: Virgin Islands (British)
ka_GE: ბრიტანეთის ვირჯინის კუნძულები

en: Virgin Islands (US)
ka_GE: აშშ-ის ვირჯინის კუნძულები

en: Virginia
ka_GE: ვირჯინია

en: Virtual
ka_GE: ვირტუალური

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
ka_GE: ვირტუალური პროდუქტი არამატერიალურია და არ იგზავნება.

en: Visibility
ka_GE: ხილვადობა

en: Visibility in catalog
ka_GE: ხილვადობა კატალოგში

en: Visible on the product page
ka_GE: ხილულია პროდუქტის გვერდზე

en: Visit %s admin area:
ka_GE: ეწვიეთ %s საიტის ადმინის არეს:

en: Visit Dashboard
ka_GE: კონსოლში გადასვლა

en: Visit Store
ka_GE: ეწვიეთ მაღაზიას

en: Visit plugin homepage
ka_GE: ეწვიეთ პლაგინის გვერდს

en: Visit premium customer support
ka_GE: ეწვიეთ პრემიუმ-მომხმარებლების მხარდაჭერას

en: Viterbo
ka_GE: ვიტერბო

en: Vrancea
ka_GE: ვრანჩი

en: Vratsa
ka_GE: ვრაცა

en: WC database version.
ka_GE: WC-ის მონაცემთა ბაზის ვერსია.

en: WP REST API Integration v%d
ka_GE: WP REST API ინტეგრაცია v%d

en: Waikato
ka_GE: უაიკატო

en: Wakayama
ka_GE: ვაკაიამა

en: Wake Island
ka_GE: უეიკი

en: Wakiso
ka_GE: ვაკისო

en: Wallis and Futuna
ka_GE: უოლისი და ფუტუნა

en: Warning
ka_GE: გაფრთხილება

en: Washington
ka_GE: ვაშინგტონი

en: Waterford
ka_GE: უოტერფორდი

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
ka_GE: ჩვენ ვიღებთ გადახდებს PayPal-ის საშუალებით. გადახდის დამუშავებისას ზოგიერთი თქვენი პირადი მონაცემი გადაეცემა PayPal-ს. მათ შორის ინფორმაცია, რომელიც საჭიროა გადახდის დასამუშავებლად, მაგალითად, შენაძენის საერთო ღირებულება და გადახდის დეტალები.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
ka_GE: შეკვეთის გაფორმებისას ჩვენს მაღაზიაში ჩვენ ვაგროვებთ მონაცემებს თქვენს შესახებ.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
ka_GE: როგორც წესი, ინფორმაციას თქვენს შესახებ ჩვენ ვინახავთ იმდენი ხანი, რამდენიც ეს საჭიროა იმ მიზნებისათვის, რის გამოც ვაგროვებთ ამ ინფორმაციას. გამონაკლის წარმოადგენს შემთხვევა, როდესაც ჩვენ ვალდებული ვართ განვაგრძოთ ამ ინფორმაციის შენახვა, კანონმდებლობის მოთხოვნების გათვალისწინებით. მაგალითად, ინფორმაცია შეკვეთის შესახებ ჩვენთან ინახება XXX წელი, საგადასახადო და ბუღალტრული მოთხოვნების თანახმად. ამ მონაცემებს მიეკუთვნება თქვენი სახელი, ელფოსტის მისამართი, გადახდისა და მიწოდების მისამართი.

en: We have finished processing your order.
ka_GE: ჩვენ დავასრულეთ თქვენი შეკვეთის დამუშავება.

en: We hope to see you again soon.
ka_GE: იმედია მალე დაბრუნდებით.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
ka_GE: ჩვენ ველით, რომ თქვენი შეკვეთა მალე შესრუდება.

en: We look forward to seeing you soon.
ka_GE: იმედი გვაქვს, კვლავ გიხილოთ ახლო მომავალში.

en: We recommend Storefront, the <em>official</em> WooCommerce theme.
ka_GE: ჩვენ გირჩევთ Storefront-ს, WooCommerce-ის <em>ოფიციალურ</em> თემას.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
ka_GE: ფოსტის განყოფილებაში დროის ეკონომიის მიზნით გირჩევთ მიწოდების იარლიყების სახლში ბეჭდვას, ShipStation-ის საშუალებით. გამოიყენეთ ShipStation უფასოდ 30 დღის განმავლობაში.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
ka_GE: ჩვენ ვუზიარებთ ინფორმაციას ჩვენს პარტნიორებს, რომლებიც გვეხმარებიან თქვენი შეკვეთის შესრულებაში. მათ შორის არიან --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
ka_GE: WooCommerce გთავაზობთ ოფიციალური გაფართოებების კონტექსტურ რეკომენდაციებს, რომლებიც შესაძლოა გამოგადეთ მაღაზიაში.

en: We were unable to process your order, please try again.
ka_GE: ჩვენ ვერ შევძელით თქვენი შეკვეთის დამუშავება. გთხოვთ, სცადოთ ხელახლა.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
ka_GE: ჩვენ ასევე შევინახავთ თქვენს კომენტარებს და გამოხმაურებებს.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
ka_GE: %1$s-ის გამოყენება პროდუქტის წონისათვის და %2$s-ის პროდუქტის გაბარიტებისათვის.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
ka_GE: ჩვენ თქვენთვის ვმუშაობთ — მიიღეთ რჩევები, პროდუქტების განახლებები და აღმაფრენა უშუალოდ თქვენს საფოსტო ყუთში.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
ka_GE: ჩვენ შევქმენით მიქოდების ორი ზონა — %s-სათვის და მსოფლიოს დანარჩენი ნაწილისათვის. ქვემოთ შეგიძლიათ მიუთითოთ მიწოდების საფასური ერთიანი ტარიფით ამ ზონებისათვის, ან შესთავაზოთ უფასო მიწოდება.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
ka_GE: ჩვენ გავამარტივეთ ყველაფერი, რაც კი შეიძლებოდა, მართვის გაუმჯობესების მიზნით. ამიერიდან თქვენ შეგიძლიათ მართოთ ყველა შეკვეთა WooCommerce-ში უშუალოდ WooCommerce პლაგინში. გაფართოებების <a href="%s">ნახვა და მართვა</a> ახლავე.

en: Webhook actions
ka_GE: Webhook ქმედებები

en: Webhook created on %s
ka_GE: ვებჰუკი შეიქმნა %s

en: Webhook created successfully.
ka_GE: ვებჰუკი წარმატებით შეიქმნა.

en: Webhook data
ka_GE: ვებჰუკის მონაცემები

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
ka_GE: მიწოდების ვებჰუკის URL კორექტული უნდა იყოს და უნდა იწყებოდეს http:// ან https://

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
ka_GE: ვებჰუკის მიწოდების URL უნდა იყოს კორექტული და უნდა იწყებოდეს http:// ან https://.

en: Webhook delivery URL.
ka_GE: ვებჰუკის მიწოდების URL.

en: Webhook event.
ka_GE: ვებჰუკის შემთხვევა.

en: Webhook resource.
ka_GE: ვებჰუკის რესურსი.

en: Webhook status must be valid.
ka_GE: ვებჰუკის სტატუსი ძალაში უნდა იყოს.

en: Webhook status.
ka_GE: ვებჰუკის სტატუსი.

en: Webhook topic is required and must be valid.
ka_GE: ვებჰუკის თემა სავალდებულოა და ძალაში უნდა იყოს.

en: Webhook topic must be valid.
ka_GE: ვებჰუკის თემა ძალაში უნდა იყოს.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
ka_GE: ვებჰუკის უცნობი შეტყობინება. გთხოვთ აირჩიოთ ნებადართული თემა.

en: Webhook topic.
ka_GE: ვებჰუკის თემა.

en: Webhook updated successfully.
ka_GE: ვებჰუკი განახლდა წარმატებით.

en: Webhooks
ka_GE: ვებჰუკები

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
ka_GE: ვებჰუკები — შეტყობინებებია ქმედებების შესახებ, რომლებიც იგზავნება არჩეულ URL-ზე. ვებჰუკების საშუალებით შესაძლებელია გარე სერვისების ინტეგრაცია.

en: Webhooks do not support trashing.
ka_GE: ვებჰუკი მხარს არ უჭერს სანაგვეში გადატანას.

en: Week(s)
ka_GE: კვირა

en: Weight
ka_GE: წონა

en: Weight (%s)
ka_GE: წონა (%s)

en: Weight in decimal form
ka_GE: წონა ათობით სისტემაში

en: Weight unit
ka_GE: წონის ერთეული

en: Welcome to {site_title}
ka_GE: მოგესალმებით, {site_title}

en: Wellington
ka_GE: უელინგტონი

en: West African CFA franc
ka_GE: დასავლეთაფრიკული ფრანკი

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
ka_GE: დასავლეთ აზერბაიჯანი

en: West Bengal
ka_GE: დასავლეთ ბენგალი

en: West Coast
ka_GE: დასავლეთ სანაპირო

en: West Virginia
ka_GE: დასავლეთ ვირჯინია

en: Western
ka_GE: დასავლური

en: Western Australia
ka_GE: დასავლეთ ავსტრალია

en: Western Cape
ka_GE: დასავლეთი კაპლანდი

en: Western Sahara
ka_GE: დასავლეთ საჰარა

en: Westmeath
ka_GE: უესტმითი

en: Wexford
ka_GE: უექსფორდი

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
ka_GE: ჩვენ ასევე ვიყენებთ ქუქი-ფაილებს, რათა თავლყური ვადევნოთ, თუ რას ამატებთ კალათში, სანამ ჩვენს საიტზე იმყოფებით.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
ka_GE: რომელი საფოსტო ინდექსებისთვის არის დაშვებული ადგილზე მიწოდება?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
ka_GE: რომელი საფოსტო ინდექსებისთვის არის დაშვებული თვითგატანა?

en: What currency do you accept payments in?
ka_GE: რა ვალუტაში იღებთ გადახდებს?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
ka_GE: რა ვალუტაშია ნაჩვენები ფასები კატალოგში და ანგარიშსწორების არხები რა ვალუტით მიიღებენ გადახდას.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
ka_GE: რა მოსაკრებელი გსურთ დაადგინოთ ადგილობრივი მიწოდებისათვის, გამოტოვეთ, თუ მიწოდებას უფასოდ ახორციელებთ. დატოვეთ ცარიელი, თუ გსურთ გამორთვა.

en: What is PayPal?
ka_GE: რა არის PayPal?

en: What running the tool will do.
ka_GE: რას აკეთებს ხელსაწყო გაშვებისას.

en: What type of products do you plan to sell?
ka_GE: რა ტიპის პროდუქტების გაყიდვას გეგმავთ?

en: What we collect and store
ka_GE: რას მონაცემებს ვაგროვებთ და ვინახავთ თქვენს შესახებ

en: What we share with others
ka_GE: რა ინფორმაციას ვუზიარებთ მესამე პირებს

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
ka_GE: რა გადასახადის დაყენება გსურთ მიწოდების ფიქსირებული საფასურისათვის?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
ka_GE: რამოდენიმე კუპონის გამოყენებისას, პირველი კუპონის მისადაგება სრულ ფასზე, მეორე კუპონის — უკვე დაკლებულზე და ა.შ.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
ka_GE: საჭიროა, თუ არა, მისამართის %s დამუშავებისას პირადი მონაცემების შენახვა, ან წაშლა?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
ka_GE: %s-ის დამუშავებისას, პირადის სახის ინფორმაცია უნდა შენარჩუნდეს, თუ წაიშალოს?

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
ka_GE: როდესაც პროდუქტის მარაგი მიაღწევს ამ ოდენობას, სტატუსი შეიცვლება „არ არის მარაგში“ და თქვენ ელფოსტით მიიღებთ შეტყობინებას. ეს პარამეტრი გავლენას არ ახდენს არსებულ პროდუქტებზე სტატუსით „მარაგშია“.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
ka_GE: როდესაც პროდუქტის მარაგი მიაღწევს ამ ოდენობას, თქვენ ელფოსტით მიიღებთ შეტყობინებას.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
ka_GE: როდესაც ეს პარამეტრი ჭეშმარიტია, თანხის დაბრუნება ხდება ანგარიშსწორების არხის API-ს საშუალებით.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
ka_GE: თუ მოგინდებათ ჩვენთან რაიმეს შეძენა, თქვენ მოგიწევთ გარკვეული ინფორმაციის მოწოდება, მათ შორის სახელის, გადახდის მისამართის, მიწოდების მისამართის, ელფოსტის მისამართის, ტეელფონის ნომერის, საბანკო ბარათის , ან ანგარიშის რეკვიზიტების, აგრეთვე დამატებითი ინფორმაციის თქვენი ანგარიშის შესახებ, როგორიცაა სახელი და პაროლი. ჩვენ ვიყენებთ აღნიშნულ ინფორმაციას შემდეგი მიზნებისათვის:

en: When you receive a new order, it will appear here.
ka_GE: ახალი შეკვეთები აქ გამოჩნდება.

en: Where is your store based?
ka_GE: სად მდებარეობს თქვენი მაღაზია?

en: Whether or not this is a compound rate.
ka_GE: არის თუ არა ეს შედგენილი ღირებულება.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
ka_GE: გამოიყენება, თუ არა ეს საგადასახდო განაკვეთი ასევე მიწოდებისათვის.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
ka_GE: ჩართულია, თუ არა თქვენს საიტზე WordPress-ის მულტისაიტი.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
ka_GE: სამუდამო წაშლა, ნაგვის ყუთის გვერდის ავლით.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
ka_GE: დაიმალოს, თუ არა რესურსები, რომლებიც არავიზე არ არის მინიჭებული.

en: Which columns should be exported?
ka_GE: რომელი სვეტების ექსპორტი უნდა მოხდეს?

en: Which product category should be exported?
ka_GE: პროდუქტის რომელი კატეგორიის ექსპორტი უნდა მოხდეს?

en: Which product types should be exported?
ka_GE: რა სახის პროდუქტების ექსპორტი უნდა მოხდეს?

en: While you visit our site, we’ll track:
ka_GE: როდესაც სტუმრობთ ჩვენს საიტს, ჩვენ ვინახავთ შემდეგ მონაცემებს თქვენს შესახებ:

en: Who on our team has access
ka_GE: თქვენი გუნდის რომელ წევრებს აქვთ წვდომა

en: Wicklow
ka_GE: უიკლოუ

en: Width
ka_GE: სიგანე

en: Width (%s)
ka_GE: სიგანე (%s)

en: Wisconsin
ka_GE: ვისკონსინი

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
ka_GE: WooCommerce &rsaquo; დაყენების ოსტატი

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
ka_GE: WooCommerce API. მიუთითეთ მომხმარებლის გასაღები სახელის ველში, ხოლო საიდუმლო კოდი — პაროლის ველში.

en: WooCommerce Admin
ka_GE: WooCommerce-ის ადმინი

en: WooCommerce Customer Data
ka_GE: WooCommerce მომხმარებლის მონაცემები

en: WooCommerce Customer Downloads
ka_GE: WooCommerce მომხმარებლის ჩამოტვირთვები

en: WooCommerce Customer Orders
ka_GE: WooCommerce მომხმარებლის შეკვეთები

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
ka_GE: WooCommerce-ის მომხმარებლის გადახდის მარკერები

en: WooCommerce Endpoint
ka_GE: WooCommerce საბოლოო წერტილი

en: WooCommerce Extensions
ka_GE: WooCommerce დანამატებები

en: WooCommerce Helper
ka_GE: WooCommerce დამხმარე

en: WooCommerce Network Orders
ka_GE: WooCommerce-ის ქსელური შეკვეთები

en: WooCommerce PayPal Checkout Gateway
ka_GE: WooCommerce PayPal ანგარიშსწორების არხი

en: WooCommerce Recent Reviews
ka_GE: WooCommerce-ის ბოლო მიმოხილვები

en: WooCommerce Services
ka_GE: WooCommerce სერვისები

en: WooCommerce Services icon
ka_GE: WooCommerce Services ხატულა

en: WooCommerce Status
ka_GE: WooCommerce-ის სტატუსი

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
ka_GE: WooCommerce-ის ქმედებების დასახელება, რომლებიც დაკავშირებულია ამ ვებჰუკთან.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
ka_GE: WooCommerce-ს შეუძლია ოფლაინ გადახდების მიღება. <a href="%s" target="_blank">გადახდის დამატებითი მეთოდები</a> შეიძლება მოგვიანებით დაყენდეს.

en: WooCommerce database update
ka_GE: WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზის განახლება

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
ka_GE: WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზის განახლება დასრულებულია. გმადლობთ, რომ განაახლეთ ბოლო ვერსიამდე!

en: WooCommerce database update required
ka_GE: საჭიროა WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზის განახლება

en: WooCommerce database version
ka_GE: WooCommerce-ის მონაცემთა ბაზის ვერსია

en: WooCommerce endpoints
ka_GE: WooCommerce საბოლოო წერტილები

en: WooCommerce extensions
ka_GE: WooCommerce დანამატებები

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
ka_GE: WooCommerce განახლდა! მუშაობის გასაგრძელებლად უნდა განახლდეს მონაცემთა ბაზა ბოლო ვერსიამდე.

en: WooCommerce is updating product data in the background
ka_GE: WooCommerce ანახლებს მონაცემებს პორდუქტების შესახებ ფონურ რეჟიმში.

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
ka_GE: WooCommerce ანახლებს მონაცემთა ბაზას ფონურ რეჟიმში. განახლების პროცესი გარკვეულ დროს დაიკავებს, გთხოვთ დაიცადოთ.

en: WooCommerce pages
ka_GE: WooCommerce გვერდები

en: WooCommerce pages.
ka_GE: WooCommerce გვერდები.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
ka_GE: WooCommerce-ის პლაგინები შეიძლება იყენებდნენ კავშირის ამ მეთოდს განახლებების შემოწმებისას.

en: WooCommerce products (CSV)
ka_GE: WooCommerce პროდუქტები (CSV)

en: WooCommerce settings
ka_GE: WooCommerce პარამეტრები

en: WooCommerce status
ka_GE: WooCommerce სტატუსი

en: WooCommerce support
ka_GE: WooCommerce მხარდაჭერა

en: WooCommerce tax rates (CSV)
ka_GE: WooCommerce-ის საგადასახადო განაკვეთები (CSV)

en: WooCommerce transients
ka_GE: WooCommerce ვადაგასული დროებითი მონაცემები

en: WooCommerce version
ka_GE: WooCommerce-ის ვერსია

en: WooCommerce version.
ka_GE: WooCommerce-ის ვერსია.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
ka_GE: WooCommerce.com-ის დოკუმენტაცია თვალყურის დევნებების შესახებ

en: WordPress address (URL)
ka_GE: WordPress-ის მისამართი (URL)

en: WordPress debug mode
ka_GE: WordPress-ის გამართვის რეჟიმი

en: WordPress environment
ka_GE: WordPress-ის გარემო

en: WordPress language.
ka_GE: WordPress-ის ენა.

en: WordPress memory limit
ka_GE: WordPress-ის მეხსიერების ლიმიტი

en: WordPress memory limit.
ka_GE: WordPress-ის მეხსიერების ზღვარი.

en: WordPress requirements
ka_GE: WordPress-ის მოთხოვნები

en: WordPress version
ka_GE: WordPress-ის ვერსია

en: WordPress version.
ka_GE: WordPress-ის ვერსია.

en: WordPress.org project
ka_GE: WordPress.org-ის პროექტი

en: Write
ka_GE: ჩაწერა

en: Write title…
ka_GE: დაწერეთ სათაური…

en: Wyoming
ka_GE: ვაიომინგი

en: Yala
ka_GE: იალა

en: Yalova
ka_GE: იალოვა

en: Yamagata
ka_GE: იამაგატა

en: Yamaguchi
ka_GE: იამაგუჩი

en: Yamanashi
ka_GE: იამანაში

en: Yambol
ka_GE: იამბოლი

en: Yards
ka_GE: იარდი

en: Yasothon
ka_GE: იასოტჰონი

en: Yazd (یزد)
ka_GE: იეზდი

en: Year
ka_GE: წელიწადი

en: Year(s)
ka_GE: წელი

en: Yemen
ka_GE: იემენი

en: Yemeni rial
ka_GE: იემენური რიალი

en: Yes
ka_GE: დიახ

en: Yes please!
ka_GE: დიახ!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
ka_GE: დიახ, მე მივუთითებ ფასს გადასახადების ჩათვლით

en: Yes, export all custom meta
ka_GE: დიახ, მოხდეს მორგებული მეტა-მონაცემების ექსპორტი

en: Yobe
ka_GE: იობე

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
ka_GE: შეგიძლიათ დაამატოთ მიწოდების რამოდენიმე ხერხი, ამ ზონის ფარგლებში. მხოლოდ ამ ზონის მომხმარებლები დაინახავენ მათ.

en: You can also:
ka_GE: თქვენ ასევე შეგიძლიათ:

en: You can manually run queued updates here.
ka_GE: თქვენ ხელით შეგიძლიათ გაუშვათ განახლებები.

en: You can only have 1 %s in your cart.
ka_GE: კალათში შესაძლებელია მხოლოდ 1 %s დამატება.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
ka_GE: ვერ დაამატებთ &quot;%s&quot; კალათაში, ვინაიდან ეს პროდუქტი ამოიწურა.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
ka_GE: თქვენ ვერ დაამატებთ კიდევ ერთ ნივთს "%s" თქვენს კალათაში.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
ka_GE: არ შეიძლება &quot;%1$s&quot; ამ ოდენობის დამატება კალათაში, ვინაიდან მარაგი საკმარისი არ არის (დარჩენილია %2$s ცალი).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
ka_GE: არ შეგიძლიათ ამ რაოდენობის დამატება კალათაში &mdash; ჩვენ გვაქვს მხოლოდ %1$s ცალი, ხოლო თქვენ გსურთ %2$s ცალი.

en: You cannot add the same tax rate twice!
ka_GE: ვერ შეძლებთ ერთი და იგივე საგადასახადო განაკვეთის ორჯერ დამატებას!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
ka_GE: თქვენ არ შეგიძლიათ ამ ელემენტის რედაქტირება, რადგან ის ურნაშია. გთხოვთ, აღადგინოთ და სცადოთ ხელახლა.

en: You do not have permission to access this page
ka_GE: არ გაქვთ ამ გვერდზე წვდომის უფლება

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
ka_GE: არ გაქვთ უფლება, აირჩიოთ API ღილაკები შერჩეული მომხმარებლისთვის.

en: You do not have permission to create coupons
ka_GE: არ გაქვთ კუპონის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create order notes
ka_GE: არ გაქვთ შეკვეთის მინაწერის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create order refunds
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის დაბრუნების გაფორმების უფლება

en: You do not have permission to create orders
ka_GE: არ გაქვთ შეკვეთის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create product attributes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტების შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create product categories
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის კატეგორიის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create product shipping classes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის მიწოდების კლასის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create product tags
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ჭდეს შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create products
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტების შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create tax classes
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო კლასის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create tax rates
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო განაკვეთის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create this customer
ka_GE: არ გაქვთ ამ მომხმარებლის შექმნის უფლება

en: You do not have permission to create webhooks.
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ვებჰუკის შექმნის უფლება.

en: You do not have permission to delete product attribute terms
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტის მნიშვნელობების წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete product attributes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete product category
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის კატეგორიის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete product shipping classes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის საგადასახადო კლასის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete product tag
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ჭდეს წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete tax classes
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო კლასის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete tax rates
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო განაკვეთის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to delete this %s
ka_GE: არ გაქვთ წაშლის უფლება: %s

en: You do not have permission to delete this customer
ka_GE: არ გაქვთ მომხმარებლის წაშლის უფლება

en: You do not have permission to edit API Keys
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ API გასაღების ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit Webhooks
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ვებჰუკის ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit product attributes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტების ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit product categories
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის კატეგორიის ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit product shipping classes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის მიწოდების კლასის ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit product tags
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ჭდეს ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit tax rates
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო განაკვეთის ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit this %s
ka_GE: არ გაქვთ ჩასწორების უფლება: %s

en: You do not have permission to edit this API Key
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ამ API გასაღების ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to edit this customer
ka_GE: არ გაქვთ მომხმარებლის ჩასწორების უფლება

en: You do not have permission to read product attribute terms
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტის მნიშვნელობების წაკითხვის

en: You do not have permission to read product attributes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ატრიბუტების წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read product categories
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის კატეგორიების წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read product shipping classes
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის საგადასახადო კლასის წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read product tags
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის ჭდეს წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read tax classes
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო კლასის წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read tax rate
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო განაკვეთის წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read the coupons count
ka_GE: არ გაქვთ კუპონების რაოდენობის ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read the customers count
ka_GE: არ გაქვთ მომხმარებლების რაოდენობის ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read the orders count
ka_GE: არ გაქვთ შეკვეთის რაოდენობის ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read the products count
ka_GE: არ გაქვთ პროდუქტის რაოდენობის ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read the tax classes count
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო კლასების გაანგარიშების ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read the taxes count
ka_GE: არ გაქვთ საგადასახადო კლასის გაანგარიშების წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read the webhooks count
ka_GE: არ გაქვთ ვებჰუკების რაოდენობის ნახვის უფლება

en: You do not have permission to read this %s
ka_GE: არ გაქვთ წაკითხვის უფლება: %s

en: You do not have permission to read this customer
ka_GE: არ გაქვთ მომხმარებლის წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to read this report
ka_GE: არ გაქვთ ამ ანგარიშგების წაკითხვის უფლება

en: You do not have permission to revoke API Keys
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ API გასაღებების გაუქმების უფლება

en: You do not have permission to revoke this API Key
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ამ API გასაღების გაუქმების უფლება

en: You do not have permission to update Webhooks
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ვებჰუკის განახლების უფლება

en: You don&#8217;t have permission to do this.
ka_GE: თქვენ არ გაქვთ ამის გაკეთების უფლება.

en: You have not set up this type of address yet.
ka_GE: თქვენ ჯერ არ მიგითითებიათ ამ ტიპის მისამართი.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
ka_GE[0]: თქვენ მიიღეთ WooCommerce-ის ჟურნალის შეტყობინება:

en: You may also like&hellip;
ka_GE: შესაძლოა, ასევე მოგეწონოთ&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
ka_GE: თქვენ შესაძლოა დაგაინტერესოთ&hellip;

en: You may need to manually restore the item's stock.
ka_GE: თქვენ შესაძლოა დაგჭირდეთ ამ ნივთის საწყობის ნაშთის აღდგენა ხელით.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
ka_GE: გამოხმაურების გასაგზავნად საჭიროა  %1$sავტორიზაცია%2$s.

en: You must be logged in to checkout.
ka_GE: შეკვეთის გასაფორმებლად გაიარეთ ავტორიზაცია.

en: You must be logged in to download files.
ka_GE: უნდა შეხვიდეთ სისტემაში ფაილების ჩამოსატვირთვად.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
ka_GE: თქვენ ხელით უნდა შექმნათ დაბრუნება შესაბამისი ანგარიშსწორების არხის გამოყენებით ამის შემდგომ.

en: You're ready to add products to your store.
ka_GE: თქვენ მზად ხართ დაამატოთ პროდუქტები თქვენს მაღაზიაში.

en: You're ready to start selling!
ka_GE: თქვენ მზად ხართ დაიწყოთ გაყიდვები!

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
ka_GE: თქვენი CSV უნდა შეიცავდეს სვეტებს გარკვეული თანმიმდევრობით. %1$sდააწკაპუნეთ აქ ნიმუშისათვის%2$s.

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
ka_GE: ანგარიში შექმნილია, პაროლი გაიგზავნა თქვენი ელფოსტის მისამართზე.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
ka_GE: თქვენი ანგარიში შეიქმნა. მონაცემები გაიგზავნა თქვენი ელფოსტის მისამართზე.

en: Your cart is currently empty.
ka_GE: თქვენი კალათა ცარიელია.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
ka_GE: თქვენს მიერ შეცვლილი მონაცემები დაიკარგება, თუ დატოვებთ ამ გვერდს შენახვის გარეშე.

en: Your changes have been saved.
ka_GE: თქვენი ცვლილებები დამახსოვრებულია.

en: Your changes were not saved. Please retry.
ka_GE: ცვლილებების შენახვა ვერ მოხერხდა. სცადეთ ხელახლა.

en: Your current password is incorrect.
ka_GE: თქვენი მიმდინარე პაროლი არასწორია.

en: Your order
ka_GE: თქვენი შეკვეთა

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
ka_GE: თქვენი შეკვეთა შესაძლოა გაუქმდეს. გთხოვთ დაგვიკავშირდეთ, თუ გესაჭიროებათ დახმარება.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
ka_GE: თქვენი შეკვეთა %s ნაწილობრივ დაბრუნებულია. შეკვეთის დეტალები მოცემულია ქვემოთ:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
ka_GE: თქვენი შეკვეთა %s დაბრუნებულია. დამატებითი ინფორმაცია იხილეთ ქვემოთ:

en: Your order was cancelled.
ka_GE: თქვენი შეკვეთა გაუქმდა.

en: Your password has been reset successfully.
ka_GE: თქვენი პაროლი წარმატებით განახლდა.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
ka_GE: თქვენი პერსონალური მონაცემები გამოიყენება შეკვეთების გასაფორმებლად, საიტთან მუშაობის გასამარტივებლად და სხვა მიზნებისათვის, რაც აღწერილია აქ: %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
ka_GE: თქვენი პერსონალური მონაცემები ამ ვებ-გვერდზე ყოფნის გასაუმჯობესებლად, ანგარიშის ხელმისაწვდომობის მართვისთვის და ამ %s გვერდზე აღწერილი სხვა მიზნებისთვის იქნება გამოყენებული.

en: Your products are now being imported...
ka_GE: მიმდინარეობს თქვენი პროდუქტების იმპორტი…

en: Your rating
ka_GE: თქვენი რეიტინგი

en: Your review
ka_GE: თქვენი შეფასება

en: Your review is awaiting approval
ka_GE: თქვენი მიმოხილვა ელოდება დამტკიცებას

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
ka_GE: თქვენს სერვერზე არ არის ჩართული fsockopen, ან cURL — PayPal IPN და სხვა სკრიპტები, რომლებიც უკავშირდებიან სხვა სერვერებს, ვერ იმუშავებენ. დაიკავშირდით ჰოსტინგის მომწოდებელ კომპანიას.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
ka_GE: თქვენს სერვერზე არ აღმოჩნდა %s კლასი — DOMDocument-ის გარეშე არ იმუშავებს HTML/შედგენილი წერილები და აგრეთვე ზოგიერთი გაფართოება.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
ka_GE: თქვენს სერვერზე არ არის კლასი %s ჩართული — ზოგიერთი არხის პლაგინები, რომლებიც იყენებენ SOAP-ს, ვერ იმუშავებვენ გამართულად.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
ka_GE: თქვენი სერვერი მზარს არ უჭერს %s ფუნქციას — ის საჭიროა MaxMind-ის GeoIP მონაცემთა ბაზის გამოსაყენებლად.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
ka_GE: თქვენი სერვერი მხარს არ უჭერს ფუნქციას: %s — ეს საჭიროა სიმბოლოთა უკეთესი კოდირებისათვის. ზოგიერთი უკუგამოძახება იქნება გამოყენებული ამის სანაცვლოდ.

en: Your settings have been saved.
ka_GE: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
ka_GE: თქვენი საიტი, შესაძლოა კერძო ქსელშია. Jetpack-ს მუშაობა მხოლოდ საჯარო ქსელებში შეუძლია. დარწმუნდით, რომ თქვენს საიტზე წვდომა შესაძლებელია ინტერნეტიდან და სცადეთ დაკავშირება ხელახლა 🙏.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
ka_GE: როგორც ჩანს, თქვენი მაღაზია არ იყენებს დაცულ კავშირს. დაბეჯითებით გირჩევთ გამოიყენოთ HTTPS-კავშირი, მომხმარებლების მონაცემების დაცვის მიზნით. <a href="%s">გაიგეთ მეტი.</a>

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
ka_GE: თქვენი მაღაზია თითქმის მზადაა! სერვისების გასააქტიურებლად, როგორიცაა %s, მიუერთდით Jetpack-ს.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
ka_GE: თქვენი მაღაზია არ იყენებს HTTPS. <a href="%s" target="_blank">შეიტყვეთ უფრო მეტი HTTPS და SSL სერთიფიკატების შესახებ</a> .

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
ka_GE: თქვენს თემაში არის ფაილი woocommerce.php file, თქვენ არ შეგიძლიათ გადააკეთოთ woocommerce/archive-product.php მორგებული შაბლონი მას შემდეგ, რაც woocommerce.php-ს გააჩნია უპირატესობა archive-product.php-ის მიმართ. ეს ტავიდან აგაცილებთ გამოსახვის პრობლემებს.

en: Your {site_title} account has been created!
ka_GE: თქვენი ანგარიში {site_title} უკვე შეიქმნა!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
ka_GE: თქვენი შეკვეთა {site_title} #{order_number} ნაწილობრივ უკან დაბრუნდა

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
ka_GE: თქვენი შეკვეთა {site_title} #{order_number} უკან დაბრუნდა

en: Your {site_title} order has been received!
ka_GE: თქვენი {site_title} შეკვეთა მიღებულია!

en: Your {site_title} order is now complete
ka_GE: თქვენი {site_title} შეკვეთა წარმატებით შესრულდა

en: You’ve received the following order from %s:
ka_GE: მიღებულია ახალი შეკვეთა %s-სგან:

en: Yozgat
ka_GE: იოზგათი

en: Yucatán
ka_GE: იუკატანი

en: Yukon Territory
ka_GE: იუკონის ტერიტორია

en: Yuma
ka_GE: იუმა

en: Yumbe
ka_GE: იუმბე

en: ZIP Code
ka_GE: საფოსტო ინდექსი

en: Zacapa
ka_GE: საკაპა

en: Zacatecas
ka_GE: საკატეკასი

en: Zaire
ka_GE: ზაირე

en: Zala
ka_GE: ზალა

en: Zambales
ka_GE: ზამბალესი

en: Zambezi
ka_GE: ზამბეზი

en: Zambia
ka_GE: ზამბია

en: Zambian kwacha
ka_GE: ზამბიური კვაჩა

en: Zamboanga Sibugay
ka_GE: ზამბოანგა სიბუგა

en: Zamboanga del Norte
ka_GE: ჩრდილოეთ ზამბოანგა

en: Zamboanga del Sur
ka_GE: სამხრეთ ზამბოანგა

en: Zamfara
ka_GE: ზამფარა

en: Zamora
ka_GE: სამორა

en: Zanjan (زنجان)
ka_GE: ზენჯანი

en: Zanzibar North
ka_GE: ჩრდილოეთ ზანზიბარი

en: Zanzibar South
ka_GE: ცენტრალური სამხრეთის ზანზიბარი

en: Zanzibar West
ka_GE: დასავლეთ ზანზიბარი

en: Zaragoza
ka_GE: სარაგოსა

en: Ziguinchor
ka_GE: ზიგინშორი

en: Zimbabwe
ka_GE: ზიმბაბვე

en: Zombo
ka_GE: ზომბო

en: Zone
ka_GE: ზონა

en: Zone ID.
ka_GE: ზონის იდენტიფიკატორი.

en: Zone does not exist!
ka_GE: ზონა არ არსებობს!

en: Zone name
ka_GE: ზონის სახელი

en: Zone regions
ka_GE: ზონის რეგიონები

en: Zonguldak
ka_GE: ზონგულდაქი

en: Zoom in/out
ka_GE: მასშტაბის გაზრდა/შემცირება

en: Zug
ka_GE: ცუგი

en: Zulia
ka_GE: სულია

en: Zürich
ka_GE: ციურიხი

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
ka_GE[0]: [%1$s] %2$s: WooCommerce-ის ჟურნალის %3$s შეტყობინება

en: [Order #%1$s] (%2$s)
ka_GE: [შეკვეთა #%1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
ka_GE: [შეკვეთა #%s]

en: [Remove]
ka_GE: [ამოღება]

en: [deleted]
ka_GE: [წაშლილი]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
ka_GE: [{site_title}] ახალი შეკვეთა #({order_number})

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
ka_GE: [{site_title}]: შეკვეთა #{order_number} გაუქმდა

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
ka_GE: [{site_title}]: შეკვეთა ({order_number}) ჩაიშალა

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
ka_GE: რეგიონების ჯგუფი, რომლებზეც შესაძლებელია მიწოდების გაკრვეული მეთოდებისა და ტარიფების მისადაგება.

en: account erasure request
ka_GE: ანგარიშის წაშლის მოთხოვნა

en: action canceled
ka_GE: ქმედება გაუქმდა

en: action complete
ka_GE: ქმედება დასრულებულია

en: action created
ka_GE: ქმედება შეიქმნა

en: action failed: %s
ka_GE: ქმედება ჩაიშალა: %s

en: action ignored
ka_GE: ქმედება უგულებელყოფილია

en: action reset
ka_GE: ქმედება ჩამოყრილია

en: action started
ka_GE: ქმედება გაეშვა

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
ka_GE: პარამეტრი action_args არ უნდა გადაიშალოს wc_get_template-ის გამოძახებისას.

en: added on %1$s at %2$s
ka_GE: დამატებულია, თარიღი: %1$s, დრო: %2$s

en: and
ka_GE: და

en: automated taxes
ka_GE: ავტომატური გადასახადები

en: automated taxes and discounted shipping labels
ka_GE: ავტომატური გადასახადები და გადაზიდვის ფასდაკლების ეტიკეტები

en: automated taxes icon
ka_GE: გადასახადების ავტომატურად გაანგარიშების ხატულა

en: billing address
ka_GE: გადახდის მისამართი

[ctx: block description]
en: A block that adds product filters to the product collection.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც ამატებს პროდუქტის ფილტრებს პროდუქტის კოლექციას.

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც საშუალებას აძლევს თქვენს მომხმარებლებს შევიდნენ და გამოვიდნენ თავიანთი ანგარიშებიდან თქვენს მაღაზიაში.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს ტაქსონომიის ველს, რომელიც საშუალებას გაძლევთ მოძებნოთ, შეარჩიოთ და შექმნათ ახალი ელემენტები

[ctx: block description]
en: A block that shows the reviews for a product.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს პროდუქტის მიმოხილვებს.

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
ka_GE: თოლია და პაროლის შეტანის ველი პროდუქტის სანახავად.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
ka_GE: თოლია პროდუქტის კატალოგის ხილვადობის სამართავად.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
ka_GE: ველი პროდუქტის ტეგების შესარჩევად.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
ka_GE: პროდუქტის ფასის ბლოკი ვალუტის ჩვენებით.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
ka_GE: პროდუქტის რედაქტორის ხელახალი გამოყენების ველი.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
ka_GE: პროდუქტის რედაქტორის მრავალჯერადი გამოყენების რიცხვითი ველი.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
ka_GE: არჩეული ველი პროდუქტის რედაქტორში გამოსაყენებლად.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
ka_GE: ტექსტური ველი პროდუქტის რედაქტორში გამოსაყენებლად.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
ka_GE: ტექსტის არეალის ველი პროდუქტის რედაქტორში გამოსაყენებლად.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
ka_GE: შეკვეთის გაფორმებაზე გადასვლის შესაძლებლობა.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
ka_GE: შეკვეთაზე შენიშვნის დამატების შესაძლებლობა.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
ka_GE: სწრაფი გადახდის ვარიანტების გამოყენების შესაძლებლობა.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
ka_GE: შეკვეთის განთავსების შესაძლებლობა.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც შეიცავს კალათაში მიმდინარე ერთეულებს.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს მინი-კალათის სათაურის ბლოკის ნაწილს „თქვენი კალათა“.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს კალათის ღილაკს, როდესაც Mini-Cart-ს აქვს პროდუქტები.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს შეკვეთის ღილაკს, როდესაც მინი-კალათს აქვს პროდუქტები.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს მინი-კალათის ბლოკის ქვედა კოლონტიტულს.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს მინი-კალათის სათაურის ბლოკის ელემენტების კონტრ ნაწილს.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს Mini-Cart ბლოკის პროდუქტების ცხრილს.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს შოპინგის ღილაკს, როდესაც მინი-კალა ცარიელია.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
ka_GE: ბლოკი, რომელიც აჩვენებს მინი-კალათის ბლოკის სახელს.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
ka_GE: ბლოკები, რომლებიც ნაჩვენებია, როდესაც მინი-კალა ცარიელია.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
ka_GE: შეაგროვეთ თქვენი კლიენტის ბილინგის მისამართი.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
ka_GE: შეაგროვეთ თქვენი მომხმარებლის საკონტაქტო ინფორმაცია.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
ka_GE: შეაგროვეთ თქვენი მომხმარებლის მიწოდების მისამართი.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
ka_GE: სვეტი, რომელიც შეიცავს კალათის ნივთებს.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
ka_GE: სვეტი, რომელიც შეიცავს შეკვეთის მისამართის ველებს.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
ka_GE: სვეტი, რომელიც შეიცავს კალათის ჯამებს.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
ka_GE: სვეტი, რომელიც შეიცავს გადახდის ჯამებს.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
ka_GE: კონტეინერი შიდა ბლოკების მხოლოდ პირობითად გადაცემისთვის.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
ka_GE: კონტეინერი დასაკეცი შიდა ბლოკებით.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
ka_GE: შეიცავს ბლოკებს, რომლებიც ნაჩვენებია, როდესაც კალათა შეიცავს პროდუქტებს.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
ka_GE: შეიცავს ბლოკებს, რომლებიც ნაჩვენებია, როდესაც კალათა ცარიელია.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
ka_GE: შეიცავს ბლოკებს, რომლებიც აჩვენებენ მინი-კალათის შინაარსს.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
ka_GE: შეიცავს ბლოკის ელემენტებს, რომლებიც გამოიყენება პროდუქტის გასაფორმებლად.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
ka_GE: შეიცავს პროდუქტების ცხრილს და შევსებული მინი-კალათის სხვა საბაჟო ბლოკებს.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
ka_GE: მოწოდების ღილაკის ჩვენება, რომელიც ან ამატებს პროდუქტს კალათაში, ან აკავშირებს პროდუქტის გვერდზე.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
ka_GE: მიღებული გადახდის მეთოდების ჩვენება.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
ka_GE: შეძენილი ჩამოტვირთვების ბმულების ჩვენება.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
ka_GE: შემდეგი და წინა ღილაკების ჩვენება.

[ctx: block description]
en: Display related products.
ka_GE: დაკავშირებული პროდუქტების ჩვენება.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
ka_GE: WooCommerce-ის ან გაფართოებების მიერ გენერირებული მყიდველების შეტყობინებების ჩვენება.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
ka_GE: პროდუქტის ყველა კატეგორიის ჩვენება, როგორც სია ან ჩამოსაშლელი.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
ka_GE: პროდუქტის ატრიბუტები.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
ka_GE: პროდუქტის ხელმისაწვდომი რაოდენობა.

[ctx: block description]
en: The product description.
ka_GE: პროდუქტის აღწერა.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
ka_GE: პროდუქტის დეტალების განყოფილების აღწერა.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
ka_GE: პროდუქტის ჩამოტვირთვები.

[ctx: block description]
en: The product images.
ka_GE: პროდუქტის სურათები.

[ctx: block description]
en: The product list.
ka_GE: პროდუქტის სია.

[ctx: block description]
en: The product name.
ka_GE: პროდუქტის სახელი.

[ctx: block description]
en: The product radio.
ka_GE: პროდუქტის რადიო-ღილაკი.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
ka_GE: პროდუქტის განრიგის გაყიდვის ველები.

[ctx: block description]
en: The product section description.
ka_GE: პროდუქტის განყოფილების აღწერა.

[ctx: block description]
en: The product section.
ka_GE: პროდუქტის განყოფილება.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასის ველი.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების ზომების ველები.

[ctx: block description]
en: The product sku.
ka_GE: პროდუქტის არტიკული.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
ka_GE: პროდუქტის ქვეგანყოფილების აღწერა.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
ka_GE: პროდუქტის ქვეგანყოფილება.

[ctx: block description]
en: The product summary.
ka_GE: პროდუქტის შეჯამება.

[ctx: block description]
en: The product tab.
ka_GE: პროდუქტის ჩანართი.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
ka_GE: პროდუქტის გადართვა.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
ka_GE: პროდუქტის ვარიაციების ელემენტები.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
ka_GE: პროდუქტის ვარიაციების ვარიანტები.

[ctx: block keyword]
en: Filters
ka_GE: ფილტრები

[ctx: block keyword]
en: My Account
ka_GE: ჩემი ანგარიში

[ctx: block keyword]
en: attributes
ka_GE: ატრიბუტები

[ctx: block keyword]
en: catalog
ka_GE: კატალოგი

[ctx: block keyword]
en: checkbox
ka_GE: თოლია

[ctx: block keyword]
en: description
ka_GE: აღწერა

[ctx: block keyword]
en: dimensions
ka_GE: ზომები

[ctx: block keyword]
en: downloads
ka_GE: ჩამოტვირთვები

[ctx: block keyword]
en: email
ka_GE: ელფოსტა

[ctx: block keyword]
en: excerpt
ka_GE: ციტატა

[ctx: block keyword]
en: filter
ka_GE: გაფილტვრა

[ctx: block keyword]
en: gallery
ka_GE: გალერეა

[ctx: block keyword]
en: group
ka_GE: ჯგუფი

[ctx: block keyword]
en: image
ka_GE: სურათი

[ctx: block keyword]
en: images
ka_GE: სურათები

[ctx: block keyword]
en: linked
ka_GE: დაკავშირებულია

[ctx: block keyword]
en: list
ka_GE: სია

[ctx: block keyword]
en: name
ka_GE: სახელი

[ctx: block keyword]
en: notice
ka_GE: შენიშვნა

[ctx: block keyword]
en: password
ka_GE: პაროლი

[ctx: block keyword]
en: price
ka_GE: ფასი

[ctx: block keyword]
en: products
ka_GE: პროდუქტები

[ctx: block keyword]
en: quantity
ka_GE: რაოდენობა

[ctx: block keyword]
en: sale
ka_GE: ფასდაკლება

[ctx: block keyword]
en: schedule
ka_GE: განრიგში

[ctx: block keyword]
en: section
ka_GE: სექცია

[ctx: block keyword]
en: sku
ka_GE: არტიკული

[ctx: block keyword]
en: stock
ka_GE: მარაგი

[ctx: block keyword]
en: summary
ka_GE: ანონსი

[ctx: block keyword]
en: tag
ka_GE: ჭდე

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
ka_GE: ტაქსონომია

[ctx: block keyword]
en: text
ka_GE: ტექსტი

[ctx: block keyword]
en: title
ka_GE: სათაური

[ctx: block keyword]
en: variations
ka_GE: ნაირსახეობები

[ctx: block style label]
en: Fill
ka_GE: შევსება

[ctx: block style label]
en: Outline
ka_GE: კონტური

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
ka_GE: მიღებული გადახდის მეთოდები

[ctx: block title]
en: Actions
ka_GE: მოქმედებები

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
ka_GE: აქტიური ფილტრების კონტროლი

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
ka_GE: ღილაკი: კალათაში დამატება

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
ka_GE: კალათაში დამატება ოფციებით

[ctx: block title]
en: Additional Field List
ka_GE: დამატებითი ველის სია

[ctx: block title]
en: Additional Fields
ka_GE: დამატებითი ველები

[ctx: block title]
en: Additional Information
ka_GE: დამატებითი ინფორმაცია

[ctx: block title]
en: Additional information
ka_GE: დამატებითი ინფორმაცია

[ctx: block title]
en: All Products
ka_GE: ყველა პროდუქტი

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
ka_GE: მოთხოვნადი პროდუქცია

[ctx: block title]
en: Billing Address
ka_GE: გადახდის მისამართი

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
ka_GE: ბილინგის მისამართის განყოფილება

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
ka_GE: ჯვარედინი გაყიდვები კალათში

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
ka_GE: პროდუქტები ჯვარედინი გაყიდვების კალათში

[ctx: block title]
en: Cart Items
ka_GE: კალათის ნივთები

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
ka_GE: კალათის ხაზის ელემენტები

[ctx: block title]
en: Cart Totals
ka_GE: კალათის ჯამი

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
ka_GE: კატალოგის დახარისხება

[ctx: block title]
en: Checkout
ka_GE: შეძენა

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
ka_GE: შეკვეთის ველები

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
ka_GE: შეკვეთის ჯამები

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
ka_GE: კლასიკური მოკლე კოდი

[ctx: block title]
en: Collapsible
ka_GE: დასაკეცი

[ctx: block title]
en: Conditional
ka_GE: პირობითი

[ctx: block title]
en: Contact Information
ka_GE: საკონტაქტო ინფორმაცია

[ctx: block title]
en: Coupon Form
ka_GE: კუპონის ფორმა

[ctx: block title]
en: Customer account
ka_GE: მომხმარებლის ანგარიში

[ctx: block title]
en: Discount
ka_GE: ფასდაკლება

[ctx: block title]
en: Downloads Section
ka_GE: ჩამოტვირთვების განყოფილება

[ctx: block title]
en: Empty Cart
ka_GE: ცარიელია კალათა

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
ka_GE: ცარიელი მინი-კალათის ხედი

[ctx: block title]
en: Express Checkout
ka_GE: ექსპრესს გაფორმება

[ctx: block title]
en: Featured Category
ka_GE: გამორჩეული კატეგორია

[ctx: block title]
en: Featured Product
ka_GE: რეკომენდირებული პროდუქტი

[ctx: block title]
en: Fees
ka_GE: გადასახადები

[ctx: block title]
en: Filled Cart
ka_GE: შევსებული კალათა

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
ka_GE: შევსებული მინი-კალათის ხედი

[ctx: block title]
en: Filter Block
ka_GE: ფილტრის ბლოკი

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
ka_GE: გაფილტვრა ატრიბუტების კონტროლის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
ka_GE: გაფილტვრა ფასების კონტროლის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
ka_GE: გაფილტვრა რეიტინგის კონტროლის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
ka_GE: გაფილტვრა საფონდო კონტროლის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
ka_GE: ხელით შერჩეული პროდუქტები

[ctx: block title]
en: Heading
ka_GE: სათაური

[ctx: block title]
en: Large Image
ka_GE: დიდი გამოსახულება

[ctx: block title]
en: Linked product list
ka_GE: დაკავშირებული პროდუქტების სია

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
ka_GE: მინი კალათა

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
ka_GE: მინი კალათის ქვედა კოლონტიტული

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
ka_GE: მინი-კალათის ნივთები

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
ka_GE: მინი კალათა გადადით შეკვეთის ღილაკზე

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
ka_GE: მინი კალათის პროდუქტების ცხრილი

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
ka_GE: მინი-კალათის საყიდლების ღილაკი

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
ka_GE: მინი-კალათის სათაური

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
ka_GE: მინი-კალათის სათაურის ნივთების მრიცხველი

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
ka_GE: მინი-კალათის სათაურის ეტიკეტი

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
ka_GE: მინი-კალათის შიგთავსის ნახვის ღილაკი

[ctx: block title]
en: Newest Products
ka_GE: უახლესი პროდუქტები

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
ka_GE: შემდეგი/წინა ღილაკები

[ctx: block title]
en: No results
ka_GE: შედეგების გარეშე

[ctx: block title]
en: Notice
ka_GE: შენიშვნა

[ctx: block title]
en: Order Downloads
ka_GE: შეუკვეთეთ ჩამოტვირთვები

[ctx: block title]
en: Order Note
ka_GE: შეკვეთის შენიშვნა

[ctx: block title]
en: Order Status
ka_GE: შეკვეთის სტატუსი

[ctx: block title]
en: Order Summary
ka_GE: შეკვეთის შედეგი

[ctx: block title]
en: Order Totals
ka_GE: შეკვეთის ჯამი

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
ka_GE: შეკვეთის ჯამების განყოფილება

[ctx: block title]
en: Pager
ka_GE: პეიჯერი

[ctx: block title]
en: Payment Options
ka_GE: გადახდის ვარიანტები

[ctx: block title]
en: Pickup Method
ka_GE: გატანის მეთოდი

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
ka_GE: ყიდვის გაგრძელება

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
ka_GE: პროდუქტის საშუალო რეიტინგი (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
ka_GE: პროდუქტის კატეგორიების სია

[ctx: block title]
en: Product Collection (Beta)
ka_GE: პროდუქტის კოლექცია (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Details
ka_GE: დეტალური ინფორმაცია

[ctx: block title]
en: Product Filter
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი

[ctx: block title]
en: Product Filter: Active Filters (Beta)
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი: აქტიური ფილტრები (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Filter: Attribute (Beta)
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი: ატრიბუტი (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Filter: Price (Beta)
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი: ფასი (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Filter: Rating (Beta)
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი: რეიტინგი (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Filter: Stock Status (Beta)
ka_GE: პროდუქტის ფილტრი: საფონდო სტატუსი (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Gallery (Beta)
ka_GE: პროდუქტის გალერეა (ბეტა)

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
ka_GE: პროდუქტის სურათების გალერეა

[ctx: block title]
en: Product Meta
ka_GE: პროდუქტის მეტა

[ctx: block title]
en: Product Rating
ka_GE: პროდუქტის რეიტინგი

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
ka_GE: პროდუქტის რეიტინგის მრიცხველი

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
ka_GE: პროდუქტის რეიტინგის ვარსკვლავები

[ctx: block title]
en: Product Results Count
ka_GE: პროდუქტის შედეგების რაოდენობა

[ctx: block title]
en: Product Reviews
ka_GE: პროდუქტის მიმოხილვების ჩართვა

[ctx: block title]
en: Product Tag
ka_GE: პროდუქტის ჭდე

[ctx: block title]
en: Product Template
ka_GE: პროდუქტის შაბლონი

[ctx: block title]
en: Product attributes
ka_GE: პროდუქტის ატრიბუტები

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
ka_GE: პროდუქტის კატალოგის ხილვადობა

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
ka_GE: პროდუქტის მოსანიშნი ველის კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
ka_GE: პროდუქტის მორგებული ველების კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
ka_GE: პროდუქტის მორგებული ველების გადართვის კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product description
ka_GE: პროდუქტის აღწერა

[ctx: block title]
en: Product details section description
ka_GE: პროდუქტის დეტალების განყოფილების აღწერა

[ctx: block title]
en: Product downloads
ka_GE: პროდუქტის ჩამოტვირთვები

[ctx: block title]
en: Product images
ka_GE: პროდუქტის სურათები

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
ka_GE: პროდუქტის ინვენტარის რაოდენობა ხელმისაწვდომია

[ctx: block title]
en: Product list
ka_GE: პროდუქტების სია

[ctx: block title]
en: Product name
ka_GE: პროდუქტის სახელი

[ctx: block title]
en: Product number control
ka_GE: პროდუქტის ნომრის კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product password
ka_GE: პროდუქტის პაროლი

[ctx: block title]
en: Product pricing
ka_GE: პროდუქტის ფასი

[ctx: block title]
en: Product radio control
ka_GE: პროდუქტის რადიო კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product regular price
ka_GE: პროდუქტის ჩვეულებრივი ფასი

[ctx: block title]
en: Product sale price
ka_GE: პროდუქტის ფასდაკლების ფასი

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
ka_GE: პროდუქტის განრიგის გაყიდვის ველები

[ctx: block title]
en: Product section
ka_GE: პროდუქტის განყოფილება

[ctx: block title]
en: Product section description
ka_GE: პროდუქტის განყოფილების აღწერა

[ctx: block title]
en: Product select field
ka_GE: პროდუქტის არჩევის ველი

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების კლასის ველი

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
ka_GE: პროდუქტის მიწოდების ზომების ველები

[ctx: block title]
en: Product subsection
ka_GE: პროდუქტის ქვეგანყოფილება

[ctx: block title]
en: Product subsection description
ka_GE: პროდუქტის ქვეგანყოფილების აღწერა

[ctx: block title]
en: Product summary
ka_GE: პროდუქტის შეჯამება

[ctx: block title]
en: Product tab
ka_GE: პროდუქტის ჩანართი

[ctx: block title]
en: Product text control
ka_GE: პროდუქტის ტექსტის კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product text field
ka_GE: პროდუქტის ტექსტის ველი

[ctx: block title]
en: Product textarea block
ka_GE: პროდუქტის ტექსტური არეალის ბლოკი

[ctx: block title]
en: Product toggle control
ka_GE: პროდუქტის გადართვის კონტროლი

[ctx: block title]
en: Product variations items
ka_GE: პროდუქტის ვარიაციების ელემენტები

[ctx: block title]
en: Product variations options
ka_GE: პროდუქტის ვარიაციების ვარიანტები

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
ka_GE: პროდუქტები ატრიბუტის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Products by Category
ka_GE: პროდუქტები კატეგორიის მიხედვით

[ctx: block title]
en: Products by Tag
ka_GE: პროდუქტები ჭდეს მიხედვით

[ctx: block title]
en: Related Products
ka_GE: მსგავსი პროდუქტები

[ctx: block title]
en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

[ctx: block title]
en: Shipping Address
ka_GE: მიწოდების მისამართი

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
ka_GE: მიწოდების მისამართის განყოფილება

[ctx: block title]
en: Shipping Method
ka_GE: მიწოდების მეთოდი

[ctx: block title]
en: Shipping Options
ka_GE: მიწოდების ვარიანტები

[ctx: block title]
en: Single Product
ka_GE: ცალკეული პროდუქტი

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
ka_GE: საფონდო დონის ბარიერი

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
ka_GE: შეინახეთ პურის ნამსხვრევები

[ctx: block title]
en: Store Notices
ka_GE: მაღაზიის შენიშვნები

[ctx: block title]
en: Subtotal
ka_GE: ჯამი

[ctx: block title]
en: Taxes
ka_GE: გადასახადები

[ctx: block title]
en: Taxonomy
ka_GE: ტაქსონომია

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
ka_GE: წესები და პირობები

[ctx: block title]
en: Thumbnails
ka_GE: ესკიზები

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
ka_GE: პროდუქცია მაღალი შეფასებით

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
ka_GE: WooCommerce გვერდი

[ctx: breadcrumb]
en: Home
ka_GE: მთავარი

en: by %s
ka_GE: ავტორი: %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
ka_GE: cURL დაყენებულია, მაგრამ ვერ მოხერხდა ვერსიის მიღება.

en: cURL version
ka_GE: cURL-ის ვერსია

en: cURL version.
ka_GE: cURL-ის ვერსია.

en: cm
ka_GE: სმ

[ctx: column name]
en: Submitted on
ka_GE: გაგზავნილია

en: customer orders
ka_GE: მომხმარებლის შეკვეთა

[ctx: database error]
en: unknown
ka_GE: უცნობი

[ctx: default-slug]
en: product
ka_GE: პროდუქტი

en: discounted shipping labels
ka_GE: იარლიყი მიწოდების ფასდაკლებაზე

[ctx: district]
en: Belgrade
ka_GE: ბელგრადი

[ctx: district]
en: Bor
ka_GE: ბორ

[ctx: district]
en: Braničevo
ka_GE: ბრანიჩევო

[ctx: district]
en: Central Banat
ka_GE: ცენტრალური ბანატი

[ctx: district]
en: Danube
ka_GE: დანუბე

[ctx: district]
en: Jablanica
ka_GE: ჯაბლანიცა

[ctx: district]
en: Kolubara
ka_GE: კოლუბარა

[ctx: district]
en: Kosovo
ka_GE: კოსოვო

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
ka_GE: კოსოვო-მეტოჰია

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
ka_GE: კოსოვო-პომორავლიე

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
ka_GE: კოსოვსკა მიტროვიცა

[ctx: district]
en: Mačva
ka_GE: მაჩვა

[ctx: district]
en: Morava
ka_GE: მორავა

[ctx: district]
en: Nišava
ka_GE: ნიშავა

[ctx: district]
en: North Banat
ka_GE: ჩრდილოეთ ბანატი

[ctx: district]
en: North Bačka
ka_GE: ჩრდილოეთ ბაჩკა

[ctx: district]
en: Peć
ka_GE: პეჩ

[ctx: district]
en: Pirot
ka_GE: პიროტი

[ctx: district]
en: Pomoravlje
ka_GE: პომორავლიე

[ctx: district]
en: Prizren
ka_GE: პრიზინერი

[ctx: district]
en: Pčinja
ka_GE: პჩინია

[ctx: district]
en: Rasina
ka_GE: რასინა

[ctx: district]
en: Raška
ka_GE: რაშკა

[ctx: district]
en: South Banat
ka_GE: სამხრეთ ბანატი

[ctx: district]
en: South Bačka
ka_GE: სამხრეთ ბაჩკა

[ctx: district]
en: Srem
ka_GE: სრემი

[ctx: district]
en: Toplica
ka_GE: ტოპლიკა

[ctx: district]
en: Vojvodina
ka_GE: ვოევოდინა

[ctx: district]
en: West Bačka
ka_GE: დასავლეთ ბაჩკა

[ctx: district]
en: Zaječar
ka_GE: ზაჟეჩარი

[ctx: district]
en: Zlatibor
ka_GE: ზლატიბორი

[ctx: district]
en: Šumadija
ka_GE: შუმადიჯა

en: eCheck ending in %1$s
ka_GE: eCheck-ის მოქმედების ვადა სრულდება %1$s

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
ka_GE: ჩატვირთვა ჩაიშალა

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
ka_GE: მეტის ჩატვირთვა&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
ka_GE: შესაფერისი არ მოიძებნა

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
ka_GE: გთხოვთ წაშალოთ %qty% ზედმეტი სიმბოლო

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
ka_GE: გთხოვთ წაშალოთ 1 ზედმეტი სიმბოლო

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
ka_GE: თხოვთ შეიტანოთ %qty%, ან მეტი სიმბოლო

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
ka_GE: გთხოვთ, შეიყვანოთ 1, ან მეტი სიმბოლო

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
ka_GE: ძიება&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
ka_GE: შეგიძლიათ აირჩიოთ არაუმეტეს %qty% ნივთისა

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
ka_GE: შეგიძლიათ აირჩიოთ არაუმეტეს 1 ნივთისა

en: five star
ka_GE: ხუთი ვარსკვლავი

en: g
ka_GE: გ

en: guest orders
ka_GE: სტუმრების შეკვეთები

en: h
ka_GE: ს

en: in
ka_GE: დუიმი

en: kg
ka_GE: კგ

en: l jS \o\f F Y, h:ia
ka_GE: D, d.m.Y, H:i

en: lbs
ka_GE: გირვანქა

en: m
ka_GE: მ

[ctx: min_price]
en: From:
ka_GE: მინიმუმ:

en: mm
ka_GE: მმ

en: new users
ka_GE: ახალი მომხმარებლები

en: optional
ka_GE: სურვილისამებრ

en: orders | orders
ka_GE[0]: შეკვეთები

en: oz
ka_GE: უნცია

en: payment setup
ka_GE: გადახდის მორგება

en: payment setup and automated taxes
ka_GE: გადახდისა და ავტომატური გადასახადების მორგება

en: payment setup and discounted shipping labels
ka_GE: გადახდის დაყენება და გადაზიდვის ფასდაკლების ეტიკეტები

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
ka_GE: გადახდის წყობა, ავტომატური გადასახადები და გადაზიდვის ფასდაკლების იარლიყები

[ctx: placeholder]
en: Buy product
ka_GE: პროდუქტის ყიდვა

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
ka_GE: საწყისი&hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
ka_GE: საბოლოო&hellip;

[ctx: post]
en: Failed
ka_GE: ჩაიშალა

[ctx: post]
en: In-Progress
ka_GE: მიმდინარეობს

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: ყველა <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
ka_GE: კონფიდენციალურობის პოლიტიკის გვერდი

en: privacy policy
ka_GE: კონფიდენციალურობის პოლიტიკა

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: ყველა: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: დადასტურებული <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: გადასახედი <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: სპამი: <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
ka_GE[0]: სანაგვე <span class="count">(%s)</span>

en: required
ka_GE: სავალდებულო

[ctx: review]
en: Mark as spam
ka_GE: სპამად მონიშვნა

[ctx: review]
en: Not Spam
ka_GE: სპამი არ არის

[ctx: review]
en: Not spam
ka_GE: სპამი არ არის

[ctx: review type]
en: Type
ka_GE: ტიპი

en: reviewed by %s
ka_GE: შეფასების ავტორი: %s

[ctx: shipping packages]
en: Shipping
ka_GE: მიწოდება

[ctx: shipping packages]
en: Shipping %d
ka_GE: მიწოდება %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
ka_GE: შეკვეთა

[ctx: status labels]
en: All
ka_GE: ყველა

[ctx: submit button]
en: Search
ka_GE: ძიება

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
ka_GE: %s დამატებულია

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
ka_GE: „%s“ წაიშალა

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
ka_GE: %s ვერ დაემატა

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
ka_GE: %s ვერ განახლდა

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
ka_GE: %s განახლებულია

en: terms and conditions
ka_GE: წესები და პირობები

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
ka_GE: მოულოდნელი გამორთვა: PHP-ის ფატალური შეცდომა %s: %s, სტრიქონი: %s

en: unknown
ka_GE: უცნობი

[ctx: verb]
en: Spam
ka_GE: სპამი

[ctx: verb]
en: Trash
ka_GE: სანაგვე

en: verified owner
ka_GE: დამოწმებული მფლობელი

en: via %s
ka_GE: %s

en: yd
ka_GE: იარდი

en: Åland Islands
ka_GE: ალანდის კუნძულები

en: Çanakkale
ka_GE: ჩანაქკალე

en: Çankırı
ka_GE: ჩანქირი

en: Çorum
ka_GE: ჩორუმი

en: İstanbul
ka_GE: ისტანბული

en: İzmir
ka_GE: იზმირი

en: Şanlıurfa
ka_GE: შანლიურფა

en: Şırnak
ka_GE: შირნაქი

en: — No Change —
ka_GE: — ცვლილების გარეშე —

en: — No change —
ka_GE: — ცვლილების გარეშე —
